Hráč Janda Zdeněk

Janda Zdeněk

User Pic
Jméno: Janda Zdeněk
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2104
Elo mezinárodní: 2098
ID: 316
FIDE ID: 309303
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: 1
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 SK Děčín"B" 2097 2104 Kšána Václav ŠK Louny"A" 2146 2129 ½ soutěž
2019/2020 11 SK Děčín 2072 2078 Chmel Kristián TJ Kobylisy "A" 2080 2115 0 soutěž
2019/2020 10 SK Děčín 2072 2078 Špička Jan Karlovarský šachklub Tietz "B" 1904 1920 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Děčín 2073 2078 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz "A" 2146 2134 1 soutěž
2019/2020 8 SK Děčín 2073 2078 Gutman Petr ŠK Kladno 2089 2085 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Děčín 2083 2078 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice 1787 1805 1 soutěž
2019/2020 6 SK Děčín 2083 2078 Jeníček Emil ŠK Teplice 2000 2017 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Děčín 2090 2067 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2034 2052 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Děčín 2058 2067 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2019 2038 ½ soutěž
2019/2020 3 SK Děčín 2058 2067 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 2005 1987 ½ soutěž
2019/2020 2 SK Děčín 2058 2067 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n. L. 2127 2134 1 soutěž
2019/2020 1 SK Děčín 2070 2067 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 2016 2022 0 soutěž
2019/2020 11 SK Děčín"B" 2072 2078 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2025 1981 1 soutěž
2019/2020 10 SK Děčín"B" 2065 2078 Sochor Jiří Šachy Povrly 2146 2161 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Děčín"B" 2073 2078 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O 2060 2062 0 soutěž
2019/2020 8 SK Děčín"B" 2073 2078 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 1938 1971 0 soutěž
2019/2020 7 SK Děčín"B" 2073 2078 Horák Jiří TJ Sokol Údlice"B" 2185 2181 0 soutěž
2019/2020 6 SK Děčín"B" 2083 2078 Vágner Tomáš Chess Most"A" 2212 2209 0 soutěž
2019/2020 5 SK Děčín"B" 2083 2067 Volf Michal ŠK Magic Žatec"A" 1930 1979 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Děčín"B" 2090 2067 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1944 1972 ½ soutěž
2019/2020 3 SK Děčín"B" 2058 2067 Gallik Miroslav SK Šachy Chlumec"A" 2037 2031 1 soutěž
2019/2020 2 SK Děčín"B" 2058 2067 Trejbal Stanislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2130 2120 1 soutěž
2019/2020 1 SK Děčín"B" 2070 2067 Hons Tomáš ŠK Louny"A" 2040 2033 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Děčín"B" 2104 2072 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1958 1860 0 soutěž
2018/2019 10 SK Děčín"B" 2106 2072 Gallik Miroslav Sportis Svádov/Olšinky"A" 2019 2016 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Děčín"B" 2106 2072 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2117 2115 0 soutěž
2018/2019 8 SK Děčín"B" 2080 2072 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2060 2072 1 soutěž
2018/2019 7 SK Děčín"B" 2080 2072 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1983 1980 1 soutěž
2018/2019 6 SK Děčín"B" 2088 2072 Wichs Jakub Šachy Povrly 2124 2103 0 soutěž
2018/2019 5 SK Děčín"B" 2088 2072 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2106 2108 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Děčín"B" 2094 2073 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1876 1886 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Děčín"B" 2110 2073 Reitinger Jan ŠK Union Louny"B" 1859 1866 1 soutěž
2018/2019 2 SK Děčín"B" 2110 2073 Vágner Tomáš Chess Most"B" 2187 2182 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Děčín"B" 2095 2073 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2044 2050 1 soutěž
2018/2019 11 SK Děčín 2106 2072 Fultner Jaromír CHESS Most 1944 1977 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Děčín 2106 2072 Gutman Petr ŠK Kladno 2097 2093 1 soutěž
