Hráč Výprachtický David

Výprachtický David

User Pic
Jméno: Výprachtický David
Oddíl: SK OAZA Praha
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2321
Elo mezinárodní: 2341
ID: 26946
FIDE ID: 346209
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK OAZA Praha B 2341 2321 Bauma Jiří Dukla B 2174 2214 0
2018/2019 9 SK OAZA Praha B 2341 2321 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2220 2217 ½
2018/2019 7 SK OAZA Praha B 2341 2321 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2362 2342 ½
2018/2019 6 SK OAZA Praha B 2341 2321 Dubanský Bohuslav GROP - B 2227 2229 ½
2018/2019 5 SK OAZA Praha B 2341 2321 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2229 2256 ½
2018/2019 4 SK OAZA Praha B 2341 2321 Petr Jakub TJ Bohemians Praha C 2157 2098 0
2018/2019 3 SK OAZA Praha B 2341 2321 Slovák Kilián TJ Kobylisy B 2249 2251 ½
2018/2019 2 SK OAZA Praha B 2341 2321 Velychko Ihor ŠK Viktoria Žižkov A ½
2018/2019 8 SK OAZA Praha C 2341 2321 Mičánek Tomáš GROP Classical Chess 2152 2129 1
2018/2019 6 SK OAZA Praha C 2341 2321 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2065 2098 1
2018/2019 5 SK OAZA Praha C 2341 2321 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2034 2031 1
2018/2019 9 SK OAZA Praha 2341 2321 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2313 2310 ½
2018/2019 8 SK OAZA Praha 2341 2321 Vávra Pavel SK Sokol Vysehrad 2348 2328 ½
2018/2019 6 SK OAZA Praha 2349 2321 Vykouk Jan TJ Neratovice 2441 2444 ½
2018/2019 5 SK OAZA Praha 2349 2321 Studnička Tomáš SK Zikuda Turnov B 2312 2302 0
2018/2019 4 SK OAZA Praha 2353 2326 Fajman Petr SO TJ Dukla Praha 2212 2225 ½
2018/2019 3 SK OAZA Praha 2362 2326 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2412 2426 ½
2018/2019 2 SK OAZA Praha 2362 2326 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2344 2342 0
2018/2019 1 SK OAZA Praha 2360 2326 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha 2393 0 ½
2017/2018 9 SK OAZA Praha B 2341 2321 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha D 2152 2129 1
2017/2018 7 SK OAZA Praha B 2341 2321 Serrano Salvador Eduardo �K Sokol Vy�ehrad E 2280 0 ½
2017/2018 6 SK OAZA Praha B 2341 2321 Háse Pavel �O Praga Praha A 2062 2050 1
2017/2018 5 SK OAZA Praha B 2341 2321 Krůta Jaroslav Kbel.�ach. reprezentace A 1891 1867 1
2017/2018 2 SK OAZA Praha B 2341 2321 Matras Ondřej �K Bohnice A 2213 2232 0
2017/2018 1 SK OAZA Praha B 2341 2321 Londýn Radek �K Sokol Vy�ehrad D 2407 2389 ½
2017/2018 11 SK OAZA Praha 2296 2259 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2194 2181 ½
2017/2018 10 SK OAZA Praha 2282 2259 Kovář Vojtěch Bartos Unichess 2246 2266 1
2017/2018 9 SK OAZA Praha 2282 2259 Černý David 2222 SK Polabiny B 2090 2060 1
2017/2018 8 SK OAZA Praha 2274 2259 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2325 2276 ½
2017/2018 7 SK OAZA Praha 2274 2259 Čáp Adam TJ Neratovice B 2224 2201 ½
2017/2018 6 SK OAZA Praha 2274 2259 Svatoš Jan TJ Bohemians Praha 2277 2281 ½
2017/2018 5 SK OAZA Praha 2274 2259 Přibyl Josef SK Dopravni podnik Praha 2264 2238 ½
2017/2018 4 SK OAZA Praha 2282 2259 Jüptner Jan SK JOLY Lysa nad Labem C 2233 2254 1
2017/2018 3 SK OAZA Praha 2282 2259 Soural Jan TJ Pankrac 2193 2215 ½
2017/2018 2 SK OAZA Praha 2282 2259 Netušil Miloslav SK Sokol Vysehrad 2199 2225 0
2017/2018 1 SK OAZA Praha 2236 2228 Orság Milan TJ Neratovice A 2346 2354 ½
2017/2018 8 TJ CHS Chotebor 2274 2259 Holtman Teodor SK Velke Losiny 2213 0 1
2017/2018 5 TJ CHS Chotebor 2282 2259 Prandstetter Eduard Eurobit 2220 2221 1
2017/2018 4 TJ CHS Chotebor 2282 2259 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2171 1
2017/2018 3 TJ CHS Chotebor 2282 2259 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2226 2210 1
2017/2018 1 TJ CHS Chotebor 2236 2228 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2220 2222 1
2016/2017 6 SK OAZA Praha B 2341 2321 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2062 2050 1
2016/2017 5 SK OAZA Praha B 2341 2321 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1891 1867 1
2016/2017 2 SK OAZA Praha B 2341 2321 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2213 2232 0
2016/2017 1 SK OAZA Praha B 2341 2321 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad D 2407 2389 ½
2016/2017 10 SK OAZA Praha 2203 2165 Česal Jaroslav SK Sokol Vysehrad 2200 2214 ½
2016/2017 9 SK OAZA Praha 2203 2165 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 0
2016/2017 8 SK OAZA Praha 2203 2165 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 1
2016/2017 7 SK OAZA Praha 2203 2165 Novotný Michal 2222 SK Polabiny 2276 2290 1
2016/2017 6 SK OAZA Praha 2203 2165 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin B 2391 2434 0
2016/2017 5 SK OAZA Praha 2203 2165 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 1
2016/2017 4 SK OAZA Praha 2203 2165 Hába Zdeněk TJ Neratovice 2227 2193 ½
2016/2017 3 SK OAZA Praha 2203 2165 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2281 2253 ½
