Hráč Kuchař Tomáš

Kuchař Tomáš

User Pic
Jméno: Kuchař Tomáš
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1973
Elo mezinárodní: 1960
ID: 35735
FIDE ID: 361534
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 7 CHESS MOST 1979 1996 Král David ŠK Teplice 1965 1942 ½
2016/2017 5 CHESS MOST 1979 1996 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 ½
2016/2017 3 CHESS MOST 1979 1996 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 1972 0
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Černý Martin ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 ½
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 0
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "B" 2134 2107 0
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Krtouš Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2059 2058 1
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Vágner Tomáš CHESS Most 2208 2218 ½
2015/2016 1 ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 Tázlar Petr ŠK AD Jičín "B" 2218 2209 0
2015/2016 11 Chess Most"C" 1979 1996 Bartoš Václav ŠK Teplice"C" 2008 2018 0
2015/2016 10 Chess Most"C" 1979 1996 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 ½
2015/2016 9 Chess Most"C" 1979 1996 Pecka František Slovan Jirkov 2067 2059 1
2015/2016 8 Chess Most"C" 1979 1996 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2094 2090 1
2015/2016 7 Chess Most"C" 1979 1996 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 0
2015/2016 6 Chess Most"C" 1979 1996 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2049 2035 ½
2015/2016 5 Chess Most"C" 1979 1996 Šlampa Jan Sokol Údlice"A" 2149 2162 0
2015/2016 4 Chess Most"C" 1979 1996 Wichs Jakub Šachy Povrly 2070 2057 0
2015/2016 1 Chess Most"C" 1979 1996 Kameník Martin Chess Most"B" 1937 1983 ½
2015/2016 9 CHESS Most "D" 1979 1996 Hons Tomáš SK DDM Postoloprty 1983 1996 0
2015/2016 5 CHESS Most "D" 1979 1996 Kalužný Matyáš Sokol Udlice "C" 2126 2114 0
2015/2016 3 CHESS Most "D" 1979 1996 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1801 1805 0
2014/2015 9 Unichess ČSOB D 1966 1879 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 0
2014/2015 7 Unichess ČSOB D 1966 1879 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½
2014/2015 6 Unichess ČSOB D 1966 1879 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2194 2199 0
2014/2015 10 CHESS MOST "B" 1966 1879 Vozka Pavel SK Děčín 2282 2289 ½
2014/2015 9 CHESS MOST "B" 1966 1879 Kadeřábek Jiří Šachklub AD Jičín "C" 2119 2134 0
2014/2015 8 CHESS MOST "B" 1966 1879 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 0
2014/2015 6 CHESS MOST "B" 1966 1879 Makevich Pavel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2082 2057 0
2014/2015 4 CHESS MOST "B" 1966 1879 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2233 2231 0
2014/2015 3 CHESS MOST "B" 1966 1879 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 1
2014/2015 11 Chess Most "C" 1966 1879 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 0
2014/2015 10 Chess Most "C" 1966 1879 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 0
2014/2015 9 Chess Most "C" 1966 1879 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 ½
2014/2015 7 Chess Most "C" 1966 1879 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 0
2014/2015 6 Chess Most "C" 1966 1879 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 1
2014/2015 5 Chess Most "C" 1966 1879 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 1
2014/2015 3 Chess Most "C" 1966 1879 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2250 2261 0
2014/2015 2 Chess Most "C" 1966 1879 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 1
2014/2015 1 Chess Most "C" 1966 1879 Rubeš Jan Teplice "B" 2206 2240 0
2013/2014 10 CHESS Most "E" 1802 1791 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1938 1900 ½
2013/2014 9 CHESS Most "E" 1802 1791 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1743 1727 1
2013/2014 8 CHESS Most "E" 1802 1791 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1927 1892 1
2013/2014 7 CHESS Most "E" 1802 1791 Mach Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1458 1
2013/2014 6 CHESS Most "E" 1802 1791 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1967 1973 1
2013/2014 5 CHESS Most "E" 1802 1791 Červinka Jan ŠO Tatran Podbořany "B" 1746 1778 1
2013/2014 4 CHESS Most "E" 1802 1791 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1828 1
