Žebříčky

TOP 200 mužů TOP 50 žen TOP 20 Juniorů (do 20 let) TOP 20 Juniorek (do 20 let) TOP 20 H18 TOP 20 D18 TOP 20 H16 TOP 20 D16 TOP 20 H14 TOP 20 D14 TOP 20 H12 TOP 20 D12 TOP 20 H10 TOP 20 D10

Žebříček TOP 200 mužů


Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo
1. Navara David 1985 GM 1. Novoborský ŠK 2680
2. Nguyen Thai Dai Van 2001 GM 1. Novoborský ŠK 2645
3. Láznička Viktor 1988 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2622
4. Žilka Štěpán 1988 GM 1. Novoborský ŠK 2602
5. Michalík Peter 1990 GM Unichess 2577
6. Štoček Jiří 1977 GM ŠK Líně 2555
7. Babula Vlastimil 1973 GM 1. Novoborský ŠK 2551
8. Hráček Zbyněk 1970 S50 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2548
9. Plát Vojtěch 1994 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2546
10. Kriebel Tadeáš 1995 IM 1. Novoborský ŠK 2523
11. Krejčí Jan 1992 GM 1. Novoborský ŠK 2516
12. Polák Tomáš 1974 GM Šachový klub Moravská Slavia 2513
13. Bernášek Jan 1986 GM Unichess 2502
14. Petr Martin 1988 GM ŠK Líně 2494
15. Oral Tomáš 1977 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2489
16. Zwardoń Vojtěch 1990 IM Beskydská šachová škola z.s. 2487
17. Ponížil Cyril 1991 IM Šachy Hošťálková z.s. 2486
18. Vykouk Jan 2000 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2480
19. Cvek Robert 1979 GM ŠK Slavoj Poruba 2479
20. Kočiščák Jiří 1993 IM TJ Ostrava 2479
21. Votava Jan 1974 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2477
22. Šimáček Pavel 1979 GM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2472
23. Malinovský Karel 1988 IM Slavia Kroměříž 2472
24. Kraus Tomáš 1995 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2467
25. Jirovský Miloš 1974 GM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2460
26. Kalod Radek 1978 GM 1. Novoborský ŠK 2460
27. Hába Petr 1965 S50 GM ŠK Gordic Jihlava 2451
28. Vlasák Lukáš 1993 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2444
29. Biolek Richard Jr. 1990 IM ŠK Slavoj Poruba 2438
30. Černoušek Lukáš 1983 IM Unichess 2434
31. Stalmach Richard 2006 H16 FM Beskydská šachová škola z.s. 2430
32. Straka Vojtěch 1993 IM Šachový klub Moravská Slavia 2430
33. Miesbauer Jan 2001 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2429
34. Rašík Vítězslav 1973 GM ŠK Líně 2421
35. Bureš Jaroslav 1993 IM Beskydská šachová škola z.s. 2417
36. Rýdl Jiří 1998 FM Unichess 2407
37. Finěk Václav 2010 H12 FM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2404
38. Půlpán Jakub 1998 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2403
39. Vološin Leon 1964 S50 GM ŠK Dopravní podnik Praha 2401
40. Červený Martin 1983 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2399
41. Cífka Stanislav 1987 FM SK OAZA Praha 2398
42. Civín Tomáš 1976 M Sokol Tábor 2398
43. Rubeš Jan 1995 FM Slavia Kroměříž 2396
44. Svoboda Svatopluk 1984 IM TJ Pankrác 2396
45. Jirovský Petr 1978 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2395
