Hráč Korostenski František

Korostenski František

User Pic
Jméno: Korostenski František
Oddíl: TJ Sokol Chvalšiny
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1999
Elo mezinárodní: 2021
ID: 8372
FIDE ID: 308714
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 Blanský les 2015 1999 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1723 1752 1
2019/2020 4 Blanský les 2015 1999 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1747 1810 1
2019/2020 3 Blanský les 2010 1999 Berkovec Josef VŠTE České Budějovice C 1484 1440 1
2019/2020 2 Blanský les 2010 1999 Švejda Karel QCC České Budějovice D 1482 1547 1
2019/2020 1 Blanský les 2010 1999 Hejda Martin VŠTE České Budějovice B 1724 1726 1
2019/2020 7 Blanský les 2010 1999 Hejda Martin VŠTE České Budějovice B 1724 1726 1
2019/2020 6 Blanský les 2010 1999 Švejda Karel QCC České Budějovice D 1482 1547 1
2019/2020 5 Blanský les 2003 1997 Vykoukal František Spartak Kaplice 1843 1851 1
2019/2020 4 Blanský les 2011 1997 Berkovec Josef VŠTE České Budějovice C 1461 1429 1
2019/2020 3 Blanský les 2011 1997 Vaniš Josef Royal České Budějovice 1944 1902 ½
2019/2020 2 Blanský les 2011 1997 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 2167 2046 0
2019/2020 1 Blanský les 2007 1997 Chalupský Josef Slávia České Budějovice 1744 1784 1
2018/2019 5 ŠK Český Krumlov 2060 2038 Petráněk Marian TJ Spartak Sezimovo Ústí 1922 1892 0
2018/2019 4 ŠK Český Krumlov 2071 2054 Hřídel Marek ŠACHklub NN Písek B 1994 1957 ½
2018/2019 3 ŠK Český Krumlov 2080 2054 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1570 1562 1
2018/2019 2 ŠK Český Krumlov 2080 2054 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2260 2239 0
2018/2019 1 ŠK Český Krumlov 2075 2054 Bernáth Štefan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1969 1962 1
2018/2019 7 SK Royal CB 2046 2038 Žáček Jiří ČZ Strakonice C 1739 1757 ½
2018/2019 2 SK Royal CB 2060 2038 Vykoukal František Spartak Kaplice 1889 1878 ½
2018/2019 1 SK Royal CB 2060 2038 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 1969 1981 ½
2018/2019 5 SK Royal CB 2071 2054 Chalupský Josef VSK Slávia JU České Budějovice 0 1797 ½
2018/2019 4 SK Royal CB 2071 2054 Rolinková Lucie ŠA VŠTE České Budějovice C 1489 1624 ½
2018/2019 2 SK Royal CB 2080 2054 Vykoukal František Spartak Kaplice 1878 1861 ½
2018/2019 1 SK Royal CB 2075 2054 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 1996 2004 ½
2017/2018 11 ŠK Český Krumlov 2078 2044 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 1971 1946 ½
2017/2018 10 ŠK Český Krumlov 2071 2044 Šimeček Alexej DDM Písek 1950 2002 1
2017/2018 9 ŠK Český Krumlov 2072 2044 Novák Václav ČZ Strakonice B 1780 1807 1
2017/2018 8 ŠK Český Krumlov 2072 2044 Havlík Jan Tatran Prachatice 1925 1909 ½
2017/2018 7 ŠK Český Krumlov 2065 2044 Hák David Sokol Tábor B 1937 1889 1
2017/2018 5 ŠK Český Krumlov 2071 2044 Šimeček Josef Šachklub Písek B 1932 1932 1
2017/2018 2 ŠK Český Krumlov 2073 2049 Brčák Marek ŠS Bechyně 1916 1913 ½
2017/2018 1 ŠK Český Krumlov 2073 2049 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2031 2025 0
2016/2017 6 Royal České Budějovice 2162 2129 Mazur David ŠS Bechyně B 1975 1936 ½
2016/2017 6 Royal České Budějovice A 2162 2129 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2002 2002 0
2016/2017 5 Royal České Budějovice A 2162 2129 Hausner Ivan DDM Písek B 2331 2344 0
2016/2017 3 Royal České Budějovice A 2162 2129 Rolinek František ŠA VŠTE Č. Budějovice 1859 1869 ½
2016/2017 2 Royal České Budějovice A 2162 2129 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice B 1874 1791 1
2015/2016 3 ŠK Blanský les 2162 2129 Šperger Michal Royal České Budějovice 1995 1987 ½
2015/2016 2 ŠK Blanský les 2162 2129 Šperger Michal Royal České Budějovice 1995 1987 ½
2015/2016 1 ŠK Blanský les 2162 2129 Muzikář Jan Spartak Kaplice 1928 1960 ½
2015/2016 3 Šk Český Krumlov 2162 2129 Valenz Miroslav Hraničář Horní Stropnice 2110 2076 ½
