Hráč Musil Miroslav

Musil Miroslav

User Pic
Jméno: Musil Miroslav
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2007
ID: 10863
FIDE ID: 356107
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2038 2027 Hons Tomáš ŠK UNION Louny 2016 1985 0
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2027 Horák Michal CHESS Most 2317 2313 ½
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2027 Freisler Pavel ŠK Kladno 2232 2199 0
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2046 2027 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2147 2152 0
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2046 2027 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2372 2355 0
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2049 2030 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2362 2382 0
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2049 2030 Babička Michal SK Děčín 2046 2037 ½
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2049 2030 Vozka Pavel ŠK Slavoj Litoměřice 2226 2242 ½
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2049 2030 Přibyl Josef ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2239 2228 0
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2053 2030 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz "A" 2301 0 0
2018/2019 10 SK OAZA Praha C 2007 2003 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 0
2018/2019 8 SK OAZA Praha C 2007 2003 Klaus Václav GROP Classical Chess 1975 1980 ½
2018/2019 6 SK OAZA Praha C 2007 2003 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 ½
2018/2019 5 SK OAZA Praha C 2007 2003 Hradecký Ivo TJ Pankrác E 2078 2075 1
2018/2019 4 SK OAZA Praha C 2007 2003 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2146 ½
2018/2019 3 SK OAZA Praha C 2007 2003 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - A 1952 1978 0
2018/2019 2 SK OAZA Praha C 2007 2003 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2240 2230 0
2018/2019 1 SK OAZA Praha C 2007 2003 Kotrba Tomáš LISA A 2009 2003 ½
2017/2018 9 �O Praga Praha A 2007 2003 Budinský Petr �K DP Praha C - V�FS I 1938 1963 1
2017/2018 7 �O Praga Praha A 2007 2003 Jandečka Tomáš �K Viktoria �i�kov B 2192 2170 1
2017/2018 6 �O Praga Praha A 2007 2003 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2423 2418 0
2017/2018 5 �O Praga Praha A 2007 2003 Petras Milan �K Bohnice A 1987 1997 ½
2017/2018 2 �O Praga Praha A 2007 2003 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 0
2017/2018 1 �O Praga Praha A 2007 2003 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 ½
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Špička Jan ŠK Karlovy Vary A 2014 1919 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Jungwirth Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 1
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2028 2017 Pittermann Jan Baník Habartov A 1802 1789 1
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2028 2017 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1770 1776 ½
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2035 2017 Kopecký František TJ Tašovice A 1767 1759 1
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Vastl Oldřich TJ Ostrov 1778 1789 1
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Svoboda Milan ŠK Caissa Nová Role A 1888 2069 ½
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2053 2030 Míšek Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1887 1904 1
2017/2018 11 Karlovarský šachklub Tietz 2034 2017 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2042 2045 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz 2028 2017 Trnka Miroslav TJ Tatran Podbořany z.s. 1987 1998 ½
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz 2035 2017 Procházka Jiří TJ Sokol Praha-Vršovice 2035 2056 0
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz 2025 2017 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 2005 1996 0
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz 2053 2030 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 1951 1950 0
2016/2017 7 ŠO Praga Praha A 2007 2003 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2192 2170 1
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 2007 2003 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2423 2418 0
2016/2017 5 ŠO Praga Praha A 2007 2003 Petras Milan ŠK Bohnice A 1987 1997 ½
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2007 2003 Komprda Pavel USK Praha A 2056 2044 0
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2007 2003 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 ½
2016/2017 11 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy C 1910 1847 ½
2016/2017 9 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 1
2016/2017 8 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2112 2109 1
2016/2017 6 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2036 2052 0
2016/2017 4 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 0
2016/2017 3 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 ½
2016/2017 2 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 0
2016/2017 1 ŠO Praga Praha A 2025 2004 Illetško Jaroslav GROP B 2171 2174 0
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2034 2017 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2094 2096 1
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2117 2119 0
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2028 2017 Budka Jan Sokol Domažlice 2168 2172 ½
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2028 2017 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2099 2080 ½
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2035 2017 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2149 2134 1
