Hráč Soukal Rudolf

Soukal Rudolf

User Pic
Jméno: Soukal Rudolf
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1935
Elo mezinárodní: 1945
ID: 394
FIDE ID: 306835
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 Dukla B 1945 1935 Žižka Petr TJ Bohemians Praha C 2081 2025 0
2018/2019 11 Dukla B 1945 1935 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 0
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1945 1935 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy C 1957 1946 0
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha B 1945 1935 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2178 2175 0
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 A 1945 1935 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1813 ½
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 A 1945 1935 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2084 2096 0
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy C 1742 1796 1
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2182 2184 0
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2031 2015 0
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Achylis Miloš ŠO Praga Praha A 1770 1
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Šplíchal Petr Unichess C 1964 1980 ½
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 ½
2016/2017 5 TJ DUKLA Praha 1979 1964 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz B 1881 1891 ½
2015/2016 10 TJ DUKLA Praha 2022 1987 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2106 2091 0
2015/2016 6 TJ DUKLA Praha 2022 1987 Bujak Michal ŠK Líně 2161 2171 1
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 ½
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1997 2005 1
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 Nosek Filip TJ Bohemians Praha C 1981 1970 0
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 0
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2008 1987 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2027 2072 0
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 ½
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Kochetkova Julia ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2323 0
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Škoda Adam Sokol Praha-Kobylisy G 1805 1840 0
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Hruška Jan Sokol Nebušice 2113 2109 0
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1921 1
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Soběslavský Vladimír TJ Praga Praha G 1643 1
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 A 2008 1987 Richter Jiří ŠK Smíchov E 1000 1
2014/2015 11 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna A 1916 ½
2014/2015 9 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 ½
2014/2015 7 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Šašinka Jiří ŠK Bohnice C 1929 1890 ½
2014/2015 6 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Wichs Jakub Sokol Kobylisy E 2097 2107 0
2014/2015 5 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice C 2082 2054 ½
2014/2015 4 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1797 1818 ½
2014/2015 2 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha F 1636 1
2014/2015 1 ŠK Praha 4 A 2048 2026 Bečvář Pavel TJ Praga Praha F 1589 1759 1
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1968 2005 1
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 0
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Netík Josef SK OAZA Praha C 1881 1862 1
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Hadrava Jaroslav Unichess ČSOB E 1921 1943 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 0
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Šobotník Petr Bohemians Praha D 2000 2020 0
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1866 1864 ½
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Drahorád Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 2058 2072 ½
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Řehák Jiří USK Praha A 1822 1822 1
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Němec Milan SK Loko Praha B 1937 1966 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov B 1857 1878 1
2014/2015 11 TJ Dukla Praha 2048 2026 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1946 2014 0
2014/2015 9 TJ Dukla Praha 2048 2026 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 1
2014/2015 7 TJ Dukla Praha 2048 2026 Kopřiva Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 1889 1976 0
2014/2015 6 TJ Dukla Praha 2048 2026 Mišičko Ján ŠK Kladno 2036 2025 0
2014/2015 4 TJ Dukla Praha 2048 2026 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 0
2014/2015 3 TJ Dukla Praha 2048 2026 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 1
2014/2015 2 TJ Dukla Praha 2048 2026 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2099 2094 1
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1869 ½
