Hráč Wasserbauer Radek

Wasserbauer Radek

User Pic
Jméno: Wasserbauer Radek
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2184
Elo mezinárodní: 2192
ID: 29022
FIDE ID: 335444
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice 2192 2184 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2191 2201 ½
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 2188 2155 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2318 2306 ½
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 2181 2155 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 2045 2017 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 2181 2155 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2285 2274 ½
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 2175 2155 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2041 2050 1
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 2175 2155 Kiratzopoulos Efthimios Cayman Pharma Neratovice C ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 2159 2155 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2391 2387 ½
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 2159 2155 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 2077 2090 1
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 2168 2167 Vrabec Miloš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2119 2129 ½
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 2172 2167 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice A 2117 2087 ½
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 2172 2167 Hánl František TJ Kralupy nad Vltavou A 2141 2125 1
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 2174 2167 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou B 2251 2253 0
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 2181 2155 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2013 2008 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 2181 2155 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2112 2107 ½
2018/2019 8 Český Lev Kolešovice B 2175 2155 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2079 2065 ½
2018/2019 7 Český Lev Kolešovice B 2159 2155 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 1941 1959 1
2018/2019 6 Český Lev Kolešovice B 2159 2155 Komprda Pavel TJ AERO Odolena Voda A 2098 2070 ½
2018/2019 5 Český Lev Kolešovice B 2168 2167 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2094 2079 ½
2018/2019 4 Český Lev Kolešovice B 2168 2167 Krásný Drahomír ŠK Rakovník A 1933 1908 ½
2018/2019 3 Český Lev Kolešovice B 2172 2167 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2072 2057 1
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 2172 2167 Zvolenský David JAWA Brodce A 2120 2109 0
2018/2019 1 Český Lev Kolešovice B 2174 2167 Baran Peter TJ Neratovice D 2012 2036 1
2018/2019 11 USK Praha A 2192 2184 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2037 2052 1
2018/2019 9 USK Praha A 2192 2184 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 ½
2018/2019 8 USK Praha A 2192 2184 Matras Ondřej Šachový klub Bohnice - A 2176 2178 0
2018/2019 7 USK Praha A 2192 2184 Sergeev Vladimir ŠK AURORA 2410 0 0
2018/2019 5 USK Praha A 2192 2184 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy D 2231 2235 0
2018/2019 3 USK Praha A 2192 2184 Pták Pavel Dukla C 2044 2061 ½
2018/2019 2 USK Praha A 2192 2184 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 1
2017/2018 11 USK Praha A 2192 2184 Soukup Václav �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 1
2017/2018 6 USK Praha A 2192 2184 Haase Pavel �K DP Praha C - V�FS I 2058 2119 1
2017/2018 5 USK Praha A 2192 2184 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2059 2051 0
2017/2018 2 USK Praha A 2192 2184 Procházka Dalibor �O Praga Praha A 2167 2169 ½
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 2170 2168 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 1986 2023 1
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 2181 2168 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1956 1963 1
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 2181 2168 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2136 2147 ½
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 2181 2168 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2151 2142 1
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 2181 2168 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2402 2400 0
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 2166 2168 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2127 2165 1
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 2166 2168 Jirovský Pavel Sokol Nymburk A 2335 2326 ½
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 2166 2168 Vrabec Miloš Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 1
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 2161 2154 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice A 2245 2250 0
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 2170 2168 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2112 2111 ½
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 2166 2168 Tričkov Vasil TJ Hostivice A 2316 2310 ½
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 2181 2168 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2370 2358 0
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice B 2181 2168 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2066 2036 0
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice B 2181 2168 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2013 2024 ½
