Hráč Chrz Pavel

Chrz Pavel

User Pic
Jméno: Chrz Pavel
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 1993
Elo mezinárodní: 1985
ID: 682
FIDE ID: 307980
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 1985 1993 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2088 2097 0
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1979 1987 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2076 2087 ½
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1987 Šťastný Jakub TJ Klášterec n.O"A" 1785 1719 ½
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1987 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1975 1980 ½
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1970 1987 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"B" 1893 1907 ½
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1967 1987 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice"B" 2029 2029 0
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1977 2000 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1968 2004 0
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1982 2000 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1934 1941 0
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1982 2000 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1858 1854 1
2018/2019 8 ŠK Teplice 1970 1987 Doležal Martin ŠK Slavoj Litoměřice 2234 2201 1
2018/2019 7 ŠK Teplice 1967 1987 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 2019 1
2017/2018 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2019 2038 Purnoch Josef TJ Neratovice "C" 2126 2154 1
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2031 2038 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2195 2196 0
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2031 2038 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2166 2164 0
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2031 2038 Janouš Petr ŠK SLAVIA Liberec 2028 1986 ½
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2019 2038 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2276 2278 0
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2019 2038 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2105 2067 ½
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2019 2038 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2103 2130 ½
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2019 2038 Viták Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2010 1951 ½
2016/2017 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Lácha Josef ŠK Slavoj Litoměřice 2004 2005 1
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 1
2016/2017 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Jaščenko Olga Bartoš Unichess "B" 2168 2154 0
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Král David ŠK Teplice 1965 1942 ½
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Papay Jindřich SK Děčín 1920 1889 0
2016/2017 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Kuchař Tomáš CHESS MOST 1979 1996 ½
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1901 1898 ½
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 0
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 1973 1983 1
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 Bauer Pavel ŠK Teplice"B" 1831 1813 0
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 Hladík Vladimír Sokol Údlice"B" 1741 1758 1
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 Weiss Petr Šachy Povrly 1846 1821 1
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 Lausmann Kurt Slovan Jirkov 1771 1788 1
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1845 1841 ½
2015/2016 8 SK Spartak Usti n. L. "B" 2023 2040 Ladra Antonín SK SACHY Chlumec "B" 1818 1712 1
2015/2016 7 SK Spartak Usti n. L. "B" 2023 2040 Vodička Milan SK Slavoj Litomerice "B" 1763 1771 1
2015/2016 6 SK Spartak Usti n. L. "B" 2023 2040 Řezáč Pavel SK Decin "C" 1740 1745 ½
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Šlampa Jan ŠK Teplice 2069 2135 0
2014/2015 10 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 ½
2014/2015 9 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2015 2011 0
2014/2015 8 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 0
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec 1929 1945 0
2014/2015 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2150 2166 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Bargel Martin NERATOVICE 2101 2095 1
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Janda Zdeněk SK Děčín 2178 2163 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 0
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2088 2090 0
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Krutský Martin ŠK Teplice 1760 1778 0
2013/2014 10 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2003 2016 1
2013/2014 9 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Smolík Boris TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 ½
2013/2014 8 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2029 2033 1
2013/2014 7 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 ½
2013/2014 6 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1802 1807 1
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 1
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 1
2013/2014 3 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 1
2013/2014 2 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Kameník Martin CHESS MOST 2035 2045 0
2013/2014 1 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 Franěk Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 1994 2075 0
2012/2013 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2049 2058 ½
2012/2013 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 1
2012/2013 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2012/2013 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 1
2012/2013 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Valeš Václav SK Děčín 2180 2176 0
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Laštovka Jan Desko Liberec 2141 2120 1
2012/2013 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 ½
2012/2013 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín “B“ 2152 2148 0
2012/2013 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Purnoch Josef TJ Neratovice 2119 2117 ½
2012/2013 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2123 2114 ½
2012/2013 11 ŠK Spartak Ústí"C" 2088 2080 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec"D" 1811 1852 0
2012/2013 1 ŠK Spartak Ústí"C" 2088 2080 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 1
2011/2012 10 ŠK Sp.Ústí n.L B 2094 2077 Pecka František Slovan Jirkov A 2064 2059 ½
2011/2012 9 ŠK Sp.Ústí n.L B 2094 2077 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 ½
2011/2012 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 1
2011/2012 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Burda Roman TJ Neratovice 2149 2105 0
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Gutman Petr ŠK Kladno 2122 2118 1
2011/2012 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Hozda David MARTY Baník Most 1974 1972 1
2011/2012 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2117 2136 0
2011/2012 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Friml Antonín ŠK Teplice 2126 2124 ½
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2105 2148 1
2011/2012 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2091 1
2011/2012 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2159 2176 ½
2011/2012 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1896 1853 1
2011/2012 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice 2098 2088 0
2010/2011 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Kotrba Matěj ŠK Viamont Teplice 1948 ½
2010/2011 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2225 ½
