Hráč Vaněk Tomáš

Vaněk Tomáš

User Pic
Jméno: Vaněk Tomáš
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2097
Elo mezinárodní: 2088
ID: 3904
FIDE ID: 313459
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Teplice 2105 2101 Janda Jiří TJ Kobylisy 2092 2122 0
2018/2019 8 ŠK Teplice 2096 2101 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2087 1
2018/2019 6 ŠK Teplice 2096 2101 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz "A" 2100 2092 ½
2018/2019 5 ŠK Teplice 2083 2091 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2046 2040 1
2018/2019 4 ŠK Teplice 2083 2091 Kozák Karel ŠK UNION Louny 1867 1953 1
2017/2018 4 TJ Kobylisy E 2088 2097 Strahl Jiří USK Praha A 1922 1944 ½
2017/2018 1 TJ Kobylisy E 2088 2097 Kalivoda Jaroslav �K Sokol Vy�ehrad E 2026 2038 ½
2017/2018 11 ŠK Teplice 2098 2128 Boreš Miroslav SK Děčín 2179 2201 0
2017/2018 5 ŠK Teplice 2098 2128 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2105 2079 0
2017/2018 4 ŠK Teplice 2098 2128 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 1
2017/2018 3 ŠK Teplice 2098 2128 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 ½
2017/2018 1 ŠK Teplice 2147 2143 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 2012 2039 0
2016/2017 4 TJ Kobylisy E 2088 2097 Strahl Jiří USK Praha A 1922 1944 ½
2016/2017 1 TJ Kobylisy E 2088 2097 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2026 2038 ½
2016/2017 11 ŠK Teplice 2245 2203 Kovář Vojtěch Bartoš Unichess "B" 2346 2341 ½
2016/2017 10 ŠK Teplice 2245 2203 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 1
2016/2017 9 ŠK Teplice 2245 2203 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 ½
2016/2017 8 ŠK Teplice 2245 2203 Hons Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. 1983 1996 1
2016/2017 4 ŠK Teplice 2245 2203 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 0
2016/2017 1 ŠK Teplice 2245 2203 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2280 2262 0
2015/2016 10 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice E 1800 ½
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1897 1922 1
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Popper Tomáš Unichess F 2034 2032 ½
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 0
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 1885 1
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Štěrba Erik ŠK Mlejn A 1808 1987 ½
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy E 2242 2203 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1931 1955 1
2015/2016 11 ŠK Teplice 2245 2203 Šplíchal Petr Unichess "B" 1964 1980 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice 2245 2203 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 0
2015/2016 8 ŠK Teplice 2245 2203 Matsenko Andrei ŠK AD Jičín "B" 2327 2442 ½
2015/2016 7 ŠK Teplice 2245 2203 Richterová Nataša ŠK AD Jičín "C" 2187 2104 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice 2245 2203 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 ½
2015/2016 5 ŠK Teplice 2245 2203 Vozka Pavel SK Děčín 2246 2256 ½
2015/2016 4 ŠK Teplice 2245 2203 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 1
2015/2016 2 ŠK Teplice 2245 2203 Cakl Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2083 ½
2015/2016 10 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2017 2038 0
2015/2016 8 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 0
2015/2016 5 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 0
2015/2016 4 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Komprda Pavel USK Praha A 2051 2062 ½
2015/2016 3 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy D 1804 1871 1
2015/2016 1 Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 Vrbata Zbyněk Unichess D 2312 2302 0
2014/2015 10 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Janda Jiří Sokol Kobylisy D 2177 2174 0
2014/2015 9 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2019 2069 0
2014/2015 8 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Wiener Richard Sokol Vršovice D 2005 1926 1
2014/2015 7 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Terpstra Wiep ŠK Smíchov M 1968 ½
2014/2015 6 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Šobotník Petr Bohemians Praha E 2000 2020 1
2014/2015 5 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Čuchna Martin SK Loko Praha C 1907 1910 1
2014/2015 4 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1801 1840 ½
2014/2015 2 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2094 2089 0
2014/2015 1 Kbelská šachová reprezentace A 2230 2225 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 2023 1931 1
2014/2015 10 ŠK Teplice 2230 2225 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2085 2094 ½
2014/2015 9 ŠK Teplice 2230 2225 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2233 2231 ½
2014/2015 8 ŠK Teplice 2230 2225 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec 1929 1945 1
2014/2015 7 ŠK Teplice 2230 2225 Valenta Petr CHESS MOST "B" 1900 1894 ½
2014/2015 6 ŠK Teplice 2230 2225 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2150 2166 ½
2014/2015 5 ŠK Teplice 2230 2225 Purnoch Josef NERATOVICE 2188 2185 0
2014/2015 4 ŠK Teplice 2230 2225 Valeš Václav SK Děčín 2164 2158 ½
2014/2015 3 ŠK Teplice 2230 2225 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 1
2014/2015 1 ŠK Teplice 2230 2225 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 ½
2014/2015 6 Teplice "B" 2230 2225 Sochor Jiří Šachy Povrly 2243 2236 ½
2014/2015 5 Teplice "B" 2230 2225 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 1