2016/2017 2 SK OAZA Praha 2203 2165 Movsesian Julia GROP Praha 2328 2327 ½
2016/2017 1 SK OAZA Praha 2203 2165 Klecker Tadeáš TJ Pankrac 2208 2208 ½
2015/2016 11 SK OAZA Praha B 2183 2165 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 1
2015/2016 10 SK OAZA Praha B 2183 2165 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 1
2015/2016 8 SK OAZA Praha B 2183 2165 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 ½
2015/2016 6 SK OAZA Praha B 2183 2165 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2189 2171 1
2015/2016 4 SK OAZA Praha B 2183 2165 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2354 2345 0
2015/2016 3 SK OAZA Praha B 2183 2165 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha B 2379 2362 1
2015/2016 1 SK OAZA Praha B 2183 2165 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 0
2015/2016 10 TJ Lanškroun 2203 2165 Boháček Milan ŠK Svitavy 2032 2042 1
2015/2016 7 TJ Lanškroun 2203 2165 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1997 2008 1
2015/2016 6 TJ Lanškroun 2203 2165 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun 2203 2165 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2088 2079 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun 2203 2165 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2041 2077 1
2015/2016 3 TJ Lanškroun 2203 2165 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2183 2211 ½
2015/2016 11 SK OAZA Praha 2203 2165 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2058 2052 1
2015/2016 10 SK OAZA Praha 2203 2165 Bakalář Petr Unichess C 2221 2223 1
2015/2016 9 SK OAZA Praha 2203 2165 Šneberger Josef TJ Plzeň Košutka 1978 1954 1
2015/2016 8 SK OAZA Praha 2203 2165 Folková Martina Šakal Kozolupy 2009 2107 1
2015/2016 7 SK OAZA Praha 2203 2165 Sedláček Tomáš TJ DUKLA Praha 2113 2112 ½
2015/2016 6 SK OAZA Praha 2203 2165 Kotyk Václav ŠK Kladno 2175 2163 ½
2015/2016 5 SK OAZA Praha 2203 2165 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2106 2091 ½
2015/2016 4 SK OAZA Praha 2203 2165 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary 1912 1876 1
2015/2016 3 SK OAZA Praha 2203 2165 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2090 2113 1
2015/2016 2 SK OAZA Praha 2203 2165 Klecker Tadeáš ŠK Sokol Vyšehrad B 2208 2208 0
2015/2016 1 SK OAZA Praha 2203 2165 Novák Michal ŠK Líně 2156 2188 ½
2014/2015 11 SK OAZA Praha C 2121 2136 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 ½
2014/2015 10 SK OAZA Praha C 2121 2136 Hála Martin TJ Praga Praha B 1953 1947 1
2014/2015 9 SK OAZA Praha C 2121 2136 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2223 2217 0
2014/2015 8 SK OAZA Praha C 2121 2136 Smolka Josef Sokol Vršovice C 1903 1914 1
2014/2015 7 SK OAZA Praha C 2121 2136 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 ½
2014/2015 6 SK OAZA Praha C 2121 2136 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 1
2014/2015 4 SK OAZA Praha C 2121 2136 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2035 2037 1
2014/2015 2 SK OAZA Praha C 2121 2136 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2084 2092 1
2014/2015 11 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1962 1952 1
2014/2015 10 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Beil Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 2195 2172 0
2014/2015 9 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 0
2014/2015 5 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2174 2184 ½
2014/2015 3 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř B 2040 2043 ½
2014/2015 2 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 0
2014/2015 1 SK + Sokol Žamberk 2121 2136 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 1
2014/2015 11 SK OAZA Praha 2121 2136 Skála Jaromír TJ Sparta Kutná Hora 1973 1976 1
2014/2015 10 SK OAZA Praha 2121 2136 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 1
2014/2015 9 SK OAZA Praha 2121 2136 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 2016 2016 1
2014/2015 8 SK OAZA Praha 2121 2136 Kořenek František ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2095 0
2014/2015 7 SK OAZA Praha 2121 2136 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava 1894 2045 ½
2014/2015 6 SK OAZA Praha 2121 2136 Brychta David ŠK Gordic 2142 2134 0
2014/2015 4 SK OAZA Praha 2121 2136 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2056 0
2014/2015 3 SK OAZA Praha 2121 2136 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad B 2058 2072 1
2014/2015 2 SK OAZA Praha 2121 2136 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2027 2015 ½
2014/2015 1 SK OAZA Praha 2121 2136 Jurásek Miroslav ŠK GROP Praha 2284 2257 1
2013/2014 10 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 1
2013/2014 9 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 1
2013/2014 8 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2188 2196 0
2013/2014 7 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 ½
