Hráč Hamala Miroslav

Hamala Miroslav

User Pic
Jméno: Hamala Miroslav
Oddíl: TJ Svádov-Olšinky
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1972
Elo mezinárodní: 1976
ID: 4447
FIDE ID: 304999
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 Sportis Svádov-Olšinky"A" 1976 1967 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2042 2034 ½
2017/2018 1 Sportis Svádov-Olšinky"A" 1970 1967 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2131 2096 ½
2016/2017 9 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1623 1650 1
2016/2017 8 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Weiss Petr TJ ČSAD Libouchec 1846 1821 1
2016/2017 7 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Beránek Josef ASK Lovosice "A" 1772 1791 1
2016/2017 5 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 ½
2016/2017 4 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Hrubý Václav ŠK Stropnik Osek "A" 1674 1708 1
2016/2017 3 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1831 1796 0
2016/2017 2 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Hung Do ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1733 1733 1
2016/2017 1 Sportis Svádov-Olšinky "A" 1953 1927 Froněk Vítězslav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 2047 2043 1
2015/2016 11 Chess Most"B" 1953 1927 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 0
2015/2016 10 Chess Most"B" 1953 1927 Orsák Karel ŠK Teplice"C" 1640 1673 1
2015/2016 9 Chess Most"B" 1953 1927 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 1
2015/2016 8 Chess Most"B" 1953 1927 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1841 1831 1
2015/2016 7 Chess Most"B" 1953 1927 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1903 1907 1
2015/2016 6 Chess Most"B" 1953 1927 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 1
2015/2016 5 Chess Most"B" 1953 1927 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 1
2015/2016 4 Chess Most"B" 1953 1927 Horák Aleš Sokol Údlice"A" 2064 1972 1
2015/2016 3 Chess Most"B" 1953 1927 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 0
2015/2016 2 Chess Most"B" 1953 1927 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1936 1966 0
2015/2016 1 Chess Most"B" 1953 1927 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 ½
2014/2015 11 CHESS MOST "B" 1954 1957 Purnoch Josef NERATOVICE 2188 2185 0
2014/2015 10 CHESS MOST "B" 1954 1957 Valeš Václav SK Děčín 2164 2158 0
2014/2015 9 CHESS MOST "B" 1954 1957 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 ½
2014/2015 8 CHESS MOST "B" 1954 1957 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2108 2099 0
2014/2015 7 CHESS MOST "B" 1954 1957 Šlampa Jan ŠK Teplice 2069 2135 0
2014/2015 6 CHESS MOST "B" 1954 1957 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí nad Labem 2150 2152 0
2014/2015 5 CHESS MOST "B" 1954 1957 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2015 2011 ½
2014/2015 4 CHESS MOST "B" 1954 1957 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2189 0
2014/2015 3 CHESS MOST "B" 1954 1957 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1932 1947 0
2014/2015 2 CHESS MOST "B" 1954 1957 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 ½
2014/2015 1 CHESS MOST "B" 1954 1957 Hrbolka Ladislav CHESS MOST "A" 2150 2166 0
2014/2015 11 Chess Most "C" 1954 1957 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 1
2014/2015 9 Chess Most "C" 1954 1957 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 ½
2014/2015 8 Chess Most "C" 1954 1957 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1922 1907 0
2014/2015 7 Chess Most "C" 1954 1957 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2285 2265 0
2014/2015 5 Chess Most "C" 1954 1957 Zítek Miroslav Sokol Údlice "A" 1912 1912 ½
2014/2015 4 Chess Most "C" 1954 1957 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 0
2014/2015 3 Chess Most "C" 1954 1957 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 0
2014/2015 1 Chess Most "C" 1954 1957 Kudrlička Ladislav Teplice "B" 2035 2046 ½
2013/2014 11 CHESS Most "D" 1978 1981 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1895 1877 0
2013/2014 10 CHESS Most "D" 1978 1981 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1971 1984 0
2013/2014 9 CHESS Most "D" 1978 1981 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2006 1957 ½
2013/2014 8 CHESS Most "D" 1978 1981 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 1
2013/2014 7 CHESS Most "D" 1978 1981 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2054 2070 ½
2013/2014 6 CHESS Most "D" 1978 1981 Tichý Lukáš ŠO Tatran Podbořany "B" 1893 1880 ½
2013/2014 5 CHESS Most "D" 1978 1981 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1985 1979 0
2013/2014 4 CHESS Most "D" 1978 1981 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 1
2013/2014 3 CHESS Most "D" 1978 1981 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1882 1861 0