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1857 1867 ½
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Kouba Libor ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1827 1900 1
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Netík Josef SK OAZA Praha C 1902 1906 1
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 1
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Pergner Jiří SK LISA A 1925 1926 1
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1875 1919 0
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Dlouhý David ŠK Bohnice A 1875 1904 1
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1833 1822 1
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 Říman Václav ŠK PORG B 2046 2043 1
2013/2014 9 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Haase Pavel ŠK PORG E 1756 1
2013/2014 8 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Petras Milan SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 0
2013/2014 7 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Mukashev Assan ŠK Aurora A 2256 2256 0
2013/2014 6 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1711 1
2013/2014 5 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Franěk Jan Bohemians Praha G 1994 2075 0
2013/2014 4 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1924 0
2013/2014 3 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Fuka Miroslav ŠK Mlejn A 2025 2036 1
2013/2014 2 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Caha Rostislav ŠK Bohnice D 1880 1
2013/2014 1 ŠK Praha 4 A 2037 2035 Ťoupal Josef TJ Praga Praha D 1798 1908 0
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 0
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 1958 1951 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 1765 1919 1
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Hron Robert ŠK Gordic 2115 2098 ½
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Mejzlík Vojtěch TRW autoelektronika Vlašim 2119 2142 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Miskolczi Vítězslav ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2092 2096 0
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2059 2056 ½
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha 2037 2035 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 1
2012/2013 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 1
2012/2013 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 1
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín “B“ 2152 2148 0
2012/2013 6 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2004 2038 ½
2012/2013 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2022 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2088 2080 ½
2011/2012 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Matějka Radek ŠACHklub Písek 1958 1960 0
2011/2012 9 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Růžička Aleš Sokol Tábor 2053 2049 0
2011/2012 8 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2174 2183 ½
2011/2012 5 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2005 1990 0
2011/2012 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2090 2092 ½
2011/2012 1 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2071 2071 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1814 1905 ½
2010/2011 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 ½
2010/2011 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Kšána Václav MARTY BANÍK Most 2127 0
2010/2011 8 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 0
2010/2011 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2060 0
2010/2011 6 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Papay Marek SK Děčín 2029 ½
2010/2011 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 ½
2010/2011 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Friml Antonín ŠK Viamont Teplice 2138 ½
2010/2011 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2143 0
2010/2011 2 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1816 1
2010/2011 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 Holeš Michal TJ Baník Hexion Sokolov 1923 1
2009/2010 11 TJ Dukla Praha 2086 Linhart Jan Stadion Kutná Hora 1971 1
2009/2010 10 TJ Dukla Praha 2086 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2136 0
2009/2010 9 TJ Dukla Praha 2086 Dolenský Milan ŠK AD Jičín 2047 ½
2009/2010 7 TJ Dukla Praha 2086 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 1
2009/2010 6 TJ Dukla Praha 2086 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2091 1
2009/2010 5 TJ Dukla Praha 2086 Michálek František Sokol Kolín 2138 ½
2009/2010 4 TJ Dukla Praha 2086 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2198 0
2009/2010 3 TJ Dukla Praha 2086 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2188 1
2009/2010 2 TJ Dukla Praha 2086 Crha Pavel ŠK Sokol Mladá Boleslav 2101 ½
2009/2010 1 TJ Dukla Praha 2086 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2075 0
2008/2009 11 TJ DUKLA Praha A 2115 Maleček Jiří Šakal Kozolupy A 2085 1
