Hráč Kolašín Jan

Kolašín Jan

User Pic
Jméno: Kolašín Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2023
Elo mezinárodní: 2019
ID: 16140
FIDE ID: 337048
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 2036 2028 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk A 1939 1933 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2040 2028 Černík Lukáš Cayman Pharma Neratovice C 2159 2159 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 2025 2028 Jarrah Kamal TJ Kralupy nad Vltavou A 2018 2033 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2011 2023 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1767 1818 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 2019 2023 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1955 1932 ½
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 2040 2028 Klicnar Martin ŠACHklub NN Písek 2127 2129 0
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 2040 2028 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2137 2176 ½
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 „B“ 2025 2028 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník 2142 2135 1
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 „B“ 2025 2028 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2093 2116 ½
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 2021 2028 Šott Pavel Šachový klub Líně 2174 2140 ½
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 „B“ 2011 2023 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2120 2106 1
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 „B“ 2011 2023 Maříková Jana Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2113 2126 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 „B“ 2019 2023 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2172 2163 0
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 „B“ 2014 2023 Pokorný Petr Unichess Underground 2211 2187 ½
2017/2018 10 DDM Praha 6 B 2019 2023 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2037 2052 0
2017/2018 8 DDM Praha 6 B 2019 2023 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1889 1925 0
2017/2018 6 DDM Praha 6 B 2019 2023 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi 0 1512 1
2017/2018 4 DDM Praha 6 B 2019 2023 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1864 1813 1
2017/2018 1 DDM Praha 6 B 2019 2023 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1954 1960 1
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2008 2011 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2167 1932 ½
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav B 2130 2066 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 2011 Popelka Pavel ŠK Kralupy A 1916 1875 1
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 2011 Urbánek Štěpán Český lev Kolešovice A 2045 2049 0
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 2011 Döme Michal JOLY Lysá nad Labem E 1694 1749 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 2011 Vrkota Miloš Sokol Nymburk A 2093 2076 1
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2011 2027 1
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 Petras Milan Příbram Baník A 2016 2016 0
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 C 2065 2090 ½
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2008 2011 Šťastná Martina Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1577 1549 1
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 1995 2011 Rada Jan TJ Dukla Praha 0 2006 1
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 1994 2011 Fencl Pavel Eurovia Praha 2021 2030 1
2015/2016 11 DDM Praha 6 B 1989 1987 Černík Lukáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2161 2152 ½
2015/2016 10 DDM Praha 6 B 1989 1987 Chaloupka Martin Unichess E 2037 2028 0
2015/2016 8 DDM Praha 6 B 1989 1987 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1731 1
2015/2016 7 DDM Praha 6 B 1989 1987 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½
2015/2016 6 DDM Praha 6 B 1989 1987 Svačina Petr TJ Pankrác E 2032 2063 1
2015/2016 5 DDM Praha 6 B 1989 1987 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov B 1950 ½
2015/2016 4 DDM Praha 6 B 1989 1987 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 1
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2158 2094 0
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Matějka Vladimír ŠK Řevnice 1968 1991 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Richter Martin Sokol Mladá Boleslav B 1981 2003 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2064 2130 1
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Sladovník Tomáš Šachový klub Zdice 1975 1960 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník 2213 2198 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1937 2012 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1989 1987 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2144 2138 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2032 2072 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 Kopička Karel Bohemians Texbase.cz Praha 2082 2101 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice 2065 2080 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2019 1995 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 1989 1987 Jelínek Václav Sokol Kolín 1963 1965 0
2014/2015 11 DDM Praha 6 B 2011 2017 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 0
2014/2015 10 DDM Praha 6 B 2011 2017 Vondrášek Ondřej Sokol Vršovice E 1919 1950 0
2014/2015 7 DDM Praha 6 B 2011 2017 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 1
2014/2015 6 DDM Praha 6 B 2011 2017 Miturová Magdaléna GROP C 2107 2071 0
2014/2015 5 DDM Praha 6 B 2011 2017 Kouba Libor Unichess ČSOB F 1868 1923 ½
2014/2015 4 DDM Praha 6 B 2011 2017 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1900 1953 1
2014/2015 3 DDM Praha 6 B 2011 2017 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1976 2023 ½
