Hráč Adámek Zdeněk

Adámek Zdeněk

User Pic
Jméno: Adámek Zdeněk
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2206
Elo mezinárodní: 2224
ID: 575
FIDE ID: 305065
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Bartoš Jan Bartos Unichess 2138 2170 ½
2019/2020 1 ŠACHklub Písek 2224 2206 Kotál Václav ČZ Strakonice 2220 2200 1
2018/2019 10 SK Dopravni podnik Praha 2214 2198 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2007 2022 1
2018/2019 7 SK Dopravni podnik Praha 2188 2198 Purnoch Josef TJ Neratovice 2140 2143 1
2018/2019 6 SK Dopravni podnik Praha 2194 2198 Maršálek Zdeněk SK Zikuda Turnov B 2255 2238 ½
2018/2019 11 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2214 2198 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2071 2065 1
2018/2019 10 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2214 2198 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2192 ½
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2188 2198 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2087 2096 1
2018/2019 8 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2188 2198 Kopta Pavel TJ Kobylisy 2208 2194 1
2018/2019 7 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2194 2198 Reitinger Petr ŠK UNION Louny 1935 1982 ½
2018/2019 6 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2194 2198 Boreš Miroslav SK Děčín 2166 2174 ½
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2186 2193 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2074 2106 1
2018/2019 4 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2186 2193 Doležal Martin ŠK Slavoj Litoměřice 2235 2201 ½
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2193 2193 Haman Jakub ŠK Kladno 2210 2226 0
2018/2019 2 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2193 2193 Velychko Ihor Karlovarský šachklub Tietz "B" ½
2018/2019 1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2186 2193 Říha Jaroslav ŠK Teplice 2084 2110 1
2018/2019 11 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1689 1717 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Mihál Sergej GROP - D 1870 1906 1
2018/2019 9 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Valíčková Martina Unichess Ž 1928 1989 ½
2018/2019 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1873 1931 ½
2018/2019 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Starýchfojtů Josef Steinitz-Makabi Praha 1827 1897 1
2018/2019 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 1847 ½
2018/2019 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1918 1954 ½
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 1
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 2224 2206 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1913 1891 1
2017/2018 11 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Nový Filip ŠK Mahrla Praha A 2217 2215 1
2017/2018 10 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2108 2103 ½
2017/2018 9 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Dvořák Jan TJ Kobylisy B 2156 2158 ½
2017/2018 8 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad C 2302 2278 0
2017/2018 7 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha C 2274 2213 0
2017/2018 4 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2005 2010 0
2017/2018 3 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2183 2195 0
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 Hála Martin TJ Pankrác C 2091 2086 1
2017/2018 11 SK Dopravni podnik Praha 2216 2220 Bostl František QCC Ceske Budejovice 2138 2153 ½
2017/2018 9 SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2113 2082 ½
2017/2018 7 SK Dopravni podnik Praha 2210 2220 Fencl Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2026 2030 1
2017/2018 6 SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 Postupa Pavel TJ Pankrac 2246 2228 0
2017/2018 4 SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 Olšarová Karolína TJ Neratovice A 2331 2306 0
2017/2018 3 SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 ½
2017/2018 2 SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 Škára Vladimír Bartos Unichess 2237 0 1
2017/2018 9 TJ Neratovice "C" 2210 2220 Sodoma Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2351 2349 ½
2017/2018 3 TJ Neratovice "C" 2219 2220 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2160 2179 1
2017/2018 1 TJ Neratovice "C" 2208 2212 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2363 2381 ½
2016/2017 8 TJ Neratovice 2294 2266 Schula Michal SK AD Jicin B 2315 2286 ½
2016/2017 5 TJ Neratovice 2294 2266 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2324 2343 0
2016/2017 3 TJ Neratovice 2294 2266 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 ½
2016/2017 11 ŠK DP Praha 2216 2220 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2019 2059 1
2016/2017 10 ŠK DP Praha 2219 2220 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2202 2213 ½
2016/2017 9 ŠK DP Praha 2210 2220 Vanka Miloslav TJ DUKLA Praha 2132 2142 ½
2016/2017 8 ŠK DP Praha 2210 2220 Kopta Pavel Sokol Praha Kobylisy 2181 2191 ½
2016/2017 7 ŠK DP Praha 2219 2220 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz A 2116 2091 1
2016/2017 6 ŠK DP Praha 2219 2220 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2110 2119 ½
2016/2017 5 ŠK DP Praha 2219 2220 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2175 2212 0
2016/2017 4 ŠK DP Praha 2219 2220 Freisler Pavel ŠK Kladno 2265 2242 0
2016/2017 3 ŠK DP Praha 2219 2220 Vokoun Jan TJ Praha - Pankrác B 2147 2162 1
2016/2017 2 ŠK DP Praha 2219 2220 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 0
2016/2017 1 ŠK DP Praha 2208 2212 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2073 2098 1
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Sedláček Tomáš LISA A 2105 2112 1
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 2008 2032 ½
2015/2016 7 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 ½