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 2166 2168 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1861 1901 1
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 2166 2168 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 D 1956 1963 ½
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 2166 2168 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2055 2059 ½
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 2161 2154 Vanka Miloslav Caissa Roztoky B 2148 2139 1
2016/2017 5 USK Praha A 2192 2184 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2059 2051 0
2016/2017 2 USK Praha A 2192 2184 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2167 2169 ½
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2032 1
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Příborský Marek Příbram Baník A 2206 2228 ½
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 1
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 ½
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Jandourek Lukáš TJ Neratovice C 2217 2213 ½
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Doležal Vít TJ Neratovice D 2010 2005 1
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 ½
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1778 1733 1
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2328 2346 ½
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 1
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1983 1962 1
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2095 2125 ½
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1905 1893 1
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1934 1928 1
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 0
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1970 1935 ½
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2082 2089 1
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 2101 2097 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole 2323 2311 0
2015/2016 11 Šachový klub Zdice 2101 2097 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 0
2015/2016 10 Šachový klub Zdice 2101 2097 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník 2213 2198 ½
2015/2016 9 Šachový klub Zdice 2101 2097 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 ½
2015/2016 8 Šachový klub Zdice 2101 2097 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2144 2138 1
2015/2016 6 Šachový klub Zdice 2101 2097 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2172 2176 0
2015/2016 5 Šachový klub Zdice 2101 2097 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2074 2054 ½
2015/2016 4 Šachový klub Zdice 2101 2097 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 ½
2015/2016 3 Šachový klub Zdice 2101 2097 Matějka Vladimír ŠK Řevnice 1968 1991 1
2015/2016 2 Šachový klub Zdice 2101 2097 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2033 1992 ½
2015/2016 1 Šachový klub Zdice 2101 2097 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 1
2015/2016 10 ŠK Kladno 2101 2097 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2128 2111 ½
2015/2016 7 ŠK Kladno 2101 2097 Čedíková Kateřina ŠK Sokol Klatovy 2208 2220 ½
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 2010 1961 ½
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1958 1982 ½
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1940 1948 ½
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Žáček Petr ŠK Merkur Kladno A 2056 2011 ½
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Oulovský Pavel KŠ Říčany 1925 E 2168 2195 0
2014/2015 1 Český Lev Kolešovice A 2092 2114 Hánl František Caissa Úholičky B 1924 1905 ½
2014/2015 11 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 ½
2014/2015 9 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2281 2237 ½
2014/2015 8 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2006 1989 0
2014/2015 7 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem D 2370 2363 0
2014/2015 6 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2056 2064 ½
2014/2015 4 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1970 1998 1
2014/2015 3 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Moravec Vít Spartak Vlašim B 2184 2189 ½
2014/2015 2 Šachový klub Rakovník 2092 2114 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1924 1905 ½
2014/2015 10 ŠK Kladno 2092 2114 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2168 2152 ½
2014/2015 9 ŠK Kladno 2092 2114 Pospíšil Evžen TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 ½
2014/2015 7 ŠK Kladno 2092 2114 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 1
2014/2015 2 ŠK Kladno 2092 2114 Chmel Kristián Sokol Praha - Kobylisy 2068 2073 1
2013/2014 3 1. Novoborský ŠK B 2141 2168 Plešek Jiří TJ Pankrác 2167 2158 0
2013/2014 2 1. Novoborský ŠK B 2141 2168 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 0
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2016 2009 1
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 2016 2024 0
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1994 1999 1
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1861 1891 1
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2160 2160 1
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1981 1987 1
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2075 2089 ½
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 2008 2028 ½
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2084 2093 1
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2079 2079 ½
