Hráč Hrbolka Ladislav

Hrbolka Ladislav

User Pic
Jméno: Hrbolka Ladislav
Oddíl: TJ Sokol Údlice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2119
Elo mezinárodní: 2108
ID: 289
FIDE ID: 300772
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 CHESS Most 2107 2106 Sochor Jiří SK Děčín 2199 2206 ½
2018/2019 10 CHESS Most 2107 2106 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2123 0
2018/2019 9 CHESS Most 2084 2106 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2009 2019 1
2018/2019 8 CHESS Most 2084 2106 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "A" 2214 2207 ½
2018/2019 7 CHESS Most 2071 2106 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2106 2096 1
2018/2019 6 CHESS Most 2071 2106 Kolář Jáchym ŠK UNION Louny 2156 2165 ½
2018/2019 5 CHESS Most 2074 2106 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2186 2193 0
2018/2019 4 CHESS Most 2074 2106 Haman Jakub ŠK Kladno 2225 2226 ½
2018/2019 3 CHESS Most 2080 2106 Říha Jaroslav ŠK Teplice 2077 2110 0
2018/2019 2 CHESS Most 2080 2106 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany 2253 2219 ½
2017/2018 11 Chess Most"B" 2093 2107 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2147 2097 ½
2017/2018 2 Chess Most"B" 2099 2107 Volf Michal ŠK Magic Žatec"A" 1961 1942 1
2017/2018 1 Chess Most"B" 2087 2106 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O 2205 2201 0
2017/2018 11 CHESS Most 2093 2107 Freisler Pavel ŠK Kladno 2266 2242 0
2017/2018 10 CHESS Most 2099 2107 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2243 2230 0
2017/2018 9 CHESS Most 2098 2107 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2210 2197 1
2017/2018 8 CHESS Most 2098 2107 Kovář Josef ŠK Praha-Smíchov 2034 2034 0
2017/2018 7 CHESS Most 2087 2107 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany z.s. 2147 0 ½
2017/2018 6 CHESS Most 2087 2107 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2055 2050 1
2017/2018 5 CHESS Most 2099 2107 Simet Martin ŠK Sokol Klatovy 2175 2212 0
2017/2018 4 CHESS Most 2099 2107 Döring Robert TJ Bohemians Praha "B" 2172 2134 ½
2017/2018 3 CHESS Most 2099 2107 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2159 2121 ½
2017/2018 2 CHESS Most 2099 2107 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2121 2128 ½
2017/2018 1 CHESS Most 2087 2106 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2247 2225 ½
2016/2017 11 CHESS MOST 2104 2114 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½
2016/2017 10 CHESS MOST 2104 2114 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 ½
2016/2017 9 CHESS MOST 2104 2114 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 0
2016/2017 8 CHESS MOST 2104 2114 Jaščenko Olga Bartoš Unichess "B" 2168 2154 ½
2016/2017 7 CHESS MOST 2104 2114 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2035 ½
2016/2017 6 CHESS MOST 2104 2114 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín "D" 2110 2090 1
2016/2017 5 CHESS MOST 2104 2114 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n. L. 1999 1974 1
2016/2017 4 CHESS MOST 2104 2114 Babička Michal SK Děčín 1978 2063 1
2016/2017 3 CHESS MOST 2104 2114 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1901 1898 1
2016/2017 2 CHESS MOST 2104 2114 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1982 1948 ½
2016/2017 1 CHESS MOST 2104 2114 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2151 2134 1
2015/2016 11 CHESS Most 2104 2114 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 ½
2015/2016 10 CHESS Most 2104 2114 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 1
2015/2016 9 CHESS Most 2104 2114 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2183 2170 ½
2015/2016 8 CHESS Most 2104 2114 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2103 ½
2015/2016 7 CHESS Most 2104 2114 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 1
2015/2016 6 CHESS Most 2104 2114 Miskolczi Vítězslav Unichess "B" 2055 2073 ½
2015/2016 4 CHESS Most 2104 2114 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2141 2164 ½
2015/2016 3 CHESS Most 2104 2114 Tázlar Petr ŠK AD Jičín "B" 2218 2209 0
2015/2016 2 CHESS Most 2104 2114 Flašar Jaroslav ŠK AD Jičín "C" 2057 2058 1
2015/2016 1 CHESS Most 2104 2114 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 ½
2015/2016 11 Chess Most"B" 2104 2114 Balín Jan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 0
2015/2016 10 Chess Most"B" 2104 2114 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 1
2015/2016 8 Chess Most"B" 2104 2114 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 0
2015/2016 7 Chess Most"B" 2104 2114 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2094 2090 ½
2015/2016 6 Chess Most"B" 2104 2114 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 ½
2015/2016 5 Chess Most"B" 2104 2114 Bayer Radek ŠK Teplice"B" 2048 2053 ½
2015/2016 3 Chess Most"B" 2104 2114 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 ½
2015/2016 2 Chess Most"B" 2104 2114 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2155 2103 ½
2015/2016 1 Chess Most"B" 2104 2114 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1984 2025 ½
2014/2015 11 CHESS MOST "A" 2066 2074 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 ½
2014/2015 10 CHESS MOST "A" 2066 2074 Gregor Jiří NERATOVICE 2200 2252 ½
2014/2015 9 CHESS MOST "A" 2066 2074 Janda Zdeněk SK Děčín 2178 2163 ½
2014/2015 8 CHESS MOST "A" 2066 2074 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 ½
