Hráč Novotný Jaroslav

Novotný Jaroslav

User Pic
Jméno: Novotný Jaroslav
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2055
Elo mezinárodní: 2048
ID: 1475
FIDE ID: 348252
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Dukla B 2073 2077 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2240 2230 0 soutěž
2019/2020 8 Dukla B 2073 2077 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1864 1866 1 soutěž
2019/2020 7 Dukla B 2073 2077 Mašek Jan Dukla D 1851 1845 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla B 2073 2077 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2210 2238 ½ soutěž
2019/2020 5 Dukla B 2073 2077 Strnad Josef ŠK Mahrla B 1860 1862 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla B 2073 2077 Klupka Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1935 1940 1 soutěž
2019/2020 3 Dukla B 2073 2077 Kalous Miroslav TJ Bohemians D 2017 1992 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla B 2073 2077 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2046 2049 ½ soutěž
2019/2020 1 Dukla B 2073 2077 Strahl Jiří USK Praha A 1941 1959 1 soutěž
2019/2020 8 Dukla E 2073 2077 Petras Milan ŠK Bohnice B 1987 1992 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 2073 2077 Lorenc Adam USK Praha B 1960 1942 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla E 2073 2077 Výprachtický David SK OAZA Praha E 2270 2270 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla E 2073 2077 Stojanovic Nadezda GROP - E 2009 ½ soutěž
2019/2020 2 Dukla E 2073 2077 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1984 2019 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla E 2073 2077 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2077 2092 ½ soutěž
2018/2019 13 Dukla B 2103 2098 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2089 2098 0 soutěž
2018/2019 10 Dukla B 2103 2098 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 2082 2090 1 soutěž
2018/2019 9 Dukla B 2103 2098 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2266 2265 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla B 2103 2098 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2177 2180 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla B 2103 2098 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2235 2219 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla B 2103 2098 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2207 2215 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla B 2103 2098 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2116 2046 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla B 2103 2098 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2219 2232 0 soutěž
2018/2019 2 Dukla B 2103 2098 Postupa Pavel GROP - B 2218 2212 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla B 2103 2098 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2166 2152 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Chmel Kristián TJ Kobylisy C 2126 2130 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2081 2069 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2133 2121 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2182 2170 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2286 2264 0 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2163 2140 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2149 2134 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Seifarth Robert ŠK DP Praha B - EA Hotels 2156 2143 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Pešout Jan TJ Pankrác D 2170 2180 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2071 2079 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Routner Jakub Sokol Kobylisy B 2142 2131 1 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Kovář Petr Sokol Kobylisy C 1943 1932 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1897 1922 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Hruška Jan Unichess C 2127 2109 1 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Umanec Filip GROP B 2249 2252 0 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2232 2200 0 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2112 2109 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha B 2331 2272 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2122 2135 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2142 2131 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy C 1804 1871 0 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2148 0 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha C 2106 2091 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Kačmařík Lukáš ŠK Loko Praha A 2194 2198 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2195 2196 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2183 2183 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Hála Martin TJ Praga Praha B 1953 1947 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Marek Jaromír Bohemians Praha D 1897 1951 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Koukolík Alexander Sokol Vršovice C 2004 1980 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2109 2100 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 1 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1958 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1947 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Fišer Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2001 1999 0 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Pataridis Janis ŠK Černý Baron A 1869 1880 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Hála Martin TJ Praga Praha B 1971 1969 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1973 1984 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1881 1849 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 Seifarth Robert ŠK PORG B 2124 2119 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha 2173 2167 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2076 2094 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha 2173 2167 Hollan Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1951 1964 0 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha 2173 2167 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2161 2163 1 soutěž
2011/2012 11 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 2194 2194 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 Soukup Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 Vaindl Jaroslav ŠK Líně 2133 2152 ½ soutěž
2011/2012 3 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 Hostička František QCC České Budějovice 2278 2266 ½ soutěž