Hráč Chaloupka František

Chaloupka František

User Pic
Jméno: Chaloupka František
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1991
Elo mezinárodní: 1978
ID: 1036
FIDE ID: 321770
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1977 2004 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2042 ½
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1991 2004 Zima Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1554 1537 ½
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1995 2007 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1845 1852 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1983 2004 Šťastný Jakub ŠK Teplice 1719 1719 ½
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1995 2011 Vrzal Jiří Šachy Povrly 1856 1857 ½
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1983 2011 Papay Marek SK Děčín"B" 1950 1990 ½
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1996 2016 Laban Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1850 1873 ½
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1983 2011 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2053 2091 1
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1995 2011 Průdek Jiří SK Děčín 2051 2074 0
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1983 2011 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín 2000 2027 ½
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Šilhan Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2087 2067 0
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2104 2114 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1889 1854 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2100 2103 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Bartoš Jan Bartoš Unichess "B" 2176 2175 0
2015/2016 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Tázlar Petr ŠK AD Jičín "B" 2218 2209 0
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Dolenský Milan ŠK AD Jičín "C" 2066 2098 0
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2214 2198 ½
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 1
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Šilhan Petr TJ Neratovice "B" 2087 2067 0
2015/2016 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2183 2170 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Fráňa Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2098 2116 0
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Miskolczi Vítězslav Unichess "B" 2055 2073 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2033 1992 0
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 Škuthan Jiří CHESS Most 1984 2025 1
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 0
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Bargel Martin NERATOVICE 2101 2095 0
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Papay Marek SK Děčín 2006 2015 ½
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2089 2111 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Pochinkov Andrey Šachklub AD Jičín "C" 2108 2109 ½
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2005 2006 ½
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Pešek Radomír CHESS MOST "B" 2000 2013 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1992 2007 0
2013/2014 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2171 2193 0
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Macková Veronika TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 1760 1904 1
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Kovář Jan ŠK Teplice 2003 2011 1
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Novák Jan Desko Liberec 1961 1986 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Smolík Boris TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 ½
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2013 2010 1
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2254 2252 ½
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Tadlík Petr 1. Novoborský ŠK "C" 1924 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Chrz Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Purnoch Josef TJ NERATOVICE 2152 2150 1
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 Papay Jindřich SK Děčín 1933 1936 1
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 ½
2012/2013 10 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1811 1791 1
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Machálek Bedřich SKD Průmstav-stavby SO"A" 1924 1903 1
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1769 0
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 1976 1945 1
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Čermák Jan SK Děčín"B" 1806 1819 1
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 1708 1873 ½
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Valenta Petr Chess Most"D" 1968 1977 ½
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2047 2065 Volák Jan Chess Most"C" 1899 1874 1
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 2016 2050 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 1
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 2016 2050 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 1
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 2016 2050 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1841 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 2016 2050 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 11 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1974 1996 ½
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov A 1970 0
2011/2012 9 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany A 1967 1954 1
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Boháč Vlastimil Chess Most B 1767 1822 ½
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L B 1797 1797 1
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Kapoun Pavel TJ Chlumec A 1731 1823 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Škarda Lubomír ŠK Teplice B 1845 1868 1
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1761 1
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov A 1801 1753 1
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 2016 2050 Machálek Bedřich Průmstav Svádov-Olšinky A 1964 1877 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1937 1
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1892 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Tilgner Marcel ŠK Viamont Teplice"B" 1927 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1945 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Pešek Radomír DDM Most"A" 2046 0
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 ½
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1761 0
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Zrzavý Václav ŠK Union Louny"A" 1877 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2078 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2054 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2006 1
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1876 1
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Hlavatý Radek Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1902 1
