Hráč Chaloupka Martin

Chaloupka Martin

User Pic
Jméno: Chaloupka Martin
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1987
Elo mezinárodní: 2006
ID: 9661
FIDE ID: 304212
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 2019 1987 Valenta Petr Sportis Svádov-Olšinky "A" 1854 1879 0
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2005 1987 Janda Zdeněk SK Děčín 2058 2067 ½
2017/2018 10 Unichess E 2006 1987 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 0
2017/2018 8 Unichess E 2006 1987 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 2072 2055 0
2017/2018 5 Unichess E 2006 1987 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2186 2169 0
2017/2018 3 Unichess E 2006 1987 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2077 2092 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Kuchař Tomáš ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 1
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Hadžala Daniel TJ Neratovice "B" 2070 2025 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Kučera Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1982 1948 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2028 Hadrava Jaroslav Unichess "B" 1961 1974 1
2015/2016 10 Unichess E 2037 2028 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1989 1987 1
2015/2016 8 Unichess E 2037 2028 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1733 1818 1
2015/2016 6 Unichess E 2037 2028 Závůrka Vladimír TJ Praga Praha D 1632 1706 1
2015/2016 7 Unichess D 2037 2028 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2043 1
2015/2016 3 Unichess D 2037 2028 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1860 1860 ½
2014/2015 11 Unichess ČSOB E 1954 1981 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 0
2014/2015 9 Unichess ČSOB E 1954 1981 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 0
2014/2015 8 Unichess ČSOB E 1954 1981 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 ½
2014/2015 7 Unichess ČSOB E 1954 1981 Melmuk Petr Sokol Vršovice C 2035 2052 1
2014/2015 6 Unichess ČSOB E 1954 1981 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 2058 2072 1
2014/2015 5 Unichess ČSOB E 1954 1981 Komprda Pavel USK Praha A 2029 2016 0
2014/2015 4 Unichess ČSOB E 1954 1981 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 1
2014/2015 3 Unichess ČSOB E 1954 1981 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 ½
2014/2015 2 Unichess ČSOB E 1954 1981 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 2079 2046 1
2014/2015 1 Unichess ČSOB E 1954 1981 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2073 2100 1
2014/2015 11 Unichess ČSOB C 1954 1981 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1895 1918 1
2014/2015 10 Unichess ČSOB C 1954 1981 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2176 2177 0
2014/2015 6 Unichess ČSOB C 1954 1981 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1893 1882 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 Burda Roman NERATOVICE 2041 2035 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1973 1966 0
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 Zima Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 1
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1922 1910 ½
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1954 1981 Hořan Tomáš CHESS MOST "B" 1901 1887 1
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Čižmár Štefan ŠK Bohnice A 1759 1
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Kučera Tomáš ŠK PORG B 2012 2010 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Tomíšek Petr TJ Pankrác E 1900 1875 1
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1829 1775 1
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Netík Josef SK OAZA Praha C 1902 1906 1
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1935 1
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1869 1938 Votava Miroslav ŠK Černý Baron A 1833 1
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Kalous Miroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2088 2075 ½
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1952 1969 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2003 2016 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 0
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Říha Jaroslav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Jandourek Lukáš TJ NERATOVICE 2239 2232 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 1
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Kostišče Ján SKD Průmstav-stavby SO"A" 1743 ½
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Jarina Ladislav ŠK Union Louny"A" 1663 ½
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice"A" 1802 1853 1
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Různa Jindřich SK Děčín"B" 1830 1
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"A" 1903 1875 ½
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Bartoš Václav ŠK Teplice"B" 1689 1740 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Šebl Jan Chess Most"D" 1789 1
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1782 1740 1
2011/2012 11 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1956 1964 0
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov A 1953 1908 ½
2011/2012 9 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1794 1828 1
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Šebl Jan Chess Most B 1745 ½
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L B 1750 1844 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Kirs Pavel ŠK Teplice B 1815 1784 1
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Dufek Jiří TJ Šachy Povrly 2276 2306 0
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov A 1699 1
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Carboch Ladislav Průmstav Svádov-Olšinky A 1736 1
2011/2012 1 Sj.Litoměřice A 1789 1871 Urban Miroslav ŠK Union Louny A 1766 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1564 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1938 1
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 0
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Stránský Vojtěch ŠK Viamont Teplice"B" 1820 0
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň 1769 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Volák Jan DDM Most"A" 1953 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Tuma Josef DDM Most"B" 1789 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1881 0
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1798 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Kalužný Matyáš Slovan Jirkov"A" 1879 ½
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1874 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1962 0
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 1894 Wichs Jakub Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2064 ½
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 1894 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1796 1
