Hráč Blümel Otto

Blümel Otto

User Pic
Jméno: Blümel Otto
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1945
ID: 326
FIDE ID: 303852
Rok narození: 1961
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1937 1934 Vimmer Miloš ŠO TP NOVA Kladno A 1882 1774 1 soutěž
2021/2022 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1935 1934 Jelínek Oliver Sokol Buštěhrad A 1383 1503 1 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1965 1972 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1763 1728 0 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1969 1984 Ulrich David TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1834 1824 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 1993 2000 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2119 2121 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 1993 2000 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1927 1898 ½ soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 2000 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2087 2124 ½ soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 2000 Jarrah Kamal TJ Kralupy nad Vltavou A 2018 2033 1 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2000 Vrkota Miloš DDM Sokol Nymburk A 2055 2046 0 soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 2004 Černík Lukáš Cayman Pharma Neratovice C 2167 2165 ½ soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2008 2004 Kubíče Jakub JOLY Lysá nad Labem E 1616 1708 1 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2010 2004 Doležal Radoslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1953 1952 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1989 2000 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1994 1921 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2000 Civín Dominik ŠK Zdice A 1965 1956 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2000 Paulovič Milan Caissa Roztoky A 1793 1795 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK KDJS Sedlčany A 2008 2004 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 2019 2025 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK KDJS Sedlčany A 2010 2004 Čmiko Jakub ŠK Medvědi Zvole A 1990 1993 ½ soutěž
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 1996 Pištík Petr Sokol Nymburk A 1961 1995 0 soutěž
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2032 1996 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1910 1877 1 soutěž
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2032 1996 Stluka František Příbram Baník A 2103 2084 0 soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1996 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2056 1983 1 soutěž
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1996 Halla Jiří Caissa Roztoky A 1807 1795 1 soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2007 1996 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1954 1894 ½ soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2007 1996 Macháček Otakar Kostelec nad Černými lesy A 2015 1959 1 soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2032 1996 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1921 1941 1 soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 2001 1990 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1946 1947 ½ soutěž
2016/2017 11 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Červenka Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1980 1975 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 B 1945 1982 ½ soutěž
2016/2017 6 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Haase Pavel ŠK PORG Praha 1929 1931 0 soutěž
2016/2017 5 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1853 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Rývová Anna ŠO Praga Praha C 1945 1909 1 soutěž
2016/2017 2 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1762 1811 1 soutěž
2016/2017 1 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 0 soutěž
2016/2017 11 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2041 2077 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Hackel Luděk ŠK DP Praha B 2061 1953 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1897 1895 1 soutěž
2016/2017 8 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha F 1957 1953 1 soutěž
2016/2017 7 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov B 2018 2028 1 soutěž
2016/2017 6 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2107 2132 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Hruška Pavel Unichess E 1946 1963 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace B 1809 1865 1 soutěž
2016/2017 2 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice D 1815 1826 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D ½ soutěž
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 1 soutěž
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1588 1657 1 soutěž
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 Rubeš Zdeněk Bohemia Poděbrady A 1845 1816 ½ soutěž
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 Smolka Josef ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1855 1860 ½ soutěž
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 2057 2077 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 1 soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Chalupa Vladislav ŠK Smíchov E 1741 1738 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1926 0 soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Movsesian Julia ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2328 2327 0 soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 1 soutěž
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Seifarth Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Škoda Adam Sokol Praha-Kobylisy G 1811 1836 1 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Hruška Jan Sokol Nebušice 2127 2109 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1921 1 soutěž
2015/2016 11 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2086 2078 ½ soutěž
2015/2016 10 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2066 2072 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Bujupi Fatmir ŠK Praha - Smíchov A 2184 2146 0 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2180 2171 ½ soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2071 2083 0 soutěž