46. Neuman Petr 1978 GM ŠK Líně 2392
47. Havelka Josef 1999 FM SK OAZA Praha 2391
48. Vrána Jan 1988 FM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2391
49. Kaňovský David 1986 IM ŠK Slavoj Poruba 2391
50. Novák Pavel 1980 M ŠK Líně 2391
51. Svoboda Václav 1992 M SK OAZA Praha 2391
52. Jansa Vlastimil 1942 S65 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2390
53. Jirka Jiří 1983 IM TJ Bohemians Praha 2390
54. Biolek Richard 1970 S50 IM Agentura 64 Grygov 2385
55. Londýn Radek 1985 FM TJ Neratovice 2384
56. Kourousis Epameinondas 1991 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2383
57. Kubala Martin 1977 IM Beskydská šachová škola z.s. 2382
58. Polášek Jaroslav 1957 S65 IM TJ Pankrác 2382
59. Rojíček Vojtěch 1990 IM Beskydská šachová škola z.s. 2382
60. Šuráň Jan 1977 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2382
61. Baláček Tadeáš 1995 CM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2380
62. Roubalík Jakub 1991 M Šachový klub Moravská Slavia 2379
63. Havlík Jan 1987 FM Chess club Písek, z.s. 2376
64. Kůsa Jakub 2005 H18 FM Šachový klub Moravská Slavia 2374
65. Mládek Richard 2002 H20 FM Slavia Kroměříž 2374
66. Sokolov Alexander 1976 FM TJ Pankrác 2374
67. Blahynka Martin 1998 IM Šachy Hošťálková z.s. 2370
68. Velička Petr 1967 S50 GM TJ Neratovice 2365
69. Doležal Radoslav 1977 IM TJ Pankrác 2364
70. Burdalev Kirill 1991 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2363
71. Berezjuk Sergej 1960 S50 IM Šachy Hošťálková z.s. 2361
72. Mikeš Jan 1996 M Šachový klub Teplice 2361
73. Kislinsky Alexey 1984 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2359
74. Konopka Michal 1966 S50 IM Slavia Kroměříž 2358
75. Langner Ladislav 1969 S50 IM TJ TŽ Třinec 2357
76. Soukup Jiří 1982 FM Karlovarský šachklub Tietz 2356
77. Švanda Ondřej 2003 H20 FM Slavia Kroměříž 2356
78. Neděla Vlastimil 1972 S50 IM TJ Slovan Havířov 2355
79. Hollan Martin 1999 FM SK OAZA Praha 2353
80. Klíma Lukáš 1977 IM ŠK Slavoj Poruba 2350
81. Gnojek Petr 2005 H18 FM Beskydská šachová škola z.s. 2349
82. Stratil Ladislav 1968 S50 IM ŠK Velké Losiny 2347
83. Marek Matyáš 1999 IM Interchess z.s. 2346
84. Zvára Petr 1975 IM TJ Bohemians Praha 2346
85. Čech Pavel 1974 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2344
86. Mejzlík Ondřej 1987 FM TJ Spartak Vlašim 2342
87. Němec Jáchym 2008 H14 FM Šachový klub Moravská Slavia 2341
88. Kulhánek Tomáš 1978 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2335
89. Meduna Eduard 1950 S65 GM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2333
90. Zpěvák Pavel 1958 S50 IM TJ Vlčnov 2333
91. Vichnar David 1983 FM ŠK Sokol Vyšehrad 2331
92. Sharashenidze Akaki 1983 FM ŠK Líně 2330
93. Dufek Jiří 1974 FM Šachy Povrly 2329
94. Blatný Pavel 1968 S50 GM Jezdci Jundrov 2329
95. Šimek Petr 1986 FM Unichess 2328
96. Pisk Petr 1974 IM Šachový klub Moravská Slavia 2328
97. Žůrek Milan 1966 S50 IM Agentura 64 Grygov 2328
