Hráč Londýn Radek

Londýn Radek

User Pic
Jméno: Londýn Radek
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2409
Elo mezinárodní: 2415
ID: 8252
FIDE ID: 318256
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2415 2409 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2159 2159 1
2017/2018 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2415 2409 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2360 2326 ½
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Velička Petr TJ Neratovice A 2412 2470 ½
2017/2018 10 B SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2421 2418 1
2017/2018 9 Č SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 0
2017/2018 8 B SK Sokol Vysehrad 2423 2417 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2450 0 1
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2423 2417 Černoušek Lukáš Bartos Unichess 2471 2444 ½
2017/2018 6 B SK Sokol Vysehrad 2426 2417 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2360 2341 ½
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2426 2417 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2526 2526 ½
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2397 2392 1
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2390 2370 ½
2017/2018 2 B SK Sokol Vysehrad 2436 2417 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2413 2411 0
2017/2018 1 Č SK Sokol Vysehrad 2426 2418 Rubeš Jan TJ Neratovice B 2285 2279 ½
2017/2018 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2644 0 0
2017/2018 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 Svoboda Svatopluk Unichess 2401 2392 0
2017/2018 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 Plát Vojtěch Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2530 ½
2017/2018 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2423 2417 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2639 2574 ½
2017/2018 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2423 2417 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2370 2358 1
2017/2018 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2426 2417 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2481 2482 0
2017/2018 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2426 2417 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2501 2502 ½
2017/2018 2 Č SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 Vojta Tomáš Moravska Slavia Brno 2342 2336 ½
2017/2018 1 B SK mesta Lysa nad Labem 2436 2417 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 ½
2016/2017 4 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2415 2409 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2159 2159 1
2016/2017 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2415 2409 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2360 2326 ½
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 1
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2281 2253 0
2016/2017 8 B SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Movsesian Julia GROP Praha 2328 2327 1
2016/2017 7 Č SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2400 2414 1
2016/2017 6 B SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 ½
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Čáp Adam TJ Neratovice 2346 2302 1
2016/2017 4 Č SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Bernášek Jan SK ZIKUDA Turnov 2508 2510 ½
2016/2017 3 B SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 1
2016/2017 2 Č SK Sokol Vysehrad 2401 2388 Vrána Jan 2222 SK Polabiny 2343 2340 0
2016/2017 11 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2673 2638 0
2016/2017 10 Č SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Bernášek Jan Prestige Photo Unichess 2508 2510 0
2016/2017 9 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 ½
2016/2017 8 Č SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Studnička Tomáš Tatran Litovel 2333 2340 1
2016/2017 7 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Antoniewski Rafal BSS Frydek Mistek 2533 2604 0
2016/2017 6 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Kempinski Robert SK Rapid Pardubice 2623 2597 ½
2016/2017 5 Č SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Tazbir Marcin SK AD Jicin 2510 2527 ½
2016/2017 4 Č SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 ½
2016/2017 3 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½
2016/2017 2 B SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2454 2469 0
2016/2017 1 Č SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2455 2449 ½
2015/2016 11 B ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 ½
2015/2016 8 B ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0
2015/2016 7 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 1
2015/2016 6 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 ½
2015/2016 5 B ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 1
2015/2016 4 B ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 ½
2015/2016 3 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2015/2016 2 Č ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Bureš Jaroslav AD Mahrla Praha 2396 2398 ½
2015/2016 1 B ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2466 2458 1
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 0
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2290 2277 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 1
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy 2154 2155 1
