Hráč Hába Petr

Hába Petr

User Pic
Jméno: Hába Petr
Oddíl: ŠK Gordic Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2416
Elo mezinárodní: 2439
ID: 10
FIDE ID: 300160
Rok narození: 1965
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Gordic 2440 2416 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2352 2366 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Slavia Hradec Králové 2471 2438 Gloser David ŠK Lípa 2228 2124 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Slavia Hradec Králové 2471 2438 Čech Pavel Sněžka TJ Náchod 2331 2307 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Slavia Hradec Králové 2470 2438 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou 2138 2116 1 soutěž
2019/2020 8 TJ Slavia Hradec Králové 2470 2438 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2011 1985 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Slavia Hradec Králové 2469 2438 Krátký Josef TJ Lanškroun 2040 2044 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Slavia Hradec Králové 2479 2431 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2327 2313 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Slavia Hradec Králové 2470 2431 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2207 2201 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Slavia Hradec Králové 2470 2431 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2225 2219 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Gordic 2470 2438 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2366 0 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Gordic 2470 2438 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2402 2392 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Gordic 2469 2438 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová 2329 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Gordic 2469 2431 Čechura Petr Panda Rychnov n. K. 2190 2212 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Gordic 2459 2431 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2388 2369 1 soutěž
2018/2019 3 1. Novoborsky SK 2447 2437 Kozák Miloš Siesta Solution Unichess B 2200 2178 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Gordic 2447 2433 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2265 2232 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Gordic 2446 2433 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2361 2346 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Gordic 2446 2433 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2377 0 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Gordic 2444 2433 Ponížil Cyril Šachy Hošťálková 2499 2475 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Gordic 2445 2437 Kaňovský David ŠK Staré Město 2425 2412 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Gordic 2450 2442 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2483 2476 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Gordic 2450 2442 Caletka Radomír KVS Ekodivize Opava 2301 2334 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Gordic 2443 2442 Štohl Igor TŽ Třinec 2504 0 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Gordic 2443 2442 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2448 2457 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Gordic 2439 2442 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2377 2365 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Gordic 2450 2442 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2398 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Gordic 2450 2442 Havelka Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2333 2329 ½ soutěž
2017/2018 8 1. Novoborsky SK 2443 2442 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov 2306 2288 ½ soutěž
2017/2018 5 1. Novoborsky SK 2439 2442 Vávra Michal Moravska Slavia Brno 1979 1989 1 soutěž
2016/2017 8 1. Novoborsky SK 2481 2473 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 ½ soutěž
2016/2017 7 1. Novoborsky SK 2481 2473 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2331 2347 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 Sabuk Piotr Region Panda 2393 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK GORDIC 2481 2473 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK GORDIC 2481 2473 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK GORDIC 2481 2473 Šenkýř Martin ŠK Duras BVK B 2154 2165 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK GORDIC 2481 2473 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 1 soutěž
2015/2016 10 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 ½ soutěž
2015/2016 4 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 ½ soutěž
2015/2016 3 1. Novoborský ŠK 2481 2473 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Gordic 2500 2483 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Gordic 2500 2483 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Gordic 2500 2483 Meduna Eduard ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Gordic 2500 2483 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Gordic 2500 2483 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2408 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Gordic 2500 2483 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Gordic 2500 2483 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Gordic 2500 2483 Cvek Robert ŠK GROP Praha 2520 2512 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Gordic 2500 2483 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 1 soutěž
2014/2015 7 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2357 2355 ½ soutěž
2014/2015 5 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Svoboda Svatopluk AD Mahrla Praha 2303 2312 ½ soutěž
2014/2015 4 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 ½ soutěž
2014/2015 3 1. ŠK Novoborský 2500 2483 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 1 soutěž
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1 soutěž
