Hráč Schmid Jaroslav

Schmid Jaroslav

User Pic
Jméno: Schmid Jaroslav
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1914
Elo mezinárodní: 1910
ID: 594
FIDE ID: 313076
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Smíchov B 1941 1960 Novák Josef LR AAA 0 1738 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Smíchov B 1941 1960 Máca Kamil ŠO Praga Praha E 0 1623 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Smíchov B 1941 1960 Chloupek Petr TJ Kobylisy F 1623 1667 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov B 1941 1960 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad I 2151 2142 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov B 1941 1960 Rada Miroslav Unichess G 1910 1919 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov B 1941 1960 Kozák Martin ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Smíchov B 1941 1960 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1849 1831 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Smíchov A 1941 1960 Přibyl Jaroslav TJ Kobylisy D 1912 1910 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Smíchov A 1941 1960 Martirosyan Ara ŠK DP Praha D - EA Hotels 1750 1904 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Smíchov A 1941 1960 Wiener Richard Sokol Vršovice C 1851 1821 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Smíchov A 1941 1960 Charvát Jiří SK OAZA Praha C 1917 1934 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Smíchov A 1941 1960 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha A 1800 1878 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov A 1941 1960 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1912 1903 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov A 1941 1960 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1935 1912 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Smíchov A 1941 1960 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1634 1761 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Smíchov B 1933 1952 Holub Jan Sokol Praha Vršovice E 1879 1909 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Smíchov B 1933 1952 Štross František DDM Praha 6 B 2270 2277 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Smíchov B 1933 1952 Novák Václav SK Rapid Praha A 1952 1957 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Smíchov B 1933 1952 Reichel Tomáš Unichess E 1895 1942 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov B 1933 1952 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad H 2096 2089 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov B 1933 1952 Matějka Petr TJ Bohemians Praha G 2062 2067 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Smíchov A 1933 1952 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1855 1846 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Smíchov A 1933 1952 Šplíchal Petr Unichess D 1955 1960 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov A 1933 1952 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1943 1931 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Smíchov A 1933 1952 Kříž Pavel TJ Kobylisy C 1955 1974 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov A 1933 1952 Růžička Filip TJ Kobylisy E 1771 1793 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Smíchov A 1933 1952 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2033 2042 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov A 1933 1952 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1908 1900 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Smíchov A 1933 1952 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 2006 1989 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Sobotka 1950 1952 Láska Tomáš Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1840 1867 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Sobotka 1950 1952 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1877 1910 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Sobotka 1947 1952 Friedrich Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 2033 2036 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Sobotka 1947 1952 Kykal Vojtěch TJ CIS Lázně Bělohrad 1960 1951 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Sobotka 1933 1952 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1863 1881 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Sobotka 1933 1952 Splítek Luboš Šachový klub Lípa C 1787 1786 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Sobotka 1946 1964 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1773 1750 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Sobotka 1946 1964 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1994 1924 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Sobotka 1946 1964 Buchar Petr ŠK AD Jičín C 1930 1893 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Pajdla Pavel TJ Pankrác F 2066 2064 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2013 2020 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2041 2040 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2141 2134 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Talpa Pavel Unichess E 1871 1842 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Smutný Jan LISA A 2170 2175 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov B 1986 2011 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 1988 2011 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Růžička Filip ŠK DP Praha D - VŠFS II 1518 1544 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2019 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Hruška Jan Unichess D 2052 2068 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Sakař Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1937 1926 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Plesnivý Martin SK OAZA Praha C 1697 1725 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2083 2090 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1943 1981 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 Sargsyan Karen ŠK Aurora 1925 0 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha-Smíchov 1982 2011 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2172 2175 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Praha-Smíchov 1986 2011 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany z.s. 2214 2216 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha-Smíchov 1986 2011 Pešek Radomír CHESS Most 1993 1997 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha-Smíchov 1986 2011 Špička Jan TJ Baník Sokolov ŠO 1972 1919 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha-Smíchov 1986 2011 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy 1987 1992 