2013/2014 1 CHESS Most "D" 1978 1981 Popper Tomáš CHESS Most "E" 1989 2023 1
2013/2014 11 Chess Most "B" 1978 1981 Richter Miroslav ŠK Teplice "B" 1971 1984 1
2013/2014 9 Chess Most "B" 1978 1981 Zima Tomáš ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1850 1860 ½
2013/2014 7 Chess Most "B" 1978 1981 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1895 1877 ½
2013/2014 6 Chess Most "B" 1978 1981 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1766 1818 0
2013/2014 5 Chess Most "B" 1978 1981 Papay Jindřich SK Děčín "B" 1933 1936 1
2013/2014 4 Chess Most "B" 1978 1981 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. 1859 1844 ½
2013/2014 2 Chess Most "B" 1978 1981 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 0
2013/2014 1 Chess Most "B" 1978 1981 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 1
2012/2013 10 Chess Most B 2000 2006 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 1
2012/2013 9 Chess Most B 2000 2006 Jenč Milan ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 1907 1944 1
2012/2013 8 Chess Most B 2000 2006 Bayer Radek ŠK Teplice 2072 2081 ½
2012/2013 7 Chess Most B 2000 2006 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 0
2012/2013 6 Chess Most B 2000 2006 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 ½
2012/2013 3 Chess Most B 2000 2006 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 1
2012/2013 1 Chess Most B 2000 2006 Šváb Jan Chess Most A 2078 2077 ½
2012/2013 11 Chess Most"D" 2000 2006 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"A" 2024 2065 0
2012/2013 10 Chess Most"D" 2000 2006 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1970 ½
2012/2013 9 Chess Most"D" 2000 2006 Nejedlo Josef SK Děčín"B" 1912 1955 0
2012/2013 8 Chess Most"D" 2000 2006 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 0
2012/2013 7 Chess Most"D" 2000 2006 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 1992 2012 0
2012/2013 6 Chess Most"D" 2000 2006 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2020 2028 0
2012/2013 5 Chess Most"D" 2000 2006 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 ½
2012/2013 4 Chess Most"D" 2000 2006 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 0
2012/2013 3 Chess Most"D" 2000 2006 Lácha Josef Slavoj Litoměřice"A" 2050 2054 1
2012/2013 2 Chess Most"D" 2000 2006 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 1
2012/2013 1 Chess Most"D" 2000 2006 Šváb Jan Chess Most"C" 2078 2077 0
2011/2012 11 CHESS MOST "C" 1952 1963 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1951 2050 ½
2011/2012 10 CHESS MOST "C" 1952 1963 Pichert Miroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1820 1795 1
2011/2012 9 CHESS MOST "C" 1952 1963 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 1
2011/2012 8 CHESS MOST "C" 1952 1963 Brázda Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1858 1700 1
2011/2012 7 CHESS MOST "C" 1952 1963 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1923 1925 ½
2011/2012 6 CHESS MOST "C" 1952 1963 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2029 1986 1
2011/2012 5 CHESS MOST "C" 1952 1963 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek DDM "A" 1859 1868 ½
2011/2012 4 CHESS MOST "C" 1952 1963 Paluch Rostislav TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 1
2011/2012 3 CHESS MOST "C" 1952 1963 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 1
2011/2012 2 CHESS MOST "C" 1952 1963 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1823 1830 ½
2011/2012 1 CHESS MOST "C" 1952 1963 Hanzlík Daniel CHESS MOST "D" 1690 1695 1
2011/2012 11 Chess Most B 1952 1963 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 ½
2011/2012 10 Chess Most B 1952 1963 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 ½
2011/2012 9 Chess Most B 1952 1963 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 ½
2011/2012 8 Chess Most B 1952 1963 Hula Lukáš Sj.Litoměřice A 2081 2083 0
2011/2012 7 Chess Most B 1952 1963 Matoušek Aleš TJ Chlumec A 1679 1938 1
2011/2012 6 Chess Most B 1952 1963 Vrchotka Josef ŠK Teplice B 2035 2016 1
2011/2012 5 Chess Most B 1952 1963 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2061 2033 0
2011/2012 4 Chess Most B 1952 1963 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1927 1944 0
2011/2012 3 Chess Most B 1952 1963 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 ½
2011/2012 2 Chess Most B 1952 1963 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½
2011/2012 1 Chess Most B 1952 1963 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1974 1996 1
2010/2011 11 DDM Most "C" 1971 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1958 ½
2010/2011 10 DDM Most "C" 1971 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov "B" 1909 0
2010/2011 8 DDM Most "C" 1971 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1917 0
2010/2011 7 DDM Most "C" 1971 Vykouk Jan DDM Most "E" 1708 1
