Hráč Hula Lukáš

Hula Lukáš

User Pic
Jméno: Hula Lukáš
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2046
Elo mezinárodní: 2035
ID: 2680
FIDE ID: 319830
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2059 2072 Polanský Adam Luboš ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2040 2041 0
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2074 2072 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2024 2045 0
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2077 2072 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 1990 1983 ½
2018/2019 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2067 2072 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1892 1
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2067 2072 Waclawek Karel Sportis Svádov/Olšinky"A" 1600 1644 1
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2064 2079 Reitinger Jan ŠK Union Louny"B" 1855 1866 1
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2057 2079 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1961 1955 1
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2074 2079 Klátil Karel Šachy Povrly 1988 1974 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2072 Reitinger Petr ŠK UNION Louny 1937 1982 0
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2072 Fultner Jaromír CHESS Most 1944 1977 ½
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2077 2072 Mišičko Ján ŠK Kladno 2066 2066 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2067 2072 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2192 2192 ½
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2079 Přibylová Sofie ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1989 1974 ½
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2079 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1880 1886 ½
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2085 2086 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 ½
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2089 2086 Černíková Alena Šachy Povrly 1945 1942 ½
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2089 2086 Urban Miroslav ŠK Magic Žatec"A" 0 1774 1
2017/2018 6 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2083 2086 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1863 1941 ½
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2085 2086 Mitura Karel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2175 2157 ½
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2085 2086 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2032 2066 0
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2083 2086 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2149 2144 0
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2083 2086 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "C" 2123 2121 1
2017/2018 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2086 Sucharda David ŠK AD Jičín 2047 2034 1
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2086 Janda Jiří TJ Kobylisy 2157 2184 1
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2086 Krušelj Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2012 0 ½
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2073 Peníška Pavel ŠK SLAVIA Liberec 1918 1928 1
2016/2017 4 Unichess C 2095 2094 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 ½
2016/2017 3 Unichess C 2095 2094 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2031 2036 1
2016/2017 1 Unichess C 2095 2094 Benda Aleš ŠK Loko Praha A 2120 2141 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Bradáč Daniel Desko Liberec 2012 2011 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 0
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2262 2273 0
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Škára Vladimír Bartoš Unichess "B" 2218 2161 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 ½
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín "C" 2207 2191 ½
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2280 2262 ½
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Havelka Jan TJ Neratovice "B" 2167 2117 ½
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Bradáč Daniel ŠK Zikuda Turnov "C" 2012 2011 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2142 2090 0
2015/2016 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Formánek Martin Unichess "B" 2154 2155 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 1
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 Vágner Tomáš CHESS Most 2208 2218 ½
2015/2016 11 Unichess E 2108 2094 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 ½
2015/2016 7 Unichess E 2108 2094 Petras Milan ŠK Bohnice B 1931 1912 1
2015/2016 2 Unichess E 2108 2094 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 ½
2015/2016 1 Unichess E 2108 2094 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2085 2091 ½
2015/2016 10 Unichess D 2108 2094 Kovář Petr Sokol Praha-Kobylisy D 1943 1932 ½
2015/2016 6 Unichess D 2108 2094 Pačovský Martin Viktoria Žižkov B 1939 1947 1
2014/2015 9 Unichess ČSOB C 2109 2097 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2035 2037 0
2014/2015 6 Unichess ČSOB C 2109 2097 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad C 2058 2072 1
2014/2015 5 Unichess ČSOB C 2109 2097 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2096 2096 ½
2014/2015 2 Unichess ČSOB C 2109 2097 Straka Jaroslav TJ Pankrác C 1898 1912 1
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2099 2093 ½
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Braun Marek Sokol Bakov nad Jizerou 2195 2212 ½
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Vozka Pavel SK Děčín 2282 2289 1
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 0
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2006 2008 ½
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2088 2090 0
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 Klement Lukáš ŠK Teplice 2235 2230 1
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2105 2085 Pilař Radek Stavby mostů Praha A 1689 1646 1
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2105 2085 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1982 ½
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2105 2085 Lavrinčík Pavel ŠK Mahrla Praha B 1849 1818 1
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Korsa Jindřich TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2160 2159 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2192 2187 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Suchomel Aleš Desko Liberec 2087 2135 1
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Horák Jiří TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2175 2176 ½
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Crha Pavel Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2132 2127 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2321 2325 ½
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2137 2152 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Chochol Libor ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2177 2181 ½
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2105 2085 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 ½
2012/2013 11 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2039 2027 ½
2012/2013 9 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 ½
