Hráč Kastner Vojtěch

Kastner Vojtěch

User Pic
Jméno: Kastner Vojtěch
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1946
Elo mezinárodní: 1928
ID: 9070
FIDE ID: 318930
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Eurobit 1954 1964 Janoušek Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1646 1643 ½
2018/2019 1 Eurobit 1951 1962 Vojanec Hynek SO Hlinsko B 1669 1688 1
2018/2019 10 Rapid Pardubice 1939 1964 Kureš Michael Lokomotiva Brno 1917 1873 0
2018/2019 6 Rapid Pardubice 1954 1964 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2046 2017 0
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Trochta Vojtěch GROP - D 1836 1787 1
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1873 1931 1
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1827 1897 0
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Malý Filip SK OAZA Praha D 1941 1953 1
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Kameník Robert ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 0
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Černý Richard Sokol Praha Vršovice D 1785 1816 1
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1762 1786 1
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Patka Milan ŠK Praha - Smíchov C 0 1748 1
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 Hodová Lucie Unichess Ž 2046 2056 ½
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 1961 1971 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1977 1946 0
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2108 2132 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1912 1926 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2085 2091 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1916 1933 0
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 1961 1971 Jarrah Kamal ŠK DP Praha - VŠFS II 2065 2048 ½
2014/2015 11 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1900 1953 1
2014/2015 10 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1976 2023 ½
2014/2015 9 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Březovský Milan TJ Praga Praha D 2019 2024 1
2014/2015 8 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Racik Marek Unichess ČSOB F 1903 1
2014/2015 4 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Korsa Jindřich Bohemians Praha F 2155 2148 0
2014/2015 3 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Miturová Magdaléna GROP C 2107 2071 1
2014/2015 1 Viktoria Žižkov C 1971 1959 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1975 2014 0
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 1971 1959 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 0
2014/2015 6 AKIS Pardubice 1971 1959 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 ½
2014/2015 5 AKIS Pardubice 1971 1959 Viktorin Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1815 1824 ½
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Maršálek Josef SK Motorlet Praha A 2110 ½
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Kottek Eduard Stavby mostů Praha B 1895 1846 1
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Novák Václav SK Rapid Praha A 2063 2071 ½
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 0
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2047 2100 ½
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Drahorád Daniel Bohemians Praha E 2024 2000 0
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 Vondrášek Ondřej Sokol Praha-Vršovice E 1912 1933 ½
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 1971 1950 Pajdla Pavel TJ Pankrác B 2161 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1918 1896 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 Novotný Josef Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2131 2126 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 1990 1966 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 0
2011/2012 5 AKIS Pardubice 1995 1970 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2106 2120 0
2010/2011 11 AKIS Pardubice 2002 Huňáček Jaroslav SK Caissa Trebic B 1844 ½
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2002 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 ½
2010/2011 2 AKIS Pardubice 2002 Krys Jaromír SK Chrudim 2082 0
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny E"" 1992 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice 1793 ½
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny E"" 1992 Weis Ladislav Spartak Choceň 1809 ½
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny E"" 1992 Janko Jan ŠK Rapid Predators 1855 1
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2000 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2028 0
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny C"" 2000 Forman Miroslav SK OAZA Praha 2062 0
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2000 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2088 0
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička B 2032 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 1
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička B 2032 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 1
2007/2008 9 TJ Štefanydes Polička B 2032 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 1
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička B 2032 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1956 1
2007/2008 6 TJ Štefanydes Polička B 2032 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2073 0
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička B 2032 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 0
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička B 2032 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 0
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička B 2032 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 ½
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička B 2032 Papáček Miloš SK Žamberk 1942 0
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička B 2032 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1946 1
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY C 2032 Mičulka David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1759 1
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY C 2032 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO A 2020 0
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY C 2032 Černý Jan 2222 ŠK POLABINY B 2095 0
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY C 2032 Uher Vladimír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2090 ½
2006/2007 11 2222 ŠK POLABINY C 2034 Staněk Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2032 1
2006/2007 10 2222 ŠK POLABINY C 2034 Jelen Jiří TJ ZNOJMO A 1948 ½
2006/2007 9 2222 ŠK POLABINY C 2034 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1
2006/2007 8 2222 ŠK POLABINY C 2034 Česenek Jiří TJ SOKOL ZAJEČICE 1954 1
2006/2007 6 2222 ŠK POLABINY C 2034 Svoboda Ivo TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2024 ½
2006/2007 5 2222 ŠK POLABINY C 2034 Smejkal Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1870 1
2006/2007 4 2222 ŠK POLABINY C 2034 Chmelíček Bronislav ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 1978 ½
2006/2007 3 2222 ŠK POLABINY C 2034 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 ½
2006/2007 2 2222 ŠK POLABINY C 2034 Laušman Petr EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2050 ½
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička B 2034 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2065 ½
