Hráč Hostička František

Hostička František

User Pic
Jméno: Hostička František
Oddíl: ŠO TJ Tatran Prachatice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2084
Elo mezinárodní: 2093
ID: 392
FIDE ID: 302295
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2102 2094 Krischke Arnold DDM Písek B 2007 1989 1
2018/2019 6 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2118 2094 Novák Martin VŠTE České Budějovice A 1923 1929 1
2018/2019 5 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2118 2094 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2043 2039 1
2018/2019 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2150 2112 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1848 1881 ½
2018/2019 3 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2144 2112 Říha Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1940 1915 ½
2018/2019 1 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2122 2112 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1605 1562 1
2018/2019 11 SK Mahrla Praha 2102 2094 Gloser David SK Lipa 2186 2096 0
2018/2019 10 SK Mahrla Praha 2102 2094 Musil Martin SK JOLY Lysa nad Labem D 1978 1967 ½
2018/2019 9 SK Mahrla Praha 2135 2094 Seifarth Robert Sokol Praha Vrsovice 2177 2174 0
2018/2019 8 SK Mahrla Praha 2135 2094 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2140 2143 ½
2018/2019 7 SK Mahrla Praha 2118 2094 Laštovka Jan TJ Desko Liberec 2071 2071 1
2018/2019 5 SK Mahrla Praha 2150 2112 Polanský Adam Luboš SK AD Jicin 2004 2011 0
2018/2019 3 SK Mahrla Praha 2144 2112 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2072 2077 ½
2018/2019 2 SK Mahrla Praha 2144 2112 Hajný Miloslav Sokol Mlada Boleslav 2006 2008 1
2018/2019 11 ŠK Mahrla B 2093 2084 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2017 2019 ½
2018/2019 10 ŠK Mahrla B 2093 2084 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2118 2119 ½
2018/2019 9 ŠK Mahrla B 2093 2084 Bujak Michal TJ Bohemians Praha E 2180 2178 0
2018/2019 6 ŠK Mahrla B 2093 2084 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1957 1975 1
2018/2019 5 ŠK Mahrla B 2093 2084 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1933 1953 ½
2018/2019 4 ŠK Mahrla B 2093 2084 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2067 2067 ½
2018/2019 3 ŠK Mahrla B 2093 2084 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2167 2169 0
2018/2019 2 ŠK Mahrla B 2093 2084 Lýsek Lukáš Dukla D 1963 1995 1
2018/2019 1 ŠK Mahrla B 2093 2084 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2160 2170 ½
2017/2018 11 TJ Pankrác E 2093 2084 Mukashev Assan ŠK Aurora 2259 2246 0
2017/2018 10 TJ Pankrác E 2093 2084 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2066 2069 ½
2017/2018 7 TJ Pankrác E 2093 2084 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2052 2067 1
2017/2018 6 TJ Pankrác E 2093 2084 Kubíková Alena TJ Kobylisy D 2109 2129 1
2017/2018 5 TJ Pankrác E 2093 2084 Skřivánek Jan ŠK DP Praha D - VŠFS II 2161 2151 1
2017/2018 4 TJ Pankrác E 2093 2084 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2029 2009 0
2017/2018 3 TJ Pankrác E 2093 2084 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 2183 2195 0
2017/2018 2 TJ Pankrác E 2093 2084 Novák Jindřich ŠK Mahrla Praha B 2088 2091 0
2017/2018 1 TJ Pankrác E 2093 2084 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice C 2151 2156 ½
2017/2018 11 Tatran Prachatice 2115 2102 Petrák Robert ŠS Bechyně 2013 2032 ½
2017/2018 10 Tatran Prachatice 2121 2102 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2064 2032 ½
2017/2018 8 Tatran Prachatice 2131 2102 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2139 2139 0
2017/2018 6 Tatran Prachatice 2124 2102 Krischke Arnold DDM Písek 1992 1988 1
2017/2018 2 Tatran Prachatice 2129 2086 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 3 TJ Pankrac B 2121 2102 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2138 2116 1
2015/2016 11 TJ Pankrác E 2181 2187 Fiala Jan TJ Praga Praha C 1916 1933 ½
2015/2016 10 TJ Pankrác E 2181 2187 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 ½
2015/2016 9 TJ Pankrác E 2181 2187 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1
2015/2016 8 TJ Pankrác E 2181 2187 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2085 2091 0
2015/2016 7 TJ Pankrác E 2181 2187 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 1
2015/2016 6 TJ Pankrác E 2181 2187 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2048 2037 ½
2015/2016 5 TJ Pankrác E 2181 2187 Skřivánek Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 2201 2167 1