2014/2015 4 Teplice "B" 2230 2225 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 1
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 ½
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 ½
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 0
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 ½
2013/2014 10 ŠK Teplice 2235 2222 Umanec Filip TJ NERATOVICE 2244 2246 ½
2013/2014 9 ŠK Teplice 2235 2222 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2101 ½
2013/2014 8 ŠK Teplice 2235 2222 Vágner Tomáš CHESS MOST 2316 2313 ½
2013/2014 7 ŠK Teplice 2235 2222 Šmíd Miroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2131 2122 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice 2235 2222 Havránek Miroslav SK Děčín 2165 2163 1
2013/2014 5 ŠK Teplice 2235 2222 Polák Benedikt Desko Liberec 2195 2196 ½
2013/2014 4 ŠK Teplice 2235 2222 Paganik Pavel TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2225 2223 0
2013/2014 3 ŠK Teplice 2235 2222 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2213 2211 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice 2235 2222 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 1
2013/2014 1 ŠK Teplice 2235 2222 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2337 2340 1
2012/2013 9 ŠK Teplice 2229 2222 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 1
2012/2013 7 ŠK Teplice 2229 2222 Kšána Václav Chess Most A 2127 2120 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice 2229 2222 Jiřík Vlastimil TJ Sokol Plzeň-Letná 1920 1923 1
2012/2013 1 ŠK Teplice 2229 2222 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 2040 2040 ½
2011/2012 10 ŠK Teplice 2265 2252 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice 2265 2252 Fryč Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2164 2157 ½
2011/2012 1 ŠK Teplice 2265 2252 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2066 2030 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2245 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2245 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2400 0
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2245 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2245 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2245 Vavruška David ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2299 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2245 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2245 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2302 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2245 Zimmermann Rene TJ Krásná Lípa 2113 0
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2245 Horák Michal MARTY BANÍK Most 2219 1
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 2277 Schula Michal Sokol Praha Kobylisy 2275 0
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2277 Havránek Miroslav SK Děčín A 2228 ½
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 2277 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2235 0
2009/2010 11 ŠK Teplice 2277 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 0
2009/2010 10 ŠK Teplice 2277 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 0
2009/2010 9 ŠK Teplice 2277 Bretšnajdr Vladimír Poštovní spořitelna B"" 2318 1
2009/2010 8 ŠK Teplice 2277 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 1
2009/2010 7 ŠK Teplice 2277 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2282 0
2009/2010 6 ŠK Teplice 2277 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 ½
2009/2010 5 ŠK Teplice 2277 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2346 0
2009/2010 4 ŠK Teplice 2277 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2260 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice 2277 Štočková Zuzana Výstaviště Lysá nad Labem 2401 ½
2009/2010 2 ŠK Teplice 2277 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2305 1
2009/2010 1 ŠK Teplice 2277 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 0
2008/2009 11 ŠK Teplice 2269 Jeníček Jiří ŠK Kladno"A" 2112 1
2008/2009 10 ŠK Teplice 2269 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 ½
2008/2009 9 ŠK Teplice 2269 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz"A" 2123 0
2008/2009 8 ŠK Teplice 2269 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2196 1
2008/2009 7 ŠK Teplice 2269 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2071 1
2008/2009 6 ŠK Teplice 2269 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2074 1
2008/2009 5 ŠK Teplice 2269 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice 2269 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 1
2008/2009 3 ŠK Teplice 2269 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha"B" 2198 1
2008/2009 2 ŠK Teplice 2269 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 2087 1
2008/2009 1 ŠK Teplice 2269 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK"C" 2170 ½
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice B 2259 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice A 2099 1
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 2259 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice B 2259 Louček Vlastimil ŠK Louny A 2293 0
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice B 2259 Klátil Karel SK Děčín B 2016 ½
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 2259 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 2259 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice B 2259 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice B 2259 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 0
