Hráč Hořínek Karel

Hořínek Karel

User Pic
Jméno: Hořínek Karel
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1960
Elo mezinárodní: 1952
ID: 1308
FIDE ID: 323276
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1952 1960 Šrámek Ondřej Šachový klub Praha 4 A 2021 2016 0
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1952 1960 Krutina Ivan Dukla E 1862 1921 ½
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1952 1960 Hadrava Jaroslav Unichess E 1883 1898 0
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1952 1960 Votruba Petr SK Rapid Praha 1853 1849 ½
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1952 1960 Valíčková Martina Unichess Ž 1909 1974 0
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1952 1960 Smutný Jan LISA A 2170 2183 0
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1952 1960 Havrdová Lenka TJ Bohemians E 1889 1876 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1952 1960 Slavětínský Jaroslav SK OAZA Praha E 1957 1990 1
2019/2020 8 ŠK Bohnice A 1952 1960 Vozábal Petr GROP - D 0 1849 ½
2019/2020 7 ŠK Bohnice A 1952 1960 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1902 1878 1
2019/2020 6 ŠK Bohnice A 1952 1960 Erban Jiří SK OAZA Praha D 1852 1898 0
2019/2020 5 ŠK Bohnice A 1952 1960 Nedoma Marek ŠK Viktoria Žižkov C 1983 1985 ½
2019/2020 4 ŠK Bohnice A 1952 1960 Němec Milan ŠK Loko Praha C 1972 1982 1
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1952 1960 Novotný David TJ Kobylisy E 1945 1916 ½
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1952 1960 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1766 1792 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1952 1960 Lhotský František TJ Pankrác F 1975 1988 0
2019/2020 9 ŠK Bohnice D 1952 1960 Hampel Rudolf TJ Kobylisy G 1602 1653 1
2019/2020 8 ŠK Bohnice D 1952 1960 Řehák Jiří USK Praha C 1806 1834 1
2019/2020 6 ŠK Bohnice D 1952 1960 Kosina Jakub ŠK DP Praha H - PORG 0 1815 ½
2019/2020 5 ŠK Bohnice D 1952 1960 Štěrba Erik LR Pára 1797 1900 1
2019/2020 4 ŠK Bohnice D 1952 1960 Klyuev Vasily TJ Bohemians G 1905 1937 1
2019/2020 1 ŠK Bohnice D 1952 1960 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2017 2014 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Sargsyan Karen ŠK AURORA 1918 1920 1
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Pergner Jiří LISA A 1884 1891 ½
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Molkanov Oleg TJ Kobylisy D 2066 2074 ½
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Strahl Jiří USK Praha A 1961 1972 1
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Krutina Ivan Dukla C 1862 1921 0
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Špaček Michal GROP Classical Chess 1958 1987 ½
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1996 1987 0
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1889 1876 1
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2036 2032 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2132 2127 0
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - A 1952 1960 Lizner Milan TJ Pankrác E 1860 1851 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Koper Štefan ŠK Mahrla C 1881 1869 1
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Medek Karel Šachový klub Praha 4 "B" 0 1685 1
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1616 1717 1
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Valenta Lukáš SK OAZA Praha F 1709 1768 ½
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Dušek Martin Dukla F 2050 1970 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1952 1960 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad J 1819 1743 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Fejt Roman USK Praha B 1635 1795 1
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha D 1738 1807 0
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Kühnmund Ivan ŠK Loko Praha D 1682 1708 1
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Židů Jan ŠK Mlejn A 1828 1835 1
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Macoun Jiří Dukla G 1718 1765 0
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Sochor Tomáš TJ Kobylisy F 1789 1776 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice A 1797 1900 1
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - D 1952 1960 Prachař Josef GROP - F 1792 1782 1
2017/2018 11 �K Bohnice A 1952 1960 Trepka Jan �K Sokol Vy�ehrad D 2172 2167 1
2017/2018 10 �K Bohnice A 1952 1960 Benda Aleš �K Loko Praha B 2022 2048 0
2017/2018 9 �K Bohnice A 1952 1960 Strahl Jiří USK Praha A 1961 1972 0
2017/2018 8 �K Bohnice A 1952 1960 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 1949 1952 0
2017/2018 7 �K Bohnice A 1952 1960 Wichs Jakub TJ Kobylisy E 2081 2074 0
2017/2018 6 �K Bohnice A 1952 1960 Doležal Martin �K Sokol Vy�ehrad E 2062 2034 0
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1952 1960 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 1910 1914 ½
