Hráč Sedláček Tomáš

Sedláček Tomáš

User Pic
Jméno: Sedláček Tomáš
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2062
Elo mezinárodní: 2059
ID: 512
FIDE ID: 319031
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Loko Praha A 2035 2047 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2151 2142 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha A 2035 2047 Vávra Jan Sokol Vršovice A 1962 1966 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha A 2035 2047 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2042 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha A 2035 2047 Daniel Martin TJ Bohemians B 2056 2057 ½ soutěž
2019/2020 9 Dukla C 2035 2047 Slovák Pavel DDM Praha 6 B 2012 2015 1 soutěž
2019/2020 7 Dukla C 2035 2047 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad E 2122 2113 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla C 2035 2047 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 1 soutěž
2019/2020 5 Dukla C 2035 2047 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2178 2162 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla C 2035 2047 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2037 2035 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla C 2035 2047 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2250 2238 0 soutěž
2019/2020 2 Dukla C 2035 2047 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 0 soutěž
2019/2020 1 Dukla C 2035 2047 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha D - EA Hotels 2300 0 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Dukla Praha 2049 2047 Lácha Josef ŠK Slavoj Litoměřice 1981 1997 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Dukla Praha 2046 2047 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 2011 2026 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Dukla Praha 2046 2047 Dvořák Jan TJ Kobylisy "A" 2178 2170 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Dukla Praha 2035 2047 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2005 2005 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Dukla Praha 2035 2047 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2094 2097 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Dukla Praha 2029 2038 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2175 2166 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Dukla Praha 2019 2038 Janda Zdeněk SK Děčín 2058 2067 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Dukla Praha 2019 2038 Jeníček Emil ŠK Teplice 2016 2030 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Dukla Praha 2019 2038 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2035 2052 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Dukla Praha 2021 2038 Cozl David Český Lev Kolešovice 1963 1965 ½ soutěž
2018/2019 8 LISA A 2016 2062 Hradecký Ivo TJ Pankrác E 2107 2097 0 soutěž
2018/2019 7 LISA A 2016 2062 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2124 2103 ½ soutěž
2018/2019 6 LISA A 2016 2062 Jarrah Kamal USK Praha A 2023 2033 ½ soutěž
2018/2019 3 LISA A 2016 2062 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2214 2205 ½ soutěž
2018/2019 13 Dukla B 2016 2062 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 1992 1994 ½ soutěž
2018/2019 12 Dukla B 2016 2062 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2217 2209 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla B 2016 2062 Táborský Rostislav ŠK Viktoria Žižkov A 2120 2202 0 soutěž
2018/2019 10 Dukla B 2016 2062 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 1967 1958 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla B 2016 2062 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2140 2150 1 soutěž
2018/2019 8 Dukla B 2016 2062 Neuman Zákoucká Adéla ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla B 2016 2062 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1994 1997 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla B 2016 2062 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2175 2161 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla B 2016 2062 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1931 1948 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla B 2016 2062 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2016 2052 0 soutěž
2018/2019 11 SO TJ Dukla Praha 2005 2062 Michálek Jan TJ Sakal Kozolupy 2234 2214 ½ soutěž
2018/2019 10 SO TJ Dukla Praha 1994 2062 Forman Štěpán TJ Neratovice 2263 2304 ½ soutěž
2018/2019 9 SO TJ Dukla Praha 1994 2062 Vltavský Vladimír SK Zikuda Turnov B 2175 2188 ½ soutěž
2018/2019 8 SO TJ Dukla Praha 1969 2062 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2268 2254 ½ soutěž
2018/2019 7 SO TJ Dukla Praha 1969 2062 Červený Petr 2222 SK Polabiny 2340 2320 1 soutěž
2018/2019 6 SO TJ Dukla Praha 2016 2062 Gregor Jiří TJ Pankrac 2248 2212 ½ soutěž
2018/2019 4 SO TJ Dukla Praha 2020 2057 Hollan Petr SK OAZA Praha 2254 2210 0 soutěž
2018/2019 2 SO TJ Dukla Praha 2020 2057 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2032 2037 ½ soutěž
2018/2019 1 SO TJ Dukla Praha 2006 2057 Jaček Martin SK Sokol Vysehrad 2156 2164 1 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Noha Michal SK OAZA Praha C 1963 1976 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Hackel Luděk ŠK DP Praha D - VŠFS II 1930 1942 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2069 2088 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2044 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2083 2090 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Hruška Jan Unichess D 2052 2068 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2058 2091 Vacek Radomír GROP Classical Chess 2040 2039 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Strnad Jakub TJ Kobylisy C 2026 2018 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2144 2134 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2228 2224 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice B 2086 0 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2149 2164 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Bicek Richard ŠK DP Praha B - EA Hotels 2110 2093 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Vičar Petr TJ Pankrác D 2140 2131 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2058 2091 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2016 2033 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Dukla Praha 2059 2091 Pilný Jiří Klub sachistu Ricany 1925 1975 1972 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Dukla Praha 2059 2091 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1935 1941 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Dukla Praha 2058 2091 Šlapák Zdeněk SACHklub Pisek 2096 0 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Dukla Praha 2053 2091 Vičar Petr TJ Pankrac B 2135 2131 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Dukla Praha 2053 2091 Daniel Jiří Eurovia Praha 1936 1947 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Dukla Praha 2061 2096 Přibyl Viktor Sokol Kolin 1986 1982 1 soutěž
2016/2017 9 LISA A 2113 2112 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2145 2147 ½ soutěž
2016/2017 5 LISA A 2113 2112 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 ½ soutěž
2016/2017 4 LISA A 2113 2112 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2033 2043 ½ soutěž
