Hráč Šišák Richard

Šišák Richard

User Pic
Jméno: Šišák Richard
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2021
Elo mezinárodní: 2023
ID: 742
FIDE ID: 306134
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 Hruška Jan Unichess D 2073 2075 0
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1886 1889 ½
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2023 2021 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy E 1991 2015 ½
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad F 2039 2023 Strahl Jiří USK Praha A 2018 2037 ½
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad F 2039 2023 Boháč Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1899 1858 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad F 2039 2023 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2053 2077 1
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2039 2023 Bečvář Pavel TJ Praga Praha A 1638 1724 1
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2039 2023 Rožumberský Adolf TJ Bohemians Praha B 1857 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2039 2023 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2021 2022 ½
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 1
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov A 2153 2155 ½
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Pesr Jaromír ŠK DP Praha - VŠFS I 2071 2064 1
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 0
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2066 2078 ½
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Krátký Josef SK OAZA Praha B 2077 2043 0
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Vacek Radomír GROP Classical Chess 2025 2017 ½
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 ½
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2092 2085 ½
2014/2015 10 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2102 2110 1
2014/2015 9 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1962 1959 0
2014/2015 7 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Ta Van Duy CHESS Most "D" 1980 1995 ½
2014/2015 6 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "B" 1878 1863 ½
2014/2015 3 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 0
2014/2015 2 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 ½
2014/2015 1 ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1998 1964 1
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 1
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1927 1921 1
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 1
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Matocha Pavel GROP Classic.Chess 2003 2040 1
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Mintěl Milan TJ Pankrác E 1918 2024 ½
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 0
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Kubíková Alena Sokol Kobylisy C 2100 2088 ½
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 ½
2014/2015 7 Union Louny "A" 1984 1990 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 1
2014/2015 5 Union Louny "A" 1984 1990 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1957 1974 ½
2014/2015 3 Union Louny "A" 1984 1990 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 ½
2014/2015 2 Union Louny "A" 1984 1990 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 ½
2014/2015 1 Union Louny "A" 1984 1990 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2042 2037 0
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 ½
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Doktor Pavel Stavby mostů Praha A 1905 1864 ½
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Matocha Pavel ŠK PORG Classical Chess 1978 2009 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Komprda Pavel USK Praha A 2020 2034 ½
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2031 2021 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2080 2034 1
2013/2014 11 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 ½
2013/2014 9 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 2137 2138 0
2013/2014 8 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 7 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Vrchotka Josef ŠK Teplice "B" 2001 2012 ½
2013/2014 6 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1893 1880 ½
2013/2014 5 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Novák František ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1970 1962 1
2013/2014 4 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 1
2013/2014 3 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1938 1900 0
2013/2014 2 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1855 1835 1
2013/2014 1 ŠK Union Louny "A" 2031 2021 Goč Vlastimil SK Děčín "B" 1892 1948 1
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 0
2013/2014 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Hrubý Milan Sokol Tábor 2080 2071 ½
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava 2074 2069 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2155 2142 ½
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Jurásek Miroslav ŠK Joly Lysá nad Labem C 2242 2258 0
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2031 2021 Hollan Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1951 1964 ½