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2028 1
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2138 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Ladra Antonín TJ Chlumec"A" 1808 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Novosad Pavel ŠK Teplice"C" 1717 1
2009/2010 5 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 ½
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 1
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 ½
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 2016 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2031 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň"A" 1758 0
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 2031 Porebski Stanislav ŠK Teplice"C" 2038 ½
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 2031 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2032 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 2031 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2060 1
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 2031 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1989 1
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 2031 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí"C" 1780 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 2031 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 1
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 2031 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1796 1
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 2031 Reitinger Petr SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 2031 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 2031 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 1
2008/2009 2 TJ Slavoj Litoměřice D 2031 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina B 1658 1
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Pekař František SK Děčín B 1830 ½
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Orsák Karel TJ Bonex Teplice B 1781 0
2007/2008 9 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Zima Jiří ŠO TJ Tatran Podbořany A 1685 1
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 1
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Janda Zdeněk SK Děčín A 2072 0
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1917 1
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Kostišče Ján TJ Svádov-Olšinky A 1729 1
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1995 1
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Tuma Josef ŠK Most A 1790 1
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2030 Urban Miroslav ŠK Louny A 1791 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2030 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov "A" 1932 0
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2030 Pošva Jaroslav TJ Lovochemie Lovosice 1851 1
2006/2007 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Šindler Michal Bohemians Praha "B" 2150 0
2006/2007 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Malec Jan ŠK Union Louny"A" 2071 1
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Seliger Bedřich Bonex Teplice"A" 1935 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2014 0
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Vlasák Lukáš Baník Chemakryl Sokolov 2056 0
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Volf Jaromír ŠK Rakovník 2057 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Nejedlo Josef SK Děčín "A" 1963 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 0
2005/2006 8 Slavoj LT C"" 1932 Krátký Antonín Spartak UL E"" 1657 1
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1932 Hoke Petr KŠ Štětí A"" 1780 1
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1932 Orsák Karel Bonex TP C"" 1824 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Pešek Radomír Loko MostB"" 1928 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1857 ½
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1936 1
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Kupšovský Václav Sp.Ustí n.L.B"" 2081 ½
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1880 ½
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Purkyt Jaroslav SK Demas DěčínB"" 1839 1
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Král David Bonex TepliceB"" 1956 1
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Cvek Jaroslav Sj.LitoměřiceB"" 1775 1
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Drahý Jan Sp.Ústí n.LC"" 1623 1
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Urban Miroslav Union LounyB"" 1786 1
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 1932 Mráz Jiří Slávia DěčínA"" 1870 1
2004/2005 11 Sj.Litoměřice "A" 1948 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 1871 0
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 1948 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 ½
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 1948 Holub Josef Slavia SČE Děčín "A" 1782 1
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 1948 Lachman Jaroslav Bystřanští jezd "A" 1
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 1948 Maščák Milan Glaverbel Teplice 1601 1
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 1948 Kindl František Sokol Údlice "A" 1968 1
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 1948 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 1
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 1948 Okrouhlík Zdeněk Bonex Teplice "B" 1802 1
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 1948 Jeníček Emil Slovan Jirkov 2059 0
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 1948 Hrabal Ivan Sp.Ústí n.L. "B" 1947 1
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 1948 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0
2003/2004 8 Sl. Litoměřice D" 2003 Hozda David Loko Most E" 1793 0
2003/2004 7 Sl. Litoměřice D" 2003 Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci B" 1640 1
2003/2004 5 Sl. Litoměřice D" 2003 Procházka Jan Bystř. jezdci D" 1
2003/2004 4 Sl. Litoměřice D" 2003 Dvořáček Michal Glav. Teplice B" 1525 1
2003/2004 2 Sl. Litoměřice D" 2003 Freiman Milan Bystř. jezdci C" 1795 0
2003/2004 1 Sl. Litoměřice D" 2003 Kochánek Antonín Sl. Litoměřice C" 1737 1
2003/2004 11 Sj.Litoměřice 2003 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 0
2003/2004 9 Sj.Litoměřice 2003 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. 1796 ½
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 2003 Šťastný Petr Bonex Teplice 2014 ½
2003/2004 7 Sj.Litoměřice 2003 Srkal Miroslav Tatran Podbořany 1692 1
2003/2004 6 Sj.Litoměřice 2003 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. 2052 0
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 2003 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov 1823 ½
2003/2004 4 Sj.Litoměřice 2003 Nejedlo Josef SK Demas Děčín 1975 0
2003/2004 3 Sj.Litoměřice 2003 Miškovský Pavel SSZŠ Litvínov 2084 ½
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 2003 Košťál Jindřich ŠK Union Louny 1906 0
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 2003 Mrnka Jan CHP Litvínov 1923 1