2018/2019 9 SK Děčín 2080 2072 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2038 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Děčín 2080 2072 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2074 2098 1 soutěž
2018/2019 7 SK Děčín 2088 2072 Janda Jiří TJ Kobylisy 2106 2122 1 soutěž
2018/2019 6 SK Děčín 2088 2072 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2088 2065 0 soutěž
2018/2019 5 SK Děčín 2094 2073 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2121 2128 0 soutěž
2018/2019 4 SK Děčín 2094 2073 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2049 1 soutěž
2018/2019 3 SK Děčín 2110 2073 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2116 2085 0 soutěž
2018/2019 2 SK Děčín 2110 2073 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2037 2040 0 soutěž
2018/2019 1 SK Děčín 2095 2073 Reitinger Petr ŠK UNION Louny 1970 2015 1 soutěž
2017/2018 11 SK Děčín"B" 2146 2103 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 2169 2121 1 soutěž
2017/2018 10 SK Děčín"B" 2143 2103 Dusbaba Karel ŠK Šachy Chlumec"A" 2074 2087 1 soutěž
2017/2018 9 SK Děčín"B" 2143 2103 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1986 2002 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Děčín"B" 2140 2103 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2072 2066 1 soutěž
2017/2018 7 SK Děčín"B" 2140 2103 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2031 2034 0 soutěž
2017/2018 6 SK Děčín"B" 2129 2103 Wichs Jakub Šachy Povrly 2039 2025 1 soutěž
2017/2018 5 SK Děčín"B" 2129 2103 Tímr Jan ŠK Magic Žatec"A" 1774 1778 1 soutěž
2017/2018 4 SK Děčín"B" 2143 2103 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1884 1941 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Děčín"B" 2143 2103 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 1 soutěž
2017/2018 2 SK Děčín"B" 2143 2103 Kruselj Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2012 0 1 soutěž
2017/2018 1 SK Děčín"B" 2131 2096 Hamala Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 1970 1967 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Děčín 2146 2103 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2028 2047 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Děčín 2143 2103 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2105 2079 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Děčín 2140 2103 Paulovič Martin TJ Kobylisy 2065 2085 1 soutěž
2017/2018 8 SK Děčín 2140 2103 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Děčín 2129 2103 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. 1984 1978 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Děčín 2129 2103 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov 1927 1914 1 soutěž
2017/2018 5 SK Děčín 2143 2103 Jareš Jiří ŠK SLAVIA Liberec 1998 1980 0 soutěž
2017/2018 4 SK Děčín 2143 2103 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "C" 2121 2121 ½ soutěž
2017/2018 3 SK Děčín 2143 2103 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2276 2278 0 soutěž
2017/2018 2 SK Děčín 2143 2103 Sucharda David ŠK AD Jičín 2047 2034 1 soutěž
2017/2018 1 SK Děčín 2131 2096 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2062 2058 1 soutěž
2016/2017 11 SK Děčín 2155 2103 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 0 soutěž
2016/2017 10 SK Děčín 2155 2103 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2035 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Děčín 2155 2103 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 0 soutěž
2016/2017 7 SK Děčín 2155 2103 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2003 1984 1 soutěž
2016/2017 6 SK Děčín 2155 2103 Šilhan Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2087 2067 0 soutěž
2016/2017 5 SK Děčín 2155 2103 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2263 2255 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Děčín 2155 2103 Škuthan Jiří CHESS MOST 1984 2025 0 soutěž
