Hráč Filipi Štěpán

Filipi Štěpán

User Pic
Jméno: Filipi Štěpán
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2145
Elo mezinárodní: 2165
ID: 12523
FIDE ID: 319600
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad "B 2147 2145 Soural Jan TJ Pankrác "B" 2190 2188 0
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad "B 2147 2145 Mach Petr Unichess Reserve 2045 2016 1
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad "B 2147 2145 Zvára David TJ Spartak Vlašim "B" 2147 2139 1
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad "B 2138 2145 Růžička Aleš Sokol Tábor 2105 2092 1
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2147 2145 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov B 2187 2177 ½
2018/2019 10 SK Sokol Vysehrad 2194 2205 Matras Ondřej TJ Pankrac 2213 2232 0
2018/2019 8 SK Sokol Vysehrad 2213 2205 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2218 2191 0
2018/2019 5 SK Sokol Vysehrad 2214 2205 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2317 2301 ½
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2194 2205 Janeba Petr ČZ Strakonice 1797 1831 ½
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2194 2205 Pokorný Petr Unichess Underground 2204 2200 ½
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2213 2205 Grill Roman ŠACHklub NN Písek 2092 2085 1
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2213 2205 Rolinek Dominik KŠ Říčany 1925 „B“ 1980 1951 0
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2214 2205 Stluka František Šachový klub Příbram-Baník 2131 2116 0
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2214 2205 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2155 2176 1
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2222 2201 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2350 2342 0
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2222 2201 Bujak Michal Šachový klub Líně 2182 2184 ½
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2221 2201 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2259 2233 ½
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2212 2201 Folk Petr ŠK Sokol Klatovy 2167 2181 1
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 0
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1868 1902 1
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Sedláček Tomáš LISA A 2029 2038 ½
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Kubíková Alena TJ Kobylisy D 2113 2129 ½
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Žamboch Roman ŠK DP Praha D - VŠFS II 2023 2035 ½
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1970 1974 1
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2038 2073 1
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2106 2058 1
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice C 2151 2156 ½
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Pick Štěpán TJ Pankrác E 1989 1996 ½
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Lamser Jan Unichess D 2126 2125 0
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Umanec Filip GROP Classical Chess 2224 2226 ½
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2165 2145 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2236 2228 ½
2017/2018 10 SK Sokol Vysehrad 2199 2197 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2174 2122 1
2017/2018 9 SK Sokol Vysehrad 2199 2197 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2254 2260 1
2017/2018 8 SK Sokol Vysehrad 2210 2197 Jurásek Miroslav SK Dopravni podnik Praha 2293 2286 ½
2017/2018 6 SK Sokol Vysehrad 2210 2197 Čermák Michal SK JOLY Lysa nad Labem C 2100 2120 0
2017/2018 2 SK Sokol Vysehrad 2199 2197 Oreský Jan SK OAZA Praha 2194 2180 1
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2216 2197 Vavruška David TJ Tatran Podbořany z.s. 2235 2220 ½
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2197 Zanikov Konstantin ŠK Praha-Smíchov 2069 2088 ½
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2210 2197 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2098 2107 0
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2210 2197 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2075 2057 1
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2210 2197 Krátký Josef TJ Bohemians Praha "B" 2074 2061 1
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2197 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice 2088 0 1
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2197 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2109 2091 ½
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2199 2197 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2237 2219 1
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2173 2167 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2172 2192 1
2016/2017 10 SK Sokol Vysehrad 2152 2166 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 ½
2016/2017 9 SK Sokol Vysehrad 2152 2166 Havlík Jan QCC Ceske Budejovice 2389 2373 0
2016/2017 3 SK Sokol Vysehrad 2152 2166 Petr Jakub Bohemians Texbase.cz Praha 1898 1811 0
2016/2017 2 SK Sokol Vysehrad 2152 2166 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny 2144 2118 ½
2016/2017 1 SK Sokol Vysehrad 2152 2166 Schula Michal SK AD Jicin B 2315 2286 1
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2044 2029 1
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2036 2037 1
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice B 2262 2217 ½
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace 1895 1902 1
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Macháček Otakar USK Praha A 2015 2007 ½
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Bakalář Petr Unichess D 2221 2223 1
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha B 2168 2179 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Štolc Martin Viktoria Žižkov B 2039 2043 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 Soural Jan TJ Pankrác D 2166 2167 ½
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Palek Miroslav ŠK Líně 2182 2261 ½
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 0
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 ½