2010/2011 6 DDM Most "C" 1971 Kovář Jan TJ Sokol Údlice "B" 1945 1
2010/2011 5 DDM Most "C" 1971 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2257 0
2010/2011 4 DDM Most "C" 1971 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2014 1
2010/2011 3 DDM Most "C" 1971 Blažek Jaroslav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1816 1
2010/2011 2 DDM Most "C" 1971 Ta Van Duy DDM Most "D" 1913 0
2010/2011 1 DDM Most "C" 1971 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1912 ½
2010/2011 11 DDM Most"B" 1971 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 ½
2010/2011 10 DDM Most"B" 1971 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 1
2010/2011 9 DDM Most"B" 1971 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½
2010/2011 8 DDM Most"B" 1971 Šlampa Jan Slovan Jirkov"A" 1944 0
2010/2011 7 DDM Most"B" 1971 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1866 1
2010/2011 6 DDM Most"B" 1971 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1
2010/2011 5 DDM Most"B" 1971 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 0
2010/2011 4 DDM Most"B" 1971 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1887 1
2010/2011 3 DDM Most"B" 1971 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 0
2010/2011 2 DDM Most"B" 1971 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2097 1
2010/2011 1 DDM Most"B" 1971 Cichý Miroslav DDM Most"A" 2141 0
2009/2010 9 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov "B" 1840 1
2009/2010 8 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Kotrba Matěj TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 0
2009/2010 7 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2012 0
2009/2010 6 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1909 1
2009/2010 5 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Pastva Zdeněk ŠK Teplice "E" 1881 0
2009/2010 4 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Volák Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1980 1
2009/2010 3 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice "C" 1882 1
2009/2010 2 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1898 1
2009/2010 1 KC Kaskáda Bílina "A" 1971 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1865 1
2009/2010 7 DDM Most "B" 1971 Ulrych Radek ŠK MDDM Postoloprty 1635 1
2009/2010 6 DDM Most "B" 1971 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "D" ½
2009/2010 5 DDM Most "B" 1971 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "C" 1468 1
2009/2010 4 DDM Most "B" 1971 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "B" 1875 ½
2009/2010 3 DDM Most "B" 1971 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "D" - Opočno 1863 1
2009/2010 2 DDM Most "B" 1971 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec "B" 1736 1
2009/2010 1 DDM Most "B" 1971 Kubík Miroslav DDM Most "C" 1548 1
2009/2010 2 DDM Most "B" 1971 Bidovský Petr ŠK MDDM Postoloprty 1611 1
2009/2010 1 DDM Most "B" 1971 Isteník Petr TJ Sokol Údlice "D" 1678 1
2008/2009 11 ŠK Most"A" 2000 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 0
2008/2009 10 ŠK Most"A" 2000 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 0
2008/2009 9 ŠK Most"A" 2000 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 ½
2008/2009 7 ŠK Most"A" 2000 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2032 0
2008/2009 6 ŠK Most"A" 2000 Kolář Jáchym ŠK Union Louny"A" 2171 0
2008/2009 5 ŠK Most"A" 2000 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 1
2008/2009 4 ŠK Most"A" 2000 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 1
2008/2009 3 ŠK Most"A" 2000 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1930 ½
2008/2009 2 ŠK Most"A" 2000 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 1
2008/2009 1 ŠK Most"A" 2000 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 9 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Beránek Miroslav Lovochemie Lovosice 1900 1
2008/2009 8 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Tachovský Pavel Bystřanští Jezdci "A" 1864 ½
2008/2009 7 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Vostřel Martin ŠK Union Louny "C" 1680 1
2008/2009 6 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2035 0
2008/2009 5 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1867 0
2008/2009 4 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2013 1
2008/2009 3 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Volák Jan TJ Sokol Litvínov - Lom 1989 0
2008/2009 2 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Žahour Ivan ŠK Teplice "E" 2108 0
2008/2009 1 KC Kaskáda Bílina "A" 2000 Vodička Milan TJ Slavoj Litoměřice "C" 1863 1
2007/2008 11 ŠK Most A 1961 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 1
2007/2008 10 ŠK Most A 1961 Volek Radomír ŠK Louny A 2056 ½
2007/2008 9 ŠK Most A 1961 Havránek Tomáš SK Děčín B 1976 ½
2007/2008 8 ŠK Most A 1961 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 ½
