Hráč Vykouk Jan

Vykouk Jan

User Pic
Jméno: Vykouk Jan
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2431
Elo mezinárodní: 2418
ID: 34500
FIDE ID: 349658
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 B TJ Neratovice A 2426 2438 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2381 2362 ½
2017/2018 9 B TJ Neratovice A 2445 2438 Jurčík Marián Bartos Unichess 2473 0 1
2017/2018 8 Č TJ Neratovice A 2451 2438 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2528 2526 ½
2017/2018 5 B TJ Neratovice A 2440 2438 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2321 2310 1
2017/2018 4 Č TJ Neratovice A 2445 2438 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 ½
2017/2018 1 B TJ Neratovice A 2428 2414 Hollan Martin SK OAZA Praha 2170 2204 1
2017/2018 11 B SK Zikuda Turnov 2426 2438 Vojta Tomáš Moravska Slavia Brno 2339 2336 ½
2017/2018 10 Č SK Zikuda Turnov 2426 2438 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2398 2378 ½
2017/2018 9 B SK Zikuda Turnov 2426 2438 Repka Christopher GASCO Pardubice 2521 0 ½
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2451 2438 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2732 0 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2451 2438 Černoušek Lukáš Unichess 2471 2444 0
2017/2018 6 B SK Zikuda Turnov 2440 2438 Szotkowski Jakub BSS Frydek-Mistek 2362 2344 1
2017/2018 5 Č SK Zikuda Turnov 2440 2438 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2373 2358 1
2017/2018 4 Č SK Zikuda Turnov 2445 2438 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 ½
2017/2018 3 B SK Zikuda Turnov 2445 2438 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 1
2016/2017 10 B TJ Neratovice 2427 2322 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 1
2016/2017 9 Č TJ Neratovice 2427 2322 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2341 2327 ½
2016/2017 8 B TJ Neratovice 2427 2322 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 ½
2016/2017 7 Č TJ Neratovice 2427 2322 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2016/2017 4 B TJ Neratovice 2427 2322 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 0
2016/2017 3 Č TJ Neratovice 2427 2322 Bindrich Falko SK ZIKUDA Turnov 2574 2504 ½
2016/2017 2 B TJ Neratovice 2427 2322 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2358 2337 ½
2016/2017 1 Č TJ Neratovice 2427 2322 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 11 Č SK AD Jicin 2427 2322 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 10 B SK AD Jicin 2427 2322 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2016/2017 9 B SK AD Jicin 2427 2322 Jirovský Miloš SK Rapid Pardubice 2454 2454 ½
2016/2017 8 B SK AD Jicin 2427 2322 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2255 2233 ½
2016/2017 7 Č SK AD Jicin 2427 2322 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½
2016/2017 6 Č SK AD Jicin 2427 2322 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 0
2016/2017 4 B SK AD Jicin 2427 2322 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 ½
2016/2017 3 Č SK AD Jicin 2427 2322 Šimek Petr Prestige Photo Unichess 2382 2365 ½
2016/2017 2 Č SK AD Jicin 2427 2322 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2323 2311 ½
2016/2017 1 B SK AD Jicin 2427 2322 Rojíček Vojtěch BSS Frydek Mistek 2404 2419 1
2016/2017 7 B ŠK AD Jičín 2427 2322 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2271 2257 1
2016/2017 6 Č ŠK AD Jičín 2427 2322 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 2427 2322 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 ½
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 2427 2322 Krutský Martin Sokol Buštěhrad 2044 2022 1
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 2427 2322 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 1
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 2427 2322 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 2427 2322 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 2427 2322 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 1
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 2427 2322 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 1
2015/2016 10 Č CHESS Most 2427 2322 Umanec Filip TJ Neratovice "B" 2249 2252 1
2015/2016 8 Č CHESS Most 2427 2322 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 ½
2015/2016 7 B CHESS Most 2427 2322 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 1
2015/2016 6 Č CHESS Most 2427 2322 Slovák Kilián Unichess "B" 1899 2062 1
2015/2016 5 B CHESS Most 2427 2322 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1
