Hráč Hadraba Vladimír

Hadraba Vladimír

User Pic
Jméno: Hadraba Vladimír
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2170
Elo mezinárodní: 2171
ID: 263
FIDE ID: 301663
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2163 2152 Krásný Drahomír TJ Klášterec n.O"A" 1964 1941 ½
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2157 2152 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2008 2010 ½
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2147 2152 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1895 1896 1
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2147 2152 Babička Michal SK Děčín"B" 2040 2049 ½
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2157 2153 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 2048 2032 ½
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2149 2153 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1970 1953 1
2018/2019 11 ŠK Teplice 2163 2152 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2255 2241 1
2018/2019 9 ŠK Teplice 2157 2152 Sochor Jiří SK Děčín 2196 2206 ½
2018/2019 8 ŠK Teplice 2157 2152 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2127 2123 1
2018/2019 7 ŠK Teplice 2147 2152 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "B" 2046 2027 1
2018/2019 6 ŠK Teplice 2147 2152 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2236 2254 ½
2018/2019 5 ŠK Teplice 2158 2153 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2224 2162 ½
2018/2019 4 ŠK Teplice 2158 2153 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2068 2069 0
2018/2019 3 ŠK Teplice 2157 2153 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2230 2220 ½
2018/2019 2 ŠK Teplice 2157 2153 Freisler Pavel ŠK Kladno 2241 2218 ½
2018/2019 1 ŠK Teplice 2149 2153 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2254 2266 ½
2017/2018 11 ŠK Teplice 2194 2196 Valeš Václav SK Děčín 2127 2121 ½
2017/2018 10 ŠK Teplice 2197 2196 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2086 2053 ½
2017/2018 9 ŠK Teplice 2195 2196 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2031 2038 1
2017/2018 8 ŠK Teplice 2195 2196 Janouš Petr ŠK SLAVIA Liberec 2044 1986 ½
2017/2018 7 ŠK Teplice 2206 2196 Liška Jiří ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2309 2277 0
2017/2018 6 ŠK Teplice 2206 2196 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2065 2066 ½
2017/2018 5 ŠK Teplice 2197 2196 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2103 2130 ½
2017/2018 4 ŠK Teplice 2197 2196 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2124 2065 1
2017/2018 3 ŠK Teplice 2197 2196 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2173 2171 1
2017/2018 2 ŠK Teplice 2197 2196 Jandourek Lukáš TJ Neratovice "C" 2224 2228 ½
2017/2018 1 ŠK Teplice 2191 2185 Fráňa Tomáš ŠK AD Jičín 2103 2114 ½
2016/2017 11 ŠK Teplice 2183 2170 Kuba Jindřich Bartoš Unichess "B" 2264 2249 ½
2016/2017 10 ŠK Teplice 2183 2170 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 ½
2016/2017 9 ŠK Teplice 2183 2170 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "D" 2127 2145 ½
2016/2017 8 ŠK Teplice 2183 2170 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2095 2105 0
2016/2017 7 ŠK Teplice 2183 2170 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2193 2182 ½
2016/2017 6 ŠK Teplice 2183 2170 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2104 2076 1
2016/2017 5 ŠK Teplice 2183 2170 Buchcar Tomáš Desko Liberec 2091 2084 ½
2016/2017 4 ŠK Teplice 2183 2170 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 0
2016/2017 3 ŠK Teplice 2183 2170 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 1
2016/2017 2 ŠK Teplice 2183 2170 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice 2183 2170 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 1
2015/2016 9 ŠK Teplice 2183 2170 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2104 2114 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice 2183 2170 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 ½
2015/2016 4 ŠK Teplice 2183 2170 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice 2183 2170 Braun Marek ŠK Zikuda Turnov "B" 2195 2215 ½
2015/2016 1 ŠK Teplice 2183 2170 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice"B" 2183 2170 Balín Jan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 ½
2015/2016 7 ŠK Teplice"B" 2183 2170 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2236 2249 1
2015/2016 4 ŠK Teplice"B" 2183 2170 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 2183 2170 Koblasa Josef Sokol Údlice"B" 1864 1859 1
2015/2016 1 ŠK Teplice"B" 2183 2170 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2208 2218 ½
2014/2015 10 ŠK Teplice 2194 2190 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2060 2075 0
2014/2015 7 ŠK Teplice 2194 2190 Hanzlík Daniel CHESS MOST "B" 1794 1808 ½
2014/2015 6 ŠK Teplice 2194 2190 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2066 2074 ½
2014/2015 5 ŠK Teplice 2194 2190 Černík Lukáš NERATOVICE 2159 2154 ½
2014/2015 4 ŠK Teplice 2194 2190 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 ½
2014/2015 3 ŠK Teplice 2194 2190 Kadeřábek Jiří Šachklub AD Jičín "C" 2119 2134 ½
