Hráč Vávra Pavel

Vávra Pavel

User Pic
Jméno: Vávra Pavel
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2317
Elo mezinárodní: 2333
ID: 101
FIDE ID: 301841
Rok narození: 1976
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2332 2317 Neuman Petr ŠK DP Praha B - EA Hotels 2394 2390 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2336 2319 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 2336 2319 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2165 2156 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2336 2319 Šimek Petr TJ Kobylisy D 2307 2307 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2336 2319 Karas Marek ŠK DP Praha D - EA Hotels 2232 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2342 2319 Sokolov Alexander TJ Pankrác 2363 2376 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2342 2319 Kourousis Epameinondas ŠK DP Praha B - EA Hotels 2387 2419 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2341 2319 Šimek Petr Bartoš Unichess 2313 2307 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2341 2319 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2365 0 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2341 2319 Šuráň Jan ŠK Města Lysá nad Labem 2383 2401 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2336 2319 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2332 2320 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2336 2329 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2309 2296 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2329 Štoček Jiří ŠK Líně 2575 2580 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2337 2329 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2372 2354 ½ soutěž
2019/2020 6 Siesta Solution Unichess 2336 2319 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2393 2392 ½ soutěž
2019/2020 5 Siesta Solution Unichess 2336 2319 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2310 2319 ½ soutěž
2019/2020 2 Siesta Solution Unichess 2342 2329 Vymazal Bronislav Moravská Slavia Brno 2347 2348 0 soutěž
2019/2020 1 Siesta Solution Unichess 2342 2329 Šklíba Martin ŠK Duras BVK 2306 2297 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2134 2140 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2221 2217 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 Bartoš Jan Unichess D 2178 2156 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2282 2263 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2343 2328 Formánek Martin TJ Kobylisy C 2251 2243 1 soutěž
2018/2019 11 Siesta Solution Unichess B 2359 2328 Kempinski Robert SK Slavoj Poruba 2576 0 0 soutěž
2018/2019 10 Siesta Solution Unichess B 2359 2328 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 0 ½ soutěž
2018/2019 9 Siesta Solution Unichess B 2359 2328 Nabaty Tamir Vystaviste Lysa nad Labem 0 0 0 soutěž
2018/2019 8 Siesta Solution Unichess B 2348 2328 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2475 ½ soutěž
2018/2019 7 Siesta Solution Unichess B 2348 2328 Štohl Igor Moravska Slavia Brno 2500 0 1 soutěž
2018/2019 6 Siesta Solution Unichess B 2343 2328 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2481 2493 ½ soutěž
2018/2019 5 Siesta Solution Unichess B 2343 2328 Movsesian Sergei GASCO Pardubice 2635 0 ½ soutěž
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess B 2345 2335 Michalík Peter Siesta Solution Unichess A 2564 2493 0 soutěž
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess B 2350 2335 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2666 0 0 soutěž
2018/2019 2 Siesta Solution Unichess B 2350 2335 Korobov Anton Beskydska sachova skola 2664 0 0 soutěž
2018/2019 11 SK Sokol Vysehrad 2359 2328 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2518 2533 0 soutěž
2018/2019 10 SK Sokol Vysehrad 2357 2328 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2451 2436 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Sokol Vysehrad 2357 2328 Vološin Leon SK Dopravni podnik Praha 2372 2411 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Sokol Vysehrad 2348 2328 Výprachtický David SK OAZA Praha 2341 2321 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Sokol Vysehrad 2348 2328 Priehoda Vítězslav SK Mesta Lysa nad Labem 2362 2363 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Sokol Vysehrad 2345 2335 Nagy Gabor TJ Sakal Kozolupy ½ soutěž
2018/2019 3 SK Sokol Vysehrad 2350 2335 Vykouk Jan TJ Neratovice 2423 2431 0 soutěž
2018/2019 2 SK Sokol Vysehrad 2350 2335 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov B 2335 2358 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2354 2337 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2267 2266 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2354 2337 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2318 0 1 soutěž
2017/2018 11 Unichess 2344 2337 Oral Tomáš Vystaviste Lysa nad Labem 2511 2528 ½ soutěž
2017/2018 9 Unichess 2344 2337 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2557 2548 ½ soutěž
2017/2018 6 Unichess 2354 2337 Obšivač Josef Moravska Slavia Brno 2335 2360 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2346 2337 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2220 2198 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2354 2337 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2157 2149 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2344 2337 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2196 2189 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2365 2353 Sharashenidze Akaki TJ Šakal Kozolupy 2350 2344 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Svoboda Václav SK OAZA Praha B 2410 2405 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2268 2260 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2196 2175 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2106 2091 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2333 2317 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2227 2239 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2333 2317 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2242 0 1 soutěž
2016/2017 11 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 0 soutěž
2016/2017 9 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0 soutěž
2016/2017 7 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½ soutěž
2016/2017 6 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 ½ soutěž
2016/2017 5 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Rausis Igors BSS Frydek Mistek 2581 2552 0 soutěž
2016/2017 4 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Petr Martin SK Rapid Pardubice 2508 2501 0 soutěž
2016/2017 3 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Kraus Tomáš SK AD Jicin 2426 2429 ½ soutěž
2016/2017 2 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Kratochvíl Vít Lokomotiva Brno 2254 2181 1 soutěž
2016/2017 1 Prestige Photo Unichess 2352 2345 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Papáček Štěpán LISA A 2246 2195 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2247 2217 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2153 2149 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2203 2165 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2352 2345 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1 soutěž