2012/2013 8 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1945 1951 1
2012/2013 7 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"A" 2024 2065 1
2012/2013 6 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Papay Marek SK Děčín"B" 1942 1957 ½
2012/2013 4 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 1
2012/2013 3 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Ta Van Duy Chess Most"D" 2023 2035 ½
2012/2013 2 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Šváb Jan Chess Most"C" 2078 2077 ½
2012/2013 1 Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1970 ½
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 ½
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Hamala Miroslav Chess Most B 1952 1963 1
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Berežný Jan ŠK Teplice B 1867 1841 ½
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2013 1975 ½
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Rudolf Petr Slovan Jirkov A 1877 1895 ½
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Tureček Václav Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 1
2011/2012 1 Sj.Litoměřice A 2081 2083 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 1
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 ½
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 1
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Krásný Drahomír ŠK Střelnice Kadaň 1833 ½
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Cichý Miroslav DDM Most"A" 2141 ½
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 0
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 ½
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2103 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1866 1
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 ½
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Dusbaba Karel ŠK Teplice"B" 2012 ½
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2023 1
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Häusler Milan TJ Chlumec"A" 1984 ½
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Tilgner Marcel ŠK Teplice"C" 1675 1
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1812 ½
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Pešek Radomír TJ Lokomotiva Most 2062 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň 2081 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"A" 2099 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 0
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"A" 2099 Žahour Ivan ŠK Teplice"C" 2108 ½
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"A" 2099 Machala Vladislav ŠK Teplice"B" 2014 ½
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"A" 2099 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"A" 2099 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2096 ½
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"A" 2099 Šulc Jaromír ŠK Sp.Ústí"C" 1983 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"A" 2099 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2097 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"A" 2099 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 ½
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"A" 2099 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"A" 2099 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"A" 2099 Semerdžiev Stefan Sj.Litoměřice"B" 1937 ½
2007/2008 11 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Železný Jiří SK Děčín B 1961 ½
2007/2008 10 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 ½
2007/2008 9 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 0
2007/2008 5 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Miškovský Pavel Slovan Jirkov A 2057 ½
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 1
2007/2008 3 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 ½
2007/2008 2 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 0
2007/2008 1 TJ Sj.Litoměřice A 2128 Švarc Roman ŠK Louny A 2116 ½
2006/2007 11 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Chura Jan Bohemians Praha "B" 2230 1
2006/2007 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Bargel Martin TJ Neratovice 2147 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Soukup Jiří KŠ Tietz Karlovy Vary 2268 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Švarc Roman ŠK Union Louny"A" 2120 0
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Vaněk Tomáš Bonex Teplice"A" 2221 0
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2196 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Přibyl Jaroslav Baník Chemakryl Sokolov 2100 ½
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 0
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Valeš Václav SK Děčín "A" 2120 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Kuba Jindřich ČSOB"B" 2245 ½
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2299 ½
2005/2006 11 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Volák Jan Loko MostB"" 1966 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2198 ½
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Reitinger Petr CHP Litvínov 2095 ½
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Přibyl Jakub Sp.Ustí n.L.B"" 2065 1
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2161 ½
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Líbal František SK Demas DěčínB"" 2002 ½
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Kurka František Bonex TepliceB"" 2166 ½
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Kudera Jiří Sj.LitoměřiceB"" 1993 1
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Voslař Jan Sp.Ústí n.LC"" 2010 0
2005/2006 2 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Volek Radomír Union LounyB"" 1988 ½
2005/2006 1 Sj.LitoměřiceA"" 2101 Strauss Jindřich Slávia DěčínA"" 1916 1
2004/2005 11 Sj.Litoměřice "A" 2043 Kalina Jiří CHP Litvínov 2061 ½
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 2043 Pešek Radomír Loko Most "B" 1926 1
2004/2005 9 Sj.Litoměřice "A" 2043 Mráz Jiří Slavia SČE Děčín "A" 1879 1
2004/2005 8 Sj.Litoměřice "A" 2043 Cerman Eduard Bystřanští jezd "A" 1766 1
2004/2005 7 Sj.Litoměřice "A" 2043 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2018 ½
2004/2005 6 Sj.Litoměřice "A" 2043 Zítek Miroslav Sokol Údlice "A" 1903 1
2004/2005 5 Sj.Litoměřice "A" 2043 Sejkora Vlastimil SK Demas Děčín "B" 2195 1
2004/2005 4 Sj.Litoměřice "A" 2043 Šťastný Petr Bonex Teplice "B" 2028 ½
2004/2005 2 Sj.Litoměřice "A" 2043 Novák František Sp.Ústí n.L. "B" 2031 ½
2004/2005 1 Sj.Litoměřice "A" 2043 Kolář Jáchym Union Louny "A" 2062 0
2003/2004 11 Sj.Litoměřice 2062 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 ½
2003/2004 10 Sj.Litoměřice 2062 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2010 ½
2003/2004 8 Sj.Litoměřice 2062 Vrchotka Josef Bonex Teplice 2036 ½
2003/2004 7 Sj.Litoměřice 2062 Trnka Miroslav Tatran Podbořany 1952 1
2003/2004 6 Sj.Litoměřice 2062 Kupšovský Václav Sp.Ústí n.L. 1997 ½
2003/2004 5 Sj.Litoměřice 2062 Jeníček Jiří Slovan Jirkov 2044 0
2003/2004 4 Sj.Litoměřice 2062 Líbal František SK Demas Děčín 2041 ½
2003/2004 3 Sj.Litoměřice 2062 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2193 ½
2003/2004 2 Sj.Litoměřice 2062 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 1
2003/2004 1 Sj.Litoměřice 2062 Friml Antonín CHP Litvínov 2196 0