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová “A“ 2507 2568 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2383 2335 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2446 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Stachowiak Kamil TJ Tatran Litovel “B“ 2451 2404 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Biolek Richard ŠK Staré Město “A“ 2404 2403 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 1 soutěž
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2505 2468 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2512 2504 1 soutěž
2013/2014 8 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½ soutěž
2013/2014 7 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1 soutěž
2013/2014 3 1. Novoborský ŠK 2505 2468 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2257 2242 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Velička Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2450 2454 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Pacher Milan ŠK Zlín “A“ 2436 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Stachowiak Kamil Tatran Litovel “B“ 2432 2404 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½ soutěž
2012/2013 11 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Plachetka Ján AD Mahrla Praha 2355 2350 1 soutěž
2012/2013 10 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2245 2197 1 soutěž
2012/2013 9 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 ½ soutěž
2012/2013 6 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½ soutěž
2012/2013 5 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 1 soutěž
2012/2013 3 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 ½ soutěž
2012/2013 2 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2408 2389 1 soutěž
2012/2013 1 1. Novoborský ŠK 2463 2461 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2299 2283 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Gordic 2502 2479 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny B 2347 2360 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Gordic 2502 2479 Cvek Robert Slavia Kroměříž 2518 2539 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Gordic 2502 2479 Michenka Jozef Šachový klub Karviná 2346 2337 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Gordic 2502 2479 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2543 2541 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Gordic 2502 2479 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 ½ soutěž
2011/2012 11 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2159 2164 1 soutěž
2011/2012 10 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 1 soutěž
2011/2012 9 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 1 soutěž
2011/2012 7 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0 soutěž
2011/2012 6 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 ½ soutěž
2011/2012 5 1. Novoborský ŠK 2502 2479 David Pavel ŠK Zlín 2386 2400 ½ soutěž
2011/2012 4 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 1 soutěž
2011/2012 2 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 1 soutěž
2011/2012 1 1. Novoborský ŠK 2502 2479 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2357 2322 ½ soutěž
2010/2011 11 SK Gordic 2529 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 ½ soutěž
2010/2011 7 SK Gordic 2529 Sikorová Olga TJ TZ Trinec B 2290 ½ soutěž
2010/2011 4 SK Gordic 2529 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2386 ½ soutěž
2010/2011 3 SK Gordic 2529 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 1 soutěž
2010/2011 11 1. Novoborský ŠK 2529 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2348 ½ soutěž
2010/2011 10 1. Novoborský ŠK 2529 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 ½ soutěž
2010/2011 7 1. Novoborský ŠK 2529 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 ½ soutěž
2010/2011 6 1. Novoborský ŠK 2529 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2335 ½ soutěž
2010/2011 5 1. Novoborský ŠK 2529 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2343 ½ soutěž
2010/2011 4 1. Novoborský ŠK 2529 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 ½ soutěž
2010/2011 3 1. Novoborský ŠK 2529 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½ soutěž
2010/2011 2 1. Novoborský ŠK 2529 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 0 soutěž
2010/2011 1 1. Novoborský ŠK 2529 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Gordic Jihlava 2542 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba 2517 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Gordic Jihlava 2542 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Gordic Jihlava 2542 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2529 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Gordic Jihlava 2542 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Gordic Jihlava 2542 Jasný Stanislav TJ Mittal Ostrava 2347 1 soutěž
2009/2010 11 1. Novoborský ŠK 2542 Fiřt Stanislav ŠK Geofin Ostrava 2315 ½ soutěž
2009/2010 10 1. Novoborský ŠK 2542 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 1 soutěž
2009/2010 9 1. Novoborský ŠK 2542 Stehno Pavel SAGINA Pardubice 2363 ½ soutěž
2009/2010 8 1. Novoborský ŠK 2542 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2287 ½ soutěž
2009/2010 6 1. Novoborský ŠK 2542 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2426 1 soutěž
2009/2010 5 1. Novoborský ŠK 2542 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½ soutěž
2009/2010 4 1. Novoborský ŠK 2542 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1 soutěž
2009/2010 3 1. Novoborský ŠK 2542 Michalík Peter ŠK SK Zlín 2446 ½ soutěž
2009/2010 2 1. Novoborský ŠK 2542 Jüptner Jan TJ Bohemians Praha 2361 ½ soutěž
2009/2010 1 1. Novoborský ŠK 2542 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½ soutěž
2008/2009 11 1. Novoborský ŠK 2546 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2477 0 soutěž
2008/2009 10 1. Novoborský ŠK 2546 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½ soutěž
2008/2009 9 1. Novoborský ŠK 2546 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 ½ soutěž