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha B 2373 2362 0 soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 ½ soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 1 soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice C 2008 2032 ½ soutěž
2015/2016 10 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1843 1 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Valenta Lukáš SK OAZA Praha G 1589 1614 0 soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Nevoral Lukáš Unichess G 1840 1866 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1979 1936 1 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1932 1891 0 soutěž
2015/2016 1 SK Lokomotiva Radlice C 2057 2077 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha G 1759 0 soutěž
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov B 2032 2060 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Korsa Jindřich Bohemians Praha F 2155 2148 1 soutěž
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Popper Tomáš Unichess ČSOB F 1998 1954 1 soutěž
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Miturová Magdaléna GROP C 2107 2071 0 soutěž
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Kolašín Jan DDM Praha 6 B 2011 2017 0 soutěž
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Novák Václav SK Rapid Praha A 2027 2033 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Šrámek Jiří TJ Praga Praha D 1943 1943 1 soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Kastner Vojtěch Viktoria Žižkov C 1971 1959 1 soutěž
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice B 2085 2089 Vondrášek Ondřej Sokol Vršovice E 1919 1950 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2148 2146 1 soutěž
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Heyda Jan SK LISA A 2120 2088 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Kohout Vratislav Sokol Vršovice B 2099 2094 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1877 1925 0 soutěž
2014/2015 5 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 1 soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Kusalík Roman ŠK Bohnice B 1968 2005 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2084 2068 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Říman Václav GROP Classic.Chess 2054 2054 0 soutěž
2014/2015 1 SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1962 1989 ½ soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 2102 2106 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2054 2103 0 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 2102 2106 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2074 2088 0 soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 2102 2106 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov C 1942 1942 1 soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 2102 2106 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B 2240 2243 0 soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2088 1 soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2056 ½ soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 ½ soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 Framberk Jan Caissa Úholičky 1988 1 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 2102 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2119 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Moravec Vít Stadion Kutná Hora 2053 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2136 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Souček Milan Sokol Kolín 2167 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2117 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Maršálek Zdenek ŠK Zikuda Turnov B"" 2215 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2142 Hajný Miloslav ŠK Sokol Mladá Boleslav 2106 ½ soutěž
2008/2009 11 Slavie Kroměříž B 2146 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 2021 0 soutěž
2008/2009 9 Slavie Kroměříž B 2146 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 ½ soutěž
2008/2009 8 Slavie Kroměříž B 2146 Šudřich Radek MKS Holešov B 2130 ½ soutěž
2008/2009 7 Slavie Kroměříž B 2146 Krčál Michal ŠK Zlín D 2133 0 soutěž
2008/2009 6 Slavie Kroměříž B 2146 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 ½ soutěž
2008/2009 5 Slavie Kroměříž B 2146 Studený Radovan ŠK Staré Město D 2008 1 soutěž
2008/2009 3 Slavie Kroměříž B 2146 Drtina Milan SK Boršice A 2228 0 soutěž
2008/2009 2 Slavie Kroměříž B 2146 Kopčil Milan ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2039 ½ soutěž
2008/2009 1 Slavie Kroměříž B 2146 Růčka Petr ŠO Sokol Bystřička 1988 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2107 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2092 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Vrkota Miloš Sokol Kolín 2054 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2123 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B"" 2288 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2099 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2114 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2183 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2146 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2015 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2255 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Burda Roman TJ Neratovice 2133 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Eisner Michal Sokol Kolín 2139 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Hácha Aleš TJ Zikuda Turnov B"" 2186 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Valenta Zdeněk ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2096 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Petuchov Sergej TJ Stadion Kutná Hora 2145 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2129 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Štursa Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2154 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 ½ soutěž
2006/2007 11 Biomedica Říčany 2270 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2256 ½ soutěž
2006/2007 10 Biomedica Říčany 2270 Vojta Tomáš TRW Autoelektronika Vlašim 2331 ½ soutěž
2006/2007 9 Biomedica Říčany 2270 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2382 0 soutěž