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Krátký Jiří GROP Classical Chess 2165 2155 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2092 2085 ½
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Bujupi Fatmir ŠK Praha - Smíchov A 2179 2146 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2189 2171 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 2271 2266 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2145 2117 0
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Hánl František Klub šachistů Říčany 1925 2059 2067 ½
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Pýchová Nela ŠK Světlá nad Sázavou 2074 2054 ½
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Grill Roman ŠACHklub Písek 2095 2110 1
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2364 2356 ½
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Souček Milan Sokol Kolín 2055 2023 1
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 1
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Loskot Petr Sokol Tábor 2111 2071 ½
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Postupa Martin TJ Pankrác B 2096 2098 1
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 1
2015/2016 2 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Košnář Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2147 2095 ½
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha B 2294 2266 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 1
2015/2016 11 TJ Neratovice 2294 2266 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 0
2015/2016 9 TJ Neratovice 2294 2266 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2179 2226 1
2015/2016 3 TJ Neratovice 2294 2266 Šuráň Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2405 2406 0
2014/2015 11 Holdia DP Praha C 2236 2237 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 ½
2014/2015 10 Holdia DP Praha C 2236 2237 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 ½
2014/2015 9 Holdia DP Praha C 2236 2237 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 1
2014/2015 7 Holdia DP Praha C 2236 2237 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2117 2100 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha C 2236 2237 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 0
2014/2015 5 Holdia DP Praha C 2236 2237 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 ½
2014/2015 4 Holdia DP Praha C 2236 2237 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác C 2052 2063 1
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 2236 2237 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 ½
2014/2015 2 Holdia DP Praha C 2236 2237 Cherednichenko Elena Unichess ČSOB D 2186 ½
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2151 2167 1
2014/2015 10 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Bartoš Jan Sokol Praha - Kobylisy 2194 2165 ½
2014/2015 9 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 ½
2014/2015 8 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Pospíšil Evžen TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 ½
2014/2015 7 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Čáp Adam ŠK Kladno 2113 2101 1
2014/2015 6 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2100 2104 0
2014/2015 5 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Folková Martina TJ Šakal Kozolupy 2166 2208 1
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Palek Miroslav ŠK Líně 2226 2261 ½
2014/2015 3 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2132 2134 1
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2131 2137 1
2014/2015 1 ŠK Holdia DP Praha 2236 2237 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2223 2217 ½
2013/2014 11 Holdia DP Praha C 2227 2230 Axamit Robert Bohemians Praha C 2163 2091 1
2013/2014 10 Holdia DP Praha C 2227 2230 Zvára Petr Bohemians Praha D 2403 2420 1
2013/2014 9 Holdia DP Praha C 2227 2230 Soural Jan TJ Pankrác C 2178 2177 ½
2013/2014 8 Holdia DP Praha C 2227 2230 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2202 2199 0
2013/2014 7 Holdia DP Praha C 2227 2230 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2176 2183 ½
2013/2014 6 Holdia DP Praha C 2227 2230 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice B 2224 2248 0
2013/2014 5 Holdia DP Praha C 2227 2230 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 ½
2013/2014 3 Holdia DP Praha C 2227 2230 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha C 2227 2230 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 1
2013/2014 8 TJ NERATOVICE 2227 2230 Horák Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2175 2176 0
2013/2014 6 TJ NERATOVICE 2227 2230 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2284 2286 1
2013/2014 4 TJ NERATOVICE 2227 2230 Přibyl Jakub ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2108 2110 1
2013/2014 3 TJ NERATOVICE 2227 2230 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 1
2013/2014 2 TJ NERATOVICE 2227 2230 Froněk Vítězslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2072 1
2013/2014 1 TJ NERATOVICE 2227 2230 Vykouk Jan CHESS MOST 2051 2078 ½
2013/2014 11 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Plešek Jiří TJ Pankrác 2167 2158 ½
2013/2014 10 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2177 2154 1
2013/2014 9 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2229 2227 ½
2013/2014 8 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2360 2360 0
2013/2014 7 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2131 2122 1
2013/2014 6 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Fajman Petr AD Mahrla 2267 2267 ½
2013/2014 5 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2171 2164 ½
2013/2014 4 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2213 2211 1
2013/2014 3 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 0
2013/2014 2 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2432 2437 0
2013/2014 1 ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 ½