2015/2016 4 Č CHESS Most 2427 2322 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2262 2273 1
2015/2016 3 Č CHESS Most 2427 2322 Hinks-Edwards Thomas ŠK AD Jičín "B" 2375 2429 1
2015/2016 2 B CHESS Most 2427 2322 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 1
2015/2016 1 Č CHESS Most 2427 2322 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 0
2015/2016 5 B Chess Most 2427 2322 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 1
2015/2016 4 B Chess Most 2427 2322 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 1
2015/2016 3 Č Chess Most 2427 2322 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 ½
2015/2016 2 B Chess Most 2427 2322 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 1
2015/2016 1 Č Chess Most 2427 2322 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 ½
2015/2016 11 B TJ Neratovice 2427 2322 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 ½
2015/2016 10 Č TJ Neratovice 2427 2322 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2262 2273 1
2015/2016 9 B TJ Neratovice 2427 2322 Straka Vojtěch QCC České Budějovice 2323 2311 ½
2015/2016 8 Č TJ Neratovice 2427 2322 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 1
2015/2016 7 B TJ Neratovice 2427 2322 Svatoš Jan Sokol Praha-Kobylisy 2268 2260 1
2015/2016 5 B TJ Neratovice 2427 2322 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 1
2015/2016 4 Č TJ Neratovice 2427 2322 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 0
2015/2016 2 B TJ Neratovice 2427 2322 Kourousis Epaminondas AD Jičín 2391 2434 ½
2015/2016 1 Č TJ Neratovice 2427 2322 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 ½
2015/2016 7 B Chess Most 2427 2322 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1806 1799 1
2015/2016 6 Č Chess Most 2427 2322 Sikora Matouš SK Slavia Orlová B 1876 1889 1
2015/2016 5 B Chess Most 2427 2322 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 ½
2015/2016 4 Č Chess Most 2427 2322 Daněk Daniel ŠK Duras BVK-Královo Pole 2037 1959 1
2015/2016 3 B Chess Most 2427 2322 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy 1910 1847 1
2015/2016 2 B Chess Most 2427 2322 Vystrčil Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1976 2000 1
2015/2016 1 Č Chess Most 2427 2322 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 ½
2014/2015 7 Č CHESS Most 2238 2197 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 1
2014/2015 6 B CHESS Most 2238 2197 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 ½
2014/2015 5 Č CHESS Most 2238 2197 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 0
2014/2015 4 B CHESS Most 2238 2197 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 ½
2014/2015 3 B CHESS Most 2238 2197 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 ½
2014/2015 2 Č CHESS Most 2238 2197 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 ½
2014/2015 1 B CHESS Most 2238 2197 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 9 B CHESS MOST "A" 2238 2197 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2250 2261 ½
2014/2015 8 Č CHESS MOST "A" 2238 2197 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 0
2014/2015 7 B CHESS MOST "A" 2238 2197 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 ½
2014/2015 6 Č CHESS MOST "A" 2238 2197 Rubeš Jan ŠK Teplice 2206 2240 0
2014/2015 5 B CHESS MOST "A" 2238 2197 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 0
2014/2015 4 Č CHESS MOST "A" 2238 2197 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2283 1
2014/2015 3 B CHESS MOST "A" 2238 2197 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 ½
2014/2015 1 B CHESS MOST "A" 2238 2197 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 7 B CHESS Most 2238 2197 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 ½
2014/2015 6 Č CHESS Most 2238 2197 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 0
2014/2015 5 B CHESS Most 2238 2197 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1691 1847 1
2014/2015 4 B CHESS Most 2238 2197 Liška Jiří Desko Liberec 1995 2033 1
2014/2015 3 Č CHESS Most 2238 2197 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 ½
2014/2015 2 B CHESS Most 2238 2197 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 1 Č CHESS Most 2238 2197 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1992 1927 1
2014/2015 9 B Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 ½
2014/2015 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Lamser Jan Unichess B 2147 2132 1
2014/2015 7 B Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Soural Jan TJ Praha-Pankrác 2143 2160 0