2016/2017 3 SK Děčín 2155 2103 Maršálek Zdenek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 1 soutěž
2016/2017 2 SK Děčín 2155 2103 Kohout Jan TJ Jiskra Hořice 1975 1936 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Děčín 2155 2103 Čížek Martin Bartoš Unichess "B" 1986 2016 1 soutěž
2015/2016 11 SK Děčín 2155 2103 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2104 2114 ½ soutěž
2015/2016 10 SK Děčín 2155 2103 Vološin Leon ŠK AD Jičín "B" 2403 2430 0 soutěž
2015/2016 9 SK Děčín 2155 2103 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "C" 2127 2145 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Děčín 2155 2103 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 0 soutěž
2015/2016 7 SK Děčín 2155 2103 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "B" 2048 2044 1 soutěž
2015/2016 6 SK Děčín 2155 2103 Burda Roman TJ Neratovice "B" 2061 2059 1 soutěž
2015/2016 5 SK Děčín 2155 2103 Bayer Radek ŠK Teplice 2048 2053 1 soutěž
2015/2016 4 SK Děčín 2155 2103 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2103 0 soutěž
2015/2016 3 SK Děčín 2155 2103 Jareš Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2006 1995 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Děčín 2155 2103 Miskolczi Vítězslav Unichess "B" 2055 2073 1 soutěž
2015/2016 1 SK Děčín 2155 2103 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 1973 1983 1 soutěž
2015/2016 11 SK Děčín"B" 2155 2103 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 1 soutěž
2015/2016 10 SK Děčín"B" 2155 2103 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 1 soutěž
2015/2016 9 SK Děčín"B" 2155 2103 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2050 2064 1 soutěž
2015/2016 8 SK Děčín"B" 2155 2103 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Děčín"B" 2155 2103 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2049 2035 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Děčín"B" 2155 2103 Toman Ondřej Sokol Údlice"A" 2198 2140 1 soutěž
2015/2016 5 SK Děčín"B" 2155 2103 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 1 soutěž
2015/2016 4 SK Děčín"B" 2155 2103 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2260 2247 0 soutěž
2015/2016 3 SK Děčín"B" 2155 2103 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 1 soutěž
2015/2016 2 SK Děčín"B" 2155 2103 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Děčín"B" 2155 2103 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 1 soutěž
2014/2015 11 SK Děčín 2178 2163 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 1 soutěž
2014/2015 10 SK Děčín 2178 2163 Pešek Radomír CHESS MOST "B" 2000 2013 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Děčín 2178 2163 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2066 2074 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Děčín 2178 2163 Bargel Martin NERATOVICE 2101 2095 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Děčín 2178 2163 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 0 soutěž
2014/2015 6 SK Děčín 2178 2163 Schula Michal Šachklub AD Jičín "C" 2263 2259 0 soutěž
2014/2015 5 SK Děčín 2178 2163 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2088 2090 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Děčín 2178 2163 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1992 2007 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Děčín 2178 2163 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 1 soutěž
2014/2015 2 SK Děčín 2178 2163 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2015 2011 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Děčín 2178 2163 Maršálek Zdenek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2233 2231 0 soutěž
2014/2015 11 SK Děčín "B" 2178 2163 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany "A" 2091 2087 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Děčín "B" 2178 2163 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 1 soutěž