2014/2015 2 DDM Praha 6 B 2011 2017 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1777 1
2014/2015 1 DDM Praha 6 B 2011 2017 Bernášek Václav Viktoria Žižkov C 2097 2075 ½
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2094 2089 0
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2006 1989 1
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2022 2018 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2275 2285 ½
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2206 2209 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 0
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1874 1901 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2011 2017 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2060 2103 0
2014/2015 11 A64 PřF Olomouc 2011 2017 Adamčík Martin SK Prostějov 2169 2160 0
2014/2015 4 A64 PřF Olomouc 2011 2017 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 ½
2013/2014 6 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1988 2003 Balážec Ludovít ŠK Zlín "B" 1954 1961 ½
2013/2014 5 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1988 2003 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2096 2033 0
2013/2014 11 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk 1867 1941 0
2013/2014 10 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 0
2013/2014 8 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Gnida Patrik Sokol Velké Losiny B 1996 2099 ½
2013/2014 7 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 2073 2095 0
2013/2014 6 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Štec František Spartak Přerov 1967 1923 1
2013/2014 5 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 ½
2013/2014 4 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Pospíšil Ludvík Sokol Skalička 1920 1927 1
2013/2014 2 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Švéda Jiří ŠK DUE POP Uničov 1925 1973 0
2013/2014 1 A64 PřF Olomouc 1988 2003 Zajíček Tomáš ROŠÁDA Prostějov 1804 1859 0
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 ½
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2262 2259 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1961 1962 0
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1931 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2049 2012 ½
2012/2013 11 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Beil Zdeněk Tatran Litovel “B“ 2253 2235 0
2012/2013 10 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 0
2012/2013 9 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 1
2012/2013 8 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 1
2012/2013 7 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2202 2213 0
2012/2013 6 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 0
2012/2013 4 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Turner Radek ŠK Gordic Jihlava 2099 2147 0
2012/2013 3 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2155 2146 1
2012/2013 2 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2158 2161 0
2012/2013 1 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 Koutný Petr ŠK Zlín “A“ 2175 2189 1
2011/2012 11 A64 Grygov B 2001 2049 Kratochvíl Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 ½
2011/2012 8 A64 Grygov B 2001 2049 Kovář Oldřich Labortech Ostrava B 2058 2012 1
2011/2012 1 A64 Grygov B 2001 2049 Walowy Bohumír Šachový klub Karviná 2184 2143 1
2011/2012 10 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Bednář Martin Sokol Skalička B 1776 1750 ½
2011/2012 9 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 ½
2011/2012 8 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Dosoudil Bedřich Sigmia Senior klub Olomouc B 1835 1
2011/2012 5 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1891 1878 ½
2011/2012 4 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Hradský Aleš SK Prostějov B 1815 1785 ½
2011/2012 3 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc B 1860 1
2011/2012 1 A64 PřF UP Olomouc 2001 2049 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1845 1
2010/2011 11 A64 PřF UP Olomouc 2119 Závůrka Roman SK ROŠÁDA Prostějov 2199 0
2010/2011 9 A64 PřF UP Olomouc 2119 Cagašík Tomáš Spartak Přerov 2279 0
2010/2011 6 A64 PřF UP Olomouc 2119 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2102 0
2010/2011 5 A64 PřF UP Olomouc 2119 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2178 0
2010/2011 4 A64 PřF UP Olomouc 2119 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2131 1
2010/2011 1 A64 PřF UP Olomouc 2119 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2113 ½
2010/2011 11 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2127 1
2010/2011 10 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Miturová Magdaléna BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2134 1
2010/2011 8 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 0
2010/2011 6 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2268 0
2010/2011 4 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2101 0
2010/2011 2 TJ UNEX ŠK Uničov 2119 Habina Martin MSA Dolní Benešov 2066 0
2009/2010 11 A64 DDM Olomouc 1982 Štec František SK Přerov 1929 ½
2009/2010 10 A64 DDM Olomouc 1982 Král Vojtěch SK Prostějov B 1827 1
2009/2010 9 A64 DDM Olomouc 1982 Malinovský Leo ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1724 1
2009/2010 8 A64 DDM Olomouc 1982 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1956 ½
2009/2010 7 A64 DDM Olomouc 1982 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1731 1
2009/2010 6 A64 DDM Olomouc 1982 Mlčák Viktor AŠK Olomouc B 2085 1
2009/2010 5 A64 DDM Olomouc 1982 Vinklárek Antonín TJ Sokol Skalička B 1650 1
2009/2010 4 A64 DDM Olomouc 1982 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1617 1
2009/2010 1 A64 DDM Olomouc 1982 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1870 1
2009/2010 11 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2027 ½
2009/2010 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 1996 1
2009/2010 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2083 ½