2012/2013 10 Chess Most B 2084 2085 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2135 2098 0
2012/2013 9 Chess Most B 2084 2085 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 0
2012/2013 8 Chess Most B 2084 2085 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 ½
2012/2013 4 Chess Most B 2084 2085 Turner Jan ŠK Tachov 2372 2357 0
2012/2013 3 Chess Most B 2084 2085 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2190 2246 ½
2012/2013 2 Chess Most B 2084 2085 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 0
2012/2013 1 Chess Most B 2084 2085 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 0
2011/2012 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1952 2002 1
2011/2012 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1970 1942 1
2011/2012 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Rozšafný Michal CHESS MOST "D" 1921 1936 1
2011/2012 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Valenta Petr CHESS MOST "C" 1946 1962 1
2011/2012 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Tichý Lukáš TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1967 1954 ½
2011/2012 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 2091 2101 1
2011/2012 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1923 1925 0
2011/2012 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1555 1
2011/2012 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek DDM "A" 1859 1868 ½
2011/2012 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1944 1
2011/2012 11 ŠK Union Louny A 2044 2073 Laban Vladimír TJ Chlumec A 1836 0
2011/2012 10 ŠK Union Louny A 2044 2073 Stránský Vojtěch ŠK Teplice B 1856 1911 1
2011/2012 9 ŠK Union Louny A 2044 2073 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1761 ½
2011/2012 8 ŠK Union Louny A 2044 2073 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1927 1870 1
2011/2012 7 ŠK Union Louny A 2044 2073 Hlavatý Jiří Průmstav Svádov-Olšinky A 2025 2005 ½
2011/2012 6 ŠK Union Louny A 2044 2073 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L B 1844 1868 1
2011/2012 5 ŠK Union Louny A 2044 2073 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1956 1964 ½
2011/2012 4 ŠK Union Louny A 2044 2073 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 1
2011/2012 3 ŠK Union Louny A 2044 2073 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 1794 1828 1
2011/2012 2 ŠK Union Louny A 2044 2073 Mrnka Jan Chess Most B 2086 2084 1
2011/2012 1 ŠK Union Louny A 2044 2073 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 0
2010/2011 11 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2092 0
2010/2011 10 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 ½
2010/2011 9 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 0
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Vozka Pavel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2258 0
2010/2011 5 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Kurka František ŠK Viamont Teplice"B" 2069 ½
2010/2011 4 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 0
2010/2011 3 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Papay Marek DDM Most"B" 2029 0
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň 2080 Balín Kamil ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2062 1
2010/2011 11 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O "A" 1833 1
2010/2011 10 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1917 ½
2010/2011 9 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Vykouk Jan DDM Most "E" 1708 1
2010/2011 5 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Blažek Jaroslav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 1
2010/2011 3 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1912 1
2010/2011 2 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1958 1
2010/2011 1 ŠK Magic Žatec "A" 2080 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov "B" 1909 1
2009/2010 11 ŠK Union Louny"A" 2060 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1848 1
2009/2010 10 ŠK Union Louny"A" 2060 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 0
2009/2010 9 ŠK Union Louny"A" 2060 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 ½
2009/2010 8 ŠK Union Louny"A" 2060 Reitinger Petr TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 0
2009/2010 7 ŠK Union Louny"A" 2060 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 ½
2009/2010 6 ŠK Union Louny"A" 2060 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň 2081 0
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 2060 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 1
2009/2010 4 ŠK Union Louny"A" 2060 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 ½
2009/2010 3 ŠK Union Louny"A" 2060 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2056 ½
2009/2010 2 ŠK Union Louny"A" 2060 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 0
2009/2010 1 ŠK Union Louny"A" 2060 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 1
2009/2010 11 Slovan Jirkov 2060 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1999 ½
2009/2010 10 Slovan Jirkov 2060 Čontoš Václav Karlovarský Tietz A 2106 ½
2009/2010 9 Slovan Jirkov 2060 Hüttner Miloš Karlovarský Tietz B 1985 ½
2009/2010 8 Slovan Jirkov 2060 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 0
2009/2010 7 Slovan Jirkov 2060 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 ½
