Hráč Kopta Jiří

Kopta Jiří

User Pic
Jméno: Kopta Jiří
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1923
Elo mezinárodní: 1940
ID: 13764
FIDE ID: 328910
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Slavia Orlová "D" 1940 1923 Kraus František TJ Vendryně 1951 1964 ½
2018/2019 11 SK Slavia Orlová C 1956 1967 Janeček Miroslav Slezan Opava B 1689 1630 0
2018/2019 9 SK Slavia Orlová C 1946 1967 Lanc Rudolf ŠK Bruntál 1956 1975 1
2018/2019 8 SK Slavia Orlová C 1963 1967 Sekáč Martin Baník Havířov B 1919 1915 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová C 1963 1967 Vaníček Michal BSŠ Frýdek Místek D 1754 1785 0
2018/2019 5 SK Slavia Orlová C 1975 1967 Vašek Vladimír ŠK Šenov A 1917 1927 0
2018/2019 4 SK Slavia Orlová C 1968 1963 Oborný Tomáš TJ Ostrava B 1882 1795 1
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace B 1977 2024 ½
2018/2019 9 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Hykš Martin Unichess E 1890 1921 0
2018/2019 8 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 2011 2018 1
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha G 2043 1993 ½
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Terpstra Wiep ŠK Smíchov B 1794 0 ½
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - EA Hotels 2214 2199 0
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Legkostup Maxim Sokol Praha Vršovice E 1740 1770 0
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2185 2169 0
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "A" 1940 1923 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha C 1951 2006 0
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1683 1659 1
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Sharashenidze Akaki GROP E 2357 2351 0
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1852 1858 1
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Novák Václav SK Rapid Praha A 1961 1963 1
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Sochor Tomáš TJ Kobylisy G 1786 1787 ½
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 1
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Klyuev Vasily ŠO TJ Dukla Praha E 1905 1950 ½
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha C 1839 1778 1
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1859 1848 0
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 B 1940 1923 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1719 1692 1
2017/2018 11 SK Slavia Orlová B 1963 1939 Oborný Tomáš TJ Ostrava C 1749 1751 1
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 1958 1939 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov B 1766 1815 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová B 1950 1939 Kotlář Jarmil ŠK Šenov A 1878 1884 1
2017/2018 6 SK Slavia Orlová B 1943 1939 Týn Marek TJ Ostrava B 1839 1810 1
2017/2018 4 SK Slavia Orlová B 1958 1939 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová C 1934 1912 ½
2017/2018 2 SK Slavia Orlová B 1958 1939 Kovář Karel ŠK Bruntál 1740 1882 ½
2017/2018 1 SK Slavia Orlová B 1937 1926 Vágner Ladislav Tatra Kopřivnice A 1925 1929 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 1742 ½
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1305 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Mrázek Roman ŠK Karviná "B" 1889 1929 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Tvrdý Petr Sokol Brušperk "A" 1853 1884 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Čujdík Jiří SK Stonava 1949 1976 1
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1902 1950 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 1994 2016 ½
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Kuchař Matěj Beskydská šachová škola F-M "D" 2054 1944 0
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "D" 1945 1982 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2014 2000 ½
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 1988 1994 0
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Tyleček Drahomír TJ Ostrava "B" 1906 1910 ½
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1942 1961 1
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2069 2071 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 ½
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1911 1934 1
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 0
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2067 2025 0
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "B" 1945 1982 Folwarczny Marek SK Slavie Orlová "C" 1810 1831 ½
2014/2015 8 SK Slavia Orlová „A“ 2030 2030 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Bureš Martin Baník Havířov "B" 2117 2117 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2370 2377 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2167 2165 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Pardy Martin Orel Opava "A" 2093 2102 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2184 2184 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Gerych Jan Tatran Litovel "B" 2024 1994 ½
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Kantor Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1815 1824 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Beseda Roman Sokol Dobrá 2089 2077 0