2013/2014 6 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 1
2013/2014 4 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 0
2013/2014 3 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 0
2013/2014 2 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí B 2131 2126 ½
2013/2014 1 SK + Sokol Žamberk 2133 2150 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 1
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 ½
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2221 2230 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Pekař Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2157 2172 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 0
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Zeberski Jakub Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2351 2386 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 0
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 ½
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2094 2099 1
2012/2013 11 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 ½
2012/2013 10 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 1
2012/2013 9 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 ½
2012/2013 8 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 ½
2012/2013 7 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 0
2012/2013 6 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 1
2012/2013 5 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 0
2012/2013 4 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 ½
2012/2013 2 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 0
2012/2013 1 SK + Sokol Žamberk 2092 2154 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 1
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2098 2146 0
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2224 2234 ½
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 ½
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 0
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 ½
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Bernard Borek AKIS Pardubice 2341 2341 1
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2326 2292 ½
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2131 2129 0
2011/2012 11 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Sýkora Josef Rapid Pardubice C 2143 2117 1
2011/2012 10 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 1
2011/2012 9 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 ½
2011/2012 8 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2149 2150 1
2011/2012 7 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 0
2011/2012 6 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 1
2011/2012 5 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Jelínek Milan ŠK Vysoké Mýto C 2069 1984 ½
2011/2012 4 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 ½
2011/2012 2 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 0
2011/2012 1 SK+Sokol Žamberk 2020 2173 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 ½
2010/2011 11 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1810 ½
2010/2011 10 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1984 1
2010/2011 9 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Solil Roman TJ Lanškroun "B" 1999 1
2010/2011 7 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 ½
2010/2011 6 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1985 0
2010/2011 5 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1938 1
2010/2011 4 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2066 ½
2010/2011 3 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Dostálek Vladimír Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1621 1
2010/2011 2 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1865 1
2010/2011 1 SK + Sokol Žamberk "B" 1972 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1860 1
2010/2011 11 SK + Sokol Žamberk 1972 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 ½
2010/2011 10 SK + Sokol Žamberk 1972 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 ½
2010/2011 9 SK + Sokol Žamberk 1972 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 1
2010/2011 7 SK + Sokol Žamberk 1972 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 0
2010/2011 6 SK + Sokol Žamberk 1972 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 1
2010/2011 5 SK + Sokol Žamberk 1972 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2244 ½
2010/2011 4 SK + Sokol Žamberk 1972 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2010/2011 3 SK + Sokol Žamberk 1972 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 0
2010/2011 2 SK + Sokol Žamberk 1972 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 ½
2010/2011 1 SK + Sokol Žamberk 1972 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 1
2009/2010 11 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1692 1
2009/2010 10 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2001 1
