Hráč Tvrdý Jindřich

Tvrdý Jindřich

User Pic
Jméno: Tvrdý Jindřich
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1876
ID: 1947
FIDE ID: 335231
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 TJ Pankrác G 1876 1879 Hejnic Jiří GROP - G 0 1627 0
2019/2020 8 TJ Pankrác G 1876 1879 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1798 ½
2019/2020 7 TJ Pankrác G 1876 1879 Penk František ŠK DP Praha E - VŠFS 1970 1947 0
2019/2020 6 TJ Pankrác G 1876 1879 Krňák Vladimír Sokol Vršovice E 1708 1728 1
2019/2020 5 TJ Pankrác G 1876 1879 Rous Dominik ŠK DP Praha I - PORG 1437 1428 ½
2019/2020 4 TJ Pankrác G 1876 1879 Kolečkář Pavel ŠO Praga Praha C 1800 1878 0
2019/2020 3 TJ Pankrác G 1876 1879 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace B 1751 1793 1
2019/2020 2 TJ Pankrác G 1876 1879 Korsa Jiří TJ Bohemians H 1878 1933 ½
2019/2020 1 TJ Pankrác G 1876 1879 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 D 1634 1761 ½
2019/2020 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1831 1838 ½
2019/2020 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Day Tobiáš Klub šachistů Říčany 1925 G 1780 1730 0
2019/2020 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1845 1839 0
2019/2020 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1880 1874 ½
2019/2020 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1845 1787 ½
2019/2020 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1879 Soural Karel TJ SOKOL Struhařov A 1920 1904 ½
2019/2020 8 ŠK Řevnice B 1876 1879 Lísková Tereza TJ Jince B 0 1094 1
2019/2020 6 ŠK Řevnice B 1876 1879 Šilhánek Martin TJ Jince A 0 1663 1
2019/2020 5 ŠK Řevnice B 1876 1879 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 1
2018/2019 9 TJ Pankrác G 1876 1898 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1775 ½
2018/2019 8 TJ Pankrác G 1876 1898 Matyska Jiří Dukla E 1900 1913 ½
2018/2019 7 TJ Pankrác G 1876 1898 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 ½
2018/2019 5 TJ Pankrác G 1876 1898 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1912 1
2018/2019 2 TJ Pankrác G 1876 1898 Stojanovic Nadezda GROP - E ½
2018/2019 9 TJ Pankrác F 1876 1898 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1863 1918 0
2018/2019 8 TJ Pankrác F 1876 1898 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2001 1978 1
2018/2019 6 TJ Pankrác F 1876 1898 Němeček Pavel ŠK DP Praha E - VŠFS 1814 1823 ½
2018/2019 5 TJ Pankrác F 1876 1898 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1790 1798 0
2018/2019 4 TJ Pankrác F 1876 1898 Ruzyak Pavel GROP - D 1962 1907 0
2018/2019 1 TJ Pankrác F 1876 1898 Kabát Josef Kbel.šach. reprezentace A 1795 1800 ½
2018/2019 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Bečvář Pavel Mníšek pod Brdy 1669 1708 ½
2018/2019 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Brezmen Pavel TJ SOKOL Struhařov A 2100 2065 ½
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram Baník B 1704 1798 1
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 FB 1842 1791 1
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1696 ½
2018/2019 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Švach Jan ŠK Řevnice A 1861 1868 ½
2018/2019 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 0 1931 ½
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1752 ½
2017/2018 11 TJ Pankrác F 1873 1901 Čermák Jan ŠK Praha - Smíchov B 1874 1899 0
2017/2018 10 TJ Pankrác F 1873 1901 Nepožítek Svatomír Steinitz - Makabi 0 1848 1
2017/2018 8 TJ Pankrác F 1873 1901 Wadura Robert Unichess E 1685 1705 ½
2017/2018 7 TJ Pankrác F 1873 1901 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha E 2059 1987 ½
2017/2018 6 TJ Pankrác F 1873 1901 Pokorný Jan SK OAZA Praha D 1884 1874 0
2017/2018 5 TJ Pankrác F 1873 1901 Brož Zdeněk ŠK Bohnice B 1924 1845 ½
2017/2018 4 TJ Pankrác F 1873 1901 Pergner Jiří LISA A 1919 1913 ½
2017/2018 3 TJ Pankrác F 1873 1901 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 0 1804 1
2017/2018 2 TJ Pankrác F 1873 1901 Malá Anna DDM Praha 6 B 1814 1838 1
