Hráč Mičánek Tomáš

Mičánek Tomáš

User Pic
Jméno: Mičánek Tomáš
Oddíl: TJ Bohemians Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2084
Elo mezinárodní: 2101
ID: 5183
FIDE ID: 314790
Rok narození: 1979
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 TJ Bohemians D 2059 2051 Háse Pavel Dukla D 2073 2059 1
2019/2020 5 TJ Bohemians D 2059 2051 Wasserbauer Radek USK Praha A 2172 2184 ½
2019/2020 2 TJ Bohemians D 2059 2051 Markovič Milan Sokol Vršovice B 2151 2156 ½
2019/2020 1 TJ Bohemians D 2059 2051 Richtrová Eliška Steinitz-Makabi Praha 2192 2213 1
2019/2020 11 GROP - B 2059 2051 Lamser Jan Unichess D 2133 2120 ½
2019/2020 5 GROP - B 2059 2051 Körschner Miroslav TJ Pankrác D 2084 2067 1
2019/2020 4 GROP - B 2059 2051 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2079 2095 0
2019/2020 1 GROP - B 2059 2051 Vávra Jan Sokol Vršovice A 1962 1966 1
2019/2020 10 TJ Bohemians 2048 2051 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad "B 2173 2142 1
2019/2020 9 TJ Bohemians 2047 2051 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlašim "B" 2042 2025 1
2019/2020 8 TJ Bohemians 2047 2051 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2096 2087 0
2019/2020 7 TJ Bohemians 2059 2051 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha 2004 2006 0
2018/2019 9 GROP Classical Chess 2145 2129 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha D 2089 2098 0
2018/2019 8 GROP Classical Chess 2145 2129 Výprachtický David SK OAZA Praha C 2349 2321 0
2018/2019 5 GROP Classical Chess 2145 2129 Frolov Artur ŠK AURORA 2393 0 0
2018/2019 4 GROP Classical Chess 2145 2129 Smutný Jan LISA A 2207 2215 0
2018/2019 3 GROP Classical Chess 2145 2129 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2268 2252 1
2018/2019 2 GROP Classical Chess 2145 2129 Janda Pavel USK Praha A 2125 2120 0
2018/2019 1 GROP Classical Chess 2145 2129 Kasalický Petr Dukla C 2037 2024 0
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha B 2135 2106 Neuman Zákoucká Adéla ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 0
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha B 2135 2106 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2140 2141 0
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha B 2135 2106 Seifarth Robert Sokol Praha Vršovice B 2189 2160 0
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha B 2135 2106 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2016 1990 ½
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha 2152 2129 Dolanský Lukáš Sokol Tábor 2037 2054 1
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha 2152 2129 Vilímová Julie KŠ Říčany 1925 „B“ 1802 1763 1
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha 2157 2129 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2135 2115 1
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha 2157 2129 Petras Milan Šachový klub Příbram-Baník 1995 2012 0
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha 2145 2129 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2232 2237 1
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha 2135 2106 Hradecký Ivo TJ Spartak Vlašim 2119 2098 1
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha 2115 2106 Popper Tomáš Unichess Underground 2067 2045 1
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha 2115 2106 Novák Michal Šachový klub Líně 2168 2158 1
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Soukup Václav �K Viktoria �i�kov B 2156 2136 0
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2282 2259 0
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Matras Ondřej �K Bohnice A 2248 2265 1
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Řehák Martin �K Sokol Vy�ehrad D 2093 2080 ½
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Wasserbauer Radek USK Praha A 2166 2168 1
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Haase Pavel �K DP Praha C - V�FS I 2120 2186 1
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2246 2266 0
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Serrano Salvador Eduardo �K Sokol Vy�ehrad E 2305 0 0
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha D 2113 2082 Procházka Dalibor �O Praga Praha A 2124 2123 0
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Plašil Petr TJ Kobylisy B 2004 2026 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2109 2117 ½
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Vartazaryan Gor TJ Kobylisy C 1709 1737 1
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1934 1960 0
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1922 1931 1
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2065 2080 0
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha C 2113 2082 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2241 2224 0
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha 2129 2082 Bargel Martin TJ Neratovice B 2101 2123 0
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha 2113 2082 Jaček Martin SK Sokol Vysehrad 2218 2223 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha 2113 2082 Adámek Zdeněk SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 ½
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha 2102 2082 Kořenek František SK JOLY Lysa nad Labem C 1968 1978 ½