2014/2015 9 SK Děčín "B" 2178 2163 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 0 soutěž
2014/2015 8 SK Děčín "B" 2178 2163 Sochor Jiří Šachy Povrly 2243 2236 0 soutěž
2014/2015 7 SK Děčín "B" 2178 2163 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Děčín "B" 2178 2163 Přibyl Jakub ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2126 2126 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Děčín "B" 2178 2163 Vaněk Tomáš Teplice "B" 2230 2225 0 soutěž
2014/2015 4 SK Děčín "B" 2178 2163 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Děčín "B" 2178 2163 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1794 1808 0 soutěž
2014/2015 2 SK Děčín "B" 2178 2163 Grussová Helena ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 1 soutěž
2014/2015 1 SK Děčín "B" 2178 2163 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 1 soutěž
2013/2014 11 SK Děčín "B" 2123 2136 Horák Jiří Slovan Jirkov 2175 2176 1 soutěž
2013/2014 10 SK Děčín "B" 2123 2136 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 0 soutěž
2013/2014 9 SK Děčín "B" 2123 2136 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Děčín "B" 2123 2136 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. 2080 2057 1 soutěž
2013/2014 7 SK Děčín "B" 2123 2136 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 0 soutěž
2013/2014 6 SK Děčín "B" 2123 2136 Chaloupka Vladimír ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 1 soutěž
2013/2014 5 SK Děčín "B" 2123 2136 Vágner Tomáš Chess Most "B" 2316 2313 1 soutěž
2013/2014 4 SK Děčín "B" 2123 2136 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 1 soutěž
2013/2014 3 SK Děčín "B" 2123 2136 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 0 soutěž
2013/2014 2 SK Děčín "B" 2123 2136 Erban Dušan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 1 soutěž
2013/2014 1 SK Děčín "B" 2123 2136 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Děčín 2123 2136 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2052 2033 ½ soutěž
2013/2014 10 SK Děčín 2123 2136 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2171 2193 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Děčín 2123 2136 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2217 2213 1 soutěž
2013/2014 8 SK Děčín 2123 2136 Kopička Karel TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2119 2121 1 soutěž
2013/2014 7 SK Děčín 2123 2136 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2166 2154 1 soutěž
2013/2014 6 SK Děčín 2123 2136 Ta Van Duy ŠK Teplice 1968 1943 1 soutěž
2013/2014 5 SK Děčín 2123 2136 Přibyl Jakub ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 1 soutěž
2013/2014 4 SK Děčín 2123 2136 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2039 2066 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Děčín 2123 2136 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 1 soutěž
2013/2014 2 SK Děčín 2123 2136 Chmelík Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1998 2004 1 soutěž
2013/2014 1 SK Děčín 2123 2136 Froněk Vítězslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2072 ½ soutěž
2012/2013 11 SK Děčín 2097 2113 Polák Benedikt Desko Liberec 2177 2180 ½ soutěž
2012/2013 10 SK Děčín 2097 2113 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 0 soutěž
2012/2013 9 SK Děčín 2097 2113 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2207 2207 ½ soutěž
2012/2013 8 SK Děčín 2097 2113 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 0 soutěž
2012/2013 7 SK Děčín 2097 2113 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2123 2114 1 soutěž
2012/2013 6 SK Děčín 2097 2113 Říha Jaroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 0 soutěž
2012/2013 5 SK Děčín 2097 2113 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov “B“ 2240 2235 0 soutěž
2012/2013 4 SK Děčín 2097 2113 Šura Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2099 2090 1 soutěž
2012/2013 3 SK Děčín 2097 2113 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2146 2168 0 soutěž