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 1894 ŠK Most"A" 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 1894 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1842 0
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1827 0
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1938 ½
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov "B" 1925 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Berežný Jan ŠK Teplice "D" 1848 ½
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1572 1
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Bouška Milan ŠK Teplice "E" 1699 0
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1929 0
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1894 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1571 1
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 1849 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň"A" 1873 0
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 1849 Köchert Bedřich ŠK Teplice"C" 1759 1
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 1849 Seliger Bedřich ŠK Teplice"B" 1919 1
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 1849 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 ½
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 1849 Ederer Karel ŠK Sp.Ústí"C" 1952 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 1849 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 ½
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 1849 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany"A" 1784 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 1849 Klátil Karel SK Děčín"A" 2015 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 1849 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí"B" 1897 1
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 1849 Drbal Petr Sj.Litoměřice"B" 1692 1
2008/2009 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1849 Pošva Jaroslav Lovochemie Lovosice 1843 ½
2008/2009 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1849 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1681 1
2008/2009 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1849 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 1971 1
2008/2009 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1849 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1905 1
2007/2008 7 TJ Sj.Litoměřice A 1841 Berežný Jan TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 0
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 1841 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 1
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 1841 Skála Kamil ŠK Most A 1909 ½
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1609 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1785 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Sekanina Josef TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1707 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov "A" 1848 0
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Okrouhlík Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1802 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1907 1
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Černý Svatopluk Bystřanští jezdci "A" 1542 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Hašlar Svatopluk TJ Lovochemie Lovosice 1727 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1841 Rynda Vlastimil TJ Slavoj Litoměřice "C" 1608 1
2006/2007 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 Korsa Jindřich Bohemians Praha "B" 2048 0
2006/2007 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 Kučera Vladimír TJ Neratovice 2079 ½
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 Eliáš Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2093 0
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1803 Lácha Josef ČSOB"B" 2090 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1803 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1845 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1803 Vejvoda Antonín ŠK Štětí "A" 1720 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1803 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina 1907 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1803 Sanko Vincent TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1573 1
2005/2006 9 Slavoj LT C"" 1733 Acs František Bystř. jezdci B"" 2040 0
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1733 Vejvoda Antonín KŠ Štětí A"" 1734 1
2005/2006 4 Slavoj LT C"" 1733 Vnouček Pavel Bystř. jezdci A"" 1692 1
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1733 Okrouhlík Zdeněk Bonex TP C"" 1802 ½
2005/2006 2 Slavoj LT C"" 1733 Dusbaba Karel Glaverbel TP A"" 2073 ½
2005/2006 1 Slavoj LT C"" 1733 Černík Vladimír Loko Most E"" 1849 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Richter Pavel Sokol Údlice 1788 1
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Mindoš Jan CHP Litvínov 0
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Anh La Tuan Slovan Jirkov 1703 1
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Varta Jiří SK Demas DěčínB"" 1772 1
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Vlček Josef Bonex TepliceB"" 1933 ½
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Wilhelm Oldřich Sj.LitoměřiceB"" 1674 ½
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Hejduk Tomáš Sp.Ústí n.LC"" 1629 1
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Brázda Antonín Union LounyB"" 1888 1
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 1733 Zaťko Michal Slávia DěčínA"" 1783 0
2004/2005 9 Sl Litoměřice B" 1743 Diepold Jiří Stropník Osek A" 1605 1
2004/2005 7 Sl Litoměřice B" 1743 Červ Jiří Bystř. jezdci B" 1484 1
2004/2005 5 Sl Litoměřice B" 1743 Strejc Karel Kaskáda Bílina A" 1
2004/2005 4 Sl Litoměřice B" 1743 Tuma Jakub Lokomot. Most F" 1582 0
2004/2005 3 Sl Litoměřice B" 1743 Šotolová Jana Litoměřické dámy 1724 1
2004/2005 2 Sl Litoměřice B" 1743 Šebek Jiří Lovochem Lovosice 1697 1
2004/2005 1 Sl Litoměřice B" 1743 Kučera Bohuslav Bonex Teplice C" 1754 0
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Kozák Jan Trend Roudnice ½
2003/2004 7 Sl. Litoměřice B Richter Miroslav Stropník Osek A 1
2003/2004 6 Sl. Litoměřice B Krupka Martin Bonex Teplice C 1
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Freiman Milan Bystř. jezdci A 1
2003/2004 4 Sl. Litoměřice B 1716 Alferi Marcel Kaskáda Bílina A 1
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B 1716 Brožek Vratislav Litoměřické dámy 1736 1
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B 1716 Diepold Jiří Stropník Osek B 1637 1
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B 1716 Šebek Jiří Lovochem Lovosice 1
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 1716 Pastva Tomáš Bonex Teplice 1919 0
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 1716 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1826 0