2014/2015 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Nídl Petr QCC České Budějovice 2197 2192 1
2014/2015 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 1
2014/2015 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 ½
2014/2015 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Kovář Vojtěch Unichess A 2230 2239 0
2014/2015 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 Česal Jaroslav TJ Bohemians Praha 2260 2253 ½
2013/2014 7 B Chess Most 2051 2078 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 1
2013/2014 6 Č Chess Most 2051 2078 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1866 1866 ½
2013/2014 5 B Chess Most 2051 2078 Kubík Michael BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 ½
2013/2014 4 Č Chess Most 2051 2078 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2013/2014 3 B Chess Most 2051 2078 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 ½
2013/2014 2 Č Chess Most 2051 2078 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 1 Č Chess Most 2051 2078 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 11 Č Chess Most "B" 2051 2078 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 1
2013/2014 10 B Chess Most "B" 2051 2078 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 1
2013/2014 9 Č Chess Most "B" 2051 2078 Erban Dušan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 1
2013/2014 8 B Chess Most "B" 2051 2078 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 1
2013/2014 6 B Chess Most "B" 2051 2078 Říha Jaroslav TJ Šachy Povrly 2062 2025 ½
2013/2014 4 B Chess Most "B" 2051 2078 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 ½
2013/2014 3 Č Chess Most "B" 2051 2078 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "A" 2003 2011 ½
2013/2014 2 B Chess Most "B" 2051 2078 Černý Martin ŠK Sj.Litoměřice "B" 2200 2189 1
2013/2014 1 B Chess Most "B" 2051 2078 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 1
2013/2014 7 Č Chess Most 2051 2078 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 ½
2013/2014 6 B Chess Most 2051 2078 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 1
2013/2014 5 Č Chess Most 2051 2078 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 ½
2013/2014 4 B Chess Most 2051 2078 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 ½
2013/2014 3 Č Chess Most 2051 2078 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 1
2013/2014 2 B Chess Most 2051 2078 Miesbauer Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 ½
2013/2014 1 Č Chess Most 2051 2078 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 11 B CHESS MOST 2051 2078 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 1
2013/2014 10 Č CHESS MOST 2051 2078 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 ½
2013/2014 9 Č CHESS MOST 2051 2078 Petr Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2112 2129 ½
2013/2014 8 B CHESS MOST 2051 2078 Rubeš Jan ŠK Teplice 2142 2156 1
2013/2014 7 Č CHESS MOST 2051 2078 Polák Benedikt Desko Liberec 2195 2196 ½
2013/2014 6 B CHESS MOST 2051 2078 Paganik Pavel TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2225 2223 ½
2013/2014 5 Č CHESS MOST 2051 2078 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2079 2074 ½
2013/2014 4 B CHESS MOST 2051 2078 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 0
2013/2014 3 Č CHESS MOST 2051 2078 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2137 2152 1
2013/2014 1 Č CHESS MOST 2051 2078 Adámek Zdeněk TJ NERATOVICE 2227 2230 ½
2013/2014 4 B CHESS Most B 2051 2078 Škuthan Radek CHESS Most C 1429 1
2012/2013 7 Č Chess Most 1962 1985 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2051 2079 1
2012/2013 6 B Chess Most 1962 1985 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 1
2012/2013 5 Č Chess Most 1962 1985 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 0
2012/2013 4 B Chess Most 1962 1985 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 1
2012/2013 3 Č Chess Most 1962 1985 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 0
2012/2013 2 Č Chess Most 1962 1985 Nový Filip TJ Bohemians Praha 1824 1867 ½
2012/2013 1 Č Chess Most 1962 1985 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 0
2012/2013 7 B Chess Most 1962 1985 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1719 1798 1
2012/2013 6 Č Chess Most 1962 1985 Nový Filip TJ Bohemians Praha 1824 1867 ½
2012/2013 5 Č Chess Most 1962 1985 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 0
2012/2013 4 B Chess Most 1962 1985 Vokoun Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 1800 1749 ½
2012/2013 3 Č Chess Most 1962 1985 Hurdzan Tomáš TJ Sokol Klatovy 1827 1825 ½