2016/2017 1 LISA A 2113 2112 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2045 2010 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Vokoun Jan TJ Pankrác C 2098 2122 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha A 2227 2193 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 0 soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Strnad Jakub Sokol Kobylisy C 1828 1920 1 soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 1 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 0 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2031 2036 1 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Vrbata Zbyněk Unichess C 2327 2302 0 soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Matras Ondřej GROP B 2247 2217 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Janda Pavel DDM Praha 6 A 2135 2120 1 soutěž
2016/2017 11 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Gutman Petr ŠK Kladno 2138 2144 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Kratochvíl Jakub TJ Praha - Pankrác B 2087 2088 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ DUKLA Praha 2059 2091 Seifarth Robert ŠK DP Praha 2155 2143 1 soutěž
2016/2017 8 TJ DUKLA Praha 2059 2091 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany 1695 1681 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ DUKLA Praha 2058 2091 Budka Jan Sokol Domažlice 2168 2172 1 soutěž
2016/2017 6 TJ DUKLA Praha 2058 2091 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2090 2087 0 soutěž
2016/2017 5 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2017 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Pařízek Vojtěch Sokol Praha Kobylisy 2086 2053 0 soutěž
2016/2017 3 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz A 2109 2091 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ DUKLA Praha 2053 2091 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2206 2194 0 soutěž
2016/2017 1 TJ DUKLA Praha 2061 2096 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2149 2137 0 soutěž
2015/2016 10 LISA A 2113 2112 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha - VŠFS I 2294 2266 0 soutěž
2015/2016 2 LISA A 2113 2112 Krátký Josef SK OAZA Praha B 2051 2043 ½ soutěž
2015/2016 1 LISA A 2113 2112 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2295 2263 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 0 soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2069 2072 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2198 2211 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2099 2089 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy B 2113 2109 1 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2111 2116 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 1 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2232 2200 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Růžička Aleš TJ Praga Praha A 2065 2050 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2084 2096 1 soutěž
2015/2016 11 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2183 2147 0 soutěž
2015/2016 10 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2233 2232 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2090 2113 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Výprachtický David SK OAZA Praha 2203 2165 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Turner Radek ŠK Líně 2077 2067 0 soutěž
2015/2016 5 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Jaščenko Olga Unichess C 2168 2154 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Liška Karel TJ Plzeň Košutka 2095 2115 1 soutěž
2015/2016 2 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Folková Martina Šakal Kozolupy 2009 2107 1 soutěž
2015/2016 1 TJ DUKLA Praha 2113 2112 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2125 2148 ½ soutěž
2014/2015 11 SK LISA A 2112 2111 Vacek Radomír GROP Classic.Chess 2015 2011 1 soutěž
2014/2015 10 SK LISA A 2112 2111 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1829 1829 1 soutěž
2014/2015 8 SK LISA A 2112 2111 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2061 2023 0 soutěž
2014/2015 7 SK LISA A 2112 2111 Málek Martin Sokol Kobylisy C 2050 2066 1 soutěž
2014/2015 5 SK LISA A 2112 2111 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 ½ soutěž
2014/2015 3 SK LISA A 2112 2111 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1937 1935 1 soutěž
2014/2015 2 SK LISA A 2112 2111 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1894 1876 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2084 2092 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Gáj Miloš Unichess ČSOB E 2017 2028 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Brčák Marek TJ Praga Praha B 1937 1935 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Rakovský Adam Sokol Vršovice C 2005 1962 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 0 soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Dukla Praha 2112 2111 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 2077 2066 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Dukla Praha 2112 2111 Janočko Petr ŠK Líně 2039 2035 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Dukla Praha 2112 2111 Drábek Miloslav ŠACHklub Písek 2051 2049 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Dukla Praha 2112 2111 Holý Filip TJ Sokol Plzeň-Letná 1849 1980 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Dukla Praha 2112 2111 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Dukla Praha 2112 2111 Jakl Aleš ŠK Tachov 1989 1998 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Dukla Praha 2112 2111 Chmel Kristián Sokol Praha - Kobylisy 2068 2073 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Dukla Praha 2112 2111 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Dukla Praha 2112 2111 Markovič Milan TJ Sokol Praha-Vršovice 2132 2139 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Dukla Praha 2112 2111 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 ½ soutěž
2013/2014 8 SK LISA A 2093 2094 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 1 soutěž
2013/2014 6 SK LISA A 2093 2094 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2153 2145 ½ soutěž
2013/2014 5 SK LISA A 2093 2094 Seifarth Robert ŠK PORG B 2124 2119 0 soutěž
2013/2014 2 SK LISA A 2093 2094 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2209 2209 1 soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha B 2093 2094 Sharashenidze Akaki ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 0 soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha B 2093 2094 Veselský Michal USK Praha A 2160 2160 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha B 2093 2094 Hollan Martin SK OAZA Praha B 1936 2066 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha B 2093 2094 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha B 2093 2094 Hába Zdeněk SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 0 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha B 2093 2094 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha B 2093 2094 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 ½ soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha B 2093 2094 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha B 2093 2094 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 1 soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha B 2093 2094 Červenka Petr Stavby mostů Praha A 1932 1942 1 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2093 2094 Ťoupal Josef TJ Praga Praha A 1798 1908 0 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2093 2094 Drahorád Daniel Bohemians Praha D 2024 2000 0 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2093 2094 Vávra Jan Sokol Praha-Vršovice B 2058 2056 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2093 2094 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2107 2080 1 soutěž