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Kadeřávek Jan TJ Plzeň Košutka 2132 2122 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2158 2156 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2152 2166 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2281 2269 0
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2152 2166 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2133 2124 0
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2152 2166 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2218 2232 0
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2152 2166 Petr Jan TJ Praha-Pankrác 2195 2159 0
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2152 2166 Forman Štěpán AD Jičín 2292 2302 0
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Bechyně Jaroslav SK Loko Praha B 2075 2062 0
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2035 2037 1
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2210 2222 0
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Vičar Petr TJ Pankrác D 2109 2111 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2319 2308 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Miskolczi Vítězslav Unichess ČSOB E 2091 2091 1
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Háse Pavel TJ Praga Praha B 2036 2040 ½
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 ½
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Pospíšil Evžen Sokol Vršovice C 2090 2098 ½
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2235 2223 ½
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2027 2015 1
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Umanec Filip ŠK GROP Praha 2290 2286 0
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2200 2159 0
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 2035 2020 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 1
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 1
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Pokrupa Marek ŠK Gordic 2142 2142 1
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Hollan Petr SK OAZA Praha 2124 2059 1
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2077 2086 1
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 Beneš Petr Sokol Kolín 2117 2122 1
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 ½
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Kovář Vojtěch Unichess A 2230 2239 0
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Šplíchal Petr Unichess B 1990 2009 1
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 1
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Soural Jan TJ Praha-Pankrác 2143 2160 0
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2225 2236 1
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Maříková Jana QCC České Budějovice 2188 2190 1
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 1
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Sharashenidze Akaki ŠK PORG B 2346 2346 0
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Profant Tibor SK LISA A 2179 0
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad D 2284 2286 0
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 0
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2046 2044 ½
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Musil Miroslav TJ Praga Praha B 1990 1937 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2285 2308 ½
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 1
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2321 2315 0
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 ½
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 ½
2013/2014 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Klicnar Martin ŠACHklub Písek 2200 2187 1
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2321 2320 ½
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2147 2122 0
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2220 2222 ½
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2237 2268 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2173 2175 1
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Palek Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2233 2261 1
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Lacina Adolf TJ ČZ Strakonice 2197 2192 0
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Srba Milan Sokol Praha Vršovice 2130 2122 0
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 ½
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2139 2139 Bargel Martin TJ NERATOVICE 2112 2105 1
2012/2013 11 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2024 2010 1
2012/2013 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Vincze Roman SFiala Gambit Jihlava 2111 2108 ½
2012/2013 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2144 2137 1
2012/2013 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 ½
2012/2013 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 1980 1958 ½
2012/2013 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1929 1907 1
2012/2013 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2153 2182 1
2012/2013 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Hrdina Robin TRW autolektronika Vlašim 2007 1988 1
2012/2013 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 1896 1832 1
2012/2013 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2187 2193 ½
2012/2013 1 ŠK Sokol Vyšehrad B 2130 2131 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2083 2071 1
2011/2012 11 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2184 2185 ½
2011/2012 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Bartoš Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2239 2187 0
2011/2012 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2450 2437 0
2011/2012 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 0
2011/2012 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Forman Štěpán ŠK Mahrla Praha 2331 2300 0
2011/2012 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 0
2011/2012 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 0
2011/2012 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 0
2011/2012 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2136 2135 Pirklová Hana OAZA Praha 2107 2106 ½