2014/2015 7 CHESS MOST "A" 2066 2074 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2047 2046 0
2014/2015 6 CHESS MOST "A" 2066 2074 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2194 2190 ½
2014/2015 5 CHESS MOST "A" 2066 2074 Balín Kamil ŠK Spartak Ústí nad Labem 2091 2087 1
2014/2015 4 CHESS MOST "A" 2066 2074 Jareš Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2014 2014 1
2014/2015 3 CHESS MOST "A" 2066 2074 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 ½
2014/2015 2 CHESS MOST "A" 2066 2074 Paldus Petr TJ Lokomotiva Liberec 2010 2015 1
2014/2015 1 CHESS MOST "A" 2066 2074 Valenta Petr CHESS MOST "B" 1900 1894 1
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Sochor Jiří Šachy Povrly 2243 2236 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 1
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2250 2261 0
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Chochol Libor ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2150 2152 0
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 0
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 ½
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 ½
2013/2014 11 Chess Most "B" 2156 2166 Friml Antonín ŠK Teplice "B" 2093 2101 ½
2013/2014 9 Chess Most "B" 2156 2166 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 ½
2013/2014 8 Chess Most "B" 2156 2166 Nudčenko Karel ŠK Union Louny "A" 2064 2055 ½
2013/2014 7 Chess Most "B" 2156 2166 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 ½
2013/2014 6 Chess Most "B" 2156 2166 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 ½
2013/2014 3 Chess Most "B" 2156 2166 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 0
2013/2014 10 CHESS MOST 2156 2166 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 ½
2013/2014 9 CHESS MOST 2156 2166 Korsa Jindřich TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 ½
2013/2014 8 CHESS MOST 2156 2166 Toman Ondřej ŠK Teplice 2080 2057 0
2013/2014 7 CHESS MOST 2156 2166 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 1
2013/2014 6 CHESS MOST 2156 2166 Friml Antonín TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 1
2013/2014 5 CHESS MOST 2156 2166 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2191 2185 ½
2013/2014 4 CHESS MOST 2156 2166 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2217 2213 1
2013/2014 3 CHESS MOST 2156 2166 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1865 1927 1
2013/2014 2 CHESS MOST 2156 2166 Kotek Daniel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 0
2013/2014 1 CHESS MOST 2156 2166 Purnoch Josef TJ NERATOVICE 2152 2150 0
2012/2013 11 Chess Most A 2143 2108 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1763 1
2012/2013 10 Chess Most A 2143 2108 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň-Letná 2090 2082 1
2012/2013 9 Chess Most A 2143 2108 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2004 2001 ½
2012/2013 8 Chess Most A 2143 2108 Kupka František ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2053 2049 ½
2012/2013 7 Chess Most A 2143 2108 Bayer Radek ŠK Teplice 2072 2081 ½
2012/2013 6 Chess Most A 2143 2108 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2082 2119 ½
2012/2013 5 Chess Most A 2143 2108 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvínov - Lom 2040 2040 1
2012/2013 4 Chess Most A 2143 2108 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 0
2012/2013 3 Chess Most A 2143 2108 Albul Olexij ŠK Tachov 2099 2094 ½
2012/2013 2 Chess Most A 2143 2108 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2165 2168 1
2012/2013 11 Chess Most"C" 2143 2108 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2057 2072 ½
2012/2013 6 Chess Most"C" 2143 2108 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice"A" 2101 2164 1
2012/2013 3 Chess Most"C" 2143 2108 Bayer Radek ŠK Teplice"B" 2072 2081 1
2012/2013 2 Chess Most"C" 2143 2108 Nováček Jan Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 0
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Vágner Tomáš Sj.Litoměřice A 2314 2314 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Dusbaba Karel TJ Chlumec A 2101 2128 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Kurka František ŠK Teplice B 2065 2050 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Sejkora Vlastimil Průmstav Svádov-Olšinky A 2221 2223 0
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Nudčenko Karel ŠK Union Louny A 2091 2101 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2246 2247 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Litvínov A 2133 2113 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 ½
2011/2012 11 CHESS MOST 2133 2113 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 9 CHESS MOST 2133 2113 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2066 2030 ½
2011/2012 8 CHESS MOST 2133 2113 Klement Lukáš ŠK Teplice 2239 2251 ½
2011/2012 7 CHESS MOST 2133 2113 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 0
2011/2012 6 CHESS MOST 2133 2113 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2091 1
2011/2012 5 CHESS MOST 2133 2113 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2280 2276 0
2011/2012 4 CHESS MOST 2133 2113 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2139 2130 ½
2011/2012 3 CHESS MOST 2133 2113 Balín Kamil Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2050 2051 ½
2011/2012 2 CHESS MOST 2133 2113 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 ½