2006/2007 8 Biomedica Říčany 2270 Vološin Leon JOLY Lysá nad Labem 2440 0 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany 2270 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2334 ½ soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany 2270 Pačovský Jiří AVE-Kontakt Pardubice 2277 ½ soutěž
2006/2007 5 Biomedica Říčany 2270 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 ½ soutěž
2006/2007 4 Biomedica Říčany 2270 Petr Jan TJ Pankrác B 2219 ½ soutěž
2006/2007 3 Biomedica Říčany 2270 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2285 0 soutěž
2006/2007 2 Biomedica Říčany 2270 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 1 soutěž
2006/2007 1 Biomedica Říčany 2270 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2295 0 soutěž
2006/2007 11 Slavia Kroměříž "A" 2270 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2241 ½ soutěž
2006/2007 10 Slavia Kroměříž "A" 2270 Biolek Richard Jr. TŽ Třinec "B" 2288 ½ soutěž
2006/2007 9 Slavia Kroměříž "A" 2270 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město 1923 2109 ½ soutěž
2006/2007 8 Slavia Kroměříž "A" 2270 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2266 ½ soutěž
2006/2007 7 Slavia Kroměříž "A" 2270 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2300 0 soutěž
2006/2007 6 Slavia Kroměříž "A" 2270 Bureš Vít Orel Ořechov "A" 2168 ½ soutěž
2006/2007 5 Slavia Kroměříž "A" 2270 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 0 soutěž
2006/2007 4 Slavia Kroměříž "A" 2270 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 0 soutěž
2006/2007 3 Slavia Kroměříž "A" 2270 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2257 1 soutěž
2006/2007 2 Slavia Kroměříž "A" 2270 Stratil Ladislav Tatran Litovel "A" 2393 1 soutěž
2006/2007 1 Slavia Kroměříž "A" 2270 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Hába Zdeněk Praga Praha 2273 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor 2206 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Roj Miroslav Sokol Písek 2218 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Nídl Petr QCC DKV České Budějovice 2216 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2245 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2183 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Bělaška Přemysl TJ Sokol Praha Kobylisy 2275 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram 2293 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2224 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2252 Císler Petr TJ Sokol Domažlice 2196 1 soutěž
2004/2005 10 Slavia Kroměříž B 2261 Vávra Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2154 ½ soutěž
2004/2005 9 Slavia Kroměříž B 2261 Blaha Petr ŠK Staré Město B 2160 1 soutěž
2004/2005 8 Slavia Kroměříž B 2261 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 1 soutěž
2004/2005 7 Slavia Kroměříž B 2261 Macura Emil ŠK Trinom Zlín B 2172 ½ soutěž
2004/2005 6 Slavia Kroměříž B 2261 Křížek František SK Boršice 2102 1 soutěž
2004/2005 5 Slavia Kroměříž B 2261 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2192 0 soutěž
2004/2005 4 Slavia Kroměříž B 2261 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 ½ soutěž
2004/2005 3 Slavia Kroměříž B 2261 Kapusta Petr ŠK Staré Město C 2137 1 soutěž
2004/2005 2 Slavia Kroměříž B 2261 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2131 1 soutěž
2004/2005 1 Slavia Kroměříž B 2261 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2063 ½ soutěž
2004/2005 11 Slavie Kroměříž A 2261 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 1 soutěž
2004/2005 8 Slavie Kroměříž A 2261 Augustin Josef Loko Brno 2337 0 soutěž
2004/2005 7 Slavie Kroměříž A 2261 Virostko Petr ŠK Frýdek-Místek 2296 0 soutěž
2004/2005 6 Slavie Kroměříž A 2261 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavie Kroměříž A 2261 Frolík Martin Slavia Orlová A" 2273 0 soutěž
2004/2005 4 Slavie Kroměříž A 2261 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 0 soutěž
2004/2005 3 Slavie Kroměříž A 2261 Sobek Jaroslav Jakl Karviná A" 2321 0 soutěž
2004/2005 2 Slavie Kroměříž A 2261 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2197 ½ soutěž
2004/2005 1 Slavie Kroměříž A 2261 Provazník Michal CD Rating Brno 2181 ½ soutěž
2003/2004 11 TJ Uherský Ostroh 2215 Hladík Josef Garde Brno 2200 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Uherský Ostroh 2215 Pisk Petr Duras BVK Brno 2322 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Uherský Ostroh 2215 Aichmaier David Slezan Opava 2191 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Uherský Ostroh 2215 Zvolánek Libor Tatran Litovel 2258 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Uherský Ostroh 2215 Kulovaná Eva TJ Náměšť n/Osl. 2113 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Uherský Ostroh 2215 Dvořák Tomáš VP Frýdek-Místek 2331 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Uherský Ostroh 2215 Mudrák Josef Slavoj Poruba 2387 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Uherský Ostroh 2215 Babula Milan TŽ Třinec 2329 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Uherský Ostroh 2215 Frolík Martin Slavia Orlová 2262 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Uherský Ostroh 2215 Sluka Radek ŠK Staré Město 2371 1 soutěž
2003/2004 11 Slavia Kroměříž A 2215 Hastík Svatopluk ŠK Šumperk 2096 1 soutěž
2003/2004 10 Slavia Kroměříž A 2215 Macura Emil ŠK Zlín B 2124 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavia Kroměříž A 2215 Straděj Vlastimil ŠK Zbroj Vsetín 2212 ½ soutěž
2003/2004 8 Slavia Kroměříž A 2215 Strašil Pavel Loko Zábřeh 2154 1 soutěž
2003/2004 7 Slavia Kroměříž A 2215 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2076 1 soutěž
2003/2004 6 Slavia Kroměříž A 2215 Šaňák František SK Boršice 1958 ½ soutěž
2003/2004 5 Slavia Kroměříž A 2215 Dvořák Vladimír SK Prostějov 2008 1 soutěž
2003/2004 4 Slavia Kroměříž A 2215 Vrána František ŠK Staré Město B 2305 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavia Kroměříž A 2215 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2163 1 soutěž
2003/2004 2 Slavia Kroměříž A 2215 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2113 ½ soutěž
2003/2004 1 Slavia Kroměříž A 2215 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 0 soutěž