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2035 2017 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2198 2186 ½
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Sedláček Tomáš TJ DUKLA Praha 2053 2091 ½
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Pajdla Pavel TJ Praha - Pankrác B 2066 2064 0
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Málek Martin Sokol Praha Kobylisy 2037 2032 ½
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 Beneš Petr ŠK DP Praha 2091 2036 ½
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2053 2030 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz A 2197 2195 ½
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Kopecký František TJ Tašovice A 1752 1738 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1776 1787 1
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1634 1601 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1679 1708 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Šetka Vlastimil TJ Ostrov A 1778 1737 ½
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Lipták Zdeněk Baník Sokolov ŠO A 1646 1686 1
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Macho Miloslav ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 1
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Kryšpín Vladimír AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1000 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 ½
2015/2016 11 TJ Praga Praha A 2030 2004 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2068 2070 ½
2015/2016 10 TJ Praga Praha A 2030 2004 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2105 2101 1
2015/2016 9 TJ Praga Praha A 2030 2004 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2039 2043 ½
2015/2016 8 TJ Praga Praha A 2030 2004 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 0
2015/2016 6 TJ Praga Praha A 2030 2004 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 0
2015/2016 4 TJ Praga Praha A 2030 2004 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 0
2015/2016 3 TJ Praga Praha A 2030 2004 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2046 2052 0
2015/2016 2 TJ Praga Praha A 2030 2004 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2125 2118 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha A 2030 2004 Klaus Jan GROP B 1996 2008 ½
2014/2015 10 TJ Praga Praha A 2001 1982 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2084 2068 ½
2014/2015 8 TJ Praga Praha A 2001 1982 Kučera Tomáš Holdia DP Praha C 1696 1686 1
2014/2015 7 TJ Praga Praha A 2001 1982 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2026 2027 1
2014/2015 6 TJ Praga Praha A 2001 1982 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2073 2100 0
2014/2015 5 TJ Praga Praha A 2001 1982 Talpa Pavel Unichess ČSOB D 1884 1830 1
2014/2015 1 TJ Praga Praha A 2001 1982 Kalous Miroslav Bohemians Praha C 2070 2058 1
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Mišičko Ján ŠK Kladno 2036 2025 0
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2099 2094 1
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Kozák Martin ŠK Holdia DP Praha 1895 1918 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Jaroš Martin TJ Šakal Kozolupy 2200 2206 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 ½
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2094 2083 ½
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2000 2015 0
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2048 2026 0
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Danko Jiří ŠK Tachov 1993 1985 1
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2061 2095 0
2013/2014 11 TJ Praga Praha B 1990 1937 Gáj Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2002 2058 0
2013/2014 10 TJ Praga Praha B 1990 1937 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 ½
2013/2014 6 TJ Praga Praha B 1990 1937 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 ½
2013/2014 3 TJ Praga Praha B 1990 1937 Seifarth Robert ŠK PORG B 2124 2119 1
2013/2014 2 TJ Praga Praha B 1990 1937 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2094 ½
2013/2014 1 TJ Praga Praha B 1990 1937 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1960 2007 0
2013/2014 11 TJ Praga Praha A 1990 1937 Pajdla Pavel TJ Pankrác B 2161 ½
2013/2014 9 TJ Praga Praha A 1990 1937 Keprta Stanislav Bohemians Praha C 1866 1941 0
2013/2014 8 TJ Praga Praha A 1990 1937 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2008 2028 ½
2013/2014 4 TJ Praga Praha A 1990 1937 Erban Tomáš Sokol Praha-Vršovice B 2113 2110 1
2013/2014 2 TJ Praga Praha A 1990 1937 Krátký Jiří ŠK PORG A 2184 2165 0
2013/2014 1 TJ Praga Praha A 1990 1937 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2072 2120 0
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Bauer Jan ŠK Sokol Klatovy 1882 1
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Danko Jiří ŠK Tachov 1955 1932 1
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Kuba Jindřich ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2236 2234 0
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Valenz Miroslav Sokol Domažlice 2182 2120 ½
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň Letná 2041 2052 0
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Němec Roman TJ ČZ Strakonice 1893 1928 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice 2136 2137 ½
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1990 1937 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad B 2077 2069 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1954 1922 Kopecký František TJ Tašovice 1571 ½
