Hráč Kotyk Václav

Kotyk Václav

User Pic
Jméno: Kotyk Václav
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2157
Elo mezinárodní: 2164
ID: 34001
FIDE ID: 384232
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 Č ŠK Kladno 2164 2157 Krutský Martin ŠK Teplice 2101 2088 0
2018/2019 1 B ŠK Kladno 2172 2157 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2254 2245 0
2017/2018 11 B ŠK Kladno 2170 2154 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2241 2224 ½
2017/2018 10 Č ŠK Kladno 2163 2154 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2039 2050 1
2017/2018 8 Č ŠK Kladno 2171 2154 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 2254 2255 0
2017/2018 7 B ŠK Kladno 2170 2154 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2154 2121 ½
2017/2018 6 Č ŠK Kladno 2170 2154 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2206 2197 ½
2017/2018 5 B ŠK Kladno 2163 2154 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2272 2281 0
2017/2018 4 Č ŠK Kladno 2163 2154 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany z.s. 2260 2218 0
2017/2018 3 Č ŠK Kladno 2163 2154 Gross David TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 ½
2017/2018 2 B ŠK Kladno 2163 2154 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2351 2358 1
2017/2018 1 Č ŠK Kladno 2171 2153 Petr Jan ŠK Praha-Smíchov 2312 2270 0
2016/2017 11 B ŠK Kladno 2170 2154 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2262 2265 0
2016/2017 10 Č ŠK Kladno 2163 2154 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2186 2191 ½
2016/2017 9 B ŠK Kladno 2171 2154 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2285 0 1
2016/2017 8 Č ŠK Kladno 2171 2154 Neuman Petr TJ Šakal Kozolupy 2440 2428 0
2016/2017 7 B ŠK Kladno 2170 2154 Hurdzan Tomáš TJ Plzeň Košutka 2148 2180 ½
2016/2017 6 Č ŠK Kladno 2170 2154 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz B 2041 2065 1
2016/2017 5 Č ŠK Kladno 2163 2154 Constantinou Peter TJ Praha - Pankrác B 2268 0 0
2016/2017 4 B ŠK Kladno 2163 2154 Frolov Artur ŠK DP Praha 2412 0 0
2016/2017 3 Č ŠK Kladno 2163 2154 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2195 2216 ½
2016/2017 2 B ŠK Kladno 2163 2154 Kříž Luboš Sokol Domažlice 2104 2110 1
2016/2017 1 Č ŠK Kladno 2171 2153 Dobeš Vojtěch TJ Bohemians Praha B 2199 2201 1
2015/2016 11 Č TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2107 2124 ½
2015/2016 10 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2255 2266 0
2015/2016 8 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2287 2286 ½
2015/2016 7 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2407 2414 ½
2015/2016 6 Č TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½
2015/2016 5 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Trepka Jan TJ Praga Praha A 2139 2144 1
2015/2016 4 Č TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 ½
2015/2016 3 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Jurásek Miroslav GROP B 2286 2281 0
2015/2016 1 B TJ Bohemians Praha C 2170 2163 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2379 2392 ½
2015/2016 11 B ŠK Kladno 2175 2163 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2227 2214 ½
2015/2016 10 Č ŠK Kladno 2175 2163 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2153 2174 0
2015/2016 9 Č ŠK Kladno 2175 2163 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2106 2091 ½
2015/2016 8 B ŠK Kladno 2175 2163 Kovář Petr ŠK Karlovy Vary 1951 1958 1
2015/2016 7 Č ŠK Kladno 2175 2163 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 6 B ŠK Kladno 2175 2163 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 ½
2015/2016 5 Č ŠK Kladno 2175 2163 Blecha Miroslav ŠK Líně 2207 2196 ½
2015/2016 4 B ŠK Kladno 2175 2163 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2079 2097 ½
2015/2016 3 Č ŠK Kladno 2175 2163 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 1
2015/2016 2 B ŠK Kladno 2175 2163 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 ½
2015/2016 1 Č ŠK Kladno 2175 2163 Folk Petr Šakal Kozolupy 2214 2211 1
2014/2015 3 Č Sokol Buštěhrad A 1967 1964 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1919 1950 0
2014/2015 2 B Sokol Buštěhrad A 1967 1964 Sladovník Tomáš ŠK Zdice A 2010 1961 ½
2014/2015 11 Č Šachový klub Rakovník 1967 1964 Kaplan Daniel DDM Sokol Nymburk 2130 2129 1
2014/2015 10 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Vevera Radek Caissa Úholičky 2077 2086 1
2014/2015 9 Č Šachový klub Rakovník 1967 1964 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2129 2129 0
2014/2015 8 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Skopec Luboš Šachklub města Dobrovice 1984 1926 ½
2014/2015 7 Č Šachový klub Rakovník 1967 1964 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2022 2018 1
2014/2015 6 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 0
2014/2015 5 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 0
2014/2015 4 Č Šachový klub Rakovník 1967 1964 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2206 2209 ½