2012/2013 2 SK Děčín 2097 2113 Jarrah Kamal Káva Longberry Kralupy 2053 2027 1 soutěž
2012/2013 1 SK Děčín 2097 2113 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2052 2054 1 soutěž
2012/2013 11 SK Děčín"B" 2097 2113 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2068 2063 1 soutěž
2012/2013 10 SK Děčín"B" 2097 2113 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 1 soutěž
2012/2013 9 SK Děčín"B" 2097 2113 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 1 soutěž
2012/2013 8 SK Děčín"B" 2097 2113 Chmelík Jiří Slovan Jirkov"A" 2001 1960 1 soutěž
2012/2013 7 SK Děčín"B" 2097 2113 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2102 2100 0 soutěž
2012/2013 6 SK Děčín"B" 2097 2113 Šura Jaroslav Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 1 soutěž
2012/2013 5 SK Děčín"B" 2097 2113 Kšána Václav Chess Most"C" 2127 2120 0 soutěž
2012/2013 4 SK Děčín"B" 2097 2113 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2017 1965 1 soutěž
2012/2013 3 SK Děčín"B" 2097 2113 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 1 soutěž
2012/2013 2 SK Děčín"B" 2097 2113 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2020 2028 1 soutěž
2012/2013 1 SK Děčín"B" 2097 2113 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 1 soutěž
2011/2012 10 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 1 soutěž
2011/2012 9 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 1 soutěž
2011/2012 8 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L B 2150 2161 0 soutěž
2011/2012 7 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Volek Radomír ŠK Union Louny A 2066 2072 1 soutěž
2011/2012 6 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2246 2247 1 soutěž
2011/2012 5 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 0 soutěž
2011/2012 4 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2237 2234 0 soutěž
2011/2012 3 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Volák Jan Chess Most B 1969 1933 1 soutěž
2011/2012 2 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½ soutěž
2011/2012 1 Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1 soutěž
2011/2012 11 SK Děčín 2115 2114 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 0 soutěž
2011/2012 10 SK Děčín 2115 2114 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2280 2276 0 soutěž
2011/2012 9 SK Děčín 2115 2114 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 1 soutěž
2011/2012 8 SK Děčín 2115 2114 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2203 2219 1 soutěž
2011/2012 7 SK Děčín 2115 2114 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2077 2034 1 soutěž
2011/2012 6 SK Děčín 2115 2114 Palas Aleš ŠK Kralupy 2043 2046 0 soutěž
2011/2012 5 SK Děčín 2115 2114 Rubeš Jan ŠK Teplice 2116 2155 0 soutěž
2011/2012 4 SK Děčín 2115 2114 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2173 2166 0 soutěž
2011/2012 3 SK Děčín 2115 2114 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2000 1971 1 soutěž
2011/2012 2 SK Děčín 2115 2114 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2133 2113 ½ soutěž
2011/2012 1 SK Děčín 2115 2114 Buchcar Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2107 2115 0 soutěž
2010/2011 11 SK Děčín 2114 Zbořil Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2013 ½ soutěž
2010/2011 10 SK Děčín 2114 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2111 ½ soutěž
2010/2011 9 SK Děčín 2114 Klement Lukáš ŠK Viamont Teplice 2205 0 soutěž
2010/2011 8 SK Děčín 2114 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2076 0 soutěž
2010/2011 7 SK Děčín 2114 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1994 1 soutěž
2010/2011 6 SK Děčín 2114 Háse Pavel Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2117 1 soutěž
2010/2011 5 SK Děčín 2114 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 0 soutěž
2010/2011 4 SK Děčín 2114 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 0 soutěž
