Hráč Smutný Jan

Smutný Jan

User Pic
Jméno: Smutný Jan
Oddíl: SK LISA
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2219
Elo mezinárodní: 2217
ID: 1364
FIDE ID: 310930
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Ištoňa Martin Sokol Praha Vršovice B 2265 0 ½
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Velychko Ihor ŠK Viktoria Žižkov A 0
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2238 2229 1
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha B 2230 2224 0
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Novotný Jaroslav Dukla B 2073 2077 1
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Vičar Petr TJ Pankrác D 2083 2090 1
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2365 2357 ½
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Umanec Filip GROP - B 2224 2226 0
2018/2019 9 Rapid Pardubice 2216 2215 Bujnoch Radek TJ SO Chrudim 2196 2204 1
2018/2019 8 Rapid Pardubice 2216 2215 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2212 2192 0
2018/2019 7 Rapid Pardubice 2207 2215 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2196 2204 ½
2018/2019 6 Rapid Pardubice 2207 2215 Moravec Michal Sokol Kolin 2195 2213 1
2018/2019 5 Rapid Pardubice 2195 2208 Polák Benedikt TJ Sparta Kutna Hora 2168 2158 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice 2195 2208 Holemář David Moravska Slavia Brno B 2301 2309 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice 2187 2208 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2061 2055 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice 2187 2208 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2244 2227 1
2018/2019 1 Rapid Pardubice 2193 2208 Jacko Vladimír OREL Orechov 2324 0 0
2018/2019 10 LISA A 2217 2219 Matras Ondřej Šachový klub Bohnice - A 2162 2144 0
2018/2019 9 LISA A 2217 2219 Sergeev Vladimir ŠK AURORA 2410 0 0
2018/2019 8 LISA A 2217 2219 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2058 2060 1
2018/2019 7 LISA A 2217 2219 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy D 2231 2235 ½
2018/2019 6 LISA A 2217 2219 Minbayev Bolatbek USK Praha A 1
2018/2019 5 LISA A 2217 2219 Pták Pavel Dukla C 2044 2061 ½
2018/2019 4 LISA A 2217 2219 Mičánek Tomáš GROP Classical Chess 2093 2095 1
2018/2019 3 LISA A 2217 2219 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2393 2372 1
2018/2019 2 LISA A 2217 2219 Holý Filip TJ Bohemians Praha D 2103 2075 ½
2018/2019 1 LISA A 2217 2219 Hollan Petr SK OAZA Praha C 2261 2266 0
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Vičar Petr TJ Pankrác D 2083 2090 1
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2005 2010 1
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Hála Martin TJ Pankrác C 2091 2086 1
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Chmel Kristián TJ Kobylisy C 2102 2102 1
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2121 2120 0
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2151 2156 0
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2141 2150 ½
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha C 2251 2230 ½
2017/2018 1 ŠK Loko Praha A 2217 2219 Rous Daniel ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 0
2017/2018 11 LISA A 2217 2219 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2037 2052 1
2017/2018 10 LISA A 2217 2219 Petras Milan ŠK Bohnice B 1987 1997 1
2017/2018 9 LISA A 2217 2219 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 1952 1954 ½
2017/2018 8 LISA A 2217 2219 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 1
2017/2018 7 LISA A 2217 2219 Shatalov Vladimír Steinitz - Makabi 0 1470 1
2017/2018 6 LISA A 2217 2219 Černoušek Lukáš Unichess E 2444 2466 ½
2017/2018 5 LISA A 2217 2219 Čmiko Jakub SK OAZA Praha D 2005 1989 1
2017/2018 4 LISA A 2217 2219 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 2077 2055 1
2017/2018 3 LISA A 2217 2219 Malý Marek DDM Praha 6 B 2132 2100 0
2017/2018 2 LISA A 2217 2219 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1954 1960 1
2017/2018 1 LISA A 2217 2219 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2108 2114 ½
2017/2018 11 Eurobit 2185 2175 Jirásek Pavel SK Lipa 2300 2285 ½
2017/2018 10 Eurobit 2173 2175 Tázlar Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 2260 2242 1
2017/2018 9 Eurobit 2176 2175 Čechura Petr TJ Snezka Nachod 2157 2168 0
2017/2018 8 Eurobit 2176 2175 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2073 2071 1
2017/2018 7 Eurobit 2170 2175 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny C 2227 2239 1
2017/2018 6 Eurobit 2170 2175 Buchníček Petr Caissa Pivovar Dalesice 2317 2298 0
2017/2018 5 Eurobit 2173 2175 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2097 2051 1
2017/2018 4 Eurobit 2173 2175 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2296 2315 ½
2017/2018 3 Eurobit 2173 2175 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 0
2017/2018 1 Eurobit 2181 2184 Žilka Štěpán SK Velke Losiny 2513 2517 0
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2232 2200 GROP B 1
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1945 1909 1
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2112 2109 1
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2183 2183 0
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Janda Jiří Sokol Kobylisy B 2209 2225 1
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy C 1910 1847 1
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 0
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Vičar Petr TJ Pankrác D 2057 2070 0
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 1
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2232 2200 Vrbata Zbyněk Unichess C 2327 2302 0
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 1
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2337 2337 1
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 ½
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 ½
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Havelka Josef TJ Lanskroun 2271 2257 0
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici 2201 2202 ½
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 ½
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 2232 2200 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 11 LISA A 2202 2200 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2077 2083 1