2011/2012 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2226 2228 0
2011/2012 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Moravec Michal Sokol Kolín 2296 2294 ½
2011/2012 8 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov C 1926 1957 1
2011/2012 7 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Řehořek Martin ŠK Zikuda Turnov B 2311 2317 ½
2011/2012 6 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 ½
2011/2012 5 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 1
2011/2012 4 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2073 2069 ½
2011/2012 3 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2157 2197 ½
2011/2012 2 ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 Stoklasa Jan TRW autoelektronika Vlašim 2188 2177 1
2010/2011 11 Sokol Vysehrad B 2100 Grill Roman Sokol Platan Pisek 2125 ½
2010/2011 10 Sokol Vysehrad B 2100 Kubečka David OAZA Praha 2285 1
2010/2011 9 Sokol Vysehrad B 2100 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 2050 1
2010/2011 8 Sokol Vysehrad B 2100 Jandečka Tomáš Sachovy klub Viktoria Zizkov 2195 0
2010/2011 7 Sokol Vysehrad B 2100 Falout Luboš Sokol Plzen Letna A 2204 1
2010/2011 6 Sokol Vysehrad B 2100 Pravdík Kamil Sokol Tabor B 2059 0
2010/2011 5 Sokol Vysehrad B 2100 Herejk Petr SK Line A 2192 1
2010/2011 4 Sokol Vysehrad B 2100 Balcar Martin Sokol Domazlice 2049 1
2010/2011 3 Sokol Vysehrad B 2100 Šimůnek Aleš Sokol Plzen 1 2202 ½
2010/2011 2 Sokol Vysehrad B 2100 Kříž Daniel SSK HerNyr 1955 1
2010/2011 1 Sokol Vysehrad B 2100 Janeček Josef Sokol Tabor A 2108 ½
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2072 Bartoš Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2203 0
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2072 Havlík Jindřich Sokol Plzeň I 2132 0
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2072 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2072 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2143 1
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2072 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2203 0
2008/2009 11 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 1
2008/2009 10 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 9 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 ½
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 1
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2183 0
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 0
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2241 0
2008/2009 4 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Šír Zbyněk ŠK Rapid Pardubice 2204 1
2008/2009 3 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 0
2008/2009 2 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2131 1
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2182 1
2007/2008 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2076 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2240 0
2007/2008 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2076 Kovář Vojtěch ŠK ČSOB 2234 ½
2007/2008 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2076 Daneš Jaroslav TJ ŠO Chrudim 2201 0
2007/2008 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2076 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2080 ½
2007/2008 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2076 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2096 0
2007/2008 11 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2069 1
2007/2008 10 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Růžička Aleš Sokol Tábor B 1969 ½
2007/2008 9 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Kupka František Sokol Plzeň 1 C 2057 1
2007/2008 8 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná A 2165 1
2007/2008 7 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 ½
2007/2008 6 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2119 1
2007/2008 5 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 1965 0
2007/2008 4 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Hlaváček Karel ŠK ALVA Pb Příbram A 2061 0
2007/2008 3 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov Praha A 2019 1
2007/2008 2 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Glaser Jiří QCC České Budějovice A 2143 1
2007/2008 1 Sokol Vyšehrad Praha B 2076 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2087 0
2006/2007 11 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 Plešek Jiří TJ Pankrác 2155 1
2006/2007 9 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK B"" 2203 0
2006/2007 7 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 Bartoš Jan ŠK ČSOB 2194 0
2006/2007 4 ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2078 Klecker Tadeáš Holdia DP Praha 2037 ½
2005/2006 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2151 0
2005/2006 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Postupa Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2110 0
2005/2006 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Štěpán Michal Sněžka TJ Náchod 2075 1
2005/2006 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Dlábek Emil TJ Sokol Praha Vršovice 2187 0
2005/2006 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Smutný Jan AVE-Kontakt Pardubice 2150 0
2005/2006 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2072 0
2005/2006 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov nad Kněžnou 2044 0
2005/2006 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Trojan Luboš TJ Synthesia Pardubice B 2062 1
2005/2006 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2067 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2068 1
2005/2006 7 Sokol Vyšehrad B 2067 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2206 0
2005/2006 6 Sokol Vyšehrad B 2067 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 0
2005/2006 2 Sokol Vyšehrad B 2067 Šilar Lubomír Synthesia Pardub. 2127 1
2003/2004 5 Sokol Vyšehrad B 2078 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians 2209 0
2003/2004 4 Sokol Vyšehrad B 2078 Vařejčko Josef ŠO+DDM Chrudim 2196 0
2003/2004 2 Sokol Vyšehrad B 2078 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I B 2134 0