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice A 2141 2168 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice A 2109 2100 1
2013/2014 10 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2217 2213 1
2013/2014 9 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 0
2013/2014 8 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2220 ½
2013/2014 7 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Jandourek Lukáš TJ Neratovice B 2239 2232 ½
2013/2014 6 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2070 2072 ½
2013/2014 5 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2155 2142 ½
2013/2014 4 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 0
2013/2014 1 Šachový klub Rakovník 2141 2168 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2133 2137 ½
2012/2013 11 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 0
2012/2013 10 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 2078 2055 ½
2012/2013 9 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Jirovský Pavel Sokol Kolín A 2331 2321 ½
2012/2013 8 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2218 ½
2012/2013 7 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2066 2074 1
2012/2013 6 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 1
2012/2013 5 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2239 2239 0
2012/2013 4 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Vlach Karel Caissa Úholičky 2107 2126 1
2012/2013 3 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 ½
2012/2013 1 Šachový klub Rakovník 2190 2246 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2095 2101 ½
2012/2013 11 ŠK Kladno 2190 2246 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2158 2160 ½
2012/2013 10 ŠK Kladno 2190 2246 Palek Miroslav ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2250 2261 0
2012/2013 8 ŠK Kladno 2190 2246 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2352 2400 ½
2012/2013 7 ŠK Kladno 2190 2246 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 ½
2012/2013 6 ŠK Kladno 2190 2246 Neuman Petr ŠAKAL Kozolupy 2471 2463 0
2012/2013 5 ŠK Kladno 2190 2246 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2219 2223 0
2012/2013 4 ŠK Kladno 2190 2246 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2002 1976 ½
2012/2013 3 ŠK Kladno 2190 2246 Šišák Richard Chess Most B 2084 2085 ½
2012/2013 2 ŠK Kladno 2190 2246 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 ½
2012/2013 1 ŠK Kladno 2190 2246 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2191 2183 0
2011/2012 11 ŠK Kladno 2144 2181 Cichý Miroslav CHESS MOST 2132 2122 ½
2011/2012 10 ŠK Kladno 2144 2181 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2202 2188 ½
2011/2012 9 ŠK Kladno 2144 2181 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 1
2011/2012 8 ŠK Kladno 2144 2181 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2221 2223 ½
2011/2012 7 ŠK Kladno 2144 2181 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 1
2011/2012 6 ŠK Kladno 2144 2181 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice 2295 2291 1
2011/2012 5 ŠK Kladno 2144 2181 Kšána Václav MARTY Baník Most 2136 2126 1
2011/2012 4 ŠK Kladno 2144 2181 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1994 2004 1
2011/2012 3 ŠK Kladno 2144 2181 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2225 2218 0
2011/2012 2 ŠK Kladno 2144 2181 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2115 2137 ½
2011/2012 1 ŠK Kladno 2144 2181 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2099 2114 ½
2011/2012 11 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Seifert Milan TJ Sokol Nymburk 2145 2147 1
2011/2012 10 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2209 2211 1
2011/2012 9 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 1
2011/2012 8 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 ½
2011/2012 7 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Růžička Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2187 2188 1
2011/2012 6 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 ½
2011/2012 5 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 0
2011/2012 4 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 ½
2011/2012 3 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 1
2011/2012 2 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Hostička František JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 ½
2011/2012 1 Šachový klub Rakovník 2144 2181 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2100 2051 ½
2010/2011 11 ŠK Kladno 2060 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 1
2010/2011 10 ŠK Kladno 2060 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 1
2010/2011 9 ŠK Kladno 2060 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 1
2010/2011 8 ŠK Kladno 2060 Balín Kamil ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2062 ½
2010/2011 7 ŠK Kladno 2060 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 1
2010/2011 5 ŠK Kladno 2060 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 1
2010/2011 4 ŠK Kladno 2060 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 0
2010/2011 3 ŠK Kladno 2060 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 0
2010/2011 2 ŠK Kladno 2060 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 1
2010/2011 1 ŠK Kladno 2060 Janda Zdeněk SK Děčín 2114 ½
2010/2011 11 Šachový klub Rakovník 2060 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2071 1
2010/2011 10 Šachový klub Rakovník 2060 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2110 ½