98. Hurdzan Tomáš 2001 FM ŠK Sokol Klatovy 2327
99. Sabol Marian 1966 S50 FM ŠK Vysoké Mýto 2327
100. Smištík Milan 1981 M Šachový klub Moravská Slavia 2326
101. Virostko Petr 1981 FM Beskydská šachová škola z.s. 2325
102. Vymazal Bronislav 1987 M Šachový klub Moravská Slavia 2324
103. Kuchynka Lukáš 1992 FM OREL jednota Ořechov 2323
104. Červený Petr 1987 FM TJ Štefanydes Polička 2321
105. Hinks-Edwards Thomas R J 1977 IM ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 2321
106. Vojta Tomáš 1976 FM TJ Spartak Vlašim 2320
107. Zeman Matyáš 2001 FM Šachový klub Moravská Slavia 2320
108. Lechtýnský Jiří 1947 S65 GM DDM Praha 6 2320
109. Vávra Pavel 1976 IM Unichess 2320
110. Fiala Václav 1991 M Jezdci Jundrov 2320
111. Sosna Jan 1960 S50 IM TJ Vlčnov 2319
112. Sodoma Jan 1983 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2316
113. Szotkowski Jakub 1997 IM Beskydská šachová škola z.s. 2316
114. Tričkov Vasil 1969 S50 IM TJ Neratovice 2314
115. Hrbek Štěpán 2006 H16 FM Interchess z.s. 2313
116. Kořínek Ondřej 1985 FM TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2313
117. Balín Jan 1985 M TJ Tatran Podbořany z.s. 2313
118. Studnička Tomáš 1985 IM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2312
119. Mrázek Lumír 1993 FM SK Slavia Orlová 2311
120. Vojta Jakub 2005 H18 FM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2310
121. Stinka Jakub 2003 H20 FM Chess club Písek, z.s. 2309
122. Roško Luboš 1987 FM ŠŠPM Lipky HK 2308
123. Orság Milan 1964 S50 IM TJ Neratovice 2308
124. Chytilek Roman 1976 IM ŠK Duras BVK 2306
125. Klement Lukáš 1992 M ŠK Líně 2306
126. Šklíba Martin 1981 FM Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 2305
127. Štross František 1979 FM DDM Praha 6 2305
128. Výprachtický David 1993 FM SK OAZA Praha 2305
129. Nun Jiří 1957 S65 IM TJ Slavia Hradec Králové 2304
130. Sluka Radek 1976 IM Šachový klub Moravská Slavia 2304
131. Turner Jan 1973 M ŠK Tachov 2303
132. Šorm Daniel 1960 S50 FM Individuální člen 2302
133. Špreňar Petr 2003 H20 FM ŠK Líně 2302
134. Tůma Jiří 1986 FM TJ CHS Chotěboř 2302
135. Vyskočil Neklan 1972 S50 IM ŠK Duras BVK 2302
136. Horák Michal 1974 FM ŠK Slavoj Litoměřice, z.s. 2299
137. Walek Milan 1969 S50 FM TJ TŽ Třinec 2299
138. David Pavel 1965 S50 IM ŠK Kuřim, z.s. 2298
139. Špaček Petr 1954 S65 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2298
140. Mudra Pavel 1983 FM Sokol Bakov nad Jizerou 2297
141. Toman Ondřej 1997 KM TJ Sokol Údlice 2297
142. Fargač Martin 1996 FM TJ TŽ Třinec 2296
143. Vesselovsky Serguei 1952 S65 IM Beskydská šachová škola z.s. 2295
144. Buločkin Martin 2002 H20 FM ŠŠPM Lipky HK 2293
145. Caletka Radomír 1986 FM ŠK Slavoj Poruba 2292
146. Frank Adam 2005 H18 FM Beskydská šachová škola z.s. 2292
147. Jirásek Pavel 1985 FM Šachový klub Lípa, z.s. 2291
148. Jirovský Pavel 1973 IM Sokol Kolín 2291
149. Pachmann Aleš 1978 FM ŠK Dopravní podnik Praha 2289
150. Šrámek Vojtěch 2001 FM SK Slavia Orlová 2289
