Hráč Fojtů Jan

Fojtů Jan

User Pic
Jméno: Fojtů Jan
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2110
Elo mezinárodní: 2102
ID: 10743
FIDE ID: 327565
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 2102 2110 Hába Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2168 2152 0
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2115 2116 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha 2002 1995 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2109 2116 Šplíchal Petr Unichess Underground 1955 1960 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2124 2119 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 „B“ 1916 2000 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2115 2119 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2077 2100 1
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2116 2120 Postupa Martin TJ Pankrac B 2094 2076 ½
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2115 2120 Žák Zbyněk Sokol Kolin 1965 1956 1
2017/2018 1 Klub sachistu Ricany 1925 2122 2125 Gdovin Ján SACHklub Pisek 2032 2042 0
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 2104 2103 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 ½
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 2104 2103 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 2104 2103 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 2104 2103 Stinka Jakub ŠACHklub Písek 1962 1906 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 2104 2103 Žák Zbyněk Sokol Kolín 1992 1977 0
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2212 2210 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2212 2202 1
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2200 2159 0
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2095 2094 ½
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 0
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2080 2083 0
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 2151 2153 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2042 2057 ½
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 2151 2153 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2287 2281 ½
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 2151 2153 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 2096 ½
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 2151 2153 Skořepa Jakub Gambit Jihlava 1804 1868 0
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 2151 2153 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2077 2089 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2159 2157 1
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2096 2084 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Mezera Lukáš ŠK Český Krumlov 2039 2049 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Moravec Vít Sparta Kutná Hora 2131 2102 0
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 2131 2133 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2126 2124 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 Musil Martin JOLY Lysá n.L. D 2059 2064 1
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2012 2008 1
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 A 2121 Vesecký Martin TJ Bohemia Poděbrady 2110 ½
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 2121 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1975 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 2121 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2104 ½
2009/2010 11 Biomedica Říčany B 2091 Purnoch Josef Sokol Hostivice 2163 1
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 2091 Růžička Václav ŠK Kladno B 2082 1
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Jareš Jiří Desko Liberec 1966 0
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2086 0
2009/2010 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Ruda Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa 2065 ½
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Doležal Karel Sokol Kolín 2048 0
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B"" 2184 1
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 ½
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 Jaček Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2111 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany C 2115 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1945 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany C 2115 Soural Jan Sokol Struhařov 2201 0
2008/2009 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2207 0
2008/2009 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2110 1
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 1
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Beneš Petr Sokol Kolín 2141 1
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C"" 2302 1
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 0
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2235 0
2008/2009 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2423 ½
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 0
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 0
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 0
2007/2008 11 Biomedica Říčany C 2129 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2172 ½
2007/2008 9 Biomedica Říčany C 2129 Háse Pavel MONTAKO Kralupy n.V. A 2023 0
2007/2008 8 Biomedica Říčany C 2129 Zeman Martin Alva Příbram B 1966 1
2007/2008 5 Biomedica Říčany C 2129 Němec David ŠK Kladno B 1894 1
2007/2008 4 Biomedica Říčany C 2129 Martinec Karel MONTAKO Kralupy n.V. B 1946 1
2007/2008 3 Biomedica Říčany C 2129 Tejkal Jiří Caissa Úholičky 1984 ½
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2077 0
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2090 ½
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Vacek Radomír TJ Zikuda Turnov B"" 2113 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1939 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Vrkota Miloš TJ Stadion Kutná Hora 2087 1
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2062 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2152 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2059 Oreský Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2073 0
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2059 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 1
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2059 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2288 0
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2059 Žák Pavel Š.O. TJ Chrudim 1669 1
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2059 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany 2059 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 1
2006/2007 1 Biomedica Říčany 2059 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1
2006/2007 11 Biomedica Říčany 2059 Řezníček Jan 2222 ŠK Polabiny B 2274 ½
2006/2007 10 Biomedica Říčany 2059 Pecháček Stanislav TRW Autoelektronika Vlašim 2142 ½
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2059 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2217 ½
2006/2007 8 Biomedica Říčany 2059 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem 2220 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2059 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 0
