Hráč Nováček Jan

Nováček Jan

User Pic
Jméno: Nováček Jan
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2062
Elo mezinárodní: 2064
ID: 582
FIDE ID: 310417
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2076 2087 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1979 1987 ½
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2056 2087 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2033 2029 1
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2056 2087 Černý Jakub SK Děčín"B" 1953 1975 1
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2074 2087 Fultner Jaromír Chess Most"B" 1945 1977 0
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2074 2087 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1851 1847 1
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2090 2087 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1856 1857 0
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2088 2100 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"B" 1864 1853 1
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2084 2100 Švarc Roman TJ Klášterec n.O"A" 1998 1993 ½
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2084 2100 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2008 2004 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2103 2100 Černíková Alena Šachy Povrly 1958 1955 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2056 2087 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1774 1729 1
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2084 2100 Mrišo Miloš ASK Lovosice 1739 1785 1
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2087 Mazánek Kamil ŠK UNION Louny 2067 2072 0
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2087 Gutman Petr ŠK Kladno 2093 2093 ½
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2087 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2096 2101 0
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2088 2100 Klátil Karel SK Děčín 1985 1974 ½
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2084 2100 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz "B" 1957 1942 ½
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2103 2100 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1918 1916 ½
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2083 2108 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 2017 2006 1
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2042 2034 0
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2089 2108 Klátil Karel Šachy Povrly 1977 1968 1
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2089 2108 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec"A" 1739 1706 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2108 2108 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O 2088 2092 0
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2108 2108 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1861 1871 1
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2040 2032 ½
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 Nudčenko Karel Slovan Jirkov"A" 2038 2029 1
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2096 2101 Mittelbach Zdeněk ŠK Šachy Chlumec"A" 1893 1904 ½
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2086 2108 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 1
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2096 2101 Mrišo Miloš ASK Lovosice "A" 1725 1793 1
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2083 2108 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2138 2153 1
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2089 2108 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 1997 2023 0
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2108 2108 Šilhan Petr TJ Neratovice "C" 2032 2036 0
2017/2018 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2086 2108 Bayer Radek ŠK Teplice 2036 2034 ½
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2086 2108 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 2010 1892 1
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 Horák Jiří CHESS MOST 2143 2124 ½
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 Klátil Karel SK Děčín 1984 1964 0
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 Lamser Jan Bartoš Unichess "B" 2102 2114 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2049 2035 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2118 2122 ŠK AD Jičín "D" 1
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2150 2166 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 1
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Trmal Jaroslav NERATOVICE 2206 2209 0
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Sochor Jiří SK Děčín 2243 2236 0
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2177 2183 0
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2008 2005 0
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2108 2099 0
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 Herskovič Radek CHESS MOST "B" 2175 2167 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2137 2136 Mašek Daniel SK Děčín "C" 1208 1
2014/2015 11 Unichess B 2137 2136 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2225 2236 ½
2014/2015 9 Unichess B 2137 2136 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2169 2170 1
2014/2015 8 Unichess B 2137 2136 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2104 2089 1
2014/2015 7 Unichess B 2137 2136 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 0
2014/2015 6 Unichess B 2137 2136 Vokoun Jan TJ Praha-Pankrác 2198 2189 0
2014/2015 4 Unichess B 2137 2136 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2258 2254 ½
2014/2015 3 Unichess B 2137 2136 Baláček Tadeáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2217 2214 0
2014/2015 2 Unichess B 2137 2136 Vávra Pavel Unichess A 2333 2321 0
2014/2015 1 Unichess B 2137 2136 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha 2239 2248 1
2013/2014 10 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 Rouč Michal ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1799 1861 1
2013/2014 9 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 Šišák Richard ŠK Union Louny "A" 2031 2021 1
2013/2014 8 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1788 1771 1
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1766 1818 1
2013/2014 5 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. 1881 1858 0
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 2096 ½
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Forman Štěpán Klub šachistů Říčany 1925 2310 2291 1
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Trepka Jan Sokol Tábor 2175 2174 0
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 0
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Pokrupa Marek ŠK Gordic 2183 2186 1
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 0
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 0
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2179 2176 ½
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha 2246 2253 0
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Jančařík Joel Sokol Praha - Kobylisy 2254 2251 ½
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2137 2138 Rozkovec Hynek ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2089 1
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Purnoch Josef TJ Neratovice 2119 2117 ½
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Joukl Zdeněk Sokol Mladá Boleslav 2068 2046 0
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2178 2186 0
2012/2013 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov “B“ 2240 2235 0
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2052 2054 1
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2146 2168 0
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Jarrah Kamal Káva Longberry Kralupy 2053 2027 1
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Boreš Roman SK Děčín 2163 2160 ½
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 1
2012/2013 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2177 2171 0
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2124 2125 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín “B“ 2164 2173 1
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2036 2039 1
2012/2013 5 Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2052 2075 1
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 Hrbolka Ladislav Chess Most"C" 2143 2108 1