2013/2014 3 CHESS Most "E" 1802 1791 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 ½
2013/2014 1 CHESS Most "E" 1802 1791 Valenta Petr CHESS Most "D" 1923 1926 1
2013/2014 7 Chess Most 1802 1791 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 0
2013/2014 6 Chess Most 1802 1791 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 1
2013/2014 5 Chess Most 1802 1791 Fusková Martina BŠS Frýdek-Místek 1955 2028 ½
2013/2014 4 Chess Most 1802 1791 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 3 Chess Most 1802 1791 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 1
2013/2014 2 Chess Most 1802 1791 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 ½
2013/2014 1 Chess Most 1802 1791 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2040 2064 0
2013/2014 11 Chess Most "C" 1802 1791 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 1
2013/2014 10 Chess Most "C" 1802 1791 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 1
2013/2014 9 Chess Most "C" 1802 1791 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2038 2032 ½
2013/2014 8 Chess Most "C" 1802 1791 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 ½
2013/2014 7 Chess Most "C" 1802 1791 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 0
2013/2014 6 Chess Most "C" 1802 1791 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 1
2013/2014 4 Chess Most "C" 1802 1791 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 0
2013/2014 3 Chess Most "C" 1802 1791 Trejbal Stanislav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 0
2013/2014 2 Chess Most "C" 1802 1791 Horák Aleš Slovan Jirkov 1989 2043 0
2013/2014 1 Chess Most "C" 1802 1791 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 7 Chess Most 1802 1791 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1760 1904 ½
2013/2014 6 Chess Most 1802 1791 Pajerský Michal Desko Liberec 1837 1849 1
2013/2014 5 Chess Most 1802 1791 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1985 1979 1
2013/2014 4 Chess Most 1802 1791 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1837 1987 1
2013/2014 3 Chess Most 1802 1791 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 ½
2013/2014 2 Chess Most 1802 1791 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1809 1810 ½
2013/2014 1 Chess Most 1802 1791 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2040 2064 0
2013/2014 11 CHESS MOST 1802 1791 Pospíchal Michael ŠK Slavoj Litoměřice 1100 0
2012/2013 11 Chess Most B 1711 1702 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice 1354 1
2012/2013 10 Chess Most B 1711 1702 Trejbal Jan ŠK Líně 1333 1
2012/2013 9 Chess Most B 1711 1702 Pivoňka Michael ŠK Praha Smíchov 1547 1674 1
2012/2013 8 Chess Most B 1711 1702 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1614 1551 1
2012/2013 7 Chess Most B 1711 1702 Hemr Adam ŠK Tachov 1250 1
2012/2013 6 Chess Most B 1711 1702 Turek Václav TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 5 Chess Most B 1711 1702 Krutský Martin ŠK Teplice 1717 1773 1
2012/2013 4 Chess Most B 1711 1702 Fryček David Chess Most C 1561 1
2012/2013 3 Chess Most B 1711 1702 Nový Filip SK OAZA Praha 1824 1867 ½
2012/2013 2 Chess Most B 1711 1702 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1725 ½
2012/2013 1 Chess Most B 1711 1702 Střelba Ivo ŠK Kralupy 1343 1
2012/2013 11 CHESS MOST "E" 1711 1702 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 ½
2012/2013 10 CHESS MOST "E" 1711 1702 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec "A" 1660 1
2012/2013 9 CHESS MOST "E" 1711 1702 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1751 1787 0
2012/2013 8 CHESS MOST "E" 1711 1702 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 1
2012/2013 7 CHESS MOST "E" 1711 1702 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek "A" 1858 1862 ½
2012/2013 6 CHESS MOST "E" 1711 1702 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1963 1989 0
2012/2013 5 CHESS MOST "E" 1711 1702 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 ½
2012/2013 4 CHESS MOST "E" 1711 1702 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1903 1875 ½
2012/2013 3 CHESS MOST "E" 1711 1702 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1818 1801 1
2012/2013 2 CHESS MOST "E" 1711 1702 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1890 1951 0
2012/2013 1 CHESS MOST "E" 1711 1702 Kadlec Daniel CHESS MOST "F" 1724 1795 1