2010/2011 3 SK Děčín 2114 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 ½ soutěž
2010/2011 2 SK Děčín 2114 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 ½ soutěž
2010/2011 1 SK Děčín 2114 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2060 ½ soutěž
2009/2010 11 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0 soutěž
2009/2010 10 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Soural Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 0 soutěž
2009/2010 9 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2130 0 soutěž
2009/2010 8 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň 2005 1 soutěž
2009/2010 7 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 ½ soutěž
2009/2010 6 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 ½ soutěž
2009/2010 5 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 0 soutěž
2009/2010 4 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 1 soutěž
2009/2010 3 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 1 soutěž
2009/2010 2 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 1 soutěž
2009/2010 1 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 0 soutěž
2009/2010 11 SK Děčín A 2161 Švarc Roman Slovan Jirkov 2135 0 soutěž
2009/2010 10 SK Děčín A 2161 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 1 soutěž
2009/2010 9 SK Děčín A 2161 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 1 soutěž
2009/2010 8 SK Děčín A 2161 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2072 1 soutěž
2009/2010 7 SK Děčín A 2161 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 1 soutěž
2009/2010 6 SK Děčín A 2161 Klement Lukáš MARTY Baník Most 2130 1 soutěž
2009/2010 5 SK Děčín A 2161 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2173 0 soutěž
2009/2010 4 SK Děčín A 2161 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 1 soutěž
2009/2010 3 SK Děčín A 2161 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 1 soutěž
2009/2010 2 SK Děčín A 2161 Hüttner Miloš Karlovarský Tietz B 1985 0 soutěž
2009/2010 1 SK Děčín A 2161 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2271 ½ soutěž
2008/2009 11 SK Děčín"A" 2115 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1 soutěž
2008/2009 10 SK Děčín"A" 2115 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Děčín"A" 2115 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí"B" 1827 ½ soutěž
2008/2009 8 SK Děčín"A" 2115 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 1 soutěž
2008/2009 7 SK Děčín"A" 2115 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 1 soutěž
2008/2009 6 SK Děčín"A" 2115 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 1 soutěž
2008/2009 5 SK Děčín"A" 2115 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 1 soutěž
2008/2009 4 SK Děčín"A" 2115 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1977 1 soutěž
2008/2009 3 SK Děčín"A" 2115 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 1 soutěž
2008/2009 2 SK Děčín"A" 2115 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí"C" 1734 1 soutěž
2008/2009 1 SK Děčín"A" 2115 Hamala Miroslav ŠK Most"A" 2000 1 soutěž
2008/2009 9 SK Děčín "B" 2115 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2019 1 soutěž
2008/2009 8 SK Děčín "B" 2115 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Česká Kamenice 1667 1 soutěž
2008/2009 7 SK Děčín "B" 2115 Kolář Daniel Spartak UL "D" 1792 1 soutěž
2008/2009 6 SK Děčín "B" 2115 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2055 0 soutěž
2008/2009 4 SK Děčín "B" 2115 Kapoun Pavel TJ Chlumec "B" 1794 1 soutěž
2008/2009 3 SK Děčín "B" 2115 Pletánek Jan TJ Svádov-Olšinky "A" 2237 0 soutěž
2008/2009 2 SK Děčín "B" 2115 Beránek Jan Slavie SČE Děčín "A" 1961 ½ soutěž
2008/2009 1 SK Děčín "B" 2115 Pekař František SK Děčín "C" 1859 1 soutěž
2007/2008 11 SK Děčín A 2072 Švarc Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1577 ½ soutěž