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1952 1960 Vondrášek Ondřej Šachový klub Praha 4 A 1914 1932 1
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1952 1960 Rada Miroslav Unichess E 1906 1940 0
2016/2017 11 �K Bohnice B 1952 1960 Krupička Josef �K Praha - Sm�chov B 2072 2073 ½
2016/2017 10 �K Bohnice B 1952 1960 Holý Filip TJ Bohemians Praha F 2076 2057 ½
2016/2017 8 �K Bohnice B 1952 1960 Svačina Petr TJ Pankr�c E 2027 2051 1
2016/2017 7 �K Bohnice B 1952 1960 Hruška Pavel Unichess E 1914 1923 1
2016/2017 6 �K Bohnice B 1952 1960 Ševčík Zdeněk Kbel.�ach. reprezentace B 1913 1869 1
2016/2017 5 �K Bohnice B 1952 1960 Kotrba Tomáš �K Viktoria �i�kov C 2013 1968 ½
2016/2017 4 �K Bohnice B 1952 1960 Svrček Luboš Sokol Praha Vr�ovice D 2002 0 0
2016/2017 3 �K Bohnice B 1952 1960 Rada Jan �O TJ Dukla Praha D 1889 1920 1
2016/2017 2 �K Bohnice B 1952 1960 Čejková Miroslava �K Mahrla Praha B 2010 2013 1
2016/2017 1 �K Bohnice B 1952 1960 Hackel Luděk �K DP Praha B 1933 1947 0
2016/2017 11 �K Bohnice A 1952 1960 Srostlík Zdeněk Sokol Kobylisy D 1848 1856 ½
2016/2017 8 �K Bohnice A 1952 1960 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2052 ½
2016/2017 7 �K Bohnice A 1952 1960 Pozharitskiy Anatoly �K DP Praha - V�FS II 2017 0 0
2016/2017 6 �K Bohnice A 1952 1960 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2277 2226 0
2016/2017 5 �K Bohnice A 1952 1960 Dvořák Ludvík LISA A 2059 2072 1
2016/2017 4 �K Bohnice A 1952 1960 Toulec Stanislav Sokol Praha Vr�ovice C 1900 1930 0
2016/2017 3 �K Bohnice A 1952 1960 Bujupi Fatmir �K Praha - Sm�chov A 2083 2123 1
2016/2017 2 �K Bohnice A 1952 1960 Pták Pavel �O TJ Dukla Praha C 2012 2032 0
2016/2017 1 �K Bohnice A 1952 1960 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2128 0 0
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 2012 1975 Žižka Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1969 0
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 2012 1975 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov C 2099 2089 1
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 2012 1975 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2048 2037 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 2012 1975 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS II 2011 2010 1
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 2012 1975 Rývová Anna TJ Praga Praha D 1945 1909 1
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 2012 1975 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1962 1955 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 2012 1975 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 0
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 2012 1975 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov B 2018 2028 0
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 2012 1975 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 2012 1975 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 1
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 2012 1975 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2073 2035 1
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 2012 1975 Král Radovan ŠK Sokol Vyšehrad D 1973 1973 0
2015/2016 7 ŠK Bohnice A 2012 1975 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2075 2029 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice A 2012 1975 Krátký Josef SK OAZA Praha B 2077 2043 1
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 2012 1975 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2245 2226 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 2012 1975 Kohout Vratislav LISA A 2081 2080 1
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 2012 1975 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 0
2015/2016 1 ŠK Bohnice A 2012 1975 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2040 2055 1
2015/2016 11 Sokol Praha-Kobylisy C 2012 1975 Urbánek Štěpán TJ Pankrác C 2034 2034 0
2015/2016 10 Sokol Praha-Kobylisy C 2012 1975 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2078 0
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy C 2012 1975 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1847 1836 1
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1980 1979 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2012 2006 0
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1980 1979 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2120 ½
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1980 1979 Melmuk Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2035 2052 1
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1980 1979 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2084 2068 1
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1980 1979 Krátký Jiří GROP Classic.Chess 2174 2158 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1980 1979 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2032 2041 1
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1980 1979 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1934 1939 1