2009/2010 9 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička B"" 1990 ½
2009/2010 8 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1787 ½
2009/2010 7 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1916 ½
2009/2010 6 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1791 ½
2009/2010 5 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová B"" 1665 1
2009/2010 4 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1951 1
2009/2010 3 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B"" 1918 ½
2009/2010 2 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1821 1
2009/2010 1 SK + Sokol Žamberk A"" 1908 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B"" 1851 ½
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2062 0
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 1
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2023 ½
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 ½
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 ½
2009/2010 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 ½
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 ½
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2175 1
2008/2009 11 SK+Sokol Žamberk C 1693 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2162 ½
2008/2009 10 SK+Sokol Žamberk C 1693 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 ½
2008/2009 9 SK+Sokol Žamberk C 1693 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1880 1
2008/2009 8 SK+Sokol Žamberk C 1693 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1680 1
2008/2009 7 SK+Sokol Žamberk C 1693 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1833 1
2008/2009 6 SK+Sokol Žamberk C 1693 Papáček Miloš TJ Jablonné nad Orlicí 1909 ½
2008/2009 5 SK+Sokol Žamberk C 1693 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1827 1
2008/2009 4 SK+Sokol Žamberk C 1693 Merta Josef ŠO K a.s. Kunvald 1826 ½
2008/2009 3 SK+Sokol Žamberk C 1693 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1846 1
2008/2009 2 SK+Sokol Žamberk C 1693 Mikyska Kamil TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 1
2008/2009 1 SK+Sokol Žamberk C 1693 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1743 ½
2008/2009 11 SK Žamberk 1693 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1985 ½
2008/2009 10 SK Žamberk 1693 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2045 1
2008/2009 9 SK Žamberk 1693 Flašar Jaroslav Sokol Hradec Králové 1592 1
2008/2009 8 SK Žamberk 1693 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1791 1
2008/2009 7 SK Žamberk 1693 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n.Kn. B 1575 ½
2008/2009 6 SK Žamberk 1693 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1579 1
2008/2009 5 SK Žamberk 1693 Krušina Patrik ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1516 1
2008/2009 4 SK Žamberk 1693 Kubáček Radek Bižuterie Jablonec n.N. 1250 1
2008/2009 3 SK Žamberk 1693 Půlpán Jakub 2222 + ALFA Pardubice 1957 0
2008/2009 2 SK Žamberk 1693 Zörklerová Eliška Auto Škoda Ml. Boleslav 1417 1
2008/2009 1 SK Žamberk 1693 Kohout Martin Jiskra RMSK N. Bydžov B 1724 0
2008/2009 11 SK + Sokol Žamberk 1693 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2008/2009 10 SK + Sokol Žamberk 1693 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 ½
2008/2009 9 SK + Sokol Žamberk 1693 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1968 1
2008/2009 7 SK + Sokol Žamberk 1693 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 0
2008/2009 6 SK + Sokol Žamberk 1693 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 0
2008/2009 5 SK + Sokol Žamberk 1693 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 0
2008/2009 4 SK + Sokol Žamberk 1693 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 1
2008/2009 2 SK + Sokol Žamberk 1693 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 ½
2008/2009 1 SK + Sokol Žamberk 1693 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 1
2007/2008 11 SK Žamberk 1591 Římal Patrik Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1100 1
2007/2008 10 SK Žamberk 1591 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec "A" 1610 1
2007/2008 9 SK Žamberk 1591 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec "B" 1411 1
2007/2008 8 SK Žamberk 1591 Freisleben Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 7 SK Žamberk 1591 Krušina Patrik TJ Lanškroun 1258 1
2007/2008 6 SK Žamberk 1591 Hromádka Ondřej Sokol Hradec Králové 1250 1
2007/2008 5 SK Žamberk 1591 Pajerský Michal TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 4 SK Žamberk 1591 Pochobradský Libor 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 1
2007/2008 3 SK Žamberk 1591 Sabolová Kristýna ŠK + DDM Vysoké Mýto 1579 1
2007/2008 2 SK Žamberk 1591 Ševčík Radek Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1345 ½
2007/2008 1 SK Žamberk 1591 Horníček Pavel Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1595 0