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2217 2213 1
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Constantinou Peter TJ Praha-Pankrác 2288 ½
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 Fajman Petr AD Jičín 2203 2219 1
2014/2015 9 B JOLY Lysá nad Labem D 2340 2348 Purnoch Josef Cayman Pharma Neratovice B 2188 2185 1
2014/2015 3 B JOLY Lysá nad Labem D 2340 2348 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2052 2054 1
2014/2015 11 B ŠK GROP Praha 2340 2348 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 0
2014/2015 10 Č ŠK GROP Praha 2340 2348 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2212 2202 1
2014/2015 9 B ŠK GROP Praha 2340 2348 Paulovič Tomáš Sokol Praha-Kobylisy B 2137 2076 1
2014/2015 8 Č ŠK GROP Praha 2340 2348 Beneš Petr Sokol Kolín 2117 2122 1
2014/2015 7 Č ŠK GROP Praha 2340 2348 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2129 2126 ½
2014/2015 6 B ŠK GROP Praha 2340 2348 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 1
2014/2015 5 Č ŠK GROP Praha 2340 2348 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2210 2215 1
2014/2015 4 B ŠK GROP Praha 2340 2348 Kolář Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2154 2150 0
2014/2015 2 B ŠK GROP Praha 2340 2348 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2212 2210 1
2014/2015 1 Č ŠK GROP Praha 2340 2348 Oreský Jan SK OAZA Praha 2148 2150 1
2014/2015 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Votava Jan TJ Slavia Hradec Králové 2526 2499 ½
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem B 2394 2387 1
2014/2015 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 ½
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Kozák Miloš Unichess B 2145 2145 1
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2375 2388 1
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 ½
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 0
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 ½
2013/2014 10 B ŠK PORG A 2341 2349 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 1
2013/2014 8 Č ŠK PORG A 2341 2349 Jančařík Joel Sokol Praha-Kobylisy B 2254 2251 0
2013/2014 7 B ŠK PORG A 2341 2349 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 1
2013/2014 5 B ŠK PORG A 2341 2349 Herejk Petr Bohemians Praha C 2220 2212 1
2013/2014 4 Č ŠK PORG A 2341 2349 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2138 2132 1
2013/2014 3 B ŠK PORG A 2341 2349 Soural Jan TJ Pankrác C 2178 2177 1
2013/2014 2 Č ŠK PORG A 2341 2349 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2202 2199 0
2013/2014 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2242 2240 ½
2013/2014 10 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Orság Milan AD Mahrla 2378 2405 0
2013/2014 9 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 ½
2013/2014 8 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 1
2013/2014 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2242 2243 1
2013/2014 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Mudra Pavel ŠK Zikuda Turnov B 2265 2284 0
2013/2014 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2321 2315 1
2013/2014 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2385 2428 ½
2013/2014 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 0
2013/2014 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 ½
2013/2014 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 1
2012/2013 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2339 2335 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 0
2012/2013 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2339 2335 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 0
2012/2013 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2236 2183 0
2012/2013 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny A 2162 2158 1
2012/2013 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Liuba Volodymyr Sokol Praha - Vršovice 2184 1
2012/2013 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Janda Jiří TJ Sokol Praha - Kobylisy 2192 2181 ½
2012/2013 5 B JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2152 2148 1
2012/2013 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2096 2091 1
2012/2013 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 ½
2011/2012 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2407 2392 1
2011/2012 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 1
2011/2012 9 B JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 1
2011/2012 8 Č JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Doležal Martin ERA-Poštovní spořitelna B 2260 2212 1
2011/2012 7 B JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1
2011/2012 6 Č JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Erneker Josef OAZA Praha 2251 2264 0
2011/2012 4 Č JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 ½
2011/2012 3 B JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 1
2011/2012 2 Č JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2375 2382 ½
2011/2012 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2285 2315 0
2011/2012 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 0
2011/2012 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 1
2011/2012 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 ½
2011/2012 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Vlasák Lukáš Tatran Litovel 2319 2316 ½
2011/2012 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 1
2011/2012 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 ½