2017/2018 1 TJ Pankrác F 1873 1901 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice A 1772 1781 1
2017/2018 9 KŠ Stříbrná Skalice A 1861 1901 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 ½
2017/2018 8 KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1967 1967 0
2017/2018 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 Steiner Juraj JAWA Brodce B 1954 1932 ½
2017/2018 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 Novák Milan Šachový klub Příbram Baník C 1953 1963 ½
2017/2018 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1861 1901 Brezmen Pavel TJ Sokol Struhařov A 2079 2061 ½
2017/2018 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1861 1901 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 ½
2017/2018 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1861 1901 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 G 1741 1742 ½
2017/2018 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1878 1905 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1775 1772 ½
2017/2018 11 ŠK Řevnice A 1864 1901 Strahl Jiří TJ Hostivice A 1952 1987 1
2017/2018 10 ŠK Řevnice A 1861 1901 Drahorád Daniel ŠK Medvědi Zvole A 1967 1963 ½
2017/2018 9 ŠK Řevnice A 1873 1901 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 2066 2036 0
2017/2018 8 ŠK Řevnice A 1873 1901 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1979 1932 0
2017/2018 5 ŠK Řevnice A 1861 1901 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice B 2166 2168 0
2017/2018 4 ŠK Řevnice A 1861 1901 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 D 1832 1830 ½
2017/2018 3 ŠK Řevnice A 1861 1901 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2025 2020 ½
2017/2018 2 ŠK Řevnice A 1861 1901 Machalík Marek Caissa Roztoky B 1938 1945 0
2017/2018 1 ŠK Řevnice A 1878 1905 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1960 ½
2016/2017 10 TJ Pankrác F 1856 1857 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1894 1850 ½
2016/2017 9 TJ Pankrác F 1856 1857 Strahl Jiří USK Praha A 2030 2037 ½
2016/2017 8 TJ Pankrác F 1856 1857 Šmíd Radek ŠO Praga Praha B 1904 1897 ½
2016/2017 5 TJ Pankrác F 1856 1857 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice Č.B. ½
2016/2017 2 TJ Pankrác F 1856 1857 Pavlovskiy Roman ŠK Praha - Smíchov C 0
2016/2017 1 TJ Pankrác F 1856 1857 Netík Josef SK OAZA Praha D 1882 1857 ½
2016/2017 9 ŠK Řevnice A 1856 1857 Parpel Petr TJ Neratovice D 1787 1813 ½
2016/2017 8 ŠK Řevnice A 1856 1857 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1781 1780 1
2016/2017 5 ŠK Řevnice A 1856 1857 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 1
2016/2017 3 ŠK Řevnice A 1856 1857 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2003 1950 0
2016/2017 2 ŠK Řevnice A 1856 1857 Mareš Vladimír Příbram Baník A 1947 1983 0
2016/2017 1 ŠK Řevnice A 1856 1857 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1549 1
2015/2016 11 ŠK Řevnice 1856 1857 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 1
2015/2016 7 ŠK Řevnice 1856 1857 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2001 1995 1
2015/2016 1 ŠK Řevnice 1856 1857 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 ½
2015/2016 6 Stříbrná Skalice 1856 1857 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 ½
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1856 1857 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2067 2099 ½
2015/2016 4 Stříbrná Skalice 1856 1857 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 ½
2015/2016 3 Stříbrná Skalice 1856 1857 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 1
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1856 1857 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2015/2016 2 Stříbrná Skalice 1856 1857 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 ½
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1856 1857 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 ½
2014/2015 11 TJ Pankrác E 1872 1908 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2068 2073 0
2014/2015 10 TJ Pankrác E 1872 1908 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0