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2101 2041 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Bulava Petr Baník Havířov 2049 2094 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2018 2023 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2078 2080 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2193 2191 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "B" 2030 2030 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2174 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 1
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2155 2159 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2222 2217 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Zbořil Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2116 2110 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Zedník Josef A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2081 2094 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálkova 1926 1961 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Václavík David TJ VOKD Poruba 2024 2051 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Balážec Ludovít ŠK Zlín "B" 1954 1961 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "B" 1960 1959 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2069 2066 1
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1886 1825 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1750 1756 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2189 2198 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Geffert Michal Baník Havířov "B" 1960 1972 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice "A" 1968 1976 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 0
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně "A" 1833 1825 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Novotný Stanislav TJ Mariánské Hory "A" 1856 1774 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1972 1935 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "C" 1960 1959 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "B" 1930 1915 1
2012/2013 11 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2077 2142 0
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Závěšický Petr ŠK Šenov "A" 1991 1993 0
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2214 2216 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2103 2126 0
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Mohyla Tomáš Baník Havířov "B" 2088 2045 0
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 1
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 2007 2035 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Piesik Piotr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2193 0
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "C" 1962 1971 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2164 2178 1
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2159 2155 0
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Mohyla Tomáš Baník Havířov "A" 2088 2045 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Veselý Martin TJ Ostrava 2154 2153 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Baran Rostislav Sokol Dobrá 1945 0
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2058 2082 0
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Firla Stanislav SK Stonava 1967 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Wolynski Krzysztof OS Rychvald "A" 1999 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B 1953 2051 0
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 0
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2184 2143 ½
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Dušek Libor TJ Baník Havířov "C" 1864 0
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "D" 1991 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "C" 1995 2028 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 0
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 ½
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Siwek Antonín ŠK Šenov 1912 1899 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2007 2001 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2019 2018 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Veřmiřovský Vlastimil TJ Mořkov "A" 1994 1984 ½
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov "B" 2013 1997 ½
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1975 1966 ½
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1975 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2008 2195 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Kaňok Jan Mittal Ostrava "B" 2026 2016 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "B" 1995 2028 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2028 2036 0
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "B" 2007 Fargač Martin TŽ Třinec "D" 1990 1
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "B" 2007 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2003 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "B" 2007 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1897 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "B" 2007 Vavřínek Tomáš MSA Dolní Benešov "B" 1904 0