2008/2009 10 TJ DUKLA Praha A 2115 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2156 1
2008/2009 9 TJ DUKLA Praha A 2115 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2038 ½
2008/2009 8 TJ DUKLA Praha A 2115 Tupý Martin QCC České Budějovice A 2244 1
2008/2009 7 TJ DUKLA Praha A 2115 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2134 ½
2008/2009 6 TJ DUKLA Praha A 2115 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2149 0
2008/2009 5 TJ DUKLA Praha A 2115 Stluka Petr ŠK Pyrit Příbram A 2168 0
2008/2009 4 TJ DUKLA Praha A 2115 Paulovič Martin TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2168 ½
2008/2009 3 TJ DUKLA Praha A 2115 Havlík Jindřich Sokol Klatovy A 2132 0
2008/2009 2 TJ DUKLA Praha A 2115 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2193 0
2008/2009 1 TJ DUKLA Praha A 2115 Plešek Jiří TJ Pankrác Praha B 2141 ½
2007/2008 11 ŠK DA Praha A Krajíc Karel Marty Baník Most 1
2007/2008 10 ŠK DA Praha A Korsa Jindřich Bohemians Praha B 0
2007/2008 9 ŠK DA Praha A Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov ½
2007/2008 8 ŠK DA Praha A Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 7 ŠK DA Praha A Kovář Petr Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 6 ŠK DA Praha A Chochol Libor ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 5 ŠK DA Praha A Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½
2007/2008 4 ŠK DA Praha A Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 3 ŠK DA Praha A Vozka Pavel ŠK ČSOB "B" ½
2007/2008 2 ŠK DA Praha A Kozlovský Libor ŠK Rakovník 1
2007/2008 1 ŠK DA Praha A Dusbaba Karel TJ Bonex Teplice ½
2006/2007 11 ŠK Dům armády Praha 2134 Fraas Martin Holdia DP Praha 2181 ½
2006/2007 10 ŠK Dům armády Praha 2134 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2206 0
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2134 Kukel Imre Bohemians Praha 2251 0
2006/2007 8 ŠK Dům armády Praha 2134 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2141 ½
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2134 Schula Michal Sokol Vršovice 2230 0
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2134 Šimek Petr ŠK ČSOB 2259 0
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2134 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2285 0
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2134 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2248 0
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2134 Petr Jan TJ Pankrác 2219 ½
2006/2007 2 ŠK Dům armády Praha 2134 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2197 ½
2006/2007 1 ŠK Dům armády Praha 2134 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2160 ½
2005/2006 11 ŠK Dům armády 2162 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2247 0
2005/2006 10 ŠK Dům armády 2162 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2055 0
2005/2006 9 ŠK Dům armády 2162 Šimek Petr ŠK ČSOB 2225 ½
2005/2006 8 ŠK Dům armády 2162 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 1
2005/2006 6 ŠK Dům armády 2162 Hošek Milan Synthesia Pardub. 2235 0
2005/2006 5 ŠK Dům armády 2162 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Kr. 2195 0
2005/2006 4 ŠK Dům armády 2162 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2256 1
2005/2006 3 ŠK Dům armády 2162 Tobyáš Miroslav ŠK DP Holdia 2265 ½
2005/2006 2 ŠK Dům armády 2162 Vrána Jan Novoborský ŠK 2172 ½
2005/2006 1 ŠK Dům armády 2162 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2109 1
2004/2005 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2174 1
2004/2005 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Kopička Karel TJ Bohemians B" 2135 ½
2004/2005 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Schula Michal TJ PankrácB" 2245 ½
2004/2005 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice A 2210 0
2004/2005 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Kozák Miloš ŠK ČSOBB" 2230 0
2004/2005 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 Kučera Petr 1.Novoborský ŠKA" 2311 0
2004/2005 10 DA Praha 2187 Cífka Stanislav ŠK Holdia DP B 2310 ½
2004/2005 9 DA Praha 2187 Palek Miroslav Sokol Plzeň I "B" 2271 0
2004/2005 8 DA Praha 2187 Táborský Rostislav Bohemians "A" 2204 ½
2004/2005 7 DA Praha 2187 Hrbolka Ladislav Loko Most 2174 0
2004/2005 6 DA Praha 2187 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad "B" 2306 0
2004/2005 5 DA Praha 2187 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 0
2004/2005 4 DA Praha 2187 Hála Bohumil Sl.Hrad.Králové 2247 0
2004/2005 3 DA Praha 2187 Movsesian Mouseg Synt.Pardubice 2175 1
2004/2005 2 DA Praha 2187 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 1
2004/2005 1 DA Praha 2187 Řehák Martin Sokol Vyšehrad "C" 2168 ½
2003/2004 4 ŠK Dům armády 2197 Vrbata Zbyněk ŠK čSOB B 2309 0
2003/2004 2 ŠK Dům armády 2197 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2258 0
2003/2004 1 ŠK Dům armády 2197 Pokorný Zdeněk ŠO+DDM Chrudim 2331 0