2015/2016 10 LISA A 2202 2200 Tuma Jakub ŠK DP Praha - VŠFS I 2241 2304 0
2015/2016 9 LISA A 2202 2200 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 1
2015/2016 8 LISA A 2202 2200 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 ½
2015/2016 7 LISA A 2202 2200 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2327 2317 0
2015/2016 6 LISA A 2202 2200 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 0
2015/2016 5 LISA A 2202 2200 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2128 2145 ½
2015/2016 4 LISA A 2202 2200 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 0
2015/2016 3 LISA A 2202 2200 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 0
2015/2016 2 LISA A 2202 2200 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2242 2244 0
2015/2016 1 LISA A 2202 2200 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 ½
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Somyk Marcin Region Panda Rychnov n. Kněž. 2029 0
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2322 2332 1
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Pokorný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2257 2268 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2321 2313 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Červený Petr ŠK Vysoké Mýto 2286 2275 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 0
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2244 2234 0
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha B 2331 2272 ½
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1991 1974 1
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy C 1860 1847 0
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2111 1
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1965 1957 ½
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Pešout Jan TJ Pankrác C 2190 2199 0
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2091 2058 0
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2105 2112 ½
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2202 2200 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2112 2109 1
2014/2015 11 SK LISA A 2234 2222 Illetško Jaroslav GROP Classic.Chess 2185 2186 1
2014/2015 10 SK LISA A 2234 2222 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1872 1908 1
2014/2015 9 SK LISA A 2234 2222 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2157 2177 1
2014/2015 8 SK LISA A 2234 2222 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 1
2014/2015 7 SK LISA A 2234 2222 Dvořák Jan Sokol Kobylisy C 2197 2203 ½
2014/2015 6 SK LISA A 2234 2222 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2027 2022 1
2014/2015 5 SK LISA A 2234 2222 Kohout Vratislav Sokol Vršovice B 2099 2094 0
2014/2015 4 SK LISA A 2234 2222 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 1904 1956 0
2014/2015 3 SK LISA A 2234 2222 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 1
2014/2015 2 SK LISA A 2234 2222 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1927 1921 1
2014/2015 1 SK LISA A 2234 2222 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 0
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2234 2222 Procházka Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2129 0
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2234 2222 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 1
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2234 2222 Hála Martin TJ Praga Praha A 1953 1947 1
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2234 2222 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 1
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2234 2222 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2112 2118 1
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2234 2222 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 0
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2234 2222 Vrbata Zbyněk Unichess ČSOB C 2316 2292 0
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2234 2222 Pešout Jan TJ Pankrác B 2207 2208 ½
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2234 2222 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2006 2011 ½
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2234 2222 Sodoma Jan Bohemians Praha C 2330 2334 1
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2234 2222 Krátký Jiří GROP B 2174 2158 ½
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2234 2222 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 ½
2014/2015 10 AKIS Pardubice 2234 2222 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 ½
2014/2015 9 AKIS Pardubice 2234 2222 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 1
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2234 2222 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 ½
2014/2015 7 AKIS Pardubice 2234 2222 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 ½
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2234 2222 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 1
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2234 2222 Baláček Tadeáš TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2217 2214 0
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2234 2222 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 0
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2234 2222 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 2 AKIS Pardubice 2234 2222 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 ½
2014/2015 1 AKIS Pardubice 2234 2222 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 1
2013/2014 11 SK LISA A 2174 2153 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 0
2013/2014 10 SK LISA A 2174 2153 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 0
2013/2014 9 SK LISA A 2174 2153 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 1965 1949 1
2013/2014 8 SK LISA A 2174 2153 Hála Martin TJ Praga Praha B 1971 1969 0
2013/2014 7 SK LISA A 2174 2153 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2015 2022 1
2013/2014 6 SK LISA A 2174 2153 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 1
2013/2014 5 SK LISA A 2174 2153 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 ½
2013/2014 4 SK LISA A 2174 2153 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2094 1
2013/2014 3 SK LISA A 2174 2153 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1896 1936 1
2013/2014 2 SK LISA A 2174 2153 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 1