2010/2011 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 0
2010/2011 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Frolík Martin TŽ Třinec 2211 1
2010/2011 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2348 1
2010/2011 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0
2010/2011 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2379 1
2010/2011 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2350 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2279 ½
2010/2011 11 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov "B" 2250 ½
2010/2011 10 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2151 1
2010/2011 9 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín "B" 2380 ½
2010/2011 8 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Polák Benedikt Desko Liberec 2138 1
2010/2011 5 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Jandovský Viktor TJ Pankrác "B" 2185 1
2010/2011 4 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 1
2010/2011 2 Č JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2183 ½
2010/2011 1 B JOLY Lysá nad Labem "B" 2350 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2109 1
2009/2010 11 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2227 0
2009/2010 10 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Jaček Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2111 1
2009/2010 9 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2200 1
2009/2010 7 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Duda Antonín Desko Liberec 2056 1
2009/2010 6 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2425 ½
2009/2010 5 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2258 1
2009/2010 4 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Krasnay Peter TJ Dukla Praha 2088 1
2009/2010 3 Č JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2190 1
2009/2010 2 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Beneš Petr Sokol Kolín 2162 1
2009/2010 1 B JOLY Lysá nad Labem B"" 2316 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 1
2009/2010 11 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2335 1
2009/2010 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Bednář Marcel Holdia DP Praha B"" 2159 1
2009/2010 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Šimek Petr Poštovní spořitelna A"" 2269 ½
2009/2010 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 0
2009/2010 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2133 1
2009/2010 6 B Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2229 ½
2009/2010 5 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2177 0
2009/2010 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Dvořák Jan Poštovní spořitelna B"" 2174 1
2009/2010 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 ½
2009/2010 2 B Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2323 1
2009/2010 1 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2316 Srba Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2182 1
2008/2009 11 Č JOLY Lysá nad Labem B 2293 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2329 ½
2008/2009 10 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 0
2008/2009 9 Č JOLY Lysá nad Labem B 2293 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 ½
2008/2009 8 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B"" 2207 1
2008/2009 7 Č JOLY Lysá nad Labem B 2293 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice 2176 1
2008/2009 6 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 1
2008/2009 5 Č JOLY Lysá nad Labem B 2293 Beneš Petr Sokol Kolín 2141 1
2008/2009 4 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 0
2008/2009 3 Č JOLY Lysá nad Labem B 2293 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 ½
2008/2009 2 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 1 B JOLY Lysá nad Labem B 2293 Kastner Oldřich 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 1
2008/2009 10 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2160 ½
2008/2009 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Falout Luboš Sokol Plzeň - Letná 2210 1
2008/2009 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK B"" 2244 1
2008/2009 7 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 0
2008/2009 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Pačovský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2268 1
2008/2009 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 0
2008/2009 4 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2259 ½
2008/2009 3 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 ½
2008/2009 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 ½
2008/2009 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2293 Havlík Jindřich Sokol Plzeň I 2132 ½
2007/2008 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Gregor Jiří Holdia DP Praha B"" 2248 0
2007/2008 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2314 ½
2007/2008 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Jirka Jiří ŠK ČSOB 2385 ½
2007/2008 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 0
2007/2008 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Možný Miloš TJ Pankrác 2373 ½
2007/2008 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 1
2007/2008 1 B ŠK Sokol Vyšehrad 2254 Řezníček Jan TJ Sokol Zaječice 2243 1
2007/2008 11 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 1
2007/2008 9 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Štursa Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2154 1