2009/2010 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 0
2009/2010 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1919 1
2009/2010 4 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice 2090 1
2009/2010 3 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2132 1
2009/2010 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1982 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2050 ½
2008/2009 10 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2138 1
2008/2009 8 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2124 1
2008/2009 7 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Švancara Petr GARDE Calcio Olomouc 2187 ½
2008/2009 6 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Bureš Jaroslav SK Prostějov 2243 0
2008/2009 5 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2085 1
2008/2009 4 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2079 0
2008/2009 2 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 2058 1
2008/2009 1 TJ UNEX ŠK Uničov 1942 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 1993 ½
2008/2009 9 A64 DDM Olomouc 1942 Mikulka Jan Sigmia Senior klub Olomouc B 1786 1
2008/2009 8 A64 DDM Olomouc 1942 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1739 ½
2008/2009 7 A64 DDM Olomouc 1942 Čechál Martin Sportovní klub Přerov 1993 ½
2008/2009 4 A64 DDM Olomouc 1942 Fiala Jiří Sportovní klub Prostějov B 1993 ½
2008/2009 3 A64 DDM Olomouc 1942 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 2024 0
2008/2009 2 A64 DDM Olomouc 1942 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1810 ½
2008/2009 1 A64 DDM Olomouc 1942 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1780 1
2007/2008 7 A64 Grygov 1953 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 1
2007/2008 6 A64 Grygov 1953 Sabolová Gabriela TJ Bonex Teplice 1780 1
2007/2008 5 A64 Grygov 1953 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 1
2007/2008 4 A64 Grygov 1953 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 0
2007/2008 3 A64 Grygov 1953 Přibyl Radek Šachový klub Lokomotiva Brno 1558 0
2007/2008 2 A64 Grygov 1953 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 1
2007/2008 1 A64 Grygov 1953 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 1
2007/2008 9 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Hudaček Josef Slavia Kroměříž 2062 1
2007/2008 8 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Šaňák František SK Boršice 1969 0
2007/2008 7 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2005 ½
2007/2008 6 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2007/2008 5 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1991 0
2007/2008 4 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 1
2007/2008 3 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1963 1
2007/2008 2 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 ŠK Staré Město C 1
2007/2008 1 A64 PROCLIENT Grygov B 1953 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2047 1
2007/2008 7 A64 Grygov 1953 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 0
2007/2008 6 A64 Grygov 1953 Přibyl Radek Šachový klub Lokomotiva Brno 1558 0
2007/2008 5 A64 Grygov 1953 Kuchynka Lukáš ŠK Zlín A 2211 0
2007/2008 4 A64 Grygov 1953 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 1
2007/2008 3 A64 Grygov 1953 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 ½
2007/2008 2 A64 Grygov 1953 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 1
2007/2008 1 A64 Grygov 1953 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 1
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 1523 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 0
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 1523 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 4 1
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 1523 Říhová Kamila Biomedica Říčany 1544 1
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 1523 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1250 1
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 1523 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 1523 Krys Jan Š.O. TJ Chrudim 1496 ½
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 1523 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1546 ½
2006/2007 7 Agentura 64 Grygov 1523 Bujnošek Tomáš BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2006/2007 6 Agentura 64 Grygov 1523 Štukner Šimon BŠS Frýdek-Místek A 2026 0
2006/2007 5 Agentura 64 Grygov 1523 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 1
2006/2007 4 Agentura 64 Grygov 1523 Malá Anna ŠK SŠŠ Staré Město A 1946 0
2006/2007 3 Agentura 64 Grygov 1523 Gabriel Adam SK Boršice A 1775 0
2006/2007 2 Agentura 64 Grygov 1523 Krys Jan Š.O. TJ Chrudim 1496 ½
2006/2007 1 Agentura 64 Grygov 1523 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1546 ½
2005/2006 7 A64 GRYGOV 1468 Šmíd Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1879 ½
2005/2006 6 A64 GRYGOV 1468 Šudoma Marek ŠK ZLÍN 1412 0
2005/2006 5 A64 GRYGOV 1468 Kostka Michal ZŠ BRANKOVICE 1492 1
2005/2006 4 A64 GRYGOV 1468 Lamser Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1551 ½
2005/2006 2 A64 GRYGOV 1468 Novosadová Kristýna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1935 0
2005/2006 1 A64 GRYGOV 1468 Miturová Magdaléna BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1544 ½
2003/2004 9 A64 Grygov B 1304 Machalík Marek Sokol Postoupky C ½
2003/2004 8 A64 Grygov B 1304 Novotný Petr SŠŠ Staré Město B 1364 1
2003/2004 7 A64 Grygov B 1304 Petr Jiří Sokol Postoupky A 1701 0
2003/2004 6 A64 Grygov B 1304 Nebesař Jakub Sokol Postoupky B ½
2003/2004 5 A64 Grygov B 1304 Mourycová Jana ŠK ZŠ Brankovice B 1445 ½
2003/2004 4 A64 Grygov B 1304 Stodůlka Radek ŠK Boršice 1482 0
2003/2004 3 A64 Grygov B 1304 Vysloužil Lukáš A64 Grygov A 1725 0
2003/2004 2 A64 Grygov B 1304 Macíček Jakub BŠŠ+DDM FM B 1849 0
2003/2004 1 A64 Grygov B 1304 Šikula František BŠS+DDM FM C 1578 ½