2012/2013 2 B Chess Most 1962 1985 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1694 1754 ½
2012/2013 1 Č Chess Most 1962 1985 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 0
2012/2013 11 B Chess Most B 1962 1985 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2191 2183 ½
2012/2013 10 Č Chess Most B 1962 1985 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2158 2160 ½
2012/2013 9 B Chess Most B 1962 1985 Šimůnek Aleš ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 1
2012/2013 8 Č Chess Most B 1962 1985 Ráliš Petr ŠK Teplice 2223 2219 0
2012/2013 7 B Chess Most B 1962 1985 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 0
2012/2013 6 Č Chess Most B 1962 1985 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov - Lom 2146 2156 0
2012/2013 5 B Chess Most B 1962 1985 Neuman Petr ŠAKAL Kozolupy 2471 2463 0
2012/2013 4 Č Chess Most B 1962 1985 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2219 2223 1
2012/2013 3 B Chess Most B 1962 1985 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 2168 ½
2012/2013 2 Č Chess Most B 1962 1985 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 1
2012/2013 11 Č Chess Most"D" 1962 1985 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice"A" 2101 2164 0
2012/2013 10 B Chess Most"D" 1962 1985 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2017 1965 1
2012/2013 9 Č Chess Most"D" 1962 1985 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 1
2012/2013 7 Č Chess Most"D" 1962 1985 Chmelík Jiří Slovan Jirkov"A" 2001 1960 0
2012/2013 6 B Chess Most"D" 1962 1985 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2054 2045 ½
2012/2013 4 B Chess Most"D" 1962 1985 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 1
2012/2013 3 Č Chess Most"D" 1962 1985 Chaloupka Vladimír Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 1
2012/2013 2 B Chess Most"D" 1962 1985 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2057 2051 0
2012/2013 1 Č Chess Most"D" 1962 1985 Kšána Václav Chess Most"C" 2127 2120 1
2011/2012 11 B CHESS MOST "D" 1838 1873 Blažek Jaroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 1
2011/2012 9 B CHESS MOST "D" 1838 1873 Brázda Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1858 1700 ½
2011/2012 8 Č CHESS MOST "D" 1838 1873 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 ½
2011/2012 7 B CHESS MOST "D" 1838 1873 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1684 1
2011/2012 6 Č CHESS MOST "D" 1838 1873 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 1
2011/2012 5 B CHESS MOST "D" 1838 1873 Richter Pavel TJ Slovan Jirkov "B" 1748 1
2011/2012 4 Č CHESS MOST "D" 1838 1873 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1870 ½
2011/2012 1 Č CHESS MOST "D" 1838 1873 Valenta Petr CHESS MOST "C" 1946 1962 ½
2011/2012 7 B Chess Most 1838 1873 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1697 1777 ½
2011/2012 6 Č Chess Most 1838 1873 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole 1807 1807 1
2011/2012 5 B Chess Most 1838 1873 Borufka Roman ŠK Staré Město 1897 1783 1
2011/2012 4 Č Chess Most 1838 1873 Pfeffer Dominik SK Boršice 1735 1736 1
2011/2012 3 B Chess Most 1838 1873 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 1
2011/2012 2 B Chess Most 1838 1873 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 0
2011/2012 1 B Chess Most 1838 1873 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 0
2011/2012 11 Č Chess Most B 1838 1873 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov A 1953 1908 ½
2011/2012 10 B Chess Most B 1838 1873 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 1
2011/2012 9 B Chess Most B 1838 1873 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 1
2011/2012 6 Č Chess Most B 1838 1873 Maščák Milan ŠK Teplice B 1776 1746 ½
2011/2012 5 B Chess Most B 1838 1873 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1767 1726 1
2011/2012 3 B Chess Most B 1838 1873 Hlavatý Jiří Průmstav Svádov-Olšinky A 2025 2005 0
2011/2012 2 Č Chess Most B 1838 1873 Louček Vlastimil ŠK Union Louny A 2229 2242 0
2011/2012 1 B Chess Most B 1838 1873 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1782 1856 1
2011/2012 7 Č Chess Most 1838 1873 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 1
2011/2012 6 B Chess Most 1838 1873 Pajerský Michal Desko Liberec 1718 1796 1
2011/2012 4 Č Chess Most 1838 1873 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 0
2011/2012 3 B Chess Most 1838 1873 Alfimov Igor KŠ Říčany 1925 1888 1943 0
2011/2012 2 Č Chess Most 1838 1873 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2011/2012 1 B Chess Most 1838 1873 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1628 1619 0
