Hráč Soukup Václav

Soukup Václav

User Pic
Jméno: Soukup Václav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2109
Elo mezinárodní: 2135
ID: 343
FIDE ID: 307998
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2119 2130 0
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2141 2133 ½
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Staszko Martin Dukla B 2057 2056 0
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2055 2055 ½
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Vičar Petr TJ Pankrác D 2083 2090 ½
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Pick Štěpán TJ Pankrác C 1987 1996 1
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Seifarth Robert Sokol Praha Vršovice B 2214 2199 0
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2222 2222 1
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Havelka Josef SK OAZA Praha B 2380 2362 0
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2135 2109 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2269 2267 0
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 Wasserbauer Radek USK Praha A 2192 2184 ½
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1939 1965 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Lhotský Michal TJ Pankrác F 2079 2075 1
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1886 1889 ½
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Neuman Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 2366 2324 0
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1889 1925 0
2017/2018 11 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Wasserbauer Radek USK Praha A 2192 2184 0
2017/2018 10 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2045 2051 1
2017/2018 9 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2231 2235 ½
2017/2018 6 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Holý Filip Kbel.�ach. reprezentace A 2066 2046 0
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Haase Pavel �K DP Praha C - V�FS I 2058 2119 ½
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 2135 2109 Benda Aleš �K Loko Praha B 2020 2053 1
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Spurný Ondřej GROP D 2103 2099 1
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 0
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2073 0
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov C 2135 2109 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1860 1879 1
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2151 2136 Brouček Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2179 2125 1
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 0
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2140 2136 Štross František Sokol Bakov nad Jizerou 2278 2285 ½
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2140 2136 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2219 2223 1
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2152 2136 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2228 2224 0
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 2152 2136 Babička Michal SK Děčín 2010 2030 ½
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 Kawulok Marek TJ Neratovice "C" 2147 2153 1
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2160 2179 ½
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 Dufek Jiří ŠK Teplice 2329 2345 0
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 Formánek Martin TJ Kobylisy 2291 2264 0
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 2144 2128 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí n. L. 2109 2135 1
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 Holý Filip Kbel.šach. reprezentace A 2066 2046 0
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 Haase Pavel ŠK DP Praha C - VŠFS I 2058 2119 ½
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2020 2053 1
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2031 2036 1
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 1
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 ½
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Lamser Jan Unichess C 2102 2114 1
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Krátký Jiří GROP B 2165 2155 ½
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2232 2200 1
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2124 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 2107 2124 Paulovič Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 2091 2058 ½
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 2107 2124 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1994 2038 0
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Kotyk Václav TJ Bohemians Praha C 2170 2163 ½
2015/2016 10 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 0
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2183 2194 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2288 2269 1
2015/2016 6 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2068 2070 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2379 2392 0
2015/2016 4 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2090 2093 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2172 2155 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov A 2107 2124 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy C 2053 2062 0
2015/2016 10 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Veselý Jaroslav USK Praha C 1785 0
2015/2016 9 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1843 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Haase Pavel ŠK PORG Praha 2002 1931 ½
2015/2016 6 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1617 1614 1
2015/2016 5 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Král Pavel Unichess G 1923 1
2015/2016 1 Viktoria Žižkov D 2107 2124 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1932 1891 ½
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 2117 2137 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 0
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 2117 2137 Veselský Michal USK Praha A 2091 2124 1
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 2117 2137 Holub Jan SK Loko Praha B 2115 2110 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 2117 2137 Trepka Jan TJ Praga Praha B 2207 2195 ½
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2080 2083 ½
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 1
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Vrbata Zbyněk Unichess ČSOB C 2316 2292 0
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Pešout Jan TJ Pankrác B 2207 2208 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 ½
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 ½
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Krátký Jiří GROP B 2174 2158 ½
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2194 2199 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Bicek Richard TJ Praga Praha A 2005 2028 ½
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2117 2137 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2108 2072 ½
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 Jarrah Kamal ŠK PORG C 2041 2026 ½
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 Novák Václav SK Loko Praha C 2062 2065 1
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 1
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2097 2102 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 1
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Daniel Martin Bohemians Praha D 2093 2082 1
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 0
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 ½
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 0
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2038 2039 1
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Hruška Tomáš Bohemians Praha C 2032 2036 ½
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2008 2028 0
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2104 2102 1
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2096 2055 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Smutný Jan SK Loko Praha A 2174 2153 ½
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice B 2098 2106 1
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2046 2029 1
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Kopřiva Petr Sokol Domažlice 2048 2063 ½
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1756 1
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Novotný Jaroslav Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 0
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Gdovin Ján ŠACHklub Písek 2090 2071 ½
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Janeček Josef Sokol Tábor 2091 2096 0
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 Hodová Lucie ŠK Líně 2128 2107 1
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Hodová Lucie SK Line A 2129 1
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Mitošinka Boris SSK HerNyr 1511 ½
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Fiala Jan Sokol Tabor A 2113 0
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Matějka Radek Sokol Platan Pisek 1979 0
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Straka Vojtěch OAZA Praha 2058 0
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2090 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 2050 ½
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 2124 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 A 2190 ½
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2124 Kracík Dobroslav ŠK Líně A 2085 1
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2124 Hašpl Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2085 0
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2124 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy A 2177 1
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2124 Petera Lubomír TJ Sokol Domažlice A 1983 ½
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2124 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2086 0
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2124 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2068 ½
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 2124 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2190 0
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2124 Loskot Petr Sokol Tábor A 2025 0
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2124 Korostenski František ŠK Český Krumlov A 2145 0
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 B 2176 ½
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Soukal Rudolf TJ DUKLA Praha A 2115 0
2008/2009 9 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Paulovič Martin TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2168 ½
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Eret Jaroslav Sokol Klatovy A 2113 ½
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2137 ½
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Plešek Jiří TJ Pankrác Praha B 2141 1
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 1
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Stluka František ŠK Pyrit Příbram A 2138 ½
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1961 1
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Tupý Martin QCC České Budějovice A 2244 0
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2104 0
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2152 ½
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy A 2092 ½
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Stluka František ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 0
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 C 2102 0
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Nídl Petr QCC České Budějovice A 2166 0
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2181 1
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2182 0
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Trepka Jan Sokol Tábor B 2096 ½
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Dočekal Jan Sokol Vyšehrad Praha B 2201 ½
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2162 1
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2187 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2135 1
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2128 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 2006 1
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2128 Doležal Martin Sokol Domažlice 2069 ½
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2128 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2119 0
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2128 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2128 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2197 1
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2128 Mindl Josef Sokol Tábor B 2087 1
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2128 Gutman Petr ŠK Kladno 2110 ½
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2128 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2220 0
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2128 Ceplecha Tomáš Sokol Rekol Písek 2011 1
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2128 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2153 1
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2128 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 0
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2104 Groh Jiří Sokol Vyšehrad C 2147 ½
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2104 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 1
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2104 Kaderka Radek AVE - Kontakt Pardubice 2204 1
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2104 Hajný Miloslav Emerge Mladá Boleslav 1969 1
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2104 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2051 1
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2104 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou 2101 1
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2104 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim 1951 1