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2059 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2059 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 ½
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2059 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2144 ½
2006/2007 2 Biomedica Říčany 2059 Blaháček Evžen Desko Liberec 2075 ½
2006/2007 1 Biomedica Říčany 2059 Marek Miroslav Sokol Kolín 2126 0
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2059 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 1
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2059 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 ½
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2059 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 1
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2059 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 0
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2059 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1
2006/2007 2 Biomedica Říčany 2059 Marečková Martina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 0
2006/2007 1 Biomedica Říčany 2059 Němcová Kateřina Sportovní klub OAZA Praha 2173 0
2005/2006 11 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 1671 1
2005/2006 10 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1455 1
2005/2006 9 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Šimeček Josef Slavoj České Budějovice C 1250 1
2005/2006 8 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Moravčík Václav Slavoj České Budějovice D 1334 1
2005/2006 7 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1734 1
2005/2006 6 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Jiroušek Michael ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1643 1
2005/2006 5 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Moravec Vít TRW autoelektronika Vlašim 1444 1
2005/2006 4 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1795 1
2005/2006 3 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Seidl Antonín TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1569 1
2005/2006 2 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Matějka Jan Slavoj České Budějovice B 1250 1
2005/2006 1 TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1922 Krška David Slavoj České Budějovice A 1483 1
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 1922 Šimák Pavel Sokol Tábor 2136 ½
2005/2006 11 Říčany C 1922 Mejzlík Vojtěch Vlašim 2082 0
2005/2006 10 Říčany C 1922 Drašner František Sendražice 1915 1
2005/2006 8 Říčany C 1922 Plášek Zdeněk Kostelec A 2061 0
2005/2006 7 Říčany C 1922 Krbeček Václav SE Ml.Boleslav C 1901 ½
2005/2006 6 Říčany C 2104 2103 Horníček Jiří Nymburk 2144 2138 1
2005/2006 5 Říčany C 1922 Holub Milan Brodce 2066 0
2005/2006 4 Říčany C 1922 Listopad Martin Kutná Hora 2012 0
2005/2006 3 Říčany C 1922 Šmíd Miroslav Benešov 2211 0
2005/2006 2 Říčany C 1922 Kasalický Petr Říčany B 2042 ½
2005/2006 1 Říčany C 1922 Stehlík Jiří Kolín B 2077 0
2004/2005 11 Biomedica Říčany 2089 Řemdih Strmilov 1
2004/2005 10 Biomedica Říčany 2089 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1464 1
2004/2005 9 Biomedica Říčany 2089 Palková Kateřina Sokol Klatovy 1732 1
2004/2005 8 Biomedica Říčany 2089 Uzel Jan ŠK Líně 1399 1
2004/2005 7 Biomedica Říčany 2089 Belec Mikoláš Č.Budějovice C 1601 1
2004/2005 6 Biomedica Říčany 2089 Cuhra Martin Č.Budějovice B 1536 1
2004/2005 5 Biomedica Říčany 2089 Sladovník Tomáš Jince 1846 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany 2089 Vandas Jakub ŠK Smíchov 1806 ½
2004/2005 3 Biomedica Říčany 2089 Gergelits Tomáš Spartak Vlašim 1459 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany 2089 Bílek Martin OAZA Praha B 1621 1
2004/2005 1 Biomedica Říčany 2089 Viktorin Tomáš Sokol Kobylisy 1695 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany A 2089 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany B 1642 1
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 2089 Jelínek Jan Kostelec n.Č.l.B 1481 1
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 2089 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1652 ½
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 2089 Hanuš Karel Sokol Nymburk B 1616 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 2089 Kurel Miroslav Sokol Struhařov 1
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany D 2089 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1725 1
2004/2005 5 BIOMEDICA Říčany D 2089 Blažek Karel Kavalier Sázava A 1621 0
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 2089 Hlaváč Jindřich BIOMEDICA Říčany E 1
2004/2005 3 BIOMEDICA Říčany D 2089 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1577 1
2004/2005 2 BIOMEDICA Říčany D 2089 Rubeš Zdeněk BOHEMIA PoděbradyB 1774 0
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany D 2089 Kaucký Jaroslav BIOMEDICA Říčany C 1601 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 1809 Vrána Jan Desko Liberec A" 2103 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A 1809 Koudelka Lukáš Desko Liberec B" 1798 0
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 1809 Hejduk Tomáš Spartak Ústí n.L. 1580 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany A 1809 Kadlec Adam Sokol Vyšehrad B" 1488 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 1809 Černohous Ondřej Tietz Karlovy Vary 1446 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 1809 Novák Vít ŠK Kladno 1597 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 1809 Alaverdyan Argam Easy Engl.Kralupy 1587 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany A 1809 Jeníček Michal Bonex Teplice 1959 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 1809 Barannikov Jaroslav Sokol Údlice 1555 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 1809 Bílek Martin SK OAZA Praha B" 1627 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany D 1809 Vocilka Jiří Stad.Kutná Hora B 1797 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany D 1809 Vojta Stanislav Spartak Vlašim C 1771 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1809 Brhlík Antonín Kavalier Sázava 1704 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany D 1809 Suchý Ladislav Kostelec n.Č.l. B 1672 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1809 Beneš František Sokol Kolín G 1591 1
2003/2004 4 Biomedica Říčany D 1809 Sysel Jan Sokol Benešov C 1712 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany D 1809 Staněk Ondřej JAWA Brodce B 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany D 1809 Drašner František Sokol Sendražice A 1925 0
2003/2004 1 Biomedica Říčany D 1809 Procházka Petr Sokol Neveklov 1837 0
2003/2004 11 Biomedica Říčany B 1809 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1740 1
2003/2004 10 Biomedica Říčany B 1809 Řehoř Jan Jawa Brodce A 1744 1
2003/2004 9 Biomedica Říčany B 1809 Čermák Michal Joly Lysá n/L B 1833 0
2003/2004 8 Biomedica Říčany B 1809 Sysel Jan Sokol Benešov B 1712 ½
2003/2004 7 Biomedica Říčany B 1809 Houška Bohumil Sokol Nymburk A 1859 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany B 1809 Snížek Květoslav Stad. Kutná Hora A 1928 ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany B 1809 Marouš Roman Sokol Benešov A 1873 0