Hráč Sharashenidze Akaki

Sharashenidze Akaki

User Pic
Jméno: Sharashenidze Akaki
Oddíl: ŠK Líně
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2349
Elo mezinárodní: 2346
ID: 29196
FIDE ID: 13601679
Rok narození: 1983
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK Líně 2365 2357 Vrbata Zbyněk Bartoš Unichess 2340 2329 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Líně 2365 2351 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2364 0 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Líně 2357 2351 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2274 2278 1 soutěž
2018/2019 8 SK Slavoj Poruba 2367 2351 Roško Luboš GASCO Pardubice 2276 2286 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Slavoj Poruba 2367 2351 Studnička Tomáš SK ZIKUDA Turnov 2315 2302 0 soutěž
2018/2019 6 SK Slavoj Poruba 2375 2351 Kawulok Marek Slavoj Cesky Tesin 2204 2193 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Slavoj Poruba 2375 2351 Vesselovsky Serguei Beskydska sachova skola 2337 2327 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Sakal Kozolupy 2367 2351 Fajman Petr SO TJ Dukla Praha 2198 2219 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Sakal Kozolupy 2353 2351 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2354 2334 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sakal Kozolupy 2353 2351 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2362 2342 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sakal Kozolupy 2375 2351 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2273 2286 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sakal Kozolupy 2379 2347 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2347 2343 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sakal Kozolupy 2379 2347 Velička Petr TJ Neratovice 2428 2457 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Sakal Kozolupy 2354 2347 Kraus Tomáš SK Zikuda Turnov B 2451 2435 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Aurora 2355 2351 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2157 2149 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Aurora 2355 2351 Bartoš Jan Unichess D 2197 2192 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Aurora 2355 2351 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2214 2207 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Aurora 2355 2351 Dvořák Jan TJ Kobylisy D 2149 2164 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Aurora 2355 2351 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha D - VŠFS II 2216 2215 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Aurora 2355 2351 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2443 2421 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Aurora 2355 2351 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2121 2140 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Aurora 2355 2351 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2285 2274 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Aurora 2355 2351 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2086 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Aurora 2355 2351 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2452 2428 1 soutěž
2017/2018 11 GROP E 2355 2351 Pauš Marek SK OAZA Praha F 1750 1728 1 soutěž
2017/2018 10 GROP E 2355 2351 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1690 1683 1 soutěž
2017/2018 9 GROP E 2355 2351 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1943 1939 1 soutěž
2017/2018 8 GROP E 2355 2351 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 0 1787 ½ soutěž
2017/2018 6 GROP E 2355 2351 Čižmár Štefan ŠK Bohnice D 1716 1751 1 soutěž
2017/2018 5 GROP E 2355 2351 Novák Václav SK Rapid Praha A 1936 1969 1 soutěž
2017/2018 1 GROP E 2355 2351 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1840 1850 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Horák Michal CHESS Most 2351 2325 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Šakal Kozolupy 2351 2351 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2180 2149 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Šakal Kozolupy 2355 2351 Zvára Petr TJ Bohemians Praha "B" 2344 2324 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2293 0 1 soutěž
2017/2018 4 TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Kulhánek Tomáš TJ Sokol Praha-Vršovice 2304 2262 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Šakal Kozolupy 2357 2351 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany z.s. 2362 2370 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Šakal Kozolupy 2350 2344 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2365 2353 1 soutěž
2016/2017 5 GROP B 2337 2317 Mejzlík Ondřej ŠK Viktoria Žižkov A 2320 2324 ½ soutěž
2016/2017 3 GROP B 2337 2317 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½ soutěž
2016/2017 2 GROP B 2337 2317 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 ½ soutěž
2016/2017 1 GROP B 2337 2317 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 1 soutěž
2016/2017 8 GROP Praha 2337 2317 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2405 2406 ½ soutěž
2016/2017 7 GROP Praha 2337 2317 Čech Pavel SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 1 soutěž
2016/2017 6 GROP Praha 2337 2317 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 1 soutěž
2016/2017 5 GROP Praha 2337 2317 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 1 soutěž