2015/2016 4 TJ Pankrác E 2181 2187 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2061 2073 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác E 2181 2187 Petras Milan ŠK Bohnice B 1931 1912 ½
2015/2016 2 TJ Pankrác E 2181 2187 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2183 2194 ½
2015/2016 1 TJ Pankrác E 2181 2187 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 1
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 ½
2015/2016 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Srba Milan Sokol Praha-Vršovice 2192 2168 ½
2015/2016 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 1
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Grill Roman ŠACHklub Písek 2095 2110 1
2015/2016 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2314 2281 0
2015/2016 3 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Dlouhý Ondřej Sokol Kolín 1904 1946 1
2015/2016 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 Popelka Oldřich Sokol Tábor 2163 2131 0
2015/2016 11 Tatran Prachatice 2192 2171 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 1
2015/2016 8 Tatran Prachatice 2192 2171 Vlach Martin ČZ Strakonice 1928 1904 ½
2015/2016 7 Tatran Prachatice 2192 2171 Stinka Jakub Šk Písek B 1962 1906 1
2015/2016 6 Tatran Prachatice 2192 2171 Karlíček Pavel Šk Český Krumlov 2088 2072 0
2015/2016 5 Tatran Prachatice 2192 2171 Mazur David ŠSRH Bechyně 1975 1936 1
2015/2016 3 Tatran Prachatice 2192 2171 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 0
2015/2016 2 Tatran Prachatice 2192 2171 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 1
2015/2016 1 Tatran Prachatice 2192 2171 Kellner Petr DDM Písek B 1931 1910 1
2014/2015 11 JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1992 1958 ½
2014/2015 9 JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 2103 2164 ½
2014/2015 5 JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 ½
2014/2015 1 JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 ½
2014/2015 10 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Spal Milan ČZ Strakonice A 2199 2196 1
2014/2015 9 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Bernášek Václav DDM Písek B 2097 2075 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Mařík Miloslav Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 ½
2014/2015 6 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Hrubý Milan Sokol Tábor 2103 2097 0
2014/2015 5 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1761 1761 1
2014/2015 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1868 1909 1
2014/2015 3 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2091 2072 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 Steinbauer Filip QCC České Budějovice B 1720 1839 1
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2211 2204 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 1924 1905 1
2013/2014 4 JOLY Lysá nad Labem D 2228 2220 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2050 2045 1
2013/2014 2 JOLY Lysá nad Labem D 2228 2220 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 0
2013/2014 1 JOLY Lysá nad Labem D 2228 2220 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1970 1
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Hába Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2245 2249 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Skřivánek Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2167 2168 ½
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2141 2168 ½
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2277 2314 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2108 2114 1
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice 2228 2220 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2218 2210 1
2013/2014 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Fiala Jan Klub šachistů Říčany 1925 1972 1964 ½
2013/2014 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 1
2013/2014 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Skořepa Jakub Gambit Jihlava 1804 1868 ½
2013/2014 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2119 2142 0
2013/2014 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora 2008 2007 ½
2013/2014 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2228 2220 Gáj Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2002 2058 1
2012/2013 11 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2228 2218 Indrák Igor ŠK AD Jičín “B“ 2150 2085 1
2012/2013 9 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2228 2218 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2073 2066 0
2012/2013 1 JOLY Lysá nad Labem “C“ 2228 2218 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 ½