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "B" 2007 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1998 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "B" 2007 Holeksa Miloš Baník Havířov "B" 2064 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "B" 2007 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1920 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "B" 2007 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 2017 0
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "B" 2007 Valenčík Jozef Slovan Havířov "A" 1966 1
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "B" 2007 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 2060 0
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "C" 2007 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1835 1
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "C" 2007 Schoupal Edvard TŽ Třinec "E" 1922 ½
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "C" 2007 Babušek Miroslav Jäkl Karviná "B" 1991 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "C" 2007 Firla Stanislav SK Stonava 1959 0
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "C" 2007 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1943 1
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "C" 2007 Čubok Milan TJ Sokol Fryčovice 1946 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "C" 2007 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2009 1
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "C" 2007 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" 1
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "C" 2007 Worek Andrzej ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0
2009/2010 9 Slavia Orlová C 2004 Gibiec Ernest SK Stonava 2233 0
2009/2010 8 Slavia Orlová C 2004 Kaminský Rudolf Slovan Havířov 2113 0
2009/2010 7 Slavia Orlová C 2004 Worek Andrzej Sokol Mosty u Jablunkova 1
2009/2010 6 Slavia Orlová C 2004 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1968 1
2009/2010 5 Slavia Orlová C 2004 Sobek Rostislav Jäkl Karviná B 2017 0
2009/2010 4 Slavia Orlová C 2004 Barteček Ladislav OS Rychvald 1837 1
2009/2010 3 Slavia Orlová C 2004 Turoň Petr TJ Vendryně 2028 0
2009/2010 2 Slavia Orlová C 2004 Podlesný Petr Baník Havířov B 2004 1
2009/2010 1 Slavia Orlová C 2004 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2169 0
2009/2010 11 SK Slavia Orlová B 2004 Makovička Tadeáš TŽ Třinec D 2002 ½
2009/2010 10 SK Slavia Orlová B 2004 Dostál Petr Slavoj Poruba B 1962 0
2009/2010 9 SK Slavia Orlová B 2004 Šůla Jiří Slavia Havířov 1000 1
2009/2010 8 SK Slavia Orlová B 2004 Mohyla Tomáš ŠK Šenov A 2142 1
2009/2010 7 SK Slavia Orlová B 2004 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov B 2042 0
2009/2010 6 SK Slavia Orlová B 2004 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2181 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová B 2004 Kořínková Gabriela TJ Mariánské Hory A 1762 1
2009/2010 4 SK Slavia Orlová B 2004 Šamu Pavel Mittal Ostrava C 1960 0
2009/2010 3 SK Slavia Orlová B 2004 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová B 2004 Vavřínková Jitka MSA Dolní Benešov C 1576 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlová B 2004 Caletková Michaela Slezan Opava B 1755 1
2008/2009 9 Slavia Orlová D 2019 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1811 ½
2008/2009 8 Slavia Orlová D 2019 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1907 ½
2008/2009 7 Slavia Orlová D 2019 Slívová Veronika Slovan Havířov B 1753 1
2008/2009 6 Slavia Orlová D 2016 Kleibert Vladislav OS Rychvald B 1929 1
2008/2009 5 Slavia Orlová D 2019 Bulava Petr Baník Havířov C 2105 ½
2008/2009 4 Slavia Orlová D 2019 Červenka Roman Slovan Havířov C 1877 0
2008/2009 3 Slavia Orlová D 2019 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2081 ½
2008/2009 2 Slavia Orlová D 2019 Bajger Jindřich Viktorie Bohumín B 1844 1
2008/2009 1 Slavia Orlová D 2019 Broda Michal Jäkl Karviná C 1887 1
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2019 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 0
2008/2009 8 SK Slavia Orlová "B" 2019 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2048 0
2008/2009 7 SK Slavia Orlová "B" 2019 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 ½
2008/2009 6 SK Slavia Orlová "B" 2019 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 0
2008/2009 4 SK Slavia Orlová "B" 2019 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 1
2008/2009 3 SK Slavia Orlová "B" 2019 Břoušek Jiří Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2080 0
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2019 Veselý Martin TJ Mittal Ostrava "B" 2179 0
2008/2009 1 SK Slavia Orlová "B" 2019 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 ½
2007/2008 9 Slavia Orlová D Chmiel František Sokol Chotěbuz 1
2007/2008 8 Slavia Orlová D Tomeček Jan Slovan Havířov A 0
2007/2008 7 Slavia Orlová D Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C ½
2007/2008 6 Slavia Orlová D Güttler Evžen Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 5 Slavia Orlová D Slawinski Petr Sokol Těrlicko ½
2007/2008 4 Slavia Orlová D Michalík Antonín Slovan Havířov B 1
2007/2008 3 Slavia Orlová D Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 1
2007/2008 2 Slavia Orlová D Kleibert Vladislav 0S Rychvald B 0