2015/2016 10 Unichess 2352 2345 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2280 2260 0 soutěž
2015/2016 9 Unichess 2352 2345 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1 soutěž
2015/2016 8 Unichess 2352 2345 Šmíd Miroslav TJ Praha-Pankrác 2198 2211 1 soutěž
2015/2016 7 Unichess 2352 2345 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Králové 2279 2293 ½ soutěž
2015/2016 4 Unichess 2352 2345 Juřek Josef AD Jičín 2286 2242 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess 2352 2345 Petr Jan GROP Praha 2315 2255 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Freisler Pavel ŠK Kladno 2285 2279 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2210 2234 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Gross David Šakal Kozolupy 2396 2417 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2340 1000 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 Tričkov Vasil ŠK GROP Praha 2338 2345 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2210 2215 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2349 2341 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2247 2250 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2333 2321 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2235 2223 1 soutěž
2014/2015 9 Unichess A 2333 2321 Červený Martin ŠK Joly Lysá nad Labem B 2400 2379 0 soutěž
2014/2015 8 Unichess A 2333 2321 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 1 soutěž
2014/2015 7 Unichess A 2333 2321 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2289 2289 ½ soutěž
2014/2015 6 Unichess A 2333 2321 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 ½ soutěž
2014/2015 5 Unichess A 2333 2321 Mejzlík Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2210 2215 1 soutěž
2014/2015 3 Unichess A 2333 2321 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 1 soutěž
2014/2015 2 Unichess A 2333 2321 Nováček Jan Unichess B 2137 2136 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 2351 2339 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2351 2339 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 2351 2339 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2351 2339 Černoušek Lukáš ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2455 2460 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2351 2339 Turner Radek Sokol Domažlice 2085 2084 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2351 2339 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2306 2301 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2626 2617 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Vokáč Marek ŠK Zikuda Turnov 2427 2428 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Sosna Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2367 2363 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Kuchynka Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2291 2310 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Dvořák Jan TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Nídl Petr QCC České Budějovice 2205 2194 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Vološin Leon ŠK AD Jičín 2426 2447 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Kourousis Epameinondas ŠK Holdia DP Praha B 2354 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2277 2325 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Kraus Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 2290 2317 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2291 2277 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 Kubečka David Sokol Praha - Vršovice 2218 2225 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Klicnar Martin ŠK Český Krumlov 2174 2159 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Seidl Štěpán SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Karásek Lukáš Sparta Kutná Hora 2190 2208 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2325 2318 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2376 2367 0 soutěž
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Vedral Oldřich OAZA Praha 2296 2286 1 soutěž
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 1 soutěž
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Vološin Leon ŠK AD Jičín 2449 2465 ½ soutěž
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2285 2315 1 soutěž
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 1 soutěž
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Oral Tomáš JOLY Lysá nad Labem B 2526 2529 ½ soutěž
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Lamser Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 ½ soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín B 2493 2467 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2243 2259 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 1 soutěž
2010/2011 10 Sokol Vysehrad B 2351 Erneker Josef OAZA Praha 2306 ½ soutěž
2010/2011 9 Sokol Vysehrad B 2351 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 ½ soutěž
2010/2011 8 Sokol Vysehrad B 2351 Burdík Lubomír Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Vysehrad B 2351 Vašíček Martin Sokol Domazlice 2139 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Vysehrad B 2351 Česal Jaroslav Sokol Plzen 1 2258 1 soutěž
2010/2011 2 Sokol Vysehrad B 2351 Kříž Luboš SSK HerNyr 2207 1 soutěž
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2275 ½ soutěž
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha "B" 2342 ½ soutěž
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2316 ½ soutěž
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 1 soutěž
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½ soutěž
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Ondruš Martin TJ Sokol Praha Vršovice 2284 0 soutěž
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna 2351 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2278 1 soutěž
2009/2010 11 Poštovní spořitelna A"" 2351 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2361 1 soutěž
2009/2010 9 Poštovní spořitelna A"" 2351 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2413 0 soutěž
2009/2010 8 Poštovní spořitelna A"" 2351 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 1 soutěž
2009/2010 6 Poštovní spořitelna A"" 2351 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2247 ½ soutěž
2009/2010 4 Poštovní spořitelna A"" 2351 Česal Jaroslav Holdia DP Praha B"" 2297 ½ soutěž
2009/2010 2 Poštovní spořitelna A"" 2351 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2229 ½ soutěž
2009/2010 1 Poštovní spořitelna A"" 2351 Vozka Pavel Poštovní spořitelna B"" 2245 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Schula Michal Sokol Vršovice 2312 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2409 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Kolář Pavel Výstaviště Lysá nad Labem 2143 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Kaňovský David 2222 ŠK Polabiny 2431 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2299 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2233 1 soutěž
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec A 2216 1 soutěž