2008/2009 8 1. Novoborský ŠK 2546 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 1 soutěž
2008/2009 7 1. Novoborský ŠK 2546 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½ soutěž
2008/2009 6 1. Novoborský ŠK 2546 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 ½ soutěž
2008/2009 5 1. Novoborský ŠK 2546 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2441 1 soutěž
2008/2009 4 1. Novoborský ŠK 2546 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2392 1 soutěž
2008/2009 3 1. Novoborský ŠK 2546 Michenka Jozef ŠK GEOFIN Ostrava 2401 ½ soutěž
2008/2009 2 1. Novoborský ŠK 2546 Petr Martin RC Sport Pardubice 2451 0 soutěž
2008/2009 1 1. Novoborský ŠK 2546 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 1 soutěž
2007/2008 11 1. Novoborský ŠK 2525 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½ soutěž
2007/2008 10 1. Novoborský ŠK 2525 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2244 1 soutěž
2007/2008 9 1. Novoborský ŠK 2525 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 ½ soutěž
2007/2008 8 1. Novoborský ŠK 2525 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 1 soutěž
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK 2525 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2431 ½ soutěž
2007/2008 6 1. Novoborský ŠK 2525 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2391 ½ soutěž
2007/2008 5 1. Novoborský ŠK 2525 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2433 1 soutěž
2007/2008 4 1. Novoborský ŠK 2525 Walek Milan TŽ Třinec 2359 1 soutěž
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK 2525 Rašík Vítězslav Labortech-Geofin Ostrava 2464 ½ soutěž
2007/2008 2 1. Novoborský ŠK 2525 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2314 ½ soutěž
2007/2008 1 1. Novoborský ŠK 2525 Lipka Juraj ŠK Zlín 2438 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Sosna Jan ŠK Staré Město 1923 2425 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Gordic Jihlava "A" 2538 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 ½ soutěž
2006/2007 11 1. Novoborský ŠK 2538 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 1 soutěž
2006/2007 10 1. Novoborský ŠK 2538 Blatný Pavel Lokomotiva Brno 2519 0 soutěž
2006/2007 9 1. Novoborský ŠK 2538 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½ soutěž
2006/2007 8 1. Novoborský ŠK 2538 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek ½ soutěž
2006/2007 7 1. Novoborský ŠK 2538 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½ soutěž
2006/2007 6 1. Novoborský ŠK 2538 Oral Tomáš TJ TŽ Třinec 2540 ½ soutěž
2006/2007 5 1. Novoborský ŠK 2538 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava ½ soutěž
2006/2007 4 1. Novoborský ŠK 2538 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2336 1 soutěž
2006/2007 3 1. Novoborský ŠK 2538 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2518 0 soutěž
2006/2007 2 1. Novoborský ŠK 2538 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 0 soutěž
2006/2007 1 1. Novoborský ŠK 2538 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 ½ soutěž
2005/2006 11 Lokomotiva Brno A 2522 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 1 soutěž
2005/2006 10 Lokomotiva Brno A 2522 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1 soutěž
2005/2006 9 Lokomotiva Brno A 2522 Czakon Jakub Labortech Ostrava 2477 ½ soutěž
2005/2006 8 Lokomotiva Brno A 2522 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2448 ½ soutěž
2005/2006 7 Lokomotiva Brno A 2522 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 1 soutěž
2005/2006 6 Lokomotiva Brno A 2522 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½ soutěž
2005/2006 5 Lokomotiva Brno A 2522 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2439 1 soutěž
2005/2006 4 Lokomotiva Brno A 2522 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2420 ½ soutěž
2005/2006 3 Lokomotiva Brno A 2522 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 1 soutěž
2005/2006 2 Lokomotiva Brno A 2522 Plachetka Jan ŠK Mahrla Praha 2439 ½ soutěž
2005/2006 1 Lokomotiva Brno A 2522 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2314 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2476 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Mrva Martin Sokol Kolín-Abner 2507 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Meduna Eduard ŠK Sokol Vyšehrad 2441 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Navara David ŠK Mahrla Praha 2620 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Mista Aleksander TŽ Třinec 2487 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Hráček Zbyněk Loko Brno-Slezan 2595 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2571 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Cvek Robert Slavoj Ostrava 2487 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2565 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Movsesian Sergei Bauset Pardubice 2629 ½ soutěž
2004/2005 1 ŠK SK Trinom Zlín 2521 Štoček Jiří Sokol Plzeň Ingem 2569 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Zaječice 2521 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Zaječice 2521 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Zaječice 2521 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Zaječice 2521 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Nun Jiří Slavia Hr.Králové 2355 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Movsesian Sergej Bauset Pardubice 2645 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Navara David ŠK Mahrla Praha 2607 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Meduna Eduard Visus Vyšehrad 2432 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Hasangatin Ramil TJ Jakl Karviná 2501 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Mista Aleksander TŽ Třinec 2511 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Babula Vlastimil SC A64 Grygov 2567 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Hráček Zbyněk Hagemann Opava 2578 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK SK Trinom Zlín 2524 Jakubiec Artur IPM Color Ostrava 2538 ½ soutěž