2014/2015 2 ŠK Teplice 2194 2190 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2087 2102 1
2014/2015 1 ŠK Teplice 2194 2190 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 1
2014/2015 9 Teplice "B" 2194 2190 Balín Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2301 2302 ½
2014/2015 8 Teplice "B" 2194 2190 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 1
2014/2015 5 Teplice "B" 2194 2190 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 1
2014/2015 3 Teplice "B" 2194 2190 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 ½
2014/2015 1 Teplice "B" 2194 2190 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1940 2013 0
2013/2014 10 ŠK Teplice 2192 2187 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 1
2013/2014 9 ŠK Teplice 2192 2187 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 ½
2013/2014 8 ŠK Teplice 2192 2187 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2171 2193 0
2013/2014 7 ŠK Teplice 2192 2187 Korsa Jindřich TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice 2192 2187 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 ½
2013/2014 5 ŠK Teplice 2192 2187 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2039 2066 1
2013/2014 4 ŠK Teplice 2192 2187 Volek Radomír TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2081 2084 1
2013/2014 3 ŠK Teplice 2192 2187 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2079 2074 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice 2192 2187 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 0
2013/2014 1 ŠK Teplice 2192 2187 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice 2228 2223 Česal Jaroslav ŠAKAL Kozolupy 2199 2200 1
2012/2013 10 ŠK Teplice 2228 2223 Toman Jan ŠK Tachov 2104 2063 1
2012/2013 9 ŠK Teplice 2228 2223 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2224 2235 0
2012/2013 8 ŠK Teplice 2228 2223 Kameník Martin Chess Most B 2044 2052 ½
2012/2013 7 ŠK Teplice 2228 2223 Paganik Pavel Chess Most A 2267 2268 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice 2228 2223 Chaluš Karel TJ Sokol Plzeň-Letná 2039 2051 1
2012/2013 4 ŠK Teplice 2228 2223 Jaroš Martin ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2210 2210 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice 2228 2223 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 0
2012/2013 2 ŠK Teplice 2228 2223 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2147 2135 0
2012/2013 1 ŠK Teplice 2228 2223 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 1
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna A 2225 2218 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2184 2185 1
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna A 2225 2218 Beneš Petr ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice 2225 2218 Kubečka David Sokol Praha Vršovice 2256 2269 1
2011/2012 10 ŠK Teplice 2225 2218 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 1
2011/2012 9 ŠK Teplice 2225 2218 Wimmer Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2116 2123 0
2011/2012 8 ŠK Teplice 2225 2218 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 1
2011/2012 7 ŠK Teplice 2225 2218 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2136 ½
2011/2012 6 ŠK Teplice 2225 2218 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2150 2161 1
2011/2012 5 ŠK Teplice 2225 2218 Valeš Václav SK Děčín 2203 2193 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice 2225 2218 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 1
2011/2012 3 ŠK Teplice 2225 2218 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2144 2181 1
2011/2012 2 ŠK Teplice 2225 2218 Šura Jaroslav MARTY Baník Most 2187 2171 ½
2011/2012 1 ŠK Teplice 2225 2218 Palas Aleš ŠK Kralupy 2043 2046 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2225 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2194 ½
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2225 Hrbolka Ladislav SK Děčín 2159 ½
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2225 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2303 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2225 Lorenc Tomáš TJ Baník Hexion Sokolov 2141 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2225 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2213 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2225 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2261 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2225 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 ½
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2225 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2225 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2097 0
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2225 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 ½
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 2247 Mazánek Kamil Slovan Jirkov 2125 ½
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2247 Umanec Filip TJ Neratovice 2171 ½
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2247 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2153 ½
2009/2010 11 ŠK Teplice 2247 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2296 ½