2007/2008 11 ŠK Žamberk C 1591 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1626 ½
2007/2008 9 ŠK Žamberk C 1591 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1660 1
2007/2008 8 ŠK Žamberk C 1591 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1918 ½
2007/2008 7 ŠK Žamberk C 1591 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1708 1
2007/2008 6 ŠK Žamberk C 1591 Hodek Roman ŠK Kunvald 1675 ½
2007/2008 5 ŠK Žamberk C 1591 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1944 0
2007/2008 4 ŠK Žamberk C 1591 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 1
2007/2008 3 ŠK Žamberk C 1591 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1772 ½
2007/2008 2 ŠK Žamberk C 1591 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1931 1
2007/2008 1 ŠK Žamberk C 1591 Plíva Jaroslav ŠK Žamberk B 1746 1
2007/2008 9 SK Žamberk E 1591 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1815 0
2007/2008 8 SK Žamberk E 1591 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1489 1
2007/2008 7 SK Žamberk E 1591 Kainek Jan SK Žamberk F 1307 1
2007/2008 6 SK Žamberk E 1591 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1525 1
2007/2008 4 SK Žamberk E 1591 Charvát Václav SK Žamberk D 1399 1
2007/2008 3 SK Žamberk E 1591 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1607 0
2007/2008 2 SK Žamberk E 1591 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1458 1
2007/2008 1 SK Žamberk E 1591 Víglaský Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1313 1
2006/2007 7 SK Žamberk 1384 Nosek Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1470 1
2006/2007 6 SK Žamberk 1384 Provazník Jan Sokol Hradec Králové ½
2006/2007 5 SK Žamberk 1384 Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec A 1531 1
2006/2007 4 SK Žamberk 1384 Kosek Marek ŠK+DDM Vysoké Mýto 1697 ½
2006/2007 3 SK Žamberk 1384 Chmelík Ondřej ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 ½
2006/2007 2 SK Žamberk 1384 Kapoun Vít Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 1 SK Žamberk 1384 Čižinský Petr M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 10 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Krummer Dušan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1833 ½
2006/2007 9 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Felcman Martin TJ Jablonné nad Orlicí 1422 ½
2006/2007 8 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Brdíček David SK Žamberk B 1743 1
2006/2007 7 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1270 0
2006/2007 6 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová B 1250 1
2006/2007 4 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Vu Antonín FYGR Lanškroun 1250 1
2006/2007 3 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Židek Pavel TJ Sokol Horní Čermná 1000 1
2006/2007 1 ŠO K a.s. Kunvald 1384 Flos Petr Lokomotiva Česká Třebová A 1672 1
2006/2007 8 SK Žamberk E"" 1384 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1548 0
2006/2007 6 SK Žamberk E"" 1384 Kapoun Vít Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1250 1
2006/2007 5 SK Žamberk E"" 1384 Pácha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C"" 1250 1
2006/2007 4 SK Žamberk E"" 1384 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1489 1
2006/2007 2 SK Žamberk E"" 1384 Mazura Jaroslav SK Žamberk C"" 1627 0
2006/2007 1 SK Žamberk E"" 1384 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná B"" 1491 1
2005/2006 11 SK Žamberk 1331 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec D 1
2005/2006 10 SK Žamberk 1331 Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 9 SK Žamberk 1331 Blecha Martin TJ Sokol Praha-Kobylisy 0
2005/2006 8 SK Žamberk 1331 Horníček Pavel Panda Rychnov n.Kn. 1262 0
2005/2006 7 SK Žamberk 1331 Zemanová Šárka ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 6 SK Žamberk 1331 Čižinský Petr Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 5 SK Žamberk 1331 Půlpán Jakub TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 1
2005/2006 4 SK Žamberk 1331 Tomeš Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 0
2005/2006 3 SK Žamberk 1331 Eibl Milan Jiskra RMSK Nový Bydžov ½
2005/2006 2 SK Žamberk 1331 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1411 0
2005/2006 1 SK Žamberk 1331 Bednář Bohumil TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1
2005/2006 13 ŠK Žamberk E 1331 Farkaš Jan Tropic Lanškroun C 1000 ½
2005/2006 12 ŠK Žamberk E 1331 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1616 0
2005/2006 9 ŠK Žamberk E 1331 Myška František Sokol Němčice 1588 0
2005/2006 8 ŠK Žamberk E 1331 Marek Michal TJ Lanškroun C 1250 0
2005/2006 7 ŠK Žamberk E 1331 Kozák Jan Tropic Lanškroun B 1000 ½
2005/2006 4 ŠK Žamberk E 1331 Pirkl Luboš Lokomotiva Česká Třebová C 1510 1
2005/2006 3 ŠK Žamberk E 1331 Klejch František Jiskra Litomyšl B 1331 1
2005/2006 2 ŠK Žamberk E 1331 Kerschbaum Jaroslav ŠK Žamberk D 1000 0
2005/2006 1 ŠK Žamberk E 1331 Šilar Karel Sokol Horní Čermná B 1510 ½