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2124 2125 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2057 2072 ½
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Petr Jan TJ Pankrác 2203 2215 1
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2386 2393 ½
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 0
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Beneš Petr ŠK Holdia DP Praha B 2089 2112 0
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 0
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Klecker Tadeáš OAZA Praha 2191 2209 1
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2139 2139 0
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 0
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Studnička Tomáš ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 0
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna B 2138 2137 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2235 2238 0
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Pletánek Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 0
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Kurka František ŠK Viamont Teplice"B" 2069 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2159 ½
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1958 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2090 1
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2127 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1780 1
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2127 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2033 0
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2127 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1875 1
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2089 Volák Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1980 1
2009/2010 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2089 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1802 1
2009/2010 11 Poštovní spořitelna B"" 2089 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 1
2009/2010 10 Poštovní spořitelna B"" 2089 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2233 0
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2089 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2137 1
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2089 Srba Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2182 0
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2089 Beneš Petr Holdia DP Praha B"" 2159 1
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2089 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2198 1
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2089 Jirk Aleš Výstaviště Lysá nad Labem 2184 0
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2089 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2196 1
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2089 Pokorný Petr Poštovní spořitelna A"" 2191 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2074 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 2074 Kurka František ŠK Teplice"B" 2070 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 2074 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2067 1
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 2074 Wichs Jakub ŠK Sp.Ústí"C" 2055 1
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 2074 Sejkora Vlastimil SK Děčín"A" 2181 1
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2074 Pick Štěpán TJ Pankrác 2149 ½
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2074 Janočko Petr Sokol Plzeň - Letná 2047 0
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Nejedlo Josef SK Děčín B 1935 ½
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 1
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 ½
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 2022 1
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 0
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2071 Volek Radomír ŠK Louny A 2056 1
2007/2008 11 ŠK ČSOB "B" Přibyl Jakub ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 10 ŠK ČSOB "B" Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 7 ŠK ČSOB "B" Müller Jan ŠK Rakovník 1
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 4 ŠK ČSOB "B" Korsa Jindřich Bohemians Praha B 0
2006/2007 10 ČSOB"B" 2100 Kratochvíl Jakub Baník Chemakryl Sokolov 2050 0
2006/2007 8 ČSOB"B" 2100 Papay Jindřich SK Děčín "A" 2041 0
2006/2007 7 ČSOB"B" 2100 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny"A" 1910 1
2006/2007 6 ČSOB"B" 2100 Krsek Tomáš ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2103 0
2006/2007 5 ČSOB"B" 2100 Erneker Josef Bohemians Praha "B" 2168 1
2006/2007 4 ČSOB"B" 2100 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 1
2006/2007 2 ČSOB"B" 2100 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 0
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 2117 Chrz Pavel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 1
2005/2006 10 ŠK ČSOBB"" 2117 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 0
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2117 Dalecký Břetislav 1.Novoborský B"" 2153 0
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2117 Miškovský Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2161 ½
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2117 Mrnka Jan Marty Most 1994 1
2005/2006 6 ŠK ČSOBB"" 2117 Nový Daniel KŠT K.VaryA"" 1920 ½
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2117 Schauer Jiří TJ Bonex Teplice 2212 ½
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 2117 Hlaváč Rudolf ŠK Rakovník 2135 ½
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2117 Klakurka Stanislav ŠK Louny 1989 ½
2005/2006 2 ŠK ČSOBB"" 2117 Mišičko Ján ŠK Kladno 2069 0
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2117 Špírek Adam TJ Loko MostA"" 2050 1
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Vágner Tomáš Loko MostB"" 2237 0
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Friml Antonín CHP Litvínov 2189 0
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Erban Dušan Sp.Ustí n.L.B"" 2061 ½
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 0
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Kovář Vojtěch Bonex TepliceB"" 2151 ½
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 2117 Louček Vlastimil Union LounyB"" 2192 ½
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 2154 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠKA" 2158 1
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 2154 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 0
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2154 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 0
2004/2005 7 ŠK ČSOBB" 2154 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2121 ½
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2154 Drahorád Daniel TJ Bohemians B" 2024 ½
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2154 Flek Vladislav TJ PankrácB" 2049 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOBB" 2154 Kšána Václav Marty Baník Most 2083 0
2004/2005 3 ŠK ČSOBB" 2154 Jandourek Lukáš Neratovice Nazguls 2199 1
2004/2005 2 ŠK ČSOBB" 2154 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2133 ½
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2154 Dvořák Stanislav TJ Bonex Teplice A 2042 0
2004/2005 11 Sj.Litoměřice "A" 2154 Friml Antonín CHP Litvínov 2174 0
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 2154 Paganik Pavel Sokol Údlice "A" 2260 0
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2154 Kurka František Bonex Teplice "B" 2166 ½
2004/2005 3 Sj.Litoměřice "A" 2154 Horák Jiří Slovan Jirkov 2292 ½
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 2154 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. "B" 2133 ½
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2154 Louček Vlastimil Union Louny "A" 2247 0
2003/2004 8 ŠK čSOB B 2179 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2270 ½
2003/2004 7 ŠK čSOB B 2179 Možný Miloš TJ Pankrác 2364 0
2003/2004 6 ŠK čSOB B 2179 Kárník Pavel TJ Synthesia Pard. 2392 0
2003/2004 5 ŠK čSOB B 2179 Folk Petr Sokol Plzeň I B 2277 ½
2003/2004 4 ŠK čSOB B 2179 Orság Milan ŠK Dům armády 2382 0
2003/2004 3 ŠK čSOB B 2179 Čech Pavel TJ Slávie Turnov 2393 0
2003/2004 2 ŠK čSOB B 2179 Doležal Jiří Sokol Tábor 2202 ½
2003/2004 1 ŠK čSOB B 2179 Vozka Pavel ŠK ČSOB A 2254 1