2013/2014 1 SK LISA A 2174 2153 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 0
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2174 2153 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 ½
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2174 2153 Petr Jan TJ Pankrác B 2161 2164 1
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2174 2153 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2087 2094 1
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2174 2153 Zdeněk Miloš Bohemians Praha C 1916 1938 1
2013/2014 6 SK Loko Praha A 2174 2153 Hoffmann Rudolf TJ Pankrác C 2128 2123 1
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2174 2153 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2096 2055 1
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2174 2153 Toulec Stanislav Sokol Praha-Vršovice B 2076 2074 1
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2174 2153 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 ½
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2174 2153 Seifarth Robert ŠK PORG A 2124 2119 0
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2174 2153 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 1
2013/2014 10 AKIS Pardubice 2174 2153 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 ½
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2174 2153 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 1
2013/2014 8 AKIS Pardubice 2174 2153 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 0
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2174 2153 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2128 1
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2174 2153 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 1
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2174 2153 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2063 2054 1
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2174 2153 Výprachtický David ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 1
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2174 2153 Siebenbürger Vlastimil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2133 2144 1
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2174 2153 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 ½
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2174 2153 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Výprachtický David TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Pekař Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2157 2172 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Neoral Antonín Agentura Garde Calcio Olomouc 2171 2167 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Kracík Tomáš Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2157 2213 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 0
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Stárek Stanislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B 2263 2258 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2094 2093 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 ½
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2209 2209 Dvořák Libor ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2108 2140 0
2011/2012 10 AKIS Pardubice 2209 2209 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 ½
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2209 2209 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2102 2092 ½
2011/2012 8 AKIS Pardubice 2209 2209 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1985 1993 ½
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2209 2209 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2245 2255 0
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2209 2209 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 0
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2209 2209 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 0
2011/2012 4 AKIS Pardubice 2209 2209 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 ½
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2209 2209 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 0
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2209 2209 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2242 2238 ½
2011/2012 1 AKIS Pardubice 2209 2209 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 ½
2010/2011 11 AKIS Pardubice 2188 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2010/2011 10 AKIS Pardubice 2188 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 0
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2188 Efler Lukáš 2222 SK Polabiny B 2236 ½
2010/2011 8 AKIS Pardubice 2188 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2106 ½
2010/2011 7 AKIS Pardubice 2188 Mareš Petr Jiskra Usti nad Orlici 2008 1
2010/2011 6 AKIS Pardubice 2188 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 0
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2188 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2182 1
2010/2011 4 AKIS Pardubice 2188 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 0
2010/2011 3 AKIS Pardubice 2188 Augustin Josef Lokomotiva Brno 2297 ½
2010/2011 2 AKIS Pardubice 2188 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 ½
2010/2011 1 AKIS Pardubice 2188 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2136 ½
2009/2010 10 AKIS Pardubice 2083 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 1
2009/2010 9 AKIS Pardubice 2083 Petruška Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2008 1
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2083 Kiša Lubomír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2142 1
2009/2010 7 AKIS Pardubice 2083 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2139 ½
2009/2010 6 AKIS Pardubice 2083 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov 2070 ½
2009/2010 5 AKIS Pardubice 2083 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 1
2009/2010 4 AKIS Pardubice 2083 Jelínek Milan TJ SOKOL Zaječice 2087 1
2009/2010 3 AKIS Pardubice 2083 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou 2017 1
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2083 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 1
2009/2010 1 AKIS Pardubice 2083 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1996 1