2016/2017 4 GROP Praha 2337 2317 Hinks-Edwards Thomas R J SK AD Jicin B 2375 2429 1 soutěž
2016/2017 3 GROP Praha 2337 2317 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2321 2313 0 soutěž
2016/2017 2 GROP Praha 2337 2317 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 1 soutěž
2015/2016 10 GROP Classical Chess 2337 2317 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 ½ soutěž
2015/2016 9 GROP Classical Chess 2337 2317 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2093 2117 1 soutěž
2015/2016 8 GROP Classical Chess 2337 2317 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha B 2373 2362 ½ soutěž
2015/2016 7 GROP Classical Chess 2337 2317 Smutný Jan LISA A 2232 2200 1 soutěž
2015/2016 6 GROP Classical Chess 2337 2317 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2182 2207 1 soutěž
2015/2016 4 GROP Classical Chess 2337 2317 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 1 soutěž
2015/2016 2 GROP Classical Chess 2337 2317 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2171 2174 0 soutěž
2015/2016 11 GROP B 2337 2317 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½ soutěž
2015/2016 9 GROP B 2337 2317 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 1 soutěž
2015/2016 8 GROP B 2337 2317 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2420 2411 0 soutěž
2015/2016 7 GROP B 2337 2317 Yakimenko Alexander A. Viktoria Žižkov A 2183 2211 1 soutěž
2015/2016 5 GROP B 2337 2317 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2111 2107 0 soutěž
2015/2016 4 GROP B 2337 2317 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 2148 1 soutěž
2015/2016 3 GROP B 2337 2317 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2157 2161 1 soutěž
2015/2016 2 GROP B 2337 2317 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 1 soutěž
2015/2016 11 GROP Praha 2337 2317 Adámek Zdeněk TJ Neratovice 2294 2266 1 soutěž
2015/2016 10 GROP Praha 2337 2317 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2275 2286 1 soutěž
2015/2016 9 GROP Praha 2337 2317 Kourousis Epameinondas AD Jičín 2391 2434 0 soutěž
2015/2016 8 GROP Praha 2337 2317 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 0 soutěž
2015/2016 7 GROP Praha 2337 2317 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2183 2183 ½ soutěž
2015/2016 5 GROP Praha 2337 2317 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 1 soutěž
2015/2016 3 GROP Praha 2337 2317 Rubeš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 1 soutěž
2015/2016 2 GROP Praha 2337 2317 Šimek Petr Unichess 2382 2365 ½ soutěž
2015/2016 1 GROP Praha 2337 2317 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 ½ soutěž
2014/2015 10 GROP Classic.Chess 2306 2310 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 ½ soutěž
2014/2015 7 GROP Classic.Chess 2306 2310 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 1 soutěž
2014/2015 6 GROP Classic.Chess 2306 2310 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½ soutěž
2014/2015 3 GROP Classic.Chess 2306 2310 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2148 2146 ½ soutěž
2014/2015 1 GROP Classic.Chess 2306 2310 Šimek Petr Sokol Kobylisy C 2383 2382 0 soutěž
2014/2015 9 GROP B 2306 2310 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0 soutěž
2014/2015 6 GROP B 2306 2310 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 1 soutěž
2014/2015 3 GROP B 2306 2310 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 0 soutěž
2014/2015 2 GROP B 2306 2310 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½ soutěž
2014/2015 1 GROP B 2306 2310 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK GROP Praha 2306 2310 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2077 2086 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK GROP Praha 2306 2310 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2163 2166 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK GROP Praha 2306 2310 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 1699 1822 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK GROP Praha 2306 2310 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2094 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK GROP Praha 2306 2310 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK GROP Praha 2306 2310 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK GROP Praha 2306 2310 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK GROP Praha 2306 2310 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2123 2147 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK GROP Praha 2306 2310 Hollan Petr SK OAZA Praha 2124 2059 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK PORG B 2346 2346 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG B 2346 2346 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG B 2346 2346 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG B 2346 2346 Papáček Štěpán SK LISA A 2278 2238 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG B 2346 2346 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Sedláček Tomáš SK Loko Praha B 2093 2094 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Novák Josef Jan Stavby mostů Praha A 1977 1922 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Veselský Michal USK Praha A 2160 2160 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Hollan Martin SK OAZA Praha B 1936 2066 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK PORG A 2346 2346 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice B 2306 2301 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK PORG A 2346 2346 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2124 2103 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG A 2346 2346 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG A 2346 2346 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG A 2346 2346 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG A 2346 2346 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2145 2152 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG A 2346 2346 Kopička Karel Bohemians Praha C 2119 2121 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK PORG A 2346 2346 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2069 2083 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG A 2346 2346 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2170 2090 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG A 2346 2346 Růžička Zdeněk SK Loko Praha A 2191 2191 1 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2308 2324 Růžička Petr A64 Grygov B 2264 2263 ½ soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2308 2324 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2195 2209 1 soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2308 2324 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2264 2261 ½ soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2308 2324 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2219 2196 1 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2308 2324 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 ½ soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2308 2324 Kratochvíl Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 1 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2308 2324 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž 2242 2238 1 soutěž
2010/2011 10 TJ TZ Trinec B 2285 Pecha Tomáš Mittal Ostrava 2239 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ TZ Trinec B 2285 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 1 soutěž
2010/2011 7 TJ TZ Trinec B 2285 Hába Zdeněk SK Gordic 2282 1 soutěž
2010/2011 4 TJ TZ Trinec B 2285 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2170 1 soutěž
2010/2011 2 TJ TZ Trinec B 2285 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 1 soutěž
2010/2011 9 TŽ Třinec 2285 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 1 soutěž
2010/2011 8 TŽ Třinec 2285 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2255 1 soutěž
2008/2009 11 Holdia DP Praha B 2294 Postupa Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2154 1 soutěž
2008/2009 10 Holdia DP Praha B 2294 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 1 soutěž
2008/2009 6 Holdia DP Praha B 2294 Vozka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2240 ½ soutěž
2008/2009 5 Holdia DP Praha B 2294 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 ½ soutěž
2008/2009 4 Holdia DP Praha B 2294 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2494 ½ soutěž
2008/2009 3 Holdia DP Praha B 2294 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2332 0 soutěž
2008/2009 2 Holdia DP Praha B 2294 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 1 soutěž
2008/2009 1 Holdia DP Praha B 2294 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 ½ soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec A 2294 Šimek Petr Space" Poštovní spořitelna" 2253 ½ soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec A 2294 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 0 soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec A 2294 Vološin Leon ŠK Zikuda Turnov 2448 0 soutěž
2008/2009 5 TŽ Třinec A 2294 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2099 ½ soutěž
2008/2009 4 TŽ Třinec A 2294 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2346 0 soutěž
2008/2009 3 TŽ Třinec A 2294 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2406 ½ soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec A 2294 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 ½ soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec A 2294 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 0 soutěž
2007/2008 11 TŽ Třinec 2298 Krejčí Jan Tatran Litovel 2394 ½ soutěž
2007/2008 10 TŽ Třinec 2298 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½ soutěž
2007/2008 9 TŽ Třinec 2298 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2316 0 soutěž
2007/2008 8 TŽ Třinec 2298 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 0 soutěž
2007/2008 7 TŽ Třinec 2298 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 1 soutěž
2007/2008 6 TŽ Třinec 2298 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 1 soutěž
2007/2008 4 TŽ Třinec 2298 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2410 ½ soutěž
2007/2008 3 TŽ Třinec 2298 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 ½ soutěž
2007/2008 2 TŽ Třinec 2298 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 0 soutěž
2007/2008 1 TŽ Třinec 2298 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2349 0 soutěž
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice C Skupinová Ivana Autoškoda Ml.Bol.C 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice C Tomko Dušan ŠK měs.Dobrovice E 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice C Radek Jan ŠK měs.Dobrovice D 0 soutěž