2007/2008 1 Slavia Orlová D Hudák Imrich Slavia Havířov B 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2062 Sobek Rostislav Jakl Karviná "B" 2032 0
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "C" 2062 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1886 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2062 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2000 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2062 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice "B" 1826 ½
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2062 Kotas Jan TJ Vendryně 2022 ½
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2062 Protivínský Jindřich Baník Havířov "C" 1819 ½
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "C" 2062 Bartosz Bogdan TŽ Třinec "D" 1939 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "C" 2062 Güttler Evžen Inter Petrovice "A" 1939 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "C" 2062 Drastich Tomáš Slavia Havířov "A" 1933 0
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2062 Bednarz Valdemar ŠK Stonava "B" 2008 1
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2062 Ramík Jan Baník Havířov "B" 2019 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2062 Pavelek Jan Sokol Jakartovice 1636 1
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2062 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov 1764 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2062 Prokop Tomáš Sokol Fryčovice 1826 ½
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2062 Vilášek Antonín Slezan Opava B 1910 ½
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2062 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov B 1798 0
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2062 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín 1890 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2062 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov 1848 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová B 2062 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2062 Schoupal Patrik TŽ Třinec C 1987 1
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2062 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2047 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2062 Milián Milan Slavoj Bruntál 1944 1
2005/2006 11 SK Slavia Orlová C 1912 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1805 1
2005/2006 10 SK Slavia Orlová C 1912 Šincl Josef TŽ Třinec D 1946 0
2005/2006 9 SK Slavia Orlová C 1912 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1977 0
2005/2006 8 SK Slavia Orlová C 1912 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá B 1829 1
2005/2006 7 SK Slavia Orlová C 1912 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín 1901 ½
2005/2006 6 SK Slavia Orlová C 1912 Strzadala Alfréd ŠK Inter Petrovice A 1966 1
2005/2006 5 SK Slavia Orlová C 1912 Cyroň Karel OS Rychvald A 1842 1
2005/2006 4 SK Slavia Orlová C 1912 Chwastek Otto TJ Vendryně 1894 1
2005/2006 3 SK Slavia Orlová C 1912 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1868 1
2005/2006 2 SK Slavia Orlová C 1912 Wanot Aleš SK Slavia Orlová D 1947 ½
2005/2006 1 SK Slavia Orlová C 1912 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1756 ½
2004/2005 11 Slavia Orlová D 1872 Barcuch Radek OS Rychvald C 1782 1
2004/2005 9 Slavia Orlová D 1872 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1978 0
2004/2005 8 Slavia Orlová D 1872 Hečko Miloslav Baník Havířov D 1741 1
2004/2005 7 Slavia Orlová D 1872 Svoboda Břetislav Jakl Karviná C 1857 0
2004/2005 6 Slavia Orlová D 1872 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín 1986 ½
2004/2005 5 Slavia Orlová D 1872 Mikula František SK Stonava B 1820 0
2004/2005 4 Slavia Orlová D 1872 Hudák Imrich Slavie Havířov B 1856 1
2004/2005 3 Slavia Orlová D 1872 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1914 1
2004/2005 2 Slavia Orlová D 1872 Stařičný Bronislav Jakl Karviná D 1763 0
2004/2005 1 Slavia Orlová D 1872 Koždoň Petr Vikt.Bohumín B 2049 0
2004/2005 10 Slavia Orlová C 1838 Kocur Gustav Vendryně 1829 1
2004/2005 8 Slavia Orlová C 1838 Řezníček Martin Slavia Havířov A 1
2004/2005 7 Slavia Orlová C 1838 Petrovice A 1
2004/2005 6 Slavia Orlová C 1838 Havlík Vlastimil Rychvald A 1875 ½
2004/2005 5 Slavia Orlová C 1872 Macíček Jan Frýdek-Místek D 1885 ½
2004/2005 4 Slavia Orlová C 1872 Kvíčala Miroslav Třinec C 1921 0
2004/2005 2 Slavia Orlová C 1872 Bury Jiří Třinec D 1671 1
2003/2004 10 Slávia Orlová B" 1838 Josefus Marek MSA Dolní Benešov 1860 ½
2003/2004 7 Slávia Orlová B" 1838 Šíma Patrik ŠK Svinov A" 1845 ½
2003/2004 11 Slavia Orlová C 1838 Kantor Petr TŽ Třinec D 1876 0
2003/2004 9 Slavia Orlová C 1838 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1800 ½
2003/2004 7 Slavia Orlová C 1838 Bělačík Jan Jäkl Karviná B 1972 ½
2003/2004 6 Slavia Orlová C 1838 Makovička Tadeáš TŽ Třinec C 1961 1
2003/2004 5 Slavia Orlová C 1838 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1904 1
2003/2004 4 Slavia Orlová C 1838 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice ½
2003/2004 3 Slavia Orlová C 1838 Kadlučka Jiří LokomotivaPetrovice 1865 0
2003/2004 2 Slavia Orlová C 1838 Cyroň Karel Viktorie Bohumín 1882 1
2003/2004 1 Slavia Orlová C 1838 Mareš Petr Baník Havířov C 1769 0