2014/2015 9 TJ Pankrác E 1872 1908 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 ½
2014/2015 7 TJ Pankrác E 1872 1908 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1938 ½
2014/2015 6 TJ Pankrác E 1872 1908 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice B 1574 ½
2014/2015 5 TJ Pankrác E 1872 1908 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 0
2014/2015 2 TJ Pankrác E 1872 1908 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1985 2012 1
2014/2015 1 TJ Pankrác E 1872 1908 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1926 2006 ½
2014/2015 10 ŠK Řevnice A 1872 1908 Skácel Jan KŠ Říčany 1925 E 2066 2054 ½
2014/2015 9 ŠK Řevnice A 1872 1908 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2027 2022 0
2014/2015 2 ŠK Řevnice A 1872 1908 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1829 1860 1
2014/2015 9 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1880 1855 ½
2014/2015 8 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1998 ½
2014/2015 7 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 2028 0
2014/2015 6 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1872 1910 0
2014/2015 5 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Filip Vojtěch ŠK Pravonín 1950 2011 ½
2014/2015 4 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1953 1952 0
2014/2015 3 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 2004 1931 ½
2014/2015 2 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 ½
2014/2015 1 Stříbrná Skalice A 1872 1908 Souček Milan Sokol Kolín C 2071 2049 ½
2013/2014 11 TJ Pankrác E 1896 1936 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1981 2000 ½
2013/2014 10 TJ Pankrác E 1896 1936 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2203 0
2013/2014 8 TJ Pankrác E 1896 1936 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2094 0
2013/2014 7 TJ Pankrác E 1896 1936 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2065 2058 0
2013/2014 6 TJ Pankrác E 1896 1936 Miskolczi Vítězslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2092 2096 0
2013/2014 5 TJ Pankrác E 1896 1936 Kubečka David SK OAZA Praha C 2252 2258 ½
2013/2014 4 TJ Pankrác E 1896 1936 Novák Vítězslav ŠO TJ Dukla Praha D 1971 1963 ½
2013/2014 3 TJ Pankrác E 1896 1936 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 0
2013/2014 2 TJ Pankrác E 1896 1936 Száraz Vojtech ŠK Černý Baron A 1
2013/2014 1 TJ Pankrác E 1896 1936 Březovský Milan TJ Praga Praha B 2096 2055 0
2013/2014 11 TJ Pankrác D 1896 1936 Herdin Stanislav Stavby mostů Praha A 1810 1
2013/2014 5 TJ Pankrác D 1896 1936 Koper Štefan SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 0
2013/2014 8 ŠK Řevnice A 1896 1936 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1991 1973 ½
2013/2014 6 ŠK Řevnice A 1896 1936 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 0
2013/2014 4 ŠK Řevnice A 1896 1936 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1760 1807 0
2013/2014 3 ŠK Řevnice A 1896 1936 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1837 1804 ½
2013/2014 2 ŠK Řevnice A 1896 1936 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1984 2002 ½
2013/2014 1 ŠK Řevnice A 1896 1936 Vávra Jan JAWA Brodce A 2058 2056 ½
2012/2013 11 ŠK Řevnice A 1903 1922 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1912 1931 0
2012/2013 10 ŠK Řevnice A 1903 1922 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1902 1853 ½
2012/2013 9 ŠK Řevnice A 1903 1922 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1837 1848 ½
2012/2013 8 ŠK Řevnice A 1903 1922 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1927 1929 ½
2012/2013 7 ŠK Řevnice A 1903 1922 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 ½
2012/2013 6 ŠK Řevnice A 1903 1922 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 1250 0
2012/2013 5 ŠK Řevnice A 1903 1922 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 1
2012/2013 2 ŠK Řevnice A 1903 1922 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2097 2084 0
2012/2013 1 ŠK Řevnice A 1903 1922 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice A 2004 1972 0