2007/2008 10 SK Děčín A 2072 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí n.L.B 2051 ½ soutěž
2007/2008 9 SK Děčín A 2072 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice 1736 0 soutěž
2007/2008 8 SK Děčín A 2072 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Děčín A 2072 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 ½ soutěž
2007/2008 6 SK Děčín A 2072 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice A 2030 1 soutěž
2007/2008 5 SK Děčín A 2072 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1995 1 soutěž
2007/2008 4 SK Děčín A 2072 Skála Kamil ŠK Most A 1909 0 soutěž
2007/2008 3 SK Děčín A 2072 Volek Radomír ŠK Louny A 2056 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Děčín A 2072 Černý Jakub SK Děčín B 1701 1 soutěž
2007/2008 1 SK Děčín A 2072 Machala Vladislav TJ Bonex Teplice B 2014 1 soutěž
2007/2008 9 SK Děčín "C" 2072 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 ½ soutěž
2007/2008 8 SK Děčín "C" 2072 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2016 1 soutěž
2007/2008 6 SK Děčín "C" 2072 Palík Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1711 1 soutěž
2007/2008 5 SK Děčín "C" 2072 Kučera Jaroslav ŠK Mosad Čes. Kamenice 2005 ½ soutěž
2007/2008 4 SK Děčín "C" 2072 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "A" 2056 1 soutěž
2007/2008 3 SK Děčín "C" 2072 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín "A" 1890 1 soutěž
2007/2008 2 SK Děčín "C" 2072 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 1 soutěž
2006/2007 11 SK Děčín "A" 2093 Most Zdeněk Baník Chemakryl Sokolov 2132 ½ soutěž
2006/2007 10 SK Děčín "A" 2093 Gutman Petr ŠK Rakovník 2165 0 soutěž
2006/2007 9 SK Děčín "A" 2093 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2028 1 soutěž
2006/2007 8 SK Děčín "A" 2093 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 ½ soutěž
2006/2007 7 SK Děčín "A" 2093 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 0 soutěž
2006/2007 6 SK Děčín "A" 2093 Vanka Miloslav Bohemians Praha "B" 2192 0 soutěž
2006/2007 5 SK Děčín "A" 2093 Burda Roman TJ Neratovice 2015 1 soutěž
2006/2007 4 SK Děčín "A" 2093 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary 2165 ½ soutěž
2006/2007 3 SK Děčín "A" 2093 Mrnka Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2096 ½ soutěž
2006/2007 2 SK Děčín "A" 2093 Sochor Jiří Bonex Teplice"A" 2253 0 soutěž
2006/2007 1 SK Děčín "A" 2093 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2070 1 soutěž
2006/2007 9 SK Děčín "D" 2093 Krivoš Rudolf ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1747 1 soutěž
2006/2007 8 SK Děčín "D" 2093 Häusler Milan TJ Chlumec "B" 2023 1 soutěž
2006/2007 7 SK Děčín "D" 2093 Fajfr Jaroslav ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1714 1 soutěž
2006/2007 6 SK Děčín "D" 2093 Kostišče Ján TJ Svádov Olšinky "D" 1684 ½ soutěž
2006/2007 5 SK Děčín "D" 2093 Dudek Karel TJ Start Karko Ústí n. L. 1627 1 soutěž
2006/2007 4 SK Děčín "D" 2093 Svoboda Josef TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1704 1 soutěž
2006/2007 3 SK Děčín "D" 2093 Fořt Aleš TJ Slavia SČE Děčín "B" 1729 1 soutěž
2006/2007 2 SK Děčín "D" 2093 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "C" 1750 ½ soutěž
2006/2007 1 SK Děčín "D" 2093 Černý Lumír SK Děčín "E" 1756 1 soutěž
2005/2006 11 SK Demas DěčínA"" 2168 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 1850 1 soutěž
2005/2006 10 SK Demas DěčínA"" 2168 Šura Jaroslav ŠK ČSOBB"" 2132 0 soutěž
2005/2006 9 SK Demas DěčínA"" 2168 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0 soutěž
2005/2006 8 SK Demas DěčínA"" 2168 Mrnka Jan Marty Most 1994 0 soutěž
2005/2006 7 SK Demas DěčínA"" 2168 Surňák Peter KŠT K.VaryA"" 1973 1 soutěž
2005/2006 6 SK Demas DěčínA"" 2168 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 2074 1 soutěž
2005/2006 5 SK Demas DěčínA"" 2168 Purnoch Josef ŠK Rakovník 2148 1 soutěž
2005/2006 4 SK Demas DěčínA"" 2168 Šišák Richard ŠK Louny 2144 1 soutěž