2011/2012 1 CHESS MOST 2133 2113 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 1
2010/2011 10 DDM Most"A" 2159 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½
2010/2011 9 DDM Most"A" 2159 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 1
2010/2011 8 DDM Most"A" 2159 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 1
2010/2011 6 DDM Most"A" 2159 Nováček Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 ½
2010/2011 5 DDM Most"A" 2159 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1887 1
2010/2011 4 DDM Most"A" 2159 Král David ŠK Viamont Teplice"B" 2039 1
2010/2011 3 DDM Most"A" 2159 Krásný Drahomír ŠK Střelnice Kadaň 1833 ½
2010/2011 2 DDM Most"A" 2159 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1937 ½
2010/2011 11 SK Děčín 2159 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 ½
2010/2011 10 SK Děčín 2159 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 ½
2010/2011 9 SK Děčín 2159 Hadraba Vladimír ŠK Viamont Teplice 2225 ½
2010/2011 7 SK Děčín 2159 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 0
2010/2011 3 SK Děčín 2159 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 ½
2010/2011 2 SK Děčín 2159 Erban Dušan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 1
2010/2011 1 SK Děčín 2159 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2009/2010 10 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Cichý Miroslav MARTY Baník Most 2149 ½
2009/2010 9 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Bargel Martin TJ Neratovice 2177 1
2009/2010 8 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Havránek Miroslav SK Děčín A 2228 ½
2009/2010 7 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Soukup Jiří Karlovarský Tietz A 2332 1
2009/2010 6 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Postl Petr Karlovarský Tietz B 1887 ½
2009/2010 5 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Forman Štěpán Sokol Praha Kobylisy 2332 ½
2009/2010 4 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Švarc Roman Slovan Jirkov 2135 0
2009/2010 3 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK C 2212 0
2009/2010 2 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2235 ½
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Hadraba Vladimír ŠK Spartak Ústí n.L. 2247 ½
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Most 2153 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 1
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Most 2153 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 0
2009/2010 8 TJ Lokomotiva Most 2153 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 ½
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Most 2153 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 1
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Most 2153 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2081 1
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Most 2153 Reitinger Petr TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 ½
2009/2010 2 TJ Lokomotiva Most 2153 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 ½
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Most 2153 Skála Kamil ŠK Most"A" 1959 ½
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Most 2165 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 0
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Most 2165 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Most 2165 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 ½
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Most 2165 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 ½
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Most 2165 Semerdžiev Stefan Sj.Litoměřice"B" 1937 ½
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Most 2165 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Most 2165 Bláha Jiří ŠK Teplice"C" 2226 ½
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha"B" 2200 ½
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 2068 1
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Jeníček Jiří ŠK Kladno"A" 2112 1
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 ½
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2351 ½
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2196 ½
2008/2009 4 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 ½
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz"A" 2123 ½
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Švarc Roman Slovan Jirkov"A" 2088 0
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2165 Umanec Filip TJ Neratovice 2160 0
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Most 2146 Klátil Karel SK Děčín B 2016 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Most 2146 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 ½
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Most 2146 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2274 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Most 2146 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.B 2152 1
2007/2008 6 TJ Lokomotiva Most 2146 Bláha Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 2112 0
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Most 2146 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Most 2146 Paganik Pavel Slovan Jirkov A 2277 ½
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Most 2146 Šura Jaroslav TJ Sj.Litoměřice A 2115 ½
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Most 2146 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 0