2014/2015 4 ŠK Bohnice B 1980 1979 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2047 2048 ½
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1980 1979 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 0
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1980 1979 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2132 2139 0
2014/2015 11 ŠK Bohnice A 1980 1979 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2036 2042 1
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1980 1979 Smolka Josef Sokol Vršovice C 1903 1914 1
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1980 1979 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad F 1907 1907 ½
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1980 1979 Vass Peter USK Praha A 1916 1919 1
2014/2015 7 ŠK Bohnice A 1980 1979 Němec Milan SK Loko Praha B 1937 1966 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1980 1979 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2057 2070 0
2014/2015 5 ŠK Bohnice A 1980 1979 Buchl Marek Bohemians Praha D 1921 1881 1
2014/2015 4 ŠK Bohnice A 1980 1979 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 0
2014/2015 3 ŠK Bohnice A 1980 1979 Netík Josef SK OAZA Praha C 1881 1862 ½
2014/2015 2 ŠK Bohnice A 1980 1979 Hadrava Jaroslav Unichess ČSOB E 1921 1943 1
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1980 1979 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 1
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 2015 2022 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 2015 2022 Strnad Václav SK OAZA Praha C 2140 2112 0
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 2015 2022 Tejkal Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1970 1962 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 2015 2022 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 0
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 2015 2022 Száraz Vojtěch ŠK Černý Baron A 1971 ½
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 2015 2022 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2071 2069 0
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 2015 2022 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 0
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 2015 2022 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 2015 2022 Seifarth Robert ŠK PORG B 2124 2119 0
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 2015 2022 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 0
2013/2014 11 ŠK Bohnice B 2015 2022 Brčák Marek TJ Praga Praha C 1903 1915 ½
2013/2014 10 ŠK Bohnice B 2015 2022 Čuchna Martin SK Loko Praha C 1870 0
2013/2014 8 ŠK Bohnice B 2015 2022 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 1
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 2015 2022 Černý Richard ŠK Černý Baron B 1899 1
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 2015 2022 Mihál Sergej ŠK PORG C 1859 1
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 2015 2022 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 1
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 2015 2022 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1982 1993 0
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 2015 2022 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov B 2003 2016 1
2013/2014 2 ŠK Bohnice B 2015 2022 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice B 1911 0
2013/2014 1 ŠK Bohnice B 2015 2022 Strnad Jakub Sokol Praha-Kobylisy D 1742 1806 ½
2011/2012 8 TJ Neratovice 2063 2060 Srba Milan Sokol Praha Vršovice 2152 2147 0
2011/2012 7 TJ Neratovice 2063 2060 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2011/2012 6 TJ Neratovice 2063 2060 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2077 2034 1
2011/2012 4 TJ Neratovice 2063 2060 Kovář Jan ŠK Teplice 2008 1990 0
2011/2012 2 TJ Neratovice 2063 2060 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 ½
2011/2012 1 TJ Neratovice 2063 2060 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 0
2010/2011 11 TJ Neratovice 2054 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1994 0
2010/2011 10 TJ Neratovice 2054 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2215 ½
2010/2011 9 TJ Neratovice 2054 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2112 0
2010/2011 8 TJ Neratovice 2054 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2259 0
2010/2011 7 TJ Neratovice 2054 Laštovka Jan Desko Liberec 2144 0
2010/2011 6 TJ Neratovice 2054 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem "B" 2041 1
2010/2011 5 TJ Neratovice 2054 Beneš Petr Sokol Kolín 2159 1
2010/2011 3 TJ Neratovice 2054 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové "B" 2146 1
2009/2010 8 TJ Neratovice 2050 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2077 1
2009/2010 6 TJ Neratovice 2050 Balín Kamil ŠK Spartak Ústí n.L. 2001 0
2009/2010 3 TJ Neratovice 2050 Holeš Michal Karlovarský Tietz B 1897 0
2009/2010 1 TJ Neratovice 2050 Pecka František Slovan Jirkov 2081 1