2007/2008 8 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Petuchov Sergej TJ Stadion Kutná Hora 2145 1
2007/2008 7 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 ½
2007/2008 6 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Mudra Pavel Sokol Mladá Boleslav 2148 0
2007/2008 5 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Umanec Filip TJ Neratovice 2125 ½
2007/2008 4 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 1
2007/2008 3 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Maršálek Zdeněk TJ Zikuda Turnov B"" 2252 ½
2007/2008 2 B ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 ½
2007/2008 1 Č ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 Kojetský Pavel TJ Tourist Biomedica Říčany 2147 1
2006/2007 11 B ŠK ČSOB 2268 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2006/2007 10 Č ŠK ČSOB 2268 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 1
2006/2007 9 B ŠK ČSOB 2268 Novák Pavel Sokol Plzeň I B"" 2361 ½
2006/2007 8 Č ŠK ČSOB 2268 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2380 ½
2006/2007 7 B ŠK ČSOB 2268 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2147 1
2006/2007 4 B ŠK ČSOB 2268 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2256 ½
2006/2007 2 B ŠK ČSOB 2268 Zvára Petr Bohemians Praha 2417 0
2006/2007 1 Č ŠK ČSOB 2268 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2248 0
2006/2007 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 0
2006/2007 8 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2418 0
2006/2007 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½
2006/2007 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Gross David Sokol Plzeň I. Ingem 2383 0
2006/2007 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Štoček Jiří RC Sport Pardubice 2524 ½
2006/2007 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 ½
2006/2007 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 1
2006/2007 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2268 Zawadzki Stanislaw A64 Valoz Grygov 0
2005/2006 10 B ŠK ČSOB 2334 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2367 1
2005/2006 9 Č ŠK ČSOB 2334 Orság Milan ŠK Dům armády 2408 0
2005/2006 5 Č ŠK ČSOB 2334 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 0
2005/2006 1 B ŠK ČSOB 2334 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 ½
2005/2006 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Petr Martin Bauset Pardubice 2387 ½
2005/2006 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2239 1
2005/2006 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Novák Pavel Sokol Plzeň Ingem 2345 0
2005/2006 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Schula Michal TJ Pankrác 2245 ½
2005/2006 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2310 0
2005/2006 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Kaňovský David A64 Hagemann Opava 2335 1
2005/2006 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2355 1
2005/2006 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Růžička Petr TŽ Třinec 2294 1
2005/2006 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Sochorová Petra Lokomotiva Brno B 2246 ½
2005/2006 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2334 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 0
2004/2005 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Dvořák Tomáš IPM Color Ostrava 2308 ½
2004/2005 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Malík Jan Slavoj Ostrava 2240 1
2004/2005 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2305 1
2004/2005 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2284 0
2004/2005 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2318 ½
2004/2005 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Petr Martin Bauset Pardubice 2278 ½
2004/2005 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 0
2004/2005 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Sikorová Olga TŽ Třinec 2252 1
2004/2005 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Jirovský Pavel Sokol Kolín-Abner 2378 ½
2004/2005 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2304 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 1
2004/2005 9 Č ŠK ČSOBB" 2304 Choleva Zdeněk Caissa Úholičky 2235 1
2004/2005 7 Č ŠK ČSOBB" 2304 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2303 0
2004/2005 6 B ŠK ČSOBB" 2304 Srba Milan TJ Bohemians B" 2222 0
2004/2005 5 Č ŠK ČSOBB" 2304 Pick Štěpán TJ PankrácB" 2244 1
2004/2005 3 Č ŠK ČSOBB" 2304 Gregor Jiří Neratovice Nazguls 2266 1
2004/2005 1 B ŠK ČSOBB" 2304 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice A 2390 1
2003/2004 11 B Visus Vyšehrad 2212 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2396 ½
2003/2004 10 B Visus Vyšehrad 2212 Jedlička Aleš Sokol Kolín 2310 1
2003/2004 7 Č Visus Vyšehrad 2212 Cvek Robert Hagemann Opava 2467 0
2003/2004 6 Č Visus Vyšehrad 2212 Lys Josef IPM Color Ostrava 2303 ½
2003/2004 8 B ŠK čSOB B 2212 Moravec Michal Sokol Kolín B 2297 0
2003/2004 7 Č ŠK čSOB B 2212 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2296 0
2003/2004 6 B ŠK čSOB B 2212 Láznička Viktor TJ Synthesia Pard. 2437 ½
2003/2004 5 Č ŠK čSOB B 2212 Fiala Robert Sokol Plzeň I B 2331 0
2003/2004 3 Č ŠK čSOB B 2212 Lechtýnský Jiří TJ Slávie Turnov 2452 0
2003/2004 2 B ŠK čSOB B 2212 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2222 1
2003/2004 1 Č ŠK čSOB B 2212 Pokorný Petr ŠK ČSOB A 2261 1