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha 2102 2082 Matras Ondřej TJ Pankrac 2258 2265 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha 2090 2082 Purnoch Josef TJ Neratovice A 2155 2154 1
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha 2113 2082 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 1
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha 2113 2082 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 2115 2097 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha 2068 2065 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2221 2223 ½
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 1975 1994 ½
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Wasserbauer Radek USK Praha A 2165 2156 1
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Haase Pavel ŠK DP Praha C - VŠFS I 2118 2133 1
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Kovář Vojtěch TJ Kobylisy E 2238 2239 0
2016/2017 2 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad E 2242 0 0
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha D 2101 2084 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2138 2145 0
2016/2017 4 SK DURAS BVK Kralovo Pole 2090 2081 Priehoda Vítězslav Vystaviste Lysa nad Labem 2364 2356 ½
2016/2017 11 �K Duras BVK B 2090 2081 Hudaček Josef SK Podlu�an Pru��nky 2057 2079 ½
2015/2016 10 ŠK Duras BVK B 2090 2081 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 2009 1999 ½
2015/2016 9 ŠK Duras BVK B 2090 2081 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1983 1982 ½
2015/2016 8 ŠK Duras BVK B 2090 2081 Motáček Vladimír Silko Gambit Jihlava 2034 2009 1
2015/2016 5 ŠK Duras BVK B 2090 2081 Karásek Lukáš ŠK GORDIC 2201 2196 0
2015/2016 1 ŠK Duras BVK B 2090 2081 Zajíček Tomáš A64 PROCLIENT Grygov B 2011 1991 ½
2014/2015 5 ŠK Duras BVK „B“ 2108 2092 Vrána František ŠK Staré Město „A“ 2249 2257 0
2014/2015 4 ŠK Duras BVK „B“ 2108 2092 Skácelík Petr ŠK Duras BVK „A“ 2136 2158 0
2013/2014 6 ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2107 2088 Dvořák Adam Lokomotiva Brno “A“ 2119 2189 1
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2107 2088 Navrátil Marek Slavia Kroměříž B 1843 1900 1
2011/2012 1 ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2101 2082 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 1
2010/2011 10 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2120 Krčál Michal SK Zlin B 2098 0
2010/2011 7 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2120 Mrázek Lumír Slavia Orlova 2183 ½
2010/2011 1 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2120 Kvíčala Miroslav TJ TZ Trinec B 2053 ½
2010/2011 7 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2120 Uher Vladimír SK Caissa Trebic A 2103 ½
2010/2011 3 SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2120 Krys Jaromír SK Chrudim 2082 ½
2009/2010 9 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou 1872 1
2009/2010 8 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1888 1
2009/2010 7 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1940 1
2009/2010 5 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2009 0
2009/2010 4 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1
2009/2010 3 ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2122 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 2003 1
2009/2010 11 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2122 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2296 ½
2009/2010 10 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2122 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 0
2009/2010 9 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2122 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha 2197 0
2005/2006 9 DURAS BRNO B 2129 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 1962 1
2005/2006 8 DURAS BRNO B 2129 Šustr Jaromír SOKOL ZAJEČICE 2042 ½
2005/2006 7 DURAS BRNO B 2129 Chládek Vlastimil GARDE LIPOVEC 1996 0
2005/2006 6 DURAS BRNO B 2129 Jurák Stanislav HPM TEC HUSTOPEČE 1687 ½
2005/2006 5 DURAS BRNO B 2129 Kratochvíl Karel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 1
2005/2006 4 DURAS BRNO B 2129 Hodač Pavel GORDIC JIHLAVA B 2055 1
2005/2006 3 DURAS BRNO B 2129 Uhmann Jan OREL OŘECHOV 2198 1
2005/2006 1 DURAS BRNO B 2129 Nejezchleb Drahoš SOKOL RUDICE 1873 ½
2004/2005 11 CD Rating Brno 2139 Přidal Ondřej Duras BVK Brno A" 2193 ½
2004/2005 10 CD Rating Brno 2139 Kubíček Robert MSA Dolní Benešov 2148 ½
2004/2005 9 CD Rating Brno 2139 Misiuga Andrzej Slavia Orlová A" 2208 0
2004/2005 8 CD Rating Brno 2139 Trávníček Petr Tatran Litovel 2245 1
2004/2005 7 CD Rating Brno 2139 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město A" 2273 0
2003/2004 10 Garde Brno 2125 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 ½
2003/2004 9 Garde Brno 2125 Mlýnek Petr Duras BVK Brno 2187 ½
2003/2004 8 Garde Brno 2125 Kocián Karel TŽ Třinec 2205 ½
2003/2004 7 Garde Brno 2125 Nábělek Marek Slezan Opava 2120 0
2003/2004 6 Garde Brno 2125 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 1
2003/2004 5 Garde Brno 2125 Beil Martin Tatran Litovel 2171 ½
2003/2004 3 Garde Brno 2125 Tesař Jan TJ Náměšť n/Osl. 2044 1
2003/2004 2 Garde Brno 2125 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2279 ½