2005/2006 3 SK Demas DěčínA"" 2168 Mišičko Ján ŠK Kladno 2069 0 soutěž
2005/2006 2 SK Demas DěčínA"" 2168 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1 soutěž
2005/2006 1 SK Demas DěčínA"" 2168 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 ½ soutěž
2005/2006 11 SK Demas DěčínB"" 2168 Šulc Jaromír Sp.Ústí n.LC"" 2038 1 soutěž
2005/2006 10 SK Demas DěčínB"" 2168 Klakurka Stanislav Union LounyB"" 1989 ½ soutěž
2005/2006 9 SK Demas DěčínB"" 2168 Beránek Jan Slávia DěčínA"" 1900 1 soutěž
2005/2006 8 SK Demas DěčínB"" 2168 Marsa Jan Loko MostB"" 2072 1 soutěž
2005/2006 7 SK Demas DěčínB"" 2168 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2198 1 soutěž
2005/2006 6 SK Demas DěčínB"" 2168 Trojáček Otakar Sj.LitoměřiceA"" 2168 1 soutěž
2005/2006 5 SK Demas DěčínB"" 2168 Krsek Tomáš Sp.Ustí n.L.B"" 2142 0 soutěž
2005/2006 4 SK Demas DěčínB"" 2168 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2161 1 soutěž
2005/2006 3 SK Demas DěčínB"" 2168 Reitinger Petr CHP Litvínov 2095 ½ soutěž
2005/2006 2 SK Demas DěčínB"" 2168 Kurka František Bonex TepliceB"" 2166 1 soutěž
2005/2006 1 SK Demas DěčínB"" 2168 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 1 soutěž
2004/2005 11 SK Demas DěčínA" 2196 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2157 ½ soutěž
2004/2005 10 SK Demas DěčínA" 2196 Šura Jaroslav ŠK ČSOBB" 2084 1 soutěž
2004/2005 9 SK Demas DěčínA" 2196 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠKA" 2239 0 soutěž
2004/2005 8 SK Demas DěčínA" 2196 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice A 1985 1 soutěž
2004/2005 7 SK Demas DěčínA" 2196 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2039 0 soutěž
2004/2005 6 SK Demas DěčínA" 2196 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 1 soutěž
2004/2005 5 SK Demas DěčínA" 2196 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2171 0 soutěž
2004/2005 4 SK Demas DěčínA" 2196 Korsa Jindřich TJ Bohemians B" 2099 0 soutěž
2004/2005 3 SK Demas DěčínA" 2196 Jandovský Viktor TJ PankrácB" 2155 ½ soutěž
2004/2005 2 SK Demas DěčínA" 2196 Kšána Václav Marty Baník Most 2083 1 soutěž
2004/2005 1 SK Demas DěčínA" 2196 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 0 soutěž
2003/2004 11 SK Demas DěčínA" 2143 Dalecký Břetislav ŠK Čes.LípaA" 2132 ½ soutěž
2003/2004 10 SK Demas DěčínA" 2143 Šlangal Lukáš Bonex TepliceA" 2029 ½ soutěž
2003/2004 9 SK Demas DěčínA" 2143 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2193 ½ soutěž
2003/2004 8 SK Demas DěčínA" 2143 Zikmund Daniel ŠK SmíchovA" 2006 ½ soutěž
2003/2004 7 SK Demas DěčínA" 2143 Kopta Pavel Sokol KobylisyA" 2242 0 soutěž
2003/2004 6 SK Demas DěčínA" 2143 Miškovský Pavel Marty Baník Most 2084 1 soutěž
2003/2004 5 SK Demas DěčínA" 2143 Purnoch Josef TJ Spol.Neratovice 2154 0 soutěž
2003/2004 4 SK Demas DěčínA" 2143 Petráň Jan Desko LiberecA" 2142 ½ soutěž
2003/2004 3 SK Demas DěčínA" 2143 Novotný Roman Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 0 soutěž
2003/2004 2 SK Demas DěčínA" 2143 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B" 2113 1 soutěž
2003/2004 1 SK Demas DěčínA" 2143 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 0 soutěž
2003/2004 11 SK Demas Děčín 2143 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 ½ soutěž
2003/2004 10 SK Demas Děčín 2143 Mittelbach Zdeněk Loko Ústí n.L. 1952 1 soutěž
2003/2004 9 SK Demas Děčín 2143 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 1 soutěž
2003/2004 8 SK Demas Děčín 2143 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 0 soutěž
2003/2004 7 SK Demas Děčín 2143 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 0 soutěž
2003/2004 6 SK Demas Děčín 2143 Magát Josef Sokol Údlice 1951 ½ soutěž
2003/2004 5 SK Demas Děčín 2143 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2136 1 soutěž
2003/2004 3 SK Demas Děčín 2143 Kurka František Bonex Teplice 2138 1 soutěž
2003/2004 1 SK Demas Děčín 2143 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 0 soutěž