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Most 2146 Pešek Radomír ŠK Most A 2102 ½
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Lamser Jan ČSOB"B" 2157 ½
2006/2007 10 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Bujak Michal ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2207 0
2006/2007 9 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Šindler Michal Bohemians Praha "B" 2150 ½
2006/2007 7 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Lorenc Tomáš KŠ Tietz Karlovy Vary 2137 0
2006/2007 5 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Dvořák Stanislav Bonex Teplice"A" 2015 1
2006/2007 4 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2058 ½
2006/2007 3 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Kratochvíl Jakub Baník Chemakryl Sokolov 2050 1
2006/2007 2 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Mišičko Ján ŠK Rakovník 2074 0
2006/2007 1 TJ SSZŠ Litvínov 2159 Valeš Václav SK Děčín "A" 2120 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Most "B" 2159 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1984 1
2006/2007 4 Lokomotiva Most "B" 2159 Kšána Václav Marty Baník Most 2063 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Most "B" 2159 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2076 ½
2005/2006 11 TJ Loko MostA"" 2164 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 ½
2005/2006 10 TJ Loko MostA"" 2164 Reitinger Petr Marty Most 2095 ½
2005/2006 9 TJ Loko MostA"" 2164 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 1
2005/2006 8 TJ Loko MostA"" 2164 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 2074 ½
2005/2006 7 TJ Loko MostA"" 2164 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2207 1
2005/2006 6 TJ Loko MostA"" 2164 Mazánek Kamil ŠK Louny 2187 1
2005/2006 5 TJ Loko MostA"" 2164 Jeníček Jiří ŠK Kladno 2121 0
2005/2006 4 TJ Loko MostA"" 2164 Völfl Zdeněk 1.Novoborský B"" 2280 ½
2005/2006 3 TJ Loko MostA"" 2164 Bujak Michal ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 ½
2005/2006 2 TJ Loko MostA"" 2164 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 ½
2005/2006 1 TJ Loko MostA"" 2164 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOBB"" 2304 ½
2004/2005 11 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Schula Michal TJ PankrácB" 2245 ½
2004/2005 10 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Kameník Martin Marty Baník Most 2040 ½
2004/2005 9 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 0
2004/2005 7 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Vozka Pavel ŠK ČSOBB" 2231 ½
2004/2005 6 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Kučera Petr 1.Novoborský ŠKA" 2311 0
2004/2005 5 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Valeš Václav SK Demas DěčínA" 2194 0
2004/2005 4 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2083 ½
2004/2005 3 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1981 ½
2004/2005 2 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice A 2183 ½
2004/2005 1 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Chura Jan TJ Bohemians B" 2209 ½
2004/2005 11 Loko Most 2174 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 ½
2004/2005 10 Loko Most 2174 Chura Jan Bohemians "A" 2209 0
2004/2005 9 Loko Most 2174 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2076 1
2004/2005 8 Loko Most 2174 Jaček Martin Sokol Vyšehrad "B" 2227 1
2004/2005 7 Loko Most 2174 Soukal Rudolf DA Praha 2187 1
2004/2005 6 Loko Most 2174 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 0
2004/2005 5 Loko Most 2174 Šilar Lubomír Synt.Pardubice 2123 1
2004/2005 4 Loko Most 2174 Plešek Jiří TJ Pankrác "A" 2163 ½
2004/2005 3 Loko Most 2174 Janda Pavel Sokol Vyšehrad "C" 2150 ½
2004/2005 2 Loko Most 2174 Šleich Jan ŠK ČSOB "A" 2275 0
2004/2005 1 Loko Most 2174 Přibyl Martin ŠK Holdia DP B 2308 ½
2003/2004 11 TJ Loko MostA" 2193 Novák Zbyněk Bonex TepliceA" 1955 ½
2003/2004 10 TJ Loko MostA" 2193 Cakl Zdeněk Desko LiberecA" 2077 ½
2003/2004 9 TJ Loko MostA" 2193 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2143 ½
2003/2004 8 TJ Loko MostA" 2193 Buriánek Tomáš Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 1
2003/2004 7 TJ Loko MostA" 2193 Srba Milan ŠK SmíchovA" 2090 ½
2003/2004 6 TJ Loko MostA" 2193 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B" 2113 ½
2003/2004 4 TJ Loko MostA" 2193 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 1
2003/2004 3 TJ Loko MostA" 2193 Kšána Václav Marty Baník Most 1981 1
2003/2004 2 TJ Loko MostA" 2193 Košnar Pavel ŠK Čes.LípaA" 2019 ½
2003/2004 1 TJ Loko MostA" 2193 Purnoch Josef TJ Spol.Neratovice 2154 1
2003/2004 11 SSZŠ Litvínov 2193 Kupšovský Václav Sp.Ústí n.L. 1997 1
2003/2004 10 SSZŠ Litvínov 2193 Pecka František Slovan Jirkov 2070 ½
2003/2004 9 SSZŠ Litvínov 2193 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 1
2003/2004 8 SSZŠ Litvínov 2193 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 1
2003/2004 7 SSZŠ Litvínov 2193 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny 1948 1
2003/2004 6 SSZŠ Litvínov 2193 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2066 ½
2003/2004 5 SSZŠ Litvínov 2193 Magát Josef Sokol Údlice 1951 ½
2003/2004 4 SSZŠ Litvínov 2193 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2136 ½
2003/2004 3 SSZŠ Litvínov 2193 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 ½
2003/2004 2 SSZŠ Litvínov 2193 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 1