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička B 2034 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1904 1
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička B 2034 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 ½
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička B 2034 Papáček Miloš SK Žamberk 1920 ½
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička B 2034 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 1
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička B 2034 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 1
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička B 2034 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 ½
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička B 2034 Prokůpek Marek SYNPO Pardubice 1941 0
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička B 2034 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 1
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička B 2034 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 0
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička B 2034 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 0
2005/2006 7 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 0
2005/2006 6 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 ½
2005/2006 5 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Jurčík Martin BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2295 0
2005/2006 4 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 0
2005/2006 11 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2083 ½
2005/2006 10 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Melich Jindřich TJ Praga Praha B 2071 0
2005/2006 9 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2025 1
2005/2006 7 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2072 ½
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Postupa Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 1
2005/2006 5 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou 1953 1
2005/2006 4 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2085 ½
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 0
2005/2006 1 TJ Synthesia Pardubice B 1988 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2068 1
2005/2006 11 Štefanydes Polička 1988 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1874 ½
2005/2006 10 Štefanydes Polička 1988 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2038 0
2005/2006 9 Štefanydes Polička 1988 Hejkrlík Filip Eurokomplex Pardubice 2057 ½
2005/2006 8 Štefanydes Polička 1988 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 1
2005/2006 7 Štefanydes Polička 1988 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1610 1
2005/2006 6 Štefanydes Polička 1988 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 ½
2005/2006 5 Štefanydes Polička 1988 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2010 ½
2005/2006 4 Štefanydes Polička 1988 Vodička Pavel Kavárna Evropa Pardubice 1983 ½
2005/2006 3 Štefanydes Polička 1988 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko 1721 ½
2005/2006 2 Štefanydes Polička 1988 Mazura Miloš SK Žamberk 1912 ½
2005/2006 1 Štefanydes Polička 1988 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí 1928 0
2005/2006 7 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 ½
2005/2006 6 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Palková Kateřina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1837 ½
2005/2006 5 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Růžička Aleš SOKOL TÁBOR 1907 1
2005/2006 4 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST 2008 ½
2005/2006 3 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Braun Marek DESKO LIBEREC 1876 1
2005/2006 2 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Němcová Kateřina OAZA PRAHA 2158 0
2005/2006 1 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1988 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 0
2004/2005 7 Havlíčkův Brod 1914 Postupa Martin Lysá nad Labem 1889 1
2004/2005 6 Havlíčkův Brod 1914 Chlad Lukáš Plzeň B 1503 1
2004/2005 5 Havlíčkův Brod 1914 Vacek Miroslav České Budějovice 1724 1
2004/2005 4 Havlíčkův Brod 1914 Straka Ondřej Vyšehrad 1774 ½
2004/2005 3 Havlíčkův Brod 1914 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 1
2004/2005 2 Havlíčkův Brod 1914 Krejcar Robert Bruntál 1826 0
2004/2005 1 Havlíčkův Brod 1914 Páral Adam Brno 1753 1
2004/2005 7 Havlíčkův Brod 1914 Krčál Michal Zlín 1983 0
2004/2005 6 Havlíčkův Brod 1914 Plát Vojtěch Staré Město u U.H. 1787 ½
2004/2005 4 Havlíčkův Brod 1914 Rojíček Vojtěch Frýdek Místek 2145 ½
2004/2005 3 Havlíčkův Brod 1914 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 1
2004/2005 2 Havlíčkův Brod 1914 Doubek Tomáš Grygov 1975 1
2004/2005 1 Havlíčkův Brod 1914 Páral Adam Loko Brno 1753 1
2004/2005 11 Štefanydes Polička A 1914 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1902 0
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 1914 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 2042 1
2004/2005 7 Štefanydes Polička A 1914 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 ½
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 1914 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 ½
2004/2005 5 Štefanydes Polička A 1914 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 1
2004/2005 4 Štefanydes Polička A 1914 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 ½
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 1914 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 1
2004/2005 2 Štefanydes Polička A 1914 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 ½
2004/2005 1 Štefanydes Polička A 1914 Bartoš Karel Štefanydes Polička B 1729 1
2004/2005 10 Synthesia Pardubice B 1914 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové B 2067 ½
2004/2005 8 Synthesia Pardubice B 1914 Novák Jiří Stadion Kutná Hora 1856 1
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 1914 Smutný Jan AVE - Kontakt Pardubice 2142 0
2004/2005 6 Synthesia Pardubice B 1914 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2017 1
2004/2005 5 Synthesia Pardubice B 1914 Lipták Pavel Sklípek Spartak Vrchlabí 2025 0
2004/2005 4 Synthesia Pardubice B 1914 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2018 1
2004/2005 1 Synthesia Pardubice B 1914 Kovář Petr Sokol Praha - Kobylisy 1999 ½
2003/2004 7 Synthesia Pardubice B 1928 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem 2095 0
2003/2004 6 Synthesia Pardubice B 1928 Veselý Tomáš AVE - Kontakt Pardubice 2048 0
2003/2004 5 Synthesia Pardubice B 1928 Hajný Miloslav Emerge Mladá Boleslav 1969 0
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 1928 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2074 0
2003/2004 10 TJ Štefanydes Polička 1928 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1879 1
2003/2004 9 TJ Štefanydes Polička 1928 Pech Hynek SK Žamberk 1250 0
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 1928 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1855 0
2003/2004 7 TJ Štefanydes Polička 1928 Veselý Tomáš Plzeňka Pardubice 2048 0
2003/2004 6 TJ Štefanydes Polička 1928 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2247 0
2003/2004 5 TJ Štefanydes Polička 1928 Hájek Jiří ŠO+DDM Chrudim B 2122 0
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 1928 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2262 0