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha-Smíchov 1982 2011 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1931 1925 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Netík Josef SK OAZA Praha D 1882 1857 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Turková Karolína ŠK DP Praha - EA Hotels I 1970 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Koyš Milan Sokol Praha Vršovice Č.B. 2150 2113 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1831 1944 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Valíčková Martina Unichess Ž 1979 1993 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Rývová Anna ŠO Praga Praha B 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1935 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov C 2017 2089 Mukashev Assan ŠK Aurora 2265 2262 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1693 1621 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 1985 1930 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Smutný Jan LISA A 2232 2200 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Srostlík Zdeněk Sokol Kobylisy D 1871 1864 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Petras Milan ŠK Bohnice A 1908 1912 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1998 2006 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 2017 2089 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2346 2341 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Smíchov C 2017 2089 Petruň Milan TJ Bohemians Praha E 1954 1947 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov C 2017 2089 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Smíchov C 2017 2089 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Smíchov C 2017 2089 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Smíchov C 2017 2089 Mašek Miroslav TJ Pankrác F 2140 2156 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Smíchov C 2017 2089 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2150 2113 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Smíchov C 2017 2089 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha E 1936 1892 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Smíchov C 2017 2089 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2065 2048 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1962 1955 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1904 1897 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2106 2091 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Zeman Martin Viktoria Žižkov C 1942 1947 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2142 2090 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Skřivánek Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 2201 2167 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2055 2073 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Petras Milan ŠK Bohnice B 1908 1912 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2195 2194 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 SK OAZA Praha B 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov B 2032 2060 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov B 2032 2060 Skřivánek Jan GROP C 2160 2158 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov B 2032 2060 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 1811 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov B 2032 2060 Novák Václav SK Rapid Praha A 2027 2033 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov B 2032 2060 Březovský Milan TJ Praga Praha D 2019 2024 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 2032 2060 Kovaříková Kristýna Viktoria Žižkov C 1973 1982 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov B 2032 2060 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2281 2237 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov B 2032 2060 Lexa Václav Sokol Vršovice E 1856 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov B 2032 2060 Racik Marek Unichess ČSOB F 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov B 2032 2060 Korsa Jindřich Bohemians Praha F 2155 2148 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov M 2032 2060 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1966 1955 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov M 2032 2060 Krischke Arnold TJ Praga Praha C 2103 2102 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov M 2032 2060 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 2029 2001 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov M 2032 2060 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace A 2231 2197 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov M 2032 2060 Hackel Luděk GROP D 2061 1979 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov M 2032 2060 Kopta Pavel Sokol Kobylisy D 2283 2275 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov M 2032 2060 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov M 2032 2060 Svrček Luboš Sokol Vršovice D 2087 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov M 2032 2060 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov M 2032 2060 Šobotník Petr Bohemians Praha E 2000 2020 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov A 2032 2060 Poš Jiří SK LISA A 1895 1900 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov A 2032 2060 SK OAZA Praha B 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov A 2032 2060 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1771 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Smíchov B 2047 2100 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov B 2047 2100 Davídek Bohuslav SK Loko Praha D 1849 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov B 2047 2100 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice C 2136 2137 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov B 2047 2100 Maršálek Josef SK Motorlet Praha A 2110 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov B 2047 2100 Novák Václav SK Rapid Praha A 2063 2071 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov B 2047 2100 Strahl Jiří USK Praha B 2114 2114 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov B 2047 2100 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov B 2047 2100 Jirsa Lukáš Bohemians Praha E 1999 1985 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov B 2047 2100 Lexa Václav Sokol Praha-Vršovice E 1893 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov B 2047 2100 Kočí Martin Stavby mostů Praha B 1814 1844 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Smíchov B 2047 2100 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2002 2010 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Smíchov A 2047 2100 Umancová Barbora ŠK PORG Classical Chess 1878 1903 ½ soutěž