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice Toman Jaroslav ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice Kopta Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice Volf Jaromír ŠK Rakovník 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice Kameník Martin Marty Baník Most 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice Šmíd Miroslav Bohemians Praha B ½
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice Muroň Miroslav ŠK DA Praha A 1
2006/2007 11 Bonex Teplice"A" 2221 Neuman Petr ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 ½
2006/2007 10 Bonex Teplice"A" 2221 Pokorný Milan Bohemians Praha "B" 2197 1
2006/2007 9 Bonex Teplice"A" 2221 Bargel Martin TJ Neratovice 2147 1
2006/2007 8 Bonex Teplice"A" 2221 Krejčík Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2143 0
2006/2007 7 Bonex Teplice"A" 2221 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 1
2006/2007 6 Bonex Teplice"A" 2221 Švarc Roman ŠK Union Louny"A" 2120 1
2006/2007 5 Bonex Teplice"A" 2221 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2212 ½
2006/2007 4 Bonex Teplice"A" 2221 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 1
2006/2007 3 Bonex Teplice"A" 2221 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 0
2006/2007 2 Bonex Teplice"A" 2221 Sejkora Vlastimil SK Děčín "A" 2176 1
2006/2007 1 Bonex Teplice"A" 2221 Bretšnajdr Vladimír ČSOB"B" 2288 0
2006/2007 11 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Friml Antonín ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 0
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Volák Jan Lokomotiva Most "B" 1992 1
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Louček Vlastimil TJ Lokomotiva Most "A" 2270 1
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2058 1
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2215 1
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Šváb Jan ŠK Most"A" 2089 1
2006/2007 4 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Klátil Karel SK Děčín"B" 2017 1
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2129 1
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Kameník Martin Marty Baník Most 2011 1
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "B" 2221 Miškovský Pavel TJ Slovan Jirkov 2060 1
2005/2006 11 TJ Bonex Teplice 2130 Hlaváč Rudolf ŠK Rakovník 2135 ½
2005/2006 10 TJ Bonex Teplice 2130 Švarc Roman ŠK Louny 2145 1
2005/2006 9 TJ Bonex Teplice 2130 Kazimour František ŠK Kladno 1982 1
2005/2006 7 TJ Bonex Teplice 2130 Bujak Michal ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 0
2005/2006 6 TJ Bonex Teplice 2130 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 1
2005/2006 5 TJ Bonex Teplice 2130 Pletánek Jan ŠK ČSOBB"" 2226 0
2005/2006 4 TJ Bonex Teplice 2130 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2189 1
2005/2006 3 TJ Bonex Teplice 2130 Kšána Václav Marty Most 2079 ½
2005/2006 2 TJ Bonex Teplice 2130 Lorenc Tomáš KŠT K.VaryA"" 2125 0
2005/2006 1 TJ Bonex Teplice 2130 Boreš Roman 1.Novoborský B"" 2207 1
2005/2006 11 Caissa Úholičky A 2130 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad J. 2140 ½
2005/2006 10 Caissa Úholičky A 2130 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1938 1
2005/2006 7 Caissa Úholičky A 2130 Purnoch Josef NeratoviceVyvolení 2148 0
2005/2006 6 Caissa Úholičky A 2130 Pauch Jan ŠK Joly Lysá n.L.B 2096 1
2005/2006 5 Caissa Úholičky A 2130 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice 1934 1
2005/2006 4 Caissa Úholičky A 2130 Skácel Tomáš Alva Pb Příbram B 1803 1
2005/2006 3 Caissa Úholičky A 2130 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1899 1
2005/2006 2 Caissa Úholičky A 2130 Jeřábek Jindřich TJ Auto Škoda MB A 1975 0
2005/2006 1 Caissa Úholičky A 2130 Palas Aleš ŠK Kralupy n.Vlt.A 1999 1
2004/2005 11 TJ Bonex Teplice A 2060 Šmíd Miroslav TJ Bohemians B" 2093 0
2004/2005 10 TJ Bonex Teplice A 2060 Kučera Petr 1.Novoborský ŠKA" 2311 0
2004/2005 8 TJ Bonex Teplice A 2060 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2194 0
2004/2005 7 TJ Bonex Teplice A 2060 Kameník Martin Marty Baník Most 2040 1
2004/2005 5 TJ Bonex Teplice A 2060 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 1
2004/2005 4 TJ Bonex Teplice A 2060 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2034 0
2004/2005 3 TJ Bonex Teplice A 2060 Hlaváč Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2150 1
2004/2005 2 TJ Bonex Teplice A 2060 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2171 1
2004/2005 1 TJ Bonex Teplice A 2060 Kozák Miloš ŠK ČSOBB" 2230 0
2004/2005 11 Bonex Teplice "B" 2060 Nejedlo Josef SK Demas Děčín "B" 1936 1
2004/2005 6 Bonex Teplice "B" 2060 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2057 ½
2004/2005 5 Bonex Teplice "B" 2060 Budil Zdeněk Loko Most "B" 1917 0
2004/2005 3 Bonex Teplice "B" 2060 Vašíček Milan Bystřanští jezd "A" 1687 1
2004/2005 2 Bonex Teplice "B" 2060 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2018 0
2003/2004 9 Bonex TepliceA" 2076 Srba Milan ŠK SmíchovA" 2090 0
2003/2004 8 Bonex TepliceA" 2076 Kopta Pavel Sokol KobylisyA" 2242 ½
2003/2004 6 Bonex TepliceA" 2076 Jandourek Lukáš TJ Spol.Neratovice 2166 0
2003/2004 5 Bonex TepliceA" 2076 Polák Benedikt Desko LiberecA" 2097 0
2003/2004 3 Bonex TepliceA" 2076 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B" 2113 0
2003/2004 2 Bonex TepliceA" 2076 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 1
2003/2004 10 Bonex Teplice 2076 Polívka Jaroslav Sokol Údlice 1763 1
2003/2004 7 Bonex Teplice 2076 Horák Lukáš Loko Ústí n.L. 1806 1