2014/2015 3 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1949 1960 ½
2014/2015 2 Č Šachový klub Rakovník 1967 1964 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2009 2004 1
2014/2015 1 B Šachový klub Rakovník 1967 1964 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2025 1
2014/2015 10 B ŠK Kladno 1967 1964 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1651 1676 1
2014/2015 9 Č ŠK Kladno 1967 1964 Vávra Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2055 2051 1
2014/2015 8 B ŠK Kladno 1967 1964 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 0
2014/2015 7 Č ŠK Kladno 1967 1964 Matějka Vladimír ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 1
2014/2015 6 B ŠK Kladno 1967 1964 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 2029 2001 1
2014/2015 5 Č ŠK Kladno 1967 1964 Hrdlica Pavel ŠK Sokol Klatovy 1890 1
2014/2015 4 B ŠK Kladno 1967 1964 Bečvář Miroslav ŠK Tachov 1000 ½
2014/2015 2 B ŠK Kladno 1967 1964 Plašil Petr Sokol Praha - Kobylisy 2027 2015 0
2014/2015 1 Č ŠK Kladno 1967 1964 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 0
2013/2014 11 B ŠK Rakovník D 1792 1840 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1772 1
2013/2014 9 Č ŠK Rakovník D 1792 1840 Lhotský Michal Sokol Buštěhrad F 2128 2134 ½
2013/2014 8 B ŠK Rakovník D 1792 1840 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1651 1
2013/2014 7 Č ŠK Rakovník D 1792 1840 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1716 1
2013/2014 6 B ŠK Rakovník D 1792 1840 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1709 0
2013/2014 5 Č ŠK Rakovník D 1792 1840 Vokatý František SK DDM Slaný B 1849 ½
2013/2014 4 B ŠK Rakovník D 1792 1840 Hofner František ŠO Stochov 1854 1
2013/2014 3 Č ŠK Rakovník D 1792 1840 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad E 1495 1508 ½
2013/2014 2 B ŠK Rakovník D 1792 1840 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad D 1722 1
2013/2014 1 Č ŠK Rakovník D 1792 1840 Linhart Stanislav ŠK Velvary 1730 0
2013/2014 10 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1792 1
2013/2014 9 B ŠK Rakovník B 1792 1840 Řezníček Jiří Sokol Hostivice B 1642 ½
2013/2014 8 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1892 1
2013/2014 7 B ŠK Rakovník B 1792 1840 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1639 1
2013/2014 6 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 0
2013/2014 4 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Kraus Roman ŠK Příbram Baník A 1817 1806 1
2013/2014 2 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad C 1676 1574 ½
2013/2014 1 Č ŠK Rakovník B 1792 1840 Zadina Jiří ŠK Jince A 1596 ½
2013/2014 11 Č Šachový klub Rakovník 1792 1840 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 1
2013/2014 3 Č Šachový klub Rakovník 1792 1840 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 0
2012/2013 11 B ŠK Rakovník D 1527 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1993 1837 ½
2012/2013 9 Č ŠK Rakovník D 1527 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1624 1
2012/2013 8 B ŠK Rakovník D 1527 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1702 1697 1
2012/2013 7 Č ŠK Rakovník D 1527 Přibyl Martin TJ Sokol Lány 2333 2323 0
2012/2013 6 B ŠK Rakovník D 1527 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2015 2020 ½
2012/2013 5 Č ŠK Rakovník D 1527 Hofner František ŠO Stochov 1842 0
2012/2013 3 Č ŠK Rakovník D 1527 Čížkovský Ota ŠK Zlonice B 1730 1695 1
2012/2013 2 B ŠK Rakovník D 1527 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad F 1557 ½
2012/2013 1 Č ŠK Rakovník D 1527 Sochor František ŠK Kladno B 1867 0
2011/2012 11 B ŠK Rakovník D 1250 Budík Kryštof Sokol Buštěhrad D 1100 1
2011/2012 10 B ŠK Rakovník D 1250 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 2001 1831 ½
2011/2012 8 B ŠK Rakovník D 1250 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1535 ½
2011/2012 7 Č ŠK Rakovník D 1250 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1681 1
2011/2012 6 B ŠK Rakovník D 1250 Rédl Václav Český Lev Kolešovice B 1560 1
2011/2012 5 Č ŠK Rakovník D 1250 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1250 1
2011/2012 4 Č ŠK Rakovník D 1250 Tůma Robert ŠO Stochov 1590 1
2011/2012 3 B ŠK Rakovník D 1250 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 0
2011/2012 2 Č ŠK Rakovník D 1250 Nová Michaela Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 1 B ŠK Rakovník D 1250 Dlohoš Štěpán Caissa Úholičky D 1489 0
2010/2011 11 Č ŠK Rakovník D 1100 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1707 ½
2010/2011 10 B ŠK Rakovník D 1100 Sladká Hana ŠK Zlonice 1649 0
2010/2011 9 Č ŠK Rakovník D 1100 Vaňková Veronika ŠK Rakovník E 1100 1
2010/2011 8 B ŠK Rakovník D 1100 Tůma Robert ŠO Stochov 1593 0
2010/2011 7 Č ŠK Rakovník D 1100 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1524 0
2010/2011 6 B ŠK Rakovník D 1100 Kožmín Josef Sokol Buštěhrad D 1100 1
2010/2011 5 Č ŠK Rakovník D 1100 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1264 0
2007/2008 4 Č ŠK Rakovník D 1000 Hucula Luděk ŠK Rakovník B 1000 ½