Hráč Urbánek Štěpán

Urbánek Štěpán

User Pic
Jméno: Urbánek Štěpán
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2011
Elo mezinárodní: 2015
ID: 2048
FIDE ID: 310158
Rok narození: 1974
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 Český lev Kolešovice 2015 2011 Dušek Martin ŠO TJ DUKLA Praha 2050 1970 ½ soutěž
2021/2022 1 Český lev Kolešovice 2007 2011 Šala Dalibor TJ Sokol Údlice 1939 1927 1 soutěž
2019/2020 9 Český Lev Kolešovice 2018 2026 Gutman Petr ŠK Kladno 2089 2085 ½ soutěž
2019/2020 8 Český Lev Kolešovice 2018 2026 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. 1899 1893 0 soutěž
2019/2020 7 Český Lev Kolešovice 2026 2026 Boreš Roman SK Děčín 2080 2081 0 soutěž
2019/2020 4 Český Lev Kolešovice 2030 2030 Janda Jiří TJ Kobylisy "A" 2160 2151 0 soutěž
2019/2020 3 Český Lev Kolešovice 2030 2030 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2035 2052 ½ soutěž
2019/2020 2 Český Lev Kolešovice 2030 2030 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz "B" 1725 1768 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Pankrác C 2045 2042 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2011 1985 ½ soutěž
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 2033 2042 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1950 1935 ½ soutěž
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 2033 2042 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice C 2019 2027 ½ soutěž
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 2045 2042 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem E 1983 2020 0 soutěž
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 2056 2050 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2004 2012 ½ soutěž
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 2056 2050 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2073 2057 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Pankrác C 2054 2049 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2033 2046 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Pankrác C 2054 2049 Vičar Petr TJ Pankrác D 2140 2131 ½ soutěž
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 2045 2049 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 2011 1 soutěž
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 2054 2049 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 2084 2035 0 soutěž
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 2054 2049 Plášek Zdeněk Kostelec nad Černými lesy A 2004 1995 ½ soutěž
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 2068 2059 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1986 1973 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Pankrác C 2054 2034 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Pankrác C 2054 2034 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov A 2029 2023 1 soutěž
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Sokol na Mělníce A 1 soutěž
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 ½ soutěž
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 ½ soutěž
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Purnoch Josef TJ Neratovice C 2155 2176 0 soutěž
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 1 soutěž
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1968 1991 1 soutěž
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Pankrác C 2054 2034 Hořínek Karel Sokol Praha-Kobylisy C 2012 1975 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Pankrác C 2054 2034 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 1997 2005 ½ soutěž
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1964 1945 ½ soutěž
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1899 1987 1 soutěž
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad B 1853 1902 1 soutěž
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 1 soutěž
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Hruška Tomáš Caissa Úholičky B 1963 1984 1 soutěž
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 2054 2034 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2026 1992 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Pankrác D 2039 2044 Koubek Václav Viktoria Žižkov B 2057 2070 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Pankrác D 2039 2044 Netík Josef SK OAZA Praha C 1881 1862 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Pankrác C 2039 2044 Koníček Petr Viktoria Žižkov A 1983 2009 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Pankrác C 2039 2044 Spurný Ondřej GROP B 2088 2110 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Pankrác C 2039 2044 Procházka Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2129 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Pankrác C 2039 2044 Rozkovec Hynek SK Loko Praha A 2045 2028 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Pankrác C 2039 2044 Talpa Pavel Unichess ČSOB D 1884 1830 1 soutěž
2014/2015 10 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Lacza Tibor Sokol Buštěhrad A 2120 2091 ½ soutěž
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Doležal Vít TJ Neratovice C 2031 2025 1 soutěž
2014/2015 8 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1829 1860 0 soutěž
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2090 2083 ½ soutěž
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 1 soutěž
2014/2015 3 Český Lev Kolešovice A 2039 2044 Rynt Pavel DDM Slaný-ŠK Velvary 1956 1925 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Pankrác D 2026 2029 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1874 1885 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Pankrác D 2026 2029 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Pankrác D 2026 2029 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2016 2009 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Pankrác D 2026 2029 Lamser Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2173 2169 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Pankrác C 2026 2029 Turková Karolína Holdia DP Praha C ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Pankrác C 2026 2029 Toulec Stanislav Sokol Praha-Vršovice B 2076 2074 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Pankrác C 2026 2029 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1956 2004 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Pankrác C 2026 2029 Řezníček Tomáš TJ Pankrác B 2249 2244 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Pankrác B 2030 2035 Rýdl Jiří TRW autolektronika Vlašim 1982 1903 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Pankrác B 2030 2035 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Pankrác B 2030 2035 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2027 2050 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Pankrác B 2030 2035 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2053 2001 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Pankrác B 2030 2035 Mouryc Tomáš SFiala Gambit Jihlava 1979 1955 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Pankrác B 2070 2077 Trávník Petr ŠK Zikuda Turnov C 1810 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Pankrác B 2070 2077 Desko Liberec 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Pankrác B 2070 2077 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B 2104 2108 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Pankrác B 2070 2077 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 2127 2118 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Pankrác B 2070 2077 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2176 2175 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Pankrác B 2070 2077 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Pankrác "B" 2101 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové "B" 2187 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Pankrác "B" 2101 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 1909 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Pankrác B 2097 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Pankrác B 2097 Šulc Jaromír ŠK Kladno A 2034 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Pankrác Praha B 2075 Hlaváček Karel ŠK Pyrit Příbram A 2088 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Pankrác Praha B 2075 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Pankrác Praha B 2075 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2090 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Pankrác Praha B 2075 Škorpík Martin QCC České Budějovice B 2134 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Pankrác B 2071 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek A 2075 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Pankrác B 2071 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Pankrác B 2071 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2094 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Pankrác B 2071 Palková Hana Sokol Plzeň 1 C 1971 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Pankrác B 2071 Stluka Petr ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Pankrác B 2086 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2092 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Pankrác B 2086 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2117 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Pankrác B 2086 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2019 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Pankrác B 2086 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2096 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Pankrác B 2086 Havlík František Biomedica Říčany 2088 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Pankrác B 2086 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem 2109 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Pankrác B 2098 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Pankrác B 2098 Petuchov Sergej AVE-Kontakt Pardubice 2205 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Pankrác B 2098 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Pankrác B 2098 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2233 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Pankrác B 2098 Mejzlík Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové B 2082 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Pankrác B 2098 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 0 soutěž
2004/2005 9 TJ PankrácB" 2110 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice A 2028 1 soutěž
2004/2005 8 TJ PankrácB" 2110 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2127 ½ soutěž
2004/2005 3 TJ PankrácB" 2110 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Pankrác B" 2113 Hoffmann Matěj Sokol KobylisyA" 2079 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Pankrác B" 2113 Jandourek Lukáš TJ Spol.Neratovice 2166 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Pankrác B" 2113 Petráň Jan Desko LiberecA" 2142 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Pankrác B" 2113 Novotný Roman Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Pankrác B" 2113 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA" 2193 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Pankrác B" 2113 Bujak Michal ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Pankrác B" 2113 Boreš Miroslav ŠK Čes.LípaA" 2211 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Pankrác B" 2113 Vaněk Tomáš Bonex TepliceA" 2076 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Pankrác B" 2113 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2143 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Pankrác B" 2113 Fišer Jiří ŠK SmíchovA" 2128 1 soutěž