2015/2016 1 Šk Český Krumlov 2162 2129 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1884 1899 ½
2014/2015 8 ŠK Blanský les 2188 2162 Hajíček Pavel DDM Písek 1413 1
2014/2015 7 ŠK Blanský les 2188 2162 Hlavsa Filip Šachklub Písek 1868 1909 ½
2014/2015 6 ŠK Blanský les 2188 2162 Nagy Ladislav QCC České Budějovice D 1690 1744 0
2014/2015 5 ŠK Blanský les 2188 2162 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2221 2235 ½
2014/2015 4 ŠK Blanský les 2188 2162 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1906 1909 1
2014/2015 3 ŠK Blanský les 2188 2162 Muzikář Jan Spartak Kaplice 2040 1988 ½
2014/2015 1 ŠK Blanský les 2188 2162 Šperger Michal Royal České Budějovice 1962 2004 0
2014/2015 5 ŠK Blanský les 2188 2162 Melmuk Petr Spartak Počátky 2035 2052 ½
2014/2015 4 ŠK Blanský les 2188 2162 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2245 2190 ½
2014/2015 3 ŠK Blanský les 2188 2162 Nagy Ladislav QCC České Budějovice D 1690 1744 0
2014/2015 2 ŠK Blanský les 2188 2162 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1906 1909 1
2014/2015 1 ŠK Blanský les 2188 2162 Bernáth Štefan ŠS Reality Horňák Bechyně B 1920 1949 1
2014/2015 11 ŠK Český Krumlov 2021 1999 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1740 1810 1
2014/2015 7 ŠK Český Krumlov 2188 2162 Houdek Pavel Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 ½
2014/2015 5 ŠK Český Krumlov 2188 2162 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 2208 0
2014/2015 4 ŠK Český Krumlov 2188 2162 Němec Roman ČZ Strakonice B 1868 1869 1
2014/2015 2 ŠK Český Krumlov 2188 2162 Matějka Radek Šachklub Písek B 1972 1980 1
2014/2015 1 ŠK Český Krumlov 2188 2162 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 2045 2054 ½
2013/2014 9 ŠK Blanský les 2187 2162 Švec Vítězslav ČZ Strakonice D 1518 1
2013/2014 8 ŠK Blanský les 2187 2162 Beníšek František Royal C 1250 1
2013/2014 7 ŠK Blanský les 2187 2162 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. B 1920 1861 1
2013/2014 2 ŠK Blanský les 2187 2162 Fráňa Tomáš Koberce Kájov 1948 2019 0
2013/2014 11 Šk Český Krumlov 2187 2162 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2197 2192 1
2013/2014 7 Šk Český Krumlov 2187 2162 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1910 1917 1
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 2187 2162 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2093 2093 ½
2013/2014 4 Šk Český Krumlov 2187 2162 Maříková Jana Traxler Veselí nad Lužnicí A 2054 2047 1
2013/2014 2 Šk Český Krumlov 2187 2162 Říha Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1919 1877 ½
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 2187 2162 Janovský Martin DDM Písek B 2003 2006 ½
2012/2013 9 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Moronga Jan KOBERCE Kájov 1884 1888 ½
2012/2013 8 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Janošťák Jiří SPARTAK Kaplice "B" 1763 1
2012/2013 7 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Čipera Josef ČZ Strakonice "D" 1829 1773 1
2012/2013 6 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Šauer Pavel SK ROYAL Č.Budějovice "B" 1901 1901 ½
2012/2013 4 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Hůlovec Miroslav SOKOL Čkyně 1927 ½
2012/2013 3 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Krška David VSK SLÁVIA PF JU Č.Budějovice 1938 1943 ½
2012/2013 2 ŠK Blanský les Chvalšiny 2178 2160 Vít Přemysl ŠO TJ TATRAN Prachatice "B" 1980 1986 1
2012/2013 11 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2137 2116 1
2012/2013 9 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2124 2125 ½
2012/2013 8 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Grill Roman ŠACHklub Písek 2190 2190 ½
2012/2013 6 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2149 2155 1
2012/2013 5 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2126 2124 ½
2012/2013 4 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2269 2252 0