2009/2010 6 Slovan Jirkov 2060 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK C 2185 0
2009/2010 5 Slovan Jirkov 2060 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 1
2009/2010 4 Slovan Jirkov 2060 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2072 ½
2009/2010 3 Slovan Jirkov 2060 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2202 0
2009/2010 2 Slovan Jirkov 2060 Kšána Václav MARTY Baník Most 2094 ½
2009/2010 1 Slovan Jirkov 2060 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2173 ½
2008/2009 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 1
2008/2009 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 1
2008/2009 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany"A" 1828 1
2008/2009 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Valeš Václav SK Děčín"A" 2156 0
2008/2009 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 1
2008/2009 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 ½
2008/2009 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2032 ½
2008/2009 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 2023 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2074 1
2008/2009 9 ŠK Union Louny"B" 2023 Hanzlík David ŠK Most"C" 1451 1
2008/2009 8 ŠK Union Louny"B" 2023 Tichý Lukáš Tatran Podbořany"B" 1784 1
2008/2009 7 ŠK Union Louny"B" 2023 Pecka František TJ Sokol Údlice"A" 2057 ½
2008/2009 6 ŠK Union Louny"B" 2023 Mitošinka Boris Magic Žatec"A" 1453 1
2008/2009 5 ŠK Union Louny"B" 2023 Tuma Josef ŠK Most"B" 1798 1
2008/2009 4 ŠK Union Louny"B" 2023 Lausmann Kurt TJ Sokol Údlice"C" 1735 1
2008/2009 3 ŠK Union Louny"B" 2023 Rudolf Petr Slovan Jirkov"B" 1911 0
2008/2009 2 ŠK Union Louny"B" 2023 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"B" 1852 ½
2008/2009 1 ŠK Union Louny"B" 2023 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 1
2007/2008 9 ŠK Union Louny B 2029 Kindl František TJ Sokol Údlice B 1854 1
2007/2008 8 ŠK Union Louny B 2029 Paluch Rostislav Slovan Jirkov B 2020 ½
2007/2008 7 ŠK Union Louny B 2029 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 1
2007/2008 6 ŠK Union Louny B 2029 Císař Jiří TJ Klášterec n.O. A 1901 1
2007/2008 5 ŠK Union Louny B 2029 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 1
2007/2008 4 ŠK Union Louny B 2029 Reitingerová Iveta ŠK Most B 1912 ½
2007/2008 3 ŠK Union Louny B 2029 Švarc Roman ŠK Merkur Kadaň A 2116 0
2007/2008 2 ŠK Union Louny B 2029 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice A 2277 0
2007/2008 1 ŠK Union Louny B 2029 Skála Kamil ŠK Most C 1909 1
2006/2007 7 Bohemians Praha "B" 2037 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 0
2006/2007 6 Bohemians Praha "B" 2037 Papay Jindřich SK Děčín "A" 2041 1
2006/2007 5 Bohemians Praha "B" 2037 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 ½
2006/2007 3 Bohemians Praha "B" 2037 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 0
2006/2007 2 Bohemians Praha "B" 2037 Baran Peter TJ Neratovice 2166 0
2006/2007 1 Bohemians Praha "B" 2037 Nový Daniel KŠ Tietz Karlovy Vary 2013 ½
2005/2006 4 ŠK Louny 2144 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA"" 2168 0
2005/2006 3 ŠK Louny 2144 Lamser Jan ŠK ČSOBB"" 2216 0
2005/2006 2 ŠK Louny 2144 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2092 1
2005/2006 1 ŠK Louny 2144 Mrnka Jan Marty Most 1994 0
2005/2006 1 Union LounyB"" 2144 Krsek Tomáš Sp.Ustí n.L.B"" 2142 0
2004/2005 11 Union Louny "A" 1953 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezd "A" 1
2004/2005 10 Union Louny "A" 1953 Kirs Pavel Glaverbel Teplice 1628 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 1953 Richter Pavel Sokol Údlice "A" 1777 1
2004/2005 8 Union Louny "A" 1953 Lešák Jiří SK Demas Děčín "B" 1621 1
2004/2005 6 Union Louny "A" 1953 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1864 ½
2004/2005 5 Union Louny "A" 1953 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. "B" 1843 1
2004/2005 4 Union Louny "A" 1953 Holub Josef Slavia SČE Děčín "A" 1782 1
2004/2005 3 Union Louny "A" 1953 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 1871 ½
2004/2005 2 Union Louny "A" 1953 Hořan Tomáš Loko Most "B" 1761 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 1953 Chaloupka František Sj.Litoměřice "A" 1948 1
2004/2005 9 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Červinka Jan ŠK MAGIC ŽATECA" 1803 1
2004/2005 8 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Balín Jan TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 2157 ½
2004/2005 7 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Špírek Adam TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2056 0
2004/2005 6 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Kalužný Michal TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1476 1
2004/2005 5 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Nechyba Ilja ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1941 1
2004/2005 4 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 1
2004/2005 3 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Černík Vladimír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1896 1
2004/2005 2 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 1
2004/2005 1 ŠK UNION LOUNYB" 1953 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1667 ½