151. Vaculík Martin 1983 FM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2284
152. Serrano Salvador Eduardo 1981 FM ŠK Sokol Vyšehrad 2283
153. Petr Jan 1998 FM TJ Bohemians Praha 2282
154. Rabatin Jakub 1994 FM Beskydská šachová škola z.s. 2282
155. Adámek Jiří 1986 FM ŠK Slavoj Poruba 2281
156. Liška Jiří 2000 FM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2281
157. Obšivač Josef 1968 S50 FM Šachový klub Moravská Slavia 2281
158. Barták Vladimír 1968 S50 KM ŠK Mahrla Praha z.s. 2281
159. Kárník Pavel 1972 S50 M Šachový klub Bruntál z.s. 2280
160. Hausner Ivan 1952 S65 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2279
161. Pekárek Aleš 1961 S50 IM TJ Bohemians Praha 2279
162. Hollan Petr 1999 FM SK OAZA Praha 2273
163. Gloser David 2002 H20 M 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2272
164. Pastirčák Milan 1961 S50 IM Slavia Kroměříž 2271
165. Tázlar Petr 1993 KM Šachový klub Lípa, z.s. 2269
166. Houser Pavel 1972 S50 M Unichess 2267
167. Karlík Jiří 1960 S50 M TJ Šakal Kozolupy 2267
168. Bažant Petr 1982 M ŠK Staré Město 2266
169. Štěpán Patrik 1999 KM Beskydská šachová škola z.s. 2265
170. Přibyl Martin 1974 IM ŠK Dopravní podnik Praha 2264
171. Fiala Robert 1981 M TJ Sokol Plzeň-Letná 2264
172. Slovák Kilián 2000 FM Šachy Hošťálková z.s. 2263
173. Kratochvíl Vít 1998 KM ŠK Gordic Jihlava 2263
174. Čáp Adam 1997 FM ŠK Kladno 2261
175. Malík Jan 1985 FM ŠK Slavoj Poruba 2261
176. Dočekal Jan 1984 M ŠK Sokol Vyšehrad 2261
177. Vedral Oldřich 1986 M SK OAZA Praha 2261
178. Kučera Petr 1988 FM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2260
179. Poloch Petr 1953 S65 IM Šachový klub Karviná 2260
180. Priehoda Vítězslav 1960 S50 IM ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2260
181. Brejník Gustav 2000 FM Slavia Kroměříž 2258
182. Macháň Jan 1997 FM TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2257
183. Voříšek Jaroslav 1977 FM TJ Bohemians Praha 2256
184. Říha Vojtěch 2002 H20 FM 2222 ŠK Polabiny, z.s. 2255
185. Freisler Pavel 1963 S50 IM ŠK Kladno 2255
186. Babula Vlastimil 2006 H16 KM ŠK Staré Město 2254
187. Petrželka Josef 1971 S50 KM TJ Polešovice 2253
188. Novotný Michal 1978 FM Chess club Písek, z.s. 2252
189. Mudrák Josef 1961 S50 FM TJ Vlčnov 2251
190. Michálek Jan 1969 S50 IM ŠK Líně 2251
191. Sýkora Marek 2002 H20 KM ŠK ZIKUDA Turnov, z.s. 2251
192. Souček Petr 2006 H16 CM Unichess 2250
193. Matsenko Andrei 1996 FM ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Karpova 2250
194. Bělík Dalibor 1968 S50 M ŠK GARDE Lipovec 2249
195. Ringel Zbyněk 1979 KM TJ Náchod 2248
196. Bednář Marcel 1992 M ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. 2248
197. Fedorov Evgueny 1987 FM ŠK Dopravní podnik Praha 2247
198. Miča Marek 2004 H18 FM Beskydská šachová škola z.s. 2247
199. Jasný Stanislav 1978 IM Beskydská šachová škola z.s. 2246
200. Eret Matouš 2002 H20 KM ŠK Sokol Klatovy 2246
Pořadí Jméno Ročník Kat. VT Klub FIDE Elo