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 0 soutěž
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2480 0 soutěž
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Rašík Vítězslav ŠK GEOFIN Ostrava 2445 ½ soutěž
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2494 ½ soutěž
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2358 ½ soutěž
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Mészaros Michal ŠK SK Zlín 2376 0 soutěž
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2434 1 soutěž
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 1 soutěž
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2299 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2533 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK ČSOB 2294 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2249 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK ČSOB 2294 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK ČSOB 2294 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2117 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK ČSOB 2294 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2171 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK ČSOB 2294 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2173 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2294 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2314 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK ČSOB 2294 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK ČSOB 2294 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK ČSOB 2294 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I B"" 2102 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2127 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 C 2181 ½ soutěž
2007/2008 8 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2300 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Petr Jan TJ Pankrác B 2231 0 soutěž
2007/2008 5 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Čedíková Kateřina ŠK Sokol Klatovy A 2198 ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Trmal Jaroslav ŠK ALVA Pb Příbram A 2245 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Kopecký Pavel Viktoria Žižkov Praha A 2185 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Vyšehrad Praha B 2294 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2278 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK ČSOB 2295 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2277 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK ČSOB 2295 Pešout Jan TJ Pankrác 2247 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK ČSOB 2295 Příborský Jan Sokol Plzeň I B"" 2368 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK ČSOB 2295 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK B"" 2512 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK ČSOB 2295 Němcová Kateřina ŠK Dům armády Praha 2173 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK ČSOB 2295 Gregor Jiří Holdia DP Praha 2258 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Tričkov Vasil Lokomotiva Brno 2333 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Jirka Jiří Sokol Plzeň I. Ingem 2345 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2596 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2295 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2413 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK ČSOB 2314 Šleich Jan ŠK Dům armády 2292 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ČSOB 2314 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2319 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ČSOB 2314 Vokáč Marek ŠK DP Holdia 2445 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOB 2314 Šimáček Pavel Novoborský ŠK 2463 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK ČSOB 2314 Jedlička Aleš Synthesia Pardub. 2289 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Votava Jan Bauset Pardubice 2545 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2391 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Juřek Josef Sokol Plzeň Ingem 2373 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Černoušek Lukáš ŠK Mahrla Praha 2379 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Berezjuk Sergej Labortech Ostrava 2409 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Walek Milan TŽ Třinec 2374 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2314 Hába Petr Lokomotiva Brno A 2522 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Plzeň Ingem 2392 Babula Milan TŽ Třinec 2323 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Plzeň Ingem 2392 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Plzeň Ingem 2392 Malík Jan Slavoj Ostrava 2240 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Plzeň Ingem 2392 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Plzeň Ingem 2392 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2307 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Plzeň Ingem 2392 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2469 ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Plzeň Ingem 2392 Stehno Pavel Bauset Pardubice 2326 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Plzeň Ingem 2392 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 1 soutěž
2004/2005 3 Sokol Plzeň Ingem 2392 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Plzeň Ingem 2392 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2313 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Plzeň Ingem 2392 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2305 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK ČSOB "A" 2392 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK ČSOB "A" 2392 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK ČSOB "A" 2392 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad "C" 2246 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2392 Vágner Tomáš Loko Most 2196 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2392 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad "B" 2323 ½ soutěž
2003/2004 11 Sokol Plzeň Ingem 2374 Netušil Miloslav Visus Vyšehrad 2289 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Plzeň Ingem 2374 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2451 1 soutěž
2003/2004 9 Sokol Plzeň Ingem 2374 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Plzeň Ingem 2374 Cvek Robert Hagemann Opava 2467 1 soutěž
2003/2004 7 Sokol Plzeň Ingem 2374 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Plzeň Ingem 2374 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Plzeň Ingem 2374 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Plzeň Ingem 2374 Sobek Jaroslav TJ Jakl Karviná 2316 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Plzeň Ingem 2374 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2339 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Plzeň Ingem 2374 Sluka Radek SC A64 Grygov 2371 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK ČSOB A 2374 Jansa Vlastimil ŠK Dům armády 2477 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2374 Chytilek Roman TJ Bohemians 2418 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2374 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2296 ½ soutěž