Hráč Doležal Martin

Doležal Martin

User Pic
Jméno: Doležal Martin
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2034
Elo mezinárodní: 2062
ID: 13567
FIDE ID: 319627
Rok narození: 1985
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2062 Franěk Jan TJ Bohemians C 1906 1986 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2063 2062 Kincl Pavel DDM Praha 6 A 2091 2093 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Růžička Filip TJ Kobylisy E 1737 1779 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1735 1731 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Kolmychek Evelina TJ Pankrác F 2014 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1860 1879 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Aubrecht Petr TJ Bohemians F 2043 1993 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1977 2034 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Melmuk Petr Dukla C 2029 2031 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1920 1913 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Pesr Jaromír ŠK DP Praha D - EA Hotels 1961 1973 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Wiener Richard Sokol Vršovice C 1851 1821 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2063 2062 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 1992 1981 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Malý Marek DDM Praha 6 B 2143 2141 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Novák Václav SK Rapid Praha A 1952 1957 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 "A" 2098 2107 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Hadrava Jaroslav Unichess E 1937 1946 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace B 1993 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 1933 1952 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Kulhánek Tomáš ŠK DP Praha D - EA Hotels 2303 2286 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2134 2140 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Tregler Boris TJ Kobylisy E 1991 2030 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Štolba Miloš ŠK Mahrla B 2050 2053 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice C 2027 0 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1850 1826 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Kasalický Petr Dukla D 2037 2024 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2055 2080 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 Kunc Jan ŠK Smíchov A 1907 1895 1 soutěž
2018/2019 13 ŠK Sokol Vyšehrad C 2096 2089 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Sokol Vyšehrad C 2096 2089 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 1967 1958 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2096 2089 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha B 1877 1889 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2096 2089 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2016 2052 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Žváček Antonín Kbel.šach. reprezentace A 0 2001 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2214 2207 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2013 2020 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1990 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2080 2094 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Strahl Jiří USK Praha A 1966 1987 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 Axamit Robert TJ Bohemians Praha D 2102 2068 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2086 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy C 1709 1737 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2086 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1982 1980 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2086 Salač Jiří TJ Pankrác C 2026 2008 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2086 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2078 2080 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2062 2034 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1963 1954 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2062 2034 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 1981 1986 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2062 2034 Strahl Jiří USK Praha A 1961 1972 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2062 2034 Axamit Robert TJ Bohemians Praha D 2067 2002 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2073 2035 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Petras Milan ŠK Bohnice A 1908 1912 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1828 1904 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2223 2226 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Matonoha Ctirad LISA A 2054 2032 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1973 1973 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2057 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2057 Matocha Pavel GROP B 2016 2043 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2057 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2063 2037 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2057 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2075 2072 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2120 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Vacek Radomír GROP Classic.Chess 2015 2011 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1962 1989 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1985 2012 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2087 2091 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2068 2073 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Holub Jan SK Loko Praha A 2115 2110 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Bicek Richard TJ Praga Praha A 2005 2028 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Němec Jan DDM Praha 6 A 2021 2011 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác C 1962 1989 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Pecina Ondřej Unichess ČSOB D 1813 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Salač Jiří TJ Pankrác B 2117 2114 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov A 1971 1959 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Huřťák Otto Bohemians Praha C 1994 2036 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 Postupa Martin GROP B 2060 2058 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Bretšnajdr Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2282 2272 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2021 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2077 2069 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2161 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Kottek Eduard Stavby mostů Praha A 1895 1846 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Macháček Otakar USK Praha A 1978 1978 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2030 2051 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1815 1866 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Koubek Václav ŠO TJ Dukla Praha 2065 2052 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2192 2187 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2059 2056 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Michálek František Sokol Kolín 2058 2050 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Hradecký Ivo TRW autoelektronika Vlašim 2080 2088 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Postupa Martin ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 Hollan Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 2066 1 soutěž
2010/2011 11 Sokol Vysehrad B 2051 Hlavsa Filip Sokol Platan Pisek 1861 1 soutěž
2010/2011 4 Sokol Vysehrad B 2051 Kuča Tomáš Sokol Domazlice 1642 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2188 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B 2185 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2114 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny C"" 2026 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Bednář Marcel ŠK Rapid Pardubice 2210 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2160 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Marek Miroslav Sokol Kolín 2133 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Pokorný Petr ŠK ČSOB "B" 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Kozlovský Libor ŠK Rakovník 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Korsa Jindřich Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Rožumberská Jitka ŠK DA Praha A 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Bicek Richard ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Sokol Vyšehrad "C" Klement Lukáš ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B"" 2198 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha 2146 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Domažlice 2069 Šmíd Miroslav Bohemians Praha 2211 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Domažlice 2069 Zedek Alois Praga Praha 2141 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Domažlice 2069 Pekárek Petr Sokol Tábor 2123 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Domažlice 2069 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2128 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Domažlice 2069 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Domažlice 2069 Jenč Milan ŠAKAL Kozolupy 1911 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Domažlice 2069 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 1984 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Domažlice 2069 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2128 ½ soutěž
2004/2005 9 Sokol Domažlice 2069 Hlaváček Karel ŠK Alva Pb Příbram 2001 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Domažlice 2069 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Domažlice 2069 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2119 ½ soutěž