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 1
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2190 2246 ½
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 0
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Štursa Jan Caissa Úholičky 2135 2134 1
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 ½
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Jirovský Pavel Sokol Kolín A 2331 2321 ½
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2066 2074 1
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice 2228 2218 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2193 2199 ½
2011/2012 11 QCC České Budějovice 2278 2266 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2174 2183 1
2011/2012 10 QCC České Budějovice 2278 2266 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 ½
2011/2012 9 QCC České Budějovice 2278 2266 Vaindl Jaroslav ŠK Líně 2133 2152 ½
2011/2012 8 QCC České Budějovice 2278 2266 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2005 1990 ½
2011/2012 6 QCC České Budějovice 2278 2266 Folková Martina Sokol Plzeň 1 2136 2155 0
2011/2012 5 QCC České Budějovice 2278 2266 Mauerer Ferdinand Sokol Domažlice 2118 2100 0
2011/2012 4 QCC České Budějovice 2278 2266 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1814 1905 ½
2011/2012 3 QCC České Budějovice 2278 2266 Novotný Jaroslav Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2181 2159 ½
2011/2012 2 QCC České Budějovice 2278 2266 Kratochvíl Miloš ŠACHklub Písek 2058 2063 ½
2011/2012 1 QCC České Budějovice 2278 2266 Mindl Josef Sokol Tábor 2092 2092 ½
2011/2012 11 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 ½
2011/2012 8 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Seifert Milan TJ Sokol Nymburk 2145 2147 ½
2011/2012 7 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2209 2211 ½
2011/2012 4 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 ½
2011/2012 2 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2144 2181 ½
2011/2012 1 JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2087 2139 1
2009/2010 11 TJ Spartak Žebrák A 2185 Kukla Petr ŠK Český Krumlov A 2141 ½
2009/2010 10 TJ Spartak Žebrák A 2185 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 A 2209 0
2009/2010 9 TJ Spartak Žebrák A 2185 Kotrba Tomáš SK Viktoria Žižkov A 2123 1
2009/2010 8 TJ Spartak Žebrák A 2185 Herejk Petr ŠK Líně A 2175 1
2009/2010 7 TJ Spartak Žebrák A 2185 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2198 0
2009/2010 6 TJ Spartak Žebrák A 2185 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy A 2297 1
2009/2010 5 TJ Spartak Žebrák A 2185 Nguyen Dinh Phong TJ Sokol Domažlice A 2177 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Žebrák A 2185 Havlík Jan Sokol Platan Písek A 2309 ½
2009/2010 3 TJ Spartak Žebrák A 2185 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2182 0
2009/2010 2 TJ Spartak Žebrák A 2185 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná A 2200 ½
2008/2009 11 QCC České Budějovice A 2180 Zeman Martin ŠK Pyrit Příbram A 1985 1
2008/2009 10 QCC České Budějovice A 2180 Loskot Petr Sokol Tábor A 2014 1
2008/2009 9 QCC České Budějovice A 2180 Turner Radek Sokol Plzeň 1 B 2083 1
2008/2009 8 QCC České Budějovice A 2180 Šiktanc Petr TJ DUKLA Praha A 2153 1
2008/2009 7 QCC České Budějovice A 2180 Stejskal Pavel TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2074 0
2008/2009 6 QCC České Budějovice A 2180 Jonáš Václav Sokol Klatovy A 1960 1
2008/2009 5 QCC České Budějovice A 2180 Matějka Radek Sokol Platan Písek A 1951 1
2008/2009 4 QCC České Budějovice A 2180 Jandovský Viktor TJ Pankrác Praha B 2168 ½
2008/2009 3 QCC České Budějovice A 2180 Cvikl Michal Šakal Kozolupy A 2007 1
2008/2009 2 QCC České Budějovice A 2180 Ptáčník Stanislav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2091 ½
2008/2009 10 Spartak Žebrák 2180 Kozlovský Libor Rakovník 1994 ½
2008/2009 8 Spartak Žebrák 2180 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany B 2154 ½
2008/2009 5 Spartak Žebrák 2180 Petras Milan Biomedica Říčany D 2049 0
2008/2009 3 Spartak Žebrák 2180 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1995 1
2008/2009 2 Spartak Žebrák 2180 Doležel Radovan Pyrit Příbram B 2102 ½
2008/2009 1 Spartak Žebrák 2180 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2088 1
2007/2008 11 Spartak Žebrák 2190 Fojtů Petr Biomedica Říčany C 2121 ½
2007/2008 8 Spartak Žebrák 2190 Zdeněk Petr MONTAKO Kralupy n.V. B 2111 ½
2007/2008 6 Spartak Žebrák 2190 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1976 ½
2007/2008 5 Spartak Žebrák 2190 Skácel Tomáš Alva Příbram B 1841 0