2012/2013 5 Chess Most"D" 1711 1702 Škarda Lubomír ŠK Teplice"B" 1865 1877 1
2011/2012 11 CHESS MOST "D" 1421 Šmída Ondřej TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1250 1
2011/2012 3 CHESS MOST "D" 1421 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1503 ½
2011/2012 11 Chess Most B 1421 Srba Michael TJ Spartak Chodov 1250 1
2011/2012 10 Chess Most B 1421 Polanský Adam Luboš Chess Most D 1250 ½
2011/2012 9 Chess Most B 1421 Steinbach Jan TJ Sokol Domažlice 1554 1
2011/2012 8 Chess Most B 1421 Sliva Michal Spartak Ústí n.Labem 1542 1
2011/2012 7 Chess Most B 1421 Vacek Michal ŠK Teplice 1250 1
2011/2012 6 Chess Most B 1421 Kalista Radek ŠK Sokol Klatovy A 1463 1539 ½
2011/2012 5 Chess Most B 1421 Holý Lukáš ŠK Sokol Klatovy B 1100 1
2011/2012 4 Chess Most B 1421 Hora Filip Chess Most C 1307 1
2011/2012 3 Chess Most B 1421 Hemr Adam ŠK Tachov 1100 ½
2011/2012 2 Chess Most B 1421 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1586 0
2011/2012 1 Chess Most B 1421 Veselý Libor ŠK Kralupy 1452 1
2011/2012 11 Chess Most "F" 1421 Matas Jiří Magic Žatec "B" 1347 ½
2011/2012 10 Chess Most "F" 1421 Průša Vojtěch TJ Sokol Údlice "C" 1391 1
2011/2012 9 Chess Most "F" 1421 Polanský Adam Luboš Chess Most "G" 1250 1
2011/2012 7 Chess Most "F" 1421 Sivák Matěj Chess Most "E" 1250 1
2011/2012 6 Chess Most "F" 1421 Kindl Václav ŠK Union Louny "C" Opočno 1286 1
2011/2012 5 Chess Most "F" 1421 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1509 1
2011/2012 4 Chess Most "F" 1421 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/Ohří "B" 1401 1
2011/2012 3 Chess Most "F" 1421 Kubík Emil Slovan Jirkov "C" 1651 1
2011/2012 2 Chess Most "F" 1421 Ulrychová Tereza ŠK DDM Postoloprty "B" 1100 1
2011/2012 1 Chess Most "F" 1421 Hakl Dominik ŠK Střelnice Kadaň "B" 1000 1
2010/2011 5 DDM Most "E" 1536 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "B" 1497 0
2010/2011 4 DDM Most "E" 1536 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1569 0
2010/2011 3 DDM Most "E" 1536 Hutař Josef TJ Klášterec n/O "A" 1810 0
2010/2011 1 DDM Most "E" 1536 Benešová Martina DDM Most "D" 1391 ½
2010/2011 6 DDM Most "G" 1536 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1546 0
2010/2011 5 DDM Most "G" 1536 Stránská Kamila ŠK Viamont Teplice "E" 1554 ½
2010/2011 4 DDM Most "G" 1536 Jeřábek Bohumil ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1000 0
2010/2011 3 DDM Most "G" 1536 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci "B" 1000 1
2010/2011 2 DDM Most "G" 1536 Hora Tomáš DDM Most "F" 1100 1
2010/2011 3 DDM Most "G" 1536 Strejc Karel KC Kaskáda Bílina 1445 0
2010/2011 1 DDM Most "G" 1536 Ullík Tomáš DDM Most "F" 1100 1
2010/2011 8 DDM Most B 1536 Stuška Jan Spartak Chodov 1250 ½
2010/2011 7 DDM Most B 1536 Fára Jan ŠK DDM Planá 1100 1
2010/2011 6 DDM Most B 1536 Suchý Vilém DDM Most C 1368 1
2010/2011 5 DDM Most B 1536 Tomanová Michaela Sokol Údlice B 1100 1
2010/2011 4 DDM Most B 1536 Vykouk Jan DDM Most A 1708 0
2010/2011 3 DDM Most B 1536 Bartoš Václav ŠK Viamont Teplice 1446 1
2010/2011 2 DDM Most B 1536 Antoš Jakub TJ Sokol Domažlice B 1100 1
2010/2011 1 DDM Most B 1536 Tauer Jan TJ Sokol Domažlice A 1434 0
2009/2010 3 DDM Most E 1250 Jeřábek Bohumil ŠK Stropník Osek B 1
2009/2010 1 DDM Most E 1250 KC Kaskáda Bílina B 1
2009/2010 6 DDM Most E 1250 Klas Vladimír KC Kaskáda Bílina B 1
2009/2010 5 DDM Most E 1250 Neubauer Jaroslav Bystřanští Jezdci B 1
2009/2010 4 DDM Most E 1250 Kačín Stanislav ŠK Union Louny C 1622 1
2009/2010 3 DDM Most E 1250 Jeřábek Bohumil ŠK Stropník Osek B 1
2009/2010 2 DDM Most E 1250 Řebíček Jan ŠK Teplice F 1379 1
2009/2010 5 DDM Most "B" 1250 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "C" 1774 0
2009/2010 4 DDM Most "B" 1250 Bartoš Václav SK Teplice "B" 1250 0
2009/2010 3 DDM Most "B" 1250 Valterová Veronika ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1308 1
2009/2010 2 DDM Most "B" 1250 Babička Michal SK Děčín 1250 0
2009/2010 1 DDM Most "B" 1250 Vykouk Jan DDM Most "A" 1675 0
2008/2009 7 DDM Most "B" 1100 Flachs Radek š.o. SK Děčín 1250 0
2008/2009 4 DDM Most "B" 1100 Hora Filip DDM Most "A" 1250 0
2008/2009 3 DDM Most "B" 1100 Mašek Martin ŠK Teplice "B" 1000 1
2008/2009 2 DDM Most "B" 1100 Kalinová Eliška ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1000 0
2008/2009 1 DDM Most "B" 1100 Průša Václav Sokol Údlice "B" 1100 0
2008/2009 9 DDM Most "B" 1100 Matas Aleš ŠK Magic Žatec "B" 1