2010/2011 9 Šachový klub Rakovník 2060 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 A 2049 ½
2010/2011 8 Šachový klub Rakovník 2060 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1943 ½
2010/2011 7 Šachový klub Rakovník 2060 Vevera Radek Caissa Úholičky 2054 1
2010/2011 6 Šachový klub Rakovník 2060 Hora Milan Sokol Kolín B 2149 1
2010/2011 5 Šachový klub Rakovník 2060 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2079 1
2010/2011 4 Šachový klub Rakovník 2060 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 1
2010/2011 2 Šachový klub Rakovník 2060 Stluka František SK Pyrit Příbram 2098 1
2010/2011 1 Šachový klub Rakovník 2060 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2126 ½
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 2061 Kriebel Tadeáš TJ Slovan Havířov 2176 1
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 2061 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 2061 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 1
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 2061 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 1
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 2061 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 2061 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 2061 Körschner Miroslav ŠK Most 2137 1
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 2061 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 0
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 2061 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 2061 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 0
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 2061 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 2061 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 1
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 2061 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 2061 Körschner Miroslav ŠK Most 2137 1
2009/2010 11 TJ Spartak Žebrák A 2061 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2138 ½
2009/2010 10 TJ Spartak Žebrák A 2061 Folk Petr Sokol Plzeň 1 A 2180 0
2009/2010 9 TJ Spartak Žebrák A 2061 Táborský Rostislav SK Viktoria Žižkov A 2265 0
2009/2010 8 TJ Spartak Žebrák A 2061 Pokrupa Marek ŠK Líně A 2195 ½
2009/2010 7 TJ Spartak Žebrák A 2061 Petrová Kristýna ŠK Sokol Klatovy A 2197 1
2009/2010 6 TJ Spartak Žebrák A 2061 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy A 2336 0
2009/2010 5 TJ Spartak Žebrák A 2061 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2215 0
2009/2010 2 TJ Spartak Žebrák A 2061 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2313 0
2009/2010 1 TJ Spartak Žebrák A 2061 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2203 0
2009/2010 11 Rakovník 2061 Skácel Jan JAWA Brodce 2043 ½
2009/2010 10 Rakovník 2061 Skřivánek Jan Kralupy n.Vltavou A 2186 0
2009/2010 9 Rakovník 2061 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 ½
2009/2010 8 Rakovník 2061 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2096 ½
2009/2010 7 Rakovník 2061 Havlík František Biomedica Říčany C 2037 1
2009/2010 6 Rakovník 2061 Šťastný Jan TRW autoel. Vlašim 2223 ½
2009/2010 5 Rakovník 2061 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 ½
2009/2010 4 Rakovník 2061 Grečný Karol Sokol Struhařov 2007 1
2009/2010 3 Rakovník 2061 Al Masani Abdul Sokol Hostivice 1983 1
2009/2010 2 Rakovník 2061 Jerman Richard ŠK Kladno B 2147 ½
2009/2010 1 Rakovník 2061 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1887 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín 1977 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1887 Volčík Luděk SK Boršice 1960 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1887 Kratochvíl Josef Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 2065 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1887 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1887 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1887 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1887 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 ½
2008/2009 11 Rakovník 1887 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0
2008/2009 10 Rakovník 1887 Cozl David Spartak Žebrák 1930 1
2008/2009 9 Rakovník 1887 Skalický Radek Biomedica Říčany B 1942 ½
2008/2009 8 Rakovník 1887 Hroník Petr JAWA Brodce A 1955 1
2008/2009 7 Rakovník 1887 Kopecký Jiří ŠK Kralupy 2029 ½
2008/2009 6 Rakovník 1887 Kalivoda Libor Pyrit Příbram B 1940 ½
2008/2009 5 Rakovník 1887 Lavrinčík Pavel Sokol Hostivice A 1893 1
2008/2009 4 Rakovník 1887 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1895 ½
2008/2009 3 Rakovník 1887 Košata František Biomedica Říčany C 1900 ½
2008/2009 2 Rakovník 1887 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany D 1926 1
2008/2009 1 Rakovník 1887 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2143 0
2008/2009 11 ŠK Rakovník B 1887 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1841 1
2008/2009 10 ŠK Rakovník B 1887 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 1
2008/2009 9 ŠK Rakovník B 1887 Rychlý Václav ŠK Pyrit Příbram C 1508 1
2008/2009 8 ŠK Rakovník B 1887 Habada Jindřich ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 ½
2008/2009 7 ŠK Rakovník B 1887 Červenka Antonín ŠO Stochov 1784 1
2008/2009 6 ŠK Rakovník B 1887 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 ½
2008/2009 5 ŠK Rakovník B 1887 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 1
2008/2009 4 ŠK Rakovník B 1887 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 1