2012/2013 2 ŠK Český Krumlov 2178 2160 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2130 2124 1
2011/2012 11 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Muzikář Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 2072 1999 1
2011/2012 10 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1868 1809 1
2011/2012 9 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2392 ½
2011/2012 8 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Absolon Václav ŠS Bechyně B 1967 1985 1
2011/2012 7 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1972 1961 ½
2011/2012 6 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Hřídel Marek Šachklub Písek C 1925 1
2011/2012 5 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Žárský Kamil Sokol Tábor C 2033 2029 ½
2011/2012 4 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 1976 1967 1
2011/2012 3 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Lauko Marián Spartak Kaplice 1961 1952 ½
2011/2012 1 ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 2183 2146 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1988 1
2011/2012 11 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Klicnar Martin Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 ½
2011/2012 9 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2050 2113 0
2011/2012 7 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Tupý Martin QCC České Budějovice 2264 2267 0
2011/2012 6 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Černý Václav Sokol Domažlice 2031 2055 ½
2011/2012 4 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 1
2011/2012 3 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2179 2179 ½
2011/2012 2 ŠK Český Krumlov 2183 2146 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2158 2164 1
2010/2011 9 Chvalšiny 2133 Havlíček Jiří QCC Č.Budějovice "H" 1934 1
2010/2011 8 Chvalšiny 2133 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice "E" 1868 1
2010/2011 7 Chvalšiny 2133 Hůlovec Miroslav Čkyně 1946 ½
2010/2011 6 Chvalšiny 2133 Bareš Jiří QCC Č.Budějovice "F" 1738 1
2010/2011 5 Chvalšiny 2133 Zikmund Alexandr Prachatice "B" 1814 1
2010/2011 4 Chvalšiny 2133 Mejta František DDM Písek "D" 1812 1
2010/2011 3 Chvalšiny 2133 Sporka Božetěch Sokol Písek "C" 1793 1
2010/2011 2 Chvalšiny 2133 Hobl Stanislav Strakonice "D" 1845 1
2010/2011 1 Chvalšiny 2133 Steinbauer Filip ŠK Č.Budějovice 1250 ½
2010/2011 11 SK Cesky Krumlov 2133 Chaluš Karel Sokol Plzen Letna A 2072 ½
2010/2011 9 SK Cesky Krumlov 2133 Tichý Vladimír Sokol Vysehrad B 2275 ½
2010/2011 8 SK Cesky Krumlov 2133 Ptáčník Stanislav Sokol Domazlice 2109 ½
2010/2011 6 SK Cesky Krumlov 2133 Havlík Jindřich SSK HerNyr 2177 1
2010/2011 4 SK Cesky Krumlov 2133 Grill Roman Sokol Platan Pisek 2125 1
2010/2011 3 SK Cesky Krumlov 2133 Kubečka David OAZA Praha 2285 ½
2010/2011 2 SK Cesky Krumlov 2133 Herejk Petr SK Line A 2192 ½
2009/2010 9 ŠK Český Krumlov A 2145 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy A 2339 0
2009/2010 6 ŠK Český Krumlov A 2145 Ljuba Volodymyr C TJ Bohemians Praha B 1
2009/2010 5 ŠK Český Krumlov A 2145 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2190 0
2009/2010 4 ŠK Český Krumlov A 2145 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2125 1
2009/2010 1 ŠK Český Krumlov A 2145 Soukup Václav SK Viktoria Žižkov A 2124 1
2009/2010 9 Sokol Chvalšiny 2145 Fryš Michal QCC Č. Budějovice G 1608 1
2009/2010 8 Sokol Chvalšiny 2145 Šauer Pavel Royal Č. Budějovice B 1630 ½
2009/2010 7 Sokol Chvalšiny 2145 Dvořák Pavel QCC Č. Budějovice E 1661 1
2009/2010 6 Sokol Chvalšiny 2145 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1913 0
2009/2010 5 Sokol Chvalšiny 2145 Bareš Jiří QCC Č. Budějovice F 1738 ½
2009/2010 2 Sokol Chvalšiny 2145 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 1938 ½
2009/2010 1 Sokol Chvalšiny 2145 Růžička Tomáš DDM Písek D 1768 1
2008/2009 6 Chvalšiny 2162 Zachař Jaroslav ROYAL Č.Budějovice "B" 1790 1