2010/2011 11 Č DDM Most "E" 1708 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1944 0
2010/2011 10 B DDM Most "E" 1708 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2257 ½
2010/2011 9 Č DDM Most "E" 1708 Šišák Richard ŠK Magic Žatec "A" 2080 0
2010/2011 8 B DDM Most "E" 1708 Tichý Lukáš TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1969 0
2010/2011 7 Č DDM Most "E" 1708 Hamala Miroslav DDM Most "C" 1971 0
2010/2011 6 B DDM Most "E" 1708 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1912 1
2010/2011 5 Č DDM Most "E" 1708 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1958 ½
2010/2011 3 Č DDM Most "E" 1708 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O "A" 1833 ½
2010/2011 2 B DDM Most "E" 1708 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1917 ½
2010/2011 1 B DDM Most "E" 1708 Ta Van Duy DDM Most "D" 1913 ½
2010/2011 8 Č DDM Most A 1708 Al Saleh Mohamad ŠK DDM Planá 1250 1
2010/2011 7 B DDM Most A 1708 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 6 B DDM Most A 1708 Tomanová Michaela Sokol Údlice B 1100 1
2010/2011 5 Č DDM Most A 1708 Kočí Vít DDM Most C 1100 1
2010/2011 4 B DDM Most A 1708 Kuchař Tomáš DDM Most B 1536 1
2010/2011 3 Č DDM Most A 1708 Sliva Michal Spartak Ústín.L. 1460 1
2010/2011 2 B DDM Most A 1708 Tauer Jan TJ Sokol Domažlice A 1434 1
2010/2011 1 Č DDM Most A 1708 Antoš Jakub TJ Sokol Domažlice B 1100 1
2010/2011 11 B DDM Most"B" 1708 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1
2010/2011 9 B DDM Most"B" 1708 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1729 1
2010/2011 6 Č DDM Most"B" 1708 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 1
2009/2010 7 B DDM Most "B" 1675 Kotlan Rudolf ŠK MDDM Postoloprty 1581 1
2009/2010 6 Č DDM Most "B" 1675 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "D" ½
2009/2010 5 B DDM Most "B" 1675 Zmeškal Jakub ŠK Magic Žatec "C" 1
2009/2010 4 Č DDM Most "B" 1675 Prchlík Luboš TJ Klášterec nad Ohří "B" 1426 1
2009/2010 3 B DDM Most "B" 1675 Třeštík Lukáš ŠK Union Louny "D" - Opočno 1
2009/2010 2 Č DDM Most "B" 1675 Matas Jiří ŠK Magic Žatec "B" 1353 1
2009/2010 1 Č DDM Most "B" 1675 Sivák Matěj DDM Most "C" 1250 1
2009/2010 11 Č Sokol Údlice B 1675 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 10 B Sokol Údlice B 1675 Pulkrtová Anežka ŠK Karlovy Vary 1100 1
2009/2010 9 Č Sokol Údlice B 1675 Kratochvíl Aleš TJ Sokol Domažlice 1479 0
2009/2010 8 Č Sokol Údlice B 1675 Papay Marek ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 0
2009/2010 7 B Sokol Údlice B 1675 Smolík Boris ŠK Teplice 1840 0
2009/2010 6 B Sokol Údlice B 1675 Haman Jakub ŠK Kladno 2146 0
2009/2010 5 Č Sokol Údlice B 1675 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 ½
2009/2010 4 B Sokol Údlice B 1675 Šaffová Michaela ŠK Most B 1925 0
2009/2010 3 B Sokol Údlice B 1675 Truksa Václav ŠK DDM Planá 1250 1
2009/2010 2 Č Sokol Údlice B 1675 Lorenc David ŠK Líně 1573 1
2009/2010 1 B Sokol Údlice B 1675 Kalista Radek ŠK Sokol Klatovy B 1503 1
2009/2010 8 Č DDM Most "A" 1675 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 0
2009/2010 7 B DDM Most "A" 1675 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1418 1
2009/2010 5 B DDM Most "A" 1675 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1671 1
2009/2010 3 B DDM Most "B" 1675 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří "B" 1540 0
2009/2010 2 Č DDM Most "B" 1675 Partyka Jaroslav ŠK MDDM Postoloprty 1444 1
2009/2010 5 B DDM Most "A" 1675 Babička Michal SK Děčín 1250 0
2009/2010 4 Č DDM Most "A" 1675 Kovařík Pavel Sokol Údlice "C" 1250 ½
2009/2010 3 B DDM Most "A" 1675 Mašek Martin SK Teplice "B" 1100 1
2009/2010 2 Č DDM Most "A" 1675 Valterová Veronika ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1308 1
2009/2010 1 B DDM Most "A" 1675 Kuchař Tomáš DDM Most "B" 1250 1
2008/2009 4 B DDM Most "A" 1250 Benešová Martina DDM Most "B" 1250 1
2008/2009 2 Č DDM Most "A" 1250 Stránská Kamila ŠK Teplice "B" 1533 0
2008/2009 1 B DDM Most "A" 1250 Vozáb Filip ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1100 1
2008/2009 9 B DDM Most "A" 1250 Kotlan Rudolf ŠK MDDM Postoloprty 1593 ½
2008/2009 8 Č DDM Most "A" 1250 Horák Jiří Slovan Jirkov "C" 2269 0
2008/2009 7 B DDM Most "A" 1250 Hanzlík Daniel ŠK Most "D" 1353 0
2008/2009 6 Č DDM Most "A" 1250 Tímr Jan ŠK Magic Žatec "C" 1313 1
2008/2009 2 Č DDM Most "A" 1250 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec "B" 1672 0
2008/2009 1 Č DDM Most "A" 1250 Hora Filip DDM Most "B" 1250 0