2007/2008 7 ŠK Most A 1961 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1981 1
2007/2008 6 ŠK Most A 1961 Bezpalec Vratislav ŠK Sp.Ústí n.L.B 2051 1
2007/2008 5 ŠK Most A 1961 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 0
2007/2008 4 ŠK Most A 1961 Valeš Václav SK Děčín A 2170 1
2007/2008 3 ŠK Most A 1961 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 ½
2007/2008 2 ŠK Most A 1961 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice A 2059 1
2007/2008 1 ŠK Most A 1961 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 1
2007/2008 9 KC Kaskáda Bílina 1961 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1925 1
2007/2008 8 KC Kaskáda Bílina 1961 Jesenský Jaromír TJ Slavoj Litoměřice "C" 1621 1
2007/2008 7 KC Kaskáda Bílina 1961 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1748 1
2007/2008 6 KC Kaskáda Bílina 1961 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1859 0
2007/2008 5 KC Kaskáda Bílina 1961 Kapoun Pavel TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1810 1
2007/2008 4 KC Kaskáda Bílina 1961 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1974 1
2007/2008 3 KC Kaskáda Bílina 1961 Okrouhlík Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1802 1
2007/2008 2 KC Kaskáda Bílina 1961 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov "A" 1940 ½
2007/2008 1 KC Kaskáda Bílina 1961 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1857 1
2006/2007 11 ŠK Most"A" 1907 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 ½
2006/2007 10 ŠK Most"A" 1907 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 ½
2006/2007 9 ŠK Most"A" 1907 Poloprutský Ladislav TJ Slovan Jirkov 1730 1
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1907 Kalina Jiří ŠK Chemopetrol Litvínov 1972 1
2006/2007 7 ŠK Most"A" 1907 Malý Jiří Lokomotiva Most "B" 1616 1
2006/2007 6 ŠK Most"A" 1907 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1752 0
2006/2007 5 ŠK Most"A" 1907 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "B" 1856 1
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1907 Kindl František TJ Sokol Údlice 1857 1
2006/2007 9 KC Kaskáda Bílina 1907 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1748 1
2006/2007 7 KC Kaskáda Bílina 1907 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 1
2006/2007 6 KC Kaskáda Bílina 1907 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1800 1
2006/2007 5 KC Kaskáda Bílina 1907 Bauer Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1680 1
2006/2007 4 KC Kaskáda Bílina 1907 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 1
2006/2007 3 KC Kaskáda Bílina 1907 Chaloupka Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 1803 0
2006/2007 2 KC Kaskáda Bílina 1907 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 1
2006/2007 1 KC Kaskáda Bílina 1907 Hoke Petr ŠK Štětí "A" 1785 0
2005/2006 9 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Šváb Jan TJ LOKO MOSTC"" 2081 ½
2005/2006 8 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Rozšafný Václav TJ LOKO MOSTD"" 1495 1
2005/2006 7 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Nechyba Ilja ŠK MERKUR KADAŇA"" 1937 0
2005/2006 6 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Pichert Miroslav TJ T. PODBOŘANYA"" 1756 0
2005/2006 5 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Hutař Josef TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1783 1
2005/2006 4 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Červinka Jan ŠK MAGIC ŽATECA"" 1776 0
2005/2006 3 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1727 1
2005/2006 2 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Louka František ŠK UNION LOUNYC"" 1791 1
2005/2006 1 KC KAS. BÍLINAA"" 1850 Hovůrek Gerhard ŠK STROP. OSEKA"" 1844 1
2004/2005 9 Kaskáda Bílina A" 1814 Pošva Jaroslav Lovochem Lovosice 1837 1
2004/2005 8 Kaskáda Bílina A" 1814 Hauptvogel Jiří Bonex Teplice C" 1816 1
2004/2005 7 Kaskáda Bílina A" 1814 Richter Miroslav Stropník Osek A" 1792 0
2004/2005 6 Kaskáda Bílina A" 1814 Cigáň Karel Stropník Osek B" 1574 1
2004/2005 5 Kaskáda Bílina A" 1814 Popper Tomáš Sl Litoměřice B" 2045 1
2004/2005 4 Kaskáda Bílina A" 1814 Kubát Vladimír Trend Roudnice 1868 ½
2004/2005 3 Kaskáda Bílina A" 1814 Freimann Milan Bystř. jezdci B" 1795 0
2004/2005 2 Kaskáda Bílina A" 1814 Šváb Jan Lokomot. Most F" 2086 ½
2004/2005 1 Kaskáda Bílina A" 1814 Vávra Stanislav Litoměřické dámy 1733 1
2003/2004 7 Kaskáda Bílina A Vyhnálek Jaroslav Stropník Osek B 1
2003/2004 6 Kaskáda Bílina A Froněk Vítězslav Lovochem Lovosice ½
2003/2004 5 Kaskáda Bílina A Beneš Petr Trend Roudnice 0
2003/2004 4 Kaskáda Bílina A 1802 Popper Tomáš Sl. Litoměřice B 1989 0
2003/2004 3 Kaskáda Bílina A 1802 Vrchotka Josef Stropník Osek A 2036 1
2003/2004 2 Kaskáda Bílina A 1802 Bubla Pavel Bonex Teplice C 1955 0
2003/2004 1 Kaskáda Bílina A 1802 Köchert Bedřich Bystř. jezdci A 1752 1