2008/2009 3 ŠK Rakovník B 1887 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 ½
2008/2009 2 ŠK Rakovník B 1887 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1740 0
2008/2009 1 ŠK Rakovník B 1887 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1891 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1887 Klement Lukáš ŠK Most 2097 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1887 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1887 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 0
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1887 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1887 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1887 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 ½
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1887 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 0
2007/2008 11 ŠK Smíchov - Praha 1775 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 2084 0
2007/2008 10 ŠK Smíchov - Praha 1775 Sedlář Vít ŠK Duras BVK - Královo Pole 1553 1
2007/2008 9 ŠK Smíchov - Praha 1775 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany B 1626 1
2007/2008 8 ŠK Smíchov - Praha 1775 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1750 1
2007/2008 11 ŠK Rakovník "C" 1775 Buk Pavel Sokol Buštěhrad "B" 1639 1
2007/2008 10 ŠK Rakovník "C" 1775 Kála Ondřej SK DDM Slaný "B" 1642 ½
2007/2008 9 ŠK Rakovník "C" 1775 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "D" 1767 1
2007/2008 8 ŠK Rakovník "C" 1775 Haman Jakub ŠK Kladno "E" 1873 1
2007/2008 7 ŠK Rakovník "C" 1775 Hrdlička Jan TJ Sokol Zlonice 1731 1
2007/2008 6 ŠK Rakovník "C" 1775 Kouba Petr ŠO TP NOVA Kladno "B" 1751 1
2007/2008 5 ŠK Rakovník "C" 1775 Felkl Karel ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1690 1
2007/2008 4 ŠK Rakovník "C" 1775 Korbel Jiří Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1417 ½
2007/2008 3 ŠK Rakovník "C" 1775 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad "C" 1671 ½
2007/2008 2 ŠK Rakovník "C" 1775 Bukovský Petr TJ Sokol Hostivice "C" 1
2007/2008 1 ŠK Rakovník "C" 1775 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice "B" 1623 ½
2007/2008 11 ŠK Rakovník Klímek Petr Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 10 ŠK Rakovník Klement Lukáš ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 9 ŠK Rakovník Čihák Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2007/2008 8 ŠK Rakovník Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2007/2008 7 ŠK Rakovník Lamser Jan ŠK ČSOB "B" ½
2007/2008 5 ŠK Rakovník Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 4 ŠK Rakovník Tuma Jakub Marty Baník Most ½
2007/2008 3 ŠK Rakovník Mišovič Ján Bohemians Praha B ½
2007/2008 1 ŠK Rakovník Vojtěch Jaroslav ŠK Karlovy Vary A ½
2006/2007 11 ŠK Rakovník B 1470 Kuba Milan ŠK Alva Pb Příbram C 1515 ½
2006/2007 10 ŠK Rakovník B 1470 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1723 ½
2006/2007 9 ŠK Rakovník B 1470 Bohdanecký Rudolf Lokomotiva Zdice A 1558 0
2006/2007 8 ŠK Rakovník B 1470 Čermák Petr ŠK Kladno D 1580 ½
2006/2007 7 ŠK Rakovník B 1470 Doubek Martin ŠK Kladno C 1739 0
2006/2007 6 ŠK Rakovník B 1470 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1572 1
2006/2007 5 ŠK Rakovník B 1470 Netík Jiří TJ Český lev Kolešovice 1734 ½
2006/2007 4 ŠK Rakovník B 1470 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník A 1617 0
2006/2007 3 ŠK Rakovník B 1470 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad A 1
2006/2007 2 ŠK Rakovník B 1470 Vaněček Ivo Caissa Úholičky B 1735 1
2006/2007 1 ŠK Rakovník B 1470 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 0
2006/2007 7 ŠK Rakovník C 1470 Haman Jakub ŠK Kladno E 1340 ½
2006/2007 6 ŠK Rakovník C 1470 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 0
2006/2007 5 ŠK Rakovník C 1470 Picek Jaromír DDM Slaný B 1507 1
2006/2007 4 ŠK Rakovník C 1470 Brož Martin NOVA Kladno B 1586 1
2006/2007 3 ŠK Rakovník C 1470 Hataš Radim Caissa Úholičky D 1479 1
2006/2007 2 ŠK Rakovník C 1470 Šnajdr Tomáš Merkur Kladno 1943 1
2006/2007 1 ŠK Rakovník C 1470 Sladká Hana Sokol Zlonice 1780 ½
2005/2006 11 ŠK Rakovník B 1397 Kála Ondřej SK DDM Slaný A ½
2005/2006 9 ŠK Rakovník B 1397 Šlégr Josef TJ Kolešovice 1675 1
2005/2006 8 ŠK Rakovník B 1397 Bartošík Luděk Lokomotiva BerounA 1818 0
2005/2006 4 ŠK Rakovník B 1397 Sasyn Stanislav SOU Příbram A 1493 ½
2005/2006 3 ŠK Rakovník B 1397 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1762 0
2005/2006 2 ŠK Rakovník B 1397 Růžička Václav ŠK Kladno D 1577 0
2005/2006 1 ŠK Rakovník B 1397 Sladovník Roman TJ Jince A 1391 0
2005/2006 11 ŠK Rakovník C 1397 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1758 1
2005/2006 9 ŠK Rakovník C 1397 Placheta Rostislav ŠK Hostomice A 1860 0
2005/2006 8 ŠK Rakovník C 1397 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1733 ½
2005/2006 7 ŠK Rakovník C 1397 Zeisek Václav TJ Jince B 1555 0
2005/2006 5 ŠK Rakovník C 1397 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1582 0
2005/2006 3 ŠK Rakovník C 1397 Veselý Roman ŠK Liteň A 1651 0
2005/2006 2 ŠK Rakovník C 1397 Horák Vojtěch ŠK Řevnice A 1880 0
2005/2006 1 ŠK Rakovník C 1397 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram A 1760 1
2004/2005 6 ŠK Rakovník C Horáček Michal Caissa Úholičky C 0
2004/2005 5 ŠK Rakovník C Švancara Lubor Caissa Úholičky D 0
2004/2005 4 ŠK Rakovník C Hrdlička Jan TJ Sokol Zlonice 0
2004/2005 2 ŠK Rakovník C Felkl Karel Merkur Kladno 1722 ½
2004/2005 1 ŠK Rakovník C Šiml Jakub Sokol Buštěhrad B 0