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Šlampa Jan Chess Most A 2024 2065 0
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 ½
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2063 2034 0
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2071 2058 ½
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Jakl Aleš ŠK Tachov 2061 2056 ½
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Hodová Lucie ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2099 2096 1
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Čáp Adam ŠK Kladno 2028 2006 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Šťastný Petr ŠK Teplice 2075 2087 ½
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Hozda David Chess Most B 1969 1960 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 1
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1954 1922 Janeček Dieter TJ Tašovice 1631 1
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1954 1922 Tomaščín Petr Baník Habartov 1779 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1954 1922 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary 1694 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1954 1922 Janek Drahomír Spartak Horní Slavkov 1605 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov A 1583 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1939 1913 1
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Tomášek Radek Spartak Horní Slavkov A 1493 1
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Zmeškal Jan TJ Ostrov A 1100 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Kopecký František TJ Tašovice A 1528 ½
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Pokora Lubomír Baník Habartov 1960 1948 ½
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary A 1813 1814 1
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1920 1907 Janoušek Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1664 1673 1
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Makaj Jiří TJ Baník Hexion Sokolov B 2042 ½
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1652 1
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Vachulka Jiří Baník Habartov A 1616 1
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb A 1890 ½
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1665 1
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1934 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Sýkora Robert Karlovarský šachklub Tietz B 1817 ½
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1892 0
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1928 Pospíšil Adolf TJ Tašovice 1721 0
2010/2011 6 ŠK Caissa Nová Role 1928 Strejc Pavel TJ Ostrov 1686 1
2010/2011 5 ŠK Caissa Nová Role 1928 Frai Patrik Spartak Chodov 1314 ½
2010/2011 1 ŠK Caissa Nová Role 1928 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1751 1
2009/2010 9 TJ Tašovice 1918 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1987 1
2009/2010 8 TJ Tašovice 1918 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1690 ½
2009/2010 7 TJ Tašovice 1918 Vítek Václav TJ Lokomotiva Cheb 2025 0
2009/2010 6 TJ Tašovice 1918 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz C 2068 ½
2009/2010 4 TJ Tašovice 1918 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1920 0
2009/2010 2 TJ Tašovice 1918 Chlebuš Miroslav TJ Baník Habartov 1993 ½
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 1918 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n.L. 2134 0
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 1918 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2174 0
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 1918 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 0
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 1918 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK C 2097 1
2009/2010 7 Karlovarský Tietz B 1918 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 0
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 1918 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2104 ½
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 1918 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2165 ½
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 1918 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 1918 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2173 0
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 1918 Kánský Pavel SK Děčín A 2129 0
2009/2010 1 Karlovarský Tietz B 1918 Fryč Miroslav Karlovarský Tietz A 2104 0
2008/2009 11 ŠK Caissa Nová Role 1907 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1795 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Nová Role 1907 Koller Martin TJ Spartak Chodov 1622 1
2008/2009 9 ŠK Caissa Nová Role 1907 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1797 ½
2008/2009 8 ŠK Caissa Nová Role 1907 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2053 0
2008/2009 7 ŠK Caissa Nová Role 1907 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1601 ½
2008/2009 6 ŠK Caissa Nová Role 1907 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1890 1
2008/2009 5 ŠK Caissa Nová Role 1907 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1851 1
2008/2009 3 ŠK Caissa Nová Role 1907 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1770 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Nová Role 1907 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1542 1
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Přibyl Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 2051 0
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Trojáček Pavel TJ Tašovice A 2088 ½
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Dub Miroslav Baník Habartov A 1966 ½