2008/2009 4 Chvalšiny 2162 Šafránek Václav Besednice 1686 1
2008/2009 3 Chvalšiny 2162 Novák Josef QCC Č.Budějovice "E" 1767 1
2008/2009 2 Chvalšiny 2162 Durchan Milan QCC Č.Budějovice "D" 1688 1
2008/2009 1 Chvalšiny 2162 Lauko Marián Kájov 1960 1
2008/2009 11 SK Cesky Krumlov 2162 Havlík Jan Tatran Prachatice 2287 0
2008/2009 7 SK Cesky Krumlov 2162 Lacina Adolf Sokol Platan Pisek B 2159 0
2008/2009 6 SK Cesky Krumlov 2162 Borkovec Milan Sokol Tabor B 2230 ½
2008/2009 3 SK Cesky Krumlov 2162 Janeček Josef Reality Hornak Bechyne 2085 ½
2008/2009 1 SK Cesky Krumlov 2162 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Usti 2056 0
2007/2008 11 ŠK Český Krumlov 2169 Maxera David QCC Č. Budějovice C 2031 1
2007/2008 9 ŠK Český Krumlov 2169 Janeček Josef Reality Horňák Bechyně 2071 ½
2007/2008 7 ŠK Český Krumlov 2169 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1798 1
2007/2008 6 ŠK Český Krumlov 2169 Šimek Petr QCC Č. Budějovice B 2334 0
2007/2008 5 ŠK Český Krumlov 2169 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2024 1
2007/2008 3 ŠK Český Krumlov 2169 Janda Pavel Spartak MAS Sez. Ústí 2125 0
2007/2008 2 ŠK Český Krumlov 2169 Grill Roman Sokol Platan Písek B 2066 1
2007/2008 1 ŠK Český Krumlov 2169 Spal Milan ČZ Strakonice A 2222 0
2007/2008 11 Sokol Chvalšiny 2169 Richtr Zdeněk TJ Royal Č.Budějovice 2105 ½
2007/2008 10 Sokol Chvalšiny 2169 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň 2266 1
2007/2008 9 Sokol Chvalšiny 2169 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1899 1
2007/2008 8 Sokol Chvalšiny 2169 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí B 2080 0
2007/2008 7 Sokol Chvalšiny 2169 Pekárek Petr Sokol Tábor D 2144 ½
2007/2008 6 Sokol Chvalšiny 2169 Blažek Jiří ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1949 ½
2007/2008 5 Sokol Chvalšiny 2169 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice 2278 0
2007/2008 4 Sokol Chvalšiny 2169 Procházka Jiří TJ Spartak Počátky 2058 1
2007/2008 3 Sokol Chvalšiny 2169 Šlajs Vlastimil Spartak Soběslav 1920 1
2007/2008 2 Sokol Chvalšiny 2169 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1923 1
2007/2008 1 Sokol Chvalšiny 2169 Vlach Martin ČZ Strakonice C 1929 ½
2006/2007 10 ŠK Český Krumlov A 2178 Brom Jiří ŠK Týn nad Vltavou 2101 ½
2006/2007 9 ŠK Český Krumlov A 2178 Chalupský Josef QCC České Budějovice C 1773 1
2006/2007 8 ŠK Český Krumlov A 2178 Hašek Václav Reality Horňák Bechyně 2085 ½
2006/2007 7 ŠK Český Krumlov A 2178 Trepka Jan Sokol Tábor C 2082 ½
2006/2007 6 ŠK Český Krumlov A 2178 Lacina Adolf Sokol Platan Písek 2252 0
2006/2007 4 ŠK Český Krumlov A 2178 Pahorecký Jiří ŠK Český Krumlov B 1979 1
2006/2007 3 ŠK Český Krumlov A 2178 Cuhra Martin QCC České Budějovice B 2045 ½
2006/2007 2 ŠK Český Krumlov A 2178 Borkovec Milan Spartak MAS Sezimovo Ústí 2266 1
2006/2007 9 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Lauko Marián KOBERCE Kájov 1859 ½
2006/2007 7 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Bareš Jiří QCC České Budějovice "F" 1707 ½
2006/2007 6 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Krška David TJ SLAVOJ Č.Budějovice 1593 1
2006/2007 5 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Šafránek Václav VLTAVÍN Besednice 1
2006/2007 4 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Kouba Pavel QCC České Budějovice "G" 1682 1
2006/2007 3 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Car Ivan ŠO MIKROCHEM Třeboň 1682 1
2006/2007 2 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Janošťák Jiří TJ SPARTAK Kaplice 1766 1
2006/2007 1 SOKOL Chvalšiny "A" 2178 Rončák Václav SOKOL Chvalšiny "B" 1607 ½
2005/2006 8 QCC DKV České Budějovice 2230 Hrubant Ivan TJ Tourist Biomedica Říčany 2140 ½
2005/2006 5 QCC DKV České Budějovice 2230 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2222 ½
2005/2006 4 QCC DKV České Budějovice 2230 Šnorek Milan Sokol Písek 2158 ½
2005/2006 3 QCC DKV České Budějovice 2230 Kukel Imre Bohemians Praha 2280 0