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2129 Michálek František Sokol Kolín 2144 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2129 Vojta Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2143 ½
2008/2009 8 ŠK Rapid Pardubice 2129 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2129 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem B 2152 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Pardubice 2129 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2114 0
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2129 Kohout Jan Šachklub AD Jičín 2025 ½
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2129 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2084 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2129 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2118 0
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2129 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2034 0
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2129 Kraus Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2019 1
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice 2170 Kasalický Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2033 1
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice 2170 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice 2170 Šrejber Michal Sněžka TJ Náchod 1926 0
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice 2170 Štursa Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2154 1
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice 2170 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2152 ½
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice 2170 Černovský Jiří TJ Stadion Kutná Hora 2084 0
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice 2170 Joukl Zdeněk Sokol Mladá Boleslav 2098 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice 2170 Novotný Roman TJ Neratovice 2029 1
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice 2170 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2052 1
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice 2170 Sýkora Ondřej TJ Zikuda Turnov B"" 2203 ½
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice 2170 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1942 1
2006/2007 11 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2236 0
2006/2007 10 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem 2314 0
2006/2007 9 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 0
2006/2007 8 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 ½
2006/2007 7 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 0
2006/2007 6 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Svoboda Václav Biomedica Říčany 2172 0
2006/2007 5 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 0
2006/2007 4 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 1
2006/2007 3 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Eisner Michal Sokol Kolín 2164 ½
2006/2007 2 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2238 0
2006/2007 1 AVE-Kontakt Pardubice 2225 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 0
2005/2006 11 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Dlábek Emil TJ Sokol Praha Vršovice 2187 ½
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2110 1
2005/2006 9 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Trojan Luboš TJ Synthesia Pardubice B 2062 0
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Husník Milan TJ Pankrác B 2031 1
2005/2006 7 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 1
2005/2006 6 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 1
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Fiedler Bedřich 2222 ŠK Polabiny 2094 0
2005/2006 4 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2090 1
2005/2006 3 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2064 ½
2005/2006 2 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 1
2005/2006 1 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2023 0
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Šimeček Alexej TJ Praga Praha 2184 0
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Routner Jakub Sokol Praha - Kobylisy 2070 0
2004/2005 9 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny 1977 1
2004/2005 8 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové B 2067 1
2004/2005 7 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Kastner Vojtěch Synthesia Pardubice B 1914 1
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Kolomazník Jan Stadion Kutná Hora 1996 1
2004/2005 5 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Vaněček Stanislav Sokol Emerge Mladá Boleslav 1892 0
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2114 1
2004/2005 1 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2047 1
2003/2004 11 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2051 ½
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou 2101 ½
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Pavlíček Miroslav ŠK Polabiny Pardubice 2057 ½
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Picka Michal Synthesia Pardubice B 1922 1
2003/2004 5 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Domlátil Jiří Sokol Vyšehrad C 2119 ½
2003/2004 4 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 1
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2135 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1808 0
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 2135 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1891 1
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 2135 Mazura Miloš SK Žamberk 2001 0
2003/2004 9 Plzeňka Pardubice 2135 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1852 1
2003/2004 8 Plzeňka Pardubice 2135 Cvikl Zdeněk 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1819 1
2003/2004 7 Plzeňka Pardubice 2135 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2187 0
2003/2004 6 Plzeňka Pardubice 2135 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 ½
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 2135 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 1
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 2135 Just Pavel TJ Synthesia Pardubice C 2023 ½
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 2135 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2005 0
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 2135 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 1