Hráč Benda Aleš

Benda Aleš

User Pic
Jméno: Benda Aleš
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2048
Elo mezinárodní: 2022
ID: 1933
FIDE ID: 313378
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Loko Praha A 2031 2059 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1939 1965 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 2031 2059 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2202 2210 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha B 2031 2059 Korsa Jindřich TJ Bohemians D 2042 2052 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha B 2031 2059 Muroň Miroslav Dukla B 2187 2190 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha B 2031 2059 Rakovský Adam Sokol Vršovice B 2049 2035 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Mořkov "A" 2031 2059 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1779 1853 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Mořkov "A" 2020 2053 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2008 2005 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Mořkov "A" 2020 2053 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1565 1627 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 2055 2080 Hruška Jan Unichess D 2040 2055 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 2055 2080 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2164 2159 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 2055 2080 Kučera Tomáš TJ Kobylisy E 1956 1979 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 2055 2080 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2096 2089 ½ soutěž
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2055 2080 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 1941 1938 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2055 2080 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2123 2126 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2055 2080 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2114 2107 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2055 2080 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2129 2125 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Mořkov A 2056 2080 Cvek Robert ŠK Ostrava-Jih A 2517 2501 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Mořkov A 2055 2080 Václavík Martin ŠK Slavoj Poruba E 2096 2098 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Mořkov A 2058 2082 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1963 1968 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha B 2118 2132 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2184 2198 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha B 2118 2132 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2013 2020 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha B 2118 2132 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2073 2096 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha B 2118 2132 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2152 2136 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2097 2112 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Salač Jiří TJ Pankrác C 2026 2008 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha A 2020 2027 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2075 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2149 2134 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha A 2118 2132 Tocháček Michal ŠK DP Praha B - EA Hotels 2063 2055 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Mořkov A 2104 2132 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1663 1699 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Mořkov A 2118 2132 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1950 1970 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Mořkov A 2118 2132 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory A 1769 1795 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Mořkov A 2118 2132 Friedel Radim ŠK Petřvald 1743 1749 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad E 2113 2101 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Ištoňa Martin Sokol Praha Vršovice B ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2120 2141 Radics Robert ŠO Praga Praha A 1787 1773 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2120 2141 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1847 1836 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2120 2141 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha B 1985 1989 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2120 2141 Hula Lukáš Unichess C 2095 2094 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 2022 2048 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2063 2066 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 2022 2048 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2047 2033 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy D 2113 2109 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1954 1947 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Bicek Richard Viktoria Žižkov B 2033 2043 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha B 2120 2141 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2128 2111 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2120 2141 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad C 2168 2162 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Mořkov "A" 2120 2141 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2151 2103 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Mořkov "A" 2120 2141 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "D" 2209 2237 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Mořkov "A" 2120 2141 Tománek Marek SK Petřvald 1781 1922 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Mořkov "A" 2120 2141 Kondula Lukáš TJ VOKD Poruba 1996 2000 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Mořkov "A" 2152 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1876 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Mořkov "A" 2152 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1825 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Mořkov "A" 2152 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1758 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Mořkov 2180 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2070 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Mořkov 2180 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Mořkov 2180 Vacek Antonín TJ Mittal B 2089 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Mořkov 2180 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Mořkov 2186 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Mořkov 2186 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Mořkov 2186 Břoušek Jiří Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2080 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Mořkov 2186 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Mořkov 2186 Macura Emil ŠK Zlín "C" 2057 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Mořkov 2186 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2116 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Mořkov 2203 Mikrut Dariusz Jakl Karviná "A" 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Mořkov 2203 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2232 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Mořkov 2203 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Mořkov 2203 Jaworski Miroslaw LaborTech Ostrava "B" 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Mořkov A 2217 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2203 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Mořkov A 2217 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Mořkov A 2217 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Mořkov A 2217 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Mořkov A 2217 Bělačík Jan Jakl Karviná B 2078 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Mořkov A 2217 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Mořkov A 2217 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Mořkov A 2217 Šindler Michal VOKD Poruba A 2180 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Mořkov A 2217 Kičmer Petr Baníl Havířov B 2176 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Mořkov A 2158 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2212 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Mořkov A 2158 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Mořkov A 2217 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 2015 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Mořkov A 2158 Búran Robert Loko Krnov A 2091 ½ soutěž
2004/2005 6 TJ Mořkov A 2158 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Mořkov A 2158 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2060 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Mořkov A 2158 Fiřt Stanislav IPM COLOR Ostrava 2353 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Mořkov A 2158 Kalivoda Jiří ŠK Frýdek Místek C 2104 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ Mořkov A 2158 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Mořkov A 2158 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 0 soutěž
2003/2004 11 Mořkov A 2161 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 ½ soutěž
2003/2004 10 Mořkov A 2161 Kocur Valter ŠK MSA D.BenešovB 2118 ½ soutěž
2003/2004 9 Mořkov A 2161 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 ½ soutěž
2003/2004 7 Mořkov A 2161 Slovák Petr ŠK Frýdek-MístekC 2124 ½ soutěž
2003/2004 6 Mořkov A 2161 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2136 ½ soutěž
2003/2004 5 Mořkov A 2161 Závěšický Petr Sokol Dobrá B 2068 ½ soutěž