2009/2010 10 ŠK Teplice 2247 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice 2247 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 8 ŠK Teplice 2247 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice 2247 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2335 0
2009/2010 6 ŠK Teplice 2247 Vávra Pavel Poštovní spořitelna A"" 2351 ½
2009/2010 5 ŠK Teplice 2247 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2299 ½
2009/2010 4 ŠK Teplice 2247 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 0
2009/2010 3 ŠK Teplice 2247 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2413 1
2009/2010 2 ŠK Teplice 2247 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 ½
2009/2010 1 ŠK Teplice 2247 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2342 ½
2008/2009 11 ŠK Teplice 2258 Satranský Jaroslav ŠK Kladno"A" 2206 ½
2008/2009 10 ŠK Teplice 2258 Cichý Miroslav Marty Baník Most 2131 1
2008/2009 9 ŠK Teplice 2258 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 ½
2008/2009 8 ŠK Teplice 2258 Toman Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2140 1
2008/2009 7 ŠK Teplice 2258 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2154 ½
2008/2009 6 ŠK Teplice 2258 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2153 1
2008/2009 5 ŠK Teplice 2258 Švarc Roman Slovan Jirkov"A" 2088 0
2008/2009 4 ŠK Teplice 2258 Umanec Filip TJ Neratovice 2160 0
2008/2009 3 ŠK Teplice 2258 Erneker Josef TJ Bohemians Praha"B" 2225 ½
2008/2009 2 ŠK Teplice 2258 Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 2068 ½
2008/2009 1 ŠK Teplice 2258 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK"C" 2244 ½
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice Vlasák Lukáš Baník Hexion Sokolov 0
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice Krsek Tomáš ŠK Ústí n.L ½
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice Šimek Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice Kozák Miloš ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice Plíva Vojtěch ŠK Rakovník ½
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 1
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice Cichý Miroslav Marty Baník Most ½
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice Chura Jan Bohemians Praha B 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice Bauma Jiří ŠK DA Praha A 0
2006/2007 10 Bonex Teplice"A" 2220 Šmíd Miroslav Bohemians Praha "B" 2202 ½
2006/2007 9 Bonex Teplice"A" 2220 Černík Lukáš TJ Neratovice 2207 1
2006/2007 8 Bonex Teplice"A" 2220 Spirin Oleg KŠ Tietz Karlovy Vary 0
2006/2007 7 Bonex Teplice"A" 2220 Cichý Miroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2076 ½
2006/2007 6 Bonex Teplice"A" 2220 Mazánek Kamil ŠK Union Louny"A" 2149 ½
2006/2007 5 Bonex Teplice"A" 2220 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2269 1
2006/2007 4 Bonex Teplice"A" 2220 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 ½
2006/2007 2 Bonex Teplice"A" 2220 Šleich Jan SK Děčín "A" 2236 0
2006/2007 1 Bonex Teplice"A" 2220 Kozák Miloš ČSOB"B" 2257 ½
2005/2006 11 TJ Bonex Teplice 2157 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2207 ½
2005/2006 10 TJ Bonex Teplice 2157 Mazánek Kamil ŠK Louny 2187 1
2005/2006 8 TJ Bonex Teplice 2157 Herskovič Radek TJ Loko MostA"" 2165 ½
2005/2006 7 TJ Bonex Teplice 2157 Balín Jan ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2252 1
2005/2006 6 TJ Bonex Teplice 2157 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 ½
2005/2006 5 TJ Bonex Teplice 2157 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOBB"" 2304 ½
2005/2006 4 TJ Bonex Teplice 2157 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 ½
2005/2006 2 TJ Bonex Teplice 2157 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 ½
2005/2006 1 TJ Bonex Teplice 2157 Völfl Zdeněk 1.Novoborský B"" 2280 1
2004/2005 11 TJ Bonex Teplice A 2183 Chura Jan TJ Bohemians B" 2209 0
2004/2005 8 TJ Bonex Teplice A 2183 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA" 2247 ½
2004/2005 6 TJ Bonex Teplice A 2183 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2083 1
2004/2005 5 TJ Bonex Teplice A 2183 Černík Lukáš Neratovice Nazguls 2187 0
2004/2005 4 TJ Bonex Teplice A 2183 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1981 ½
2004/2005 2 TJ Bonex Teplice A 2183 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2174 ½
2004/2005 1 TJ Bonex Teplice A 2183 Pokorný Petr ŠK ČSOBB" 2281 0
2003/2004 11 Bonex TepliceA" 2205 Louček Vlastimil TJ Loko MostA" 2154 ½
2003/2004 10 Bonex TepliceA" 2205 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2213 ½
2003/2004 8 Bonex TepliceA" 2205 Kubíková Alena Sokol KobylisyA" 2114 ½
2003/2004 7 Bonex TepliceA" 2205 Kameník Martin Marty Baník Most 2050 1
2003/2004 6 Bonex TepliceA" 2205 Burda Roman TJ Spol.Neratovice 2200 ½
2003/2004 5 Bonex TepliceA" 2205 Hácha Aleš Desko LiberecA" 2205 ½
2003/2004 4 Bonex TepliceA" 2205 Crha Pavel Sok.Emer.Ml.BolB" 2004 1
2003/2004 3 Bonex TepliceA" 2205 Pick Štěpán TJ Pankrác B" 2205 0
2003/2004 2 Bonex TepliceA" 2205 Pletánek Jan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2210 ½
2003/2004 1 Bonex TepliceA" 2205 Boreš Miroslav ŠK Čes.LípaA" 2211 1