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Vojtěch Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2170 0
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Most Zdeněk ŠK Global Sokolov A 2131 0
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 2095 ½
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2043 0
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2039 0
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1907 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz C 2338 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1783 Vítek Václav Lokomotiva Cheb 2059 0
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1783 Dub Miroslav Baník Habartov 1925 1
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1783 Krupař Petr TJ Tašovice 1738 ½
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1783 Pešek Petr Global Sokolov 1877 ½
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1783 Kaigl Arnošt TJ Slavoj Kynšperk 1844 ½
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1783 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1589 1
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1783 Martinkovych Fr. Spartak Horní Slavkov 1759 1
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1783 Makaj Jiří Baník Hexion Sokolov B 2022 0
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1783 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1899 1
2007/2008 11 ŠK Caissa Nová Role 1783 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary B 1900 ½
2007/2008 10 ŠK Caissa Nová Role 1783 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1740 1
2007/2008 9 ŠK Caissa Nová Role 1783 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1887 0
2007/2008 8 ŠK Caissa Nová Role 1783 Heis Vladimír TJ Spartak Chodov 1691 1
2007/2008 7 ŠK Caissa Nová Role 1783 Máj Dalibor TJ Jiskra Aš ½
2007/2008 6 ŠK Caissa Nová Role 1783 Hlaváč František Global Sokolov B 1992 ½
2007/2008 5 ŠK Caissa Nová Role 1783 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary C 1676 0
2007/2008 4 ŠK Caissa Nová Role 1783 Toth Ludvík Baník Hexion Sokolov C 1851 ½
2007/2008 3 ŠK Caissa Nová Role 1783 Šíbl Václav Baník Habartov B 1966 ½
2007/2008 2 ŠK Caissa Nová Role 1783 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz C 2115 0
2007/2008 1 ŠK Caissa Nová Role 1783 Zíma Ferdinand TJ Olympie Hroznětín 1496 1
2006/2007 10 ŠK Caissa Nová Role 1782 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 1944 ½
2006/2007 9 ŠK Caissa Nová Role 1782 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2008 ½
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1782 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1782 Jirka František Šachový klub Karlovy Vary 1874 ½
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1782 Dub Miroslav Baník Habartov 1797 0
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz B 1782 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov 1810 ½
2006/2007 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1782 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1651 ½
2005/2006 10 Caissa Nová Role 1782 Fryč Miroslav DDM Kar.Vary 2147 0
2005/2006 9 Caissa Nová Role 1782 Hajšman Martin Tietz K.Vary C 1672 1
2005/2006 8 Caissa Nová Role 1782 Vítek Václav ŠK Mar.Lázně 1946 ½
2005/2006 7 Caissa Nová Role 1782 Fuksa Miroslav ŠK Kar.Vary B 1918 0
2005/2006 6 Caissa Nová Role 1782 Votruba František TJ Ostrov B 1601 1
2005/2006 3 Caissa Nová Role 1782 Ehlich Vladislav TJ Tašovice 1775 0
2005/2006 2 Caissa Nová Role 1782 Klíma Václav Spartak Chodov 1755 1
2005/2006 8 Tietz K.Vary B 1782 Janecký Jaroslav TJ Ostrov 1605 1
2005/2006 7 Tietz K.Vary B 1782 Štádler Pavel ŠK Karlovy Vary 1919 0
2005/2006 5 Tietz K.Vary B 1782 Kacr Zbyněk Sp.H.Slavkov 1670 1
2005/2006 4 Tietz K.Vary B 1782 Kornel Vlastimil Global Sokolov 1704 ½
2005/2006 3 Tietz K.Vary B 1782 Toth Ludvík BCH Sokolov 1849 ½
2005/2006 2 Tietz K.Vary B 1782 Kohout Jiří AVZO Fr.Lázně 1706 0
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 1782 Tomáš Josef Baník Habartov 1683 ½
2004/2005 10 Tietz K.Vary B 1786 Janíček Josef Sp. H.Slavkov 1740 ½
2004/2005 9 Tietz K.Vary B 1786 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1694 ½
2004/2005 7 Tietz K.Vary B 1786 Přibyl Jaroslav Banik Eastman 2046 0
2004/2005 6 Tietz K.Vary B 1786 Tiller Jaroslav Lokomotiva Cheb 2048 0
2004/2005 4 Tietz K.Vary B 1786 Jíra Zdeněk TJ Ostrov 1736 1
2004/2005 3 Tietz K.Vary B 1786 Štádler Pavel SK Karlovy Vary 1919 ½
2004/2005 2 Tietz K.Vary B 1786 Čontoš Václav Tietz K.Vary A 2038 0
2004/2005 1 Tietz K.Vary B 1786 Hanzlík Mojmír Sp. H.Slavkov 1784 ½
2004/2005 7 Caissa Nová Role 1786 Jirka František ŠK Global Sokolov 1872 0
2004/2005 4 Caissa Nová Role 1786 Klíma Václav Spartak Chodov 1850 ½
2003/2004 9 Caissa Nová Role 1790 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1732 ½
2003/2004 5 Caissa Nová Role 1790 Zikeš Václav TJ Tašovice 2016 0
2003/2004 4 Caissa Nová Role 1790 Hladeček Miloslav ŠK Karlovy Vary B 1870 ½
2003/2004 1 Caissa Nová Role 1790 Hajšman Martin KŠ-Tietz C 1697 1
2003/2004 9 KŠ Tietz B 1790 Peuker František AVZO Fr.Lázně 1827 ½
2003/2004 7 KŠ Tietz B 1790 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1806 0
2003/2004 6 KŠ Tietz B 1790 Pokora Lubomír Baník Habartov 1890 0
2003/2004 5 KŠ Tietz B 1790 Kaboň Jan AVZO Fr.Lázně 1999 1
2003/2004 4 KŠ Tietz B 1790 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1860 ½
2003/2004 3 KŠ Tietz B 1790 Toth Ludvík Baník Eastman B 1863 0
2003/2004 2 KŠ Tietz B 1790 Hanzlík Mojmír Sp.Horní Slavkov 1818 0
2003/2004 1 KŠ Tietz B 1790 Smrčka Jan ŠK Karlovy Vary 1965 ½