2023/2024 |
7 |
Unichess Sekáček
|
1779 |
1745 |
Chval Zdeněk
|
QCC České Budějovice
|
2061 |
2030 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Unichess Sekáček
|
1776 |
1745 |
Mindl Josef
|
Sokol Tábor
|
1922 |
1932 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1779 |
1745 |
Šulcová Tereza Radmila
|
ŠK AD Jičín
|
1734 |
1697 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1779 |
1745 |
Janáček Vojtěch
|
Desko Liberec
|
1554 |
1256 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
5 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1784 |
1745 |
Bohatyrov Mykola
|
Šachy Štěpán, Praha 2
|
1696 |
|
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1766 |
1745 |
Bludský Hynek
|
Šachový klub 64 Plzeň
|
1547 |
1793 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1766 |
1745 |
Sadil Antonín
|
TJ Kobylisy
|
1792 |
1797 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1766 |
1745 |
Slívová Linda
|
ŠK Teplice
|
1624 |
1692 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1766 |
1745 |
Lev Lukáš
|
ŠK DDM Ústí n.L.
|
1791 |
1763 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1779 |
1745 |
Bohatyrov Mykola
|
Šachy Štěpán, Praha 2
|
1701 |
|
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1784 |
1745 |
Bludský Hynek
|
Šachový klub 64 Plzeň
|
1565 |
1793 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
1 |
Šach. škola Vávra a Černoušek Unichess A
|
1766 |
1745 |
Sadil Antonín
|
TJ Kobylisy
|
1792 |
1797 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
11 |
Unichess D
|
1779 |
1745 |
Chernyy Andrey
|
ŠK AURORA
|
1608 |
1723 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Unichess D
|
1779 |
1745 |
Kalous Miroslav
|
TJ Bohemians B
|
1980 |
1975 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Unichess D
|
1779 |
1745 |
Srostlík Zdeněk
|
TJ Kobylisy B
|
1838 |
1867 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Unichess D
|
1779 |
1745 |
Vokoun Jan
|
TJ Pankrác C
|
1875 |
1915 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Unichess D
|
1779 |
1745 |
Pospěch Radim
|
Dukla B
|
1864 |
1879 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
8 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Rozkovec Hynek
|
LR Pára
|
2108 |
2067 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
7 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Kučera Jan
|
ŠK DP Praha F - VŠFS
|
1864 |
1882 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
6 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Umanec Filip
|
GROP D
|
2167 |
2217 |
0 |
soutěž
|
2023/2024 |
4 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Petras Milan
|
Šachový klub Bohnice B
|
1975 |
1972 |
½ |
soutěž
|
2023/2024 |
3 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Procházka Dalibor
|
ŠO Praga Praha B
|
2135 |
2098 |
1 |
soutěž
|
2023/2024 |
2 |
Unichess F
|
1900 |
1795 |
Janda Jiří
|
TJ Kobylisy D
|
2073 |
2067 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Siesta Labs Unichess
|
1792 |
1713 |
Beneš Jáchym
|
TJ Kobylisy
|
1819 |
1942 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Siesta Labs Unichess
|
1747 |
1713 |
Beneš Jáchym
|
TJ Kobylisy
|
1837 |
1942 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
11 |
Siesta Labs Unichess B
|
1826 |
1761 |
Křelina Jan
|
TJ Slovan Varnsdorf z. s.
|
1682 |
1698 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
Siesta Labs Unichess B
|
1826 |
1761 |
Kleker Jiří
|
ŠK Teplice B
|
1726 |
1658 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
9 |
Siesta Labs Unichess B
|
1826 |
1761 |
Tichý Richard
|
Sokol Buštěhrad B
|
1479 |
1218 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
8 |
Siesta Labs Unichess B
|
1826 |
1761 |
Hosová Sandra
|
Sokol Buštěhrad A
|
1883 |
1767 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Siesta Labs Unichess B
|
1747 |
1713 |
Tegda Vojtěch
|
Karlovarský šachklub Tietz A
|
1566 |
1849 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Siesta Labs Unichess B
|
1747 |
1713 |
Koval Anna
|
Karlovarský šachklub Tietz B
|
1186 |
1216 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Siesta Labs Unichess B
|
1792 |
1713 |
Veny Jaume
|
ŠK Dopravní podnik PORG
|
1675 |
1655 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Siesta Labs Unichess B
|
1768 |
1678 |
Hrbek Štěpán
|
Šachy Štěpán A
|
2308 |
2202 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Siesta Labs Unichess B
|
1768 |
1678 |
Papoušek Michal
|
Desko Liberec B
|
1692 |
1731 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
1 |
Siesta Labs Unichess B
|
1768 |
1678 |
Kaplánek Jan
|
ŠK Česká Lípa
|
1682 |
1412 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
11 |
Unichess D
|
1747 |
1713 |
Kalous Miroslav
|
TJ Bohemians B
|
2014 |
1998 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
10 |
Unichess D
|
1747 |
1713 |
Štěpánek Svatopluk
|
ŠK Sokol Vyšehrad D
|
1800 |
1774 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Unichess D
|
1747 |
1713 |
Vávra Jan
|
Sokol Vršovice A
|
1914 |
1966 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
11 |
Unichess E
|
1747 |
1713 |
Koubek Václav
|
ŠK Viktoria Žižkov B
|
2018 |
2018 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Unichess E
|
1747 |
1713 |
Wiener Richard
|
Sokol Vršovice C
|
1752 |
1777 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
4 |
Unichess E
|
1747 |
1713 |
Zimovčák Zdeněk
|
TJ Pankrác F
|
1508 |
1535 |
1 |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Unichess E
|
1747 |
1713 |
Štěpánek Svatopluk
|
ŠK Sokol Vyšehrad E
|
1800 |
1774 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
7 |
Unichess F
|
1747 |
1713 |
Písař Tomáš
|
TJ Bohemians F
|
1604 |
1704 |
0 |
soutěž
|
2022/2023 |
6 |
Unichess F
|
1747 |
1713 |
Borovský Ivan
|
SK OAZA Praha D
|
1787 |
1805 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
5 |
Unichess F
|
1747 |
1713 |
Šebek Josef
|
ŠK Mlejn A
|
0 |
1504 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
3 |
Unichess F
|
1747 |
1713 |
Zámorský Ladislav
|
Sportovní klub Kbely A
|
1763 |
1812 |
½ |
soutěž
|
2022/2023 |
2 |
Unichess F
|
1747 |
1713 |
Doležal Oldřich
|
GROP E
|
1730 |
1784 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
Siesta Labs Unichess A
|
1621 |
1626 |
Bělaška Václav
|
Desko Liberec
|
1393 |
1501 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
6 |
Siesta Labs Unichess A
|
1621 |
1626 |
Mikulka Martin Michael
|
ŠK Spartak DDM Ústí nad Labem
|
1410 |
1412 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
Siesta Labs Unichess A
|
1545 |
1626 |
Drda Štěpán
|
ŠA VŠTE České Budějovice
|
1441 |
1448 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
3 |
Siesta Labs Unichess A
|
1545 |
1626 |
Marešová Michaela
|
ŠK 64 Plzeň A
|
1429 |
1496 |
1 |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Siesta Labs Unichess A
|
1545 |
1626 |
Veny Jaume
|
ŠK Dopravní podnik Praha - PORG
|
1308 |
1411 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
Siesta Labs Unichess A