2010/2011 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1969 ½
2010/2011 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Pokorný Petr ERA-Poštovní spořitelna "B" 2239 ½
2010/2011 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 1
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Kšána Václav MARTY BANÍK Most 2127 ½
2010/2011 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Hlaváč Rudolf TJ Baník Hexion Sokolov 2103 1
2010/2011 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 ½
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Janda Zdeněk SK Děčín 2114 ½
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2061 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2111 ½
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Hüttner Miloš Karlovarský Tietz B 1985 ½
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2150 0
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 0
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Kšána Václav MARTY Baník Most 2094 0
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov 2056 0
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Baran Peter TJ Neratovice 2062 1
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK C 2096 0
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Janda Zdeněk SK Děčín A 2161 0
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 ½
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Fryč Miroslav Karlovarský Tietz A 2104 0
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2127 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2104 0
2009/2010 7 ŠK Teplice 2127 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2152 1
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Boreš Roman 1.Novoborský ŠK"C" 2170 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 ½
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2012 ½
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Tuma Jakub ŠK Teplice 2132 0
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz"A" 2038 0
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 1
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2074 1
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Švarc Roman Slovan Jirkov"A" 2088 1
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Baran Peter TJ Neratovice 2121 1
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha"B" 2179 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 Kovář Petr Baník Hexion Sokolov 2039 1
2008/2009 7 1. Novoborský ŠK B"" 2132 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2131 ½
2007/2008 11 1. Novoborský ŠK B"" 2126 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2179 ½
2007/2008 9 1. Novoborský ŠK B"" 2126 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2249 1
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK B"" 2126 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2155 ½
2007/2008 11 ŠK Ústí n.L Pokorný Petr ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 10 ŠK Ústí n.L Grulich Jiří ŠK Rakovník 0
2007/2008 9 ŠK Ústí n.L Porebski Stanislav TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 8 ŠK Ústí n.L Krajíc Karel Marty Baník Most 1
2007/2008 7 ŠK Ústí n.L Kalous Miroslav Bohemians Praha B 1
2007/2008 6 ŠK Ústí n.L Krasnay Peter ŠK DA Praha A 1
2007/2008 5 ŠK Ústí n.L Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 4 ŠK Ústí n.L Kovář Petr Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 3 ŠK Ústí n.L Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 2 ŠK Ústí n.L Paulovič Martin TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 1 ŠK Ústí n.L Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2006/2007 11 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Rubeš Jan Bonex Teplice"A" 1611 1
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2030 0
2006/2007 9 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Kratochvíl Jakub Baník Chemakryl Sokolov 2050 0
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 ½
2006/2007 7 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Havránek Tomáš SK Děčín "A" 1984 1
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Froněk Vítězslav ČSOB"B" 1961 1
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1952 ½
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Erneker Josef Bohemians Praha "B" 2168 1
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2070 ½
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 1
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 1
2006/2007 11 1. Novoborský ŠK B"" 2130 Šott Pavel Sokol Plzeň I B"" 2121 1
2006/2007 7 1. Novoborský ŠK B"" 2130 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2248 0
2006/2007 4 1. Novoborský ŠK B"" 2130 Dubanský Bohuslav Bohemians Praha 2234 0
2005/2006 11 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Nováček Jan ŠK ČSOBB"" 2117 0
2005/2006 10 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2112 1
2005/2006 8 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Bicek Richard KŠT K.VaryA"" 2106 1
2005/2006 7 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 ½
2005/2006 5 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Volek Radomír ŠK Louny 1988 1
2005/2006 4 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Sokol Roman ŠK Kladno 1889 1
2005/2006 3 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1
2005/2006 2 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Boreš Miroslav 1.Novoborský B"" 2221 0
2005/2006 1 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 Klátil Karel SK Demas DěčínA"" 2101 1
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2119 Roško Luboš Slavia Hradec Kr. 2151 1
2004/2005 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 0
2004/2005 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Vaněček Jiří Caissa Úholičky 2039 ½
2004/2005 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 0
2004/2005 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Jandovský Viktor TJ PankrácB" 2155 ½
2004/2005 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Kšána Václav Marty Baník Most 2083 0
2004/2005 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Bargel Martin Neratovice Nazguls 2136 1
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice A 1985 1
2004/2005 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Plšek Pavel ŠK ČSOBB" 2120 0
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠKA" 2197 0
2004/2005 6 Loko Most 2207 Trefný Vlastimil Sl.Hrad.Králové 2259 0
2004/2005 5 Loko Most 2207 Trojan Luboš Synt.Pardubice 2066 ½
2003/2004 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Kubíková Alena Sokol KobylisyA" 2114 1
2003/2004 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2066 ½
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Jandourek Lukáš TJ Spol.Neratovice 2166 0
2003/2004 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Petráň Jan Desko LiberecA" 2142 ½
2003/2004 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Klain Václav Sok.Emer.Ml.BolB" 1959 ½
2003/2004 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Melich Jindřich TJ Pankrác B" 2096 1
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Herskovič Radek TJ Loko MostA" 2151 1
2003/2004 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Jína Jiří ŠK Čes.LípaA" 2112 0
2003/2004 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Šlangal Lukáš Bonex TepliceA" 2029 0
2003/2004 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2178 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 1
2003/2004 8 ŠK čSOB B 2178 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2051 1
2003/2004 7 ŠK čSOB B 2178 Vokoun Jan TJ Pankrác 2276 ½
2003/2004 5 ŠK čSOB B 2178 Winkelhöfer Ladislav Sokol Plzeň I B 2132 0
2003/2004 4 ŠK čSOB B 2178 Bauma Jiří ŠK Dům armády 2181 1
2003/2004 3 ŠK čSOB B 2178 Vltavský Vladimír TJ Slávie Turnov 2266 1
2003/2004 2 ŠK čSOB B 2178 Mindl Josef Sokol Tábor 2128 ½