2012/2013 4 ŠK Holdia DP Praha B 2254 2259 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 0
2012/2013 1 ŠK Holdia DP Praha B 2254 2259 Dvořák Jan TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 0
2011/2012 11 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2129 2152 0
2011/2012 10 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2269 2223 ½
2011/2012 9 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2398 2393 ½
2011/2012 8 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Klement Lukáš ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2251 ½
2011/2012 7 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Lamser Jan ERA-Poštovní spořitelna B 2181 2181 1
2011/2012 5 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Folk Petr Šakal Kozolupy 2238 2247 ½
2011/2012 4 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Petr Jan TJ Pankrác 2203 2215 1
2011/2012 3 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Čmiko Jakub OAZA Praha 2052 2044 1
2011/2012 2 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Schula Michal ŠK Mahrla Praha 2273 2271 ½
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2252 2257 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2139 2139 1
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Vokoun Jan TJ Pankrác 2197 0
2010/2011 10 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2210 ½
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Matějka Petr TJ Bohemians Praha 2151 0
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Nídl Petr QCC České Budějovice 2189 0
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2205 0
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2214 1
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2254 1
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2252 Braun Marek 1. Novoborský ŠK "B" 2153 1
2009/2010 10 Holdia DP Praha B"" 2195 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 1
2009/2010 9 Holdia DP Praha B"" 2195 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 0
2009/2010 8 Holdia DP Praha B"" 2195 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 1
2009/2010 7 Holdia DP Praha B"" 2195 Dvořák Jan Poštovní spořitelna B"" 2174 ½
2009/2010 6 Holdia DP Praha B"" 2195 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2303 1
2009/2010 5 Holdia DP Praha B"" 2195 Jedlička Aleš TJ ŠO Chrudim 2320 0
2009/2010 4 Holdia DP Praha B"" 2195 Řehořek Martin Poštovní spořitelna A"" 2342 ½
2009/2010 3 Holdia DP Praha B"" 2195 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2149 1
2009/2010 2 Holdia DP Praha B"" 2195 Nídl Petr QCC České Budějovice 2199 1
2009/2010 1 Holdia DP Praha B"" 2195 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 0
2008/2009 11 Holdia DP Praha B 2184 Jirk Aleš Výstaviště Lysá nad Labem 2142 ½
2008/2009 10 Holdia DP Praha B 2184 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2320 1
2008/2009 9 Holdia DP Praha B 2184 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2233 1
2008/2009 7 Holdia DP Praha B 2184 Schula Michal Sokol Vršovice 2312 ½
2008/2009 6 Holdia DP Praha B 2184 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 0
2008/2009 5 Holdia DP Praha B 2184 Petrová Kristýna Sokol Plzeň I 2179 ½
2008/2009 4 Holdia DP Praha B 2184 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2287 0
2008/2009 3 Holdia DP Praha B 2184 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2309 ½
2008/2009 2 Holdia DP Praha B 2184 Váchal Josef Sokol Plzeň - Letná 2172 1
2008/2009 1 Holdia DP Praha B 2184 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2143 0
2007/2008 11 Holdia DP Praha B"" 2173 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2273 ½
2007/2008 10 Holdia DP Praha B"" 2173 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2270 0
2007/2008 9 Holdia DP Praha B"" 2173 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 1
2007/2008 8 Holdia DP Praha B"" 2173 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2222 1
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2173 Srba Milan Sokol Vršovice 2225 ½
2007/2008 6 Holdia DP Praha B"" 2173 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2285 ½
2007/2008 5 Holdia DP Praha B"" 2173 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2294 0
2007/2008 4 Holdia DP Praha B"" 2173 Šimůnek Filip Sokol Plzeň I B"" 2102 ½
2007/2008 3 Holdia DP Praha B"" 2173 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2267 ½
2007/2008 1 Holdia DP Praha B"" 2173 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2158 ½
2006/2007 11 Holdia DP Praha 2146 Sýkora Petr ŠK Dům armády Praha 2055 1
2006/2007 10 Holdia DP Praha 2146 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha 2265 ½
2006/2007 7 Holdia DP Praha 2146 Plešek Jiří TJ Pankrác 2155 ½
2006/2007 6 Holdia DP Praha 2146 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B"" 2184 ½
2006/2007 5 Holdia DP Praha 2146 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK B"" 2219 1
2006/2007 4 Holdia DP Praha 2146 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2061 1
2006/2007 3 Holdia DP Praha 2146 Šimek Petr ŠK ČSOB 2259 ½
2006/2007 1 Holdia DP Praha 2146 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2197 ½
2005/2006 8 ŠK DP Holdia 2150 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2272 ½
2005/2006 4 ŠK DP Holdia 2150 Janoušek Petr Sokol Plzeň I B 2183 ½
2005/2006 2 ŠK DP Holdia 2150 Roško Luboš Slavia Hradec Kr. 2151 0
2004/2005 11 ŠK Holdia DP B 2137 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 ½
2004/2005 10 ŠK Holdia DP B 2137 Krutina Ivan DA Praha 2067 1
2004/2005 8 ŠK Holdia DP B 2137 Šilar Lubomír Synt.Pardubice 2123 1
2004/2005 5 ŠK Holdia DP B 2137 Vozka Pavel ŠK ČSOB "A" 2231 ½
2004/2005 4 ŠK Holdia DP B 2137 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 ½
2004/2005 3 ŠK Holdia DP B 2137 Folková Martina Sokol Plzeň I "B" 2144 0
2003/2004 10 DP Holdia Praha B 2147 Kratochvíl Jakub Baník Eastman Sokolov 1995 0
2003/2004 8 DP Holdia Praha B 2147 Ceplecha Tomáš Sokol Písek 1940 1