2007/2008 4 Spartak Žebrák 2190 Hrubant Ivan Biomedica Říčany B 2070 1
2007/2008 3 Spartak Žebrák 2190 Nosek Filip Sokol Struhařov 2009 1
2007/2008 2 Spartak Žebrák 2190 Holub Milan JAWA Brodce 2116 1
2007/2008 1 Spartak Žebrák 2190 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 0
2007/2008 11 QCC České Budějovice A 2190 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2158 ½
2007/2008 10 QCC České Budějovice A 2190 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2185 ½
2007/2008 8 QCC České Budějovice A 2190 Trmal Jaroslav ŠK ALVA Pb Příbram A 2245 0
2007/2008 5 QCC České Budějovice A 2190 Spal Milan Sokol Platan Písek A 2222 ½
2007/2008 3 QCC České Budějovice A 2190 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 1
2006/2007 11 QCC Č.Budějovice A 2168 Janoušek Petr Sokol Plzeň 1 C 2191 ½
2006/2007 10 QCC Č.Budějovice A 2168 Pinc Miroslav Alva Pb Příbram A 2192 ½
2006/2007 8 QCC Č.Budějovice A 2168 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2211 1
2006/2007 5 QCC Č.Budějovice A 2168 Kupka František Lokomotiva Plzeň A 2060 1
2006/2007 1 QCC Č.Budějovice A 2168 Mrňa Vladimír Praga Praha B 2007 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Žebrák A 2168 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá n.L. B 2314 0
2006/2007 9 TJ Spartak Žebrák A 2168 Bargel Martin Sokol Tišice "A" 2147 1
2006/2007 8 TJ Spartak Žebrák A 2168 Zelenka Pavel ŠK Kladno "B" 1712 1
2006/2007 7 TJ Spartak Žebrák A 2168 Vichnar David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2137 ½
2006/2007 6 TJ Spartak Žebrák A 2168 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2192 ½
2006/2007 5 TJ Spartak Žebrák A 2168 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2092 1
2006/2007 4 TJ Spartak Žebrák A 2168 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou A 2176 1
2006/2007 3 TJ Spartak Žebrák A 2168 Plíva Vojtěch ŠK Kladno "A" 2052 0
2006/2007 2 TJ Spartak Žebrák A 2168 Kopřiva Petr TJ Sokol Mělník A 1947 1
2006/2007 1 TJ Spartak Žebrák A 2168 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2160 ½
2005/2006 11 QCC DKV České Budějovice 2138 Cvikl Michal ŠAKAL Kozolupy 2083 ½
2005/2006 10 QCC DKV České Budějovice 2138 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2194 ½
2005/2006 7 QCC DKV České Budějovice 2138 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 1
2005/2006 5 QCC DKV České Budějovice 2138 Pekárek Petr Sokol Tábor 2123 ½
2005/2006 4 QCC DKV České Budějovice 2138 Erban Tomáš Sokol Písek 1646 0
2005/2006 3 QCC DKV České Budějovice 2138 Sodoma Jan Bohemians Praha 2239 0
2005/2006 2 QCC DKV České Budějovice 2138 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 1 QCC DKV České Budějovice 2138 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2088 1
2005/2006 10 Spartak Žebrák A 2138 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram B 2293 ½
2005/2006 9 Spartak Žebrák A 2138 Vanka Miloslav Caissa Úholičky A 2247 0
2005/2006 7 Spartak Žebrák A 2138 Skřivánek Jan ŠK Kralupy n.Vlt.A 2194 0
2005/2006 6 Spartak Žebrák A 2138 Maršálek Zdeněk Sokol Bakov nad J. 2238 ½
2005/2006 5 Spartak Žebrák A 2138 Drábek Vojtěch TJ Sokol Mělník A 1964 1
2005/2006 1 Spartak Žebrák A 2138 Valenta Zdeněk ŠK Joly Lysá n.L.B 2018 1
2004/2005 8 Neratovice Nazguls 2138 Chura Jan TJ Bohemians B" 2209 0
2004/2005 7 Neratovice Nazguls 2138 Petr Jan TJ PankrácB" 2196 ½
2004/2005 4 Neratovice Nazguls 2138 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2188 0
2004/2005 3 Neratovice Nazguls 2138 Lamser Jan ŠK ČSOBB" 2205 1
2004/2005 2 Neratovice Nazguls 2138 Vaculík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2252 0
2004/2005 1 Neratovice Nazguls 2138 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 0
2004/2005 7 ŠK Holdia DP B 2138 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác "A" 2117 0
2004/2005 6 ŠK Holdia DP B 2138 Řehák Martin Sokol Vyšehrad "C" 2168 ½
2004/2005 4 ŠK Holdia DP B 2138 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2217 0
2004/2005 2 ŠK Holdia DP B 2138 Voříšek Jaroslav Bohemians "A" 2232 0
2003/2004 11 DP Holdia Praha B 2174 Stluka František ŠK Alva Příbram 2116 1
2003/2004 9 DP Holdia Praha B 2174 Kazimour František ŠK Kladno 2041 1
2003/2004 8 DP Holdia Praha B 2174 Grill Roman Sokol Písek 2115 0
2003/2004 6 DP Holdia Praha B 2174 Korsa Jindřich Bohemians Praha B 2023 ½
2003/2004 5 DP Holdia Praha B 2174 Lorenc Tomáš ŠK Tietz Karlovy Vary 2171 1
2003/2004 3 DP Holdia Praha B 2174 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2055 1
2003/2004 2 DP Holdia Praha B 2174 Nováček Karel Sokol Klatovy 2067 1
2003/2004 1 DP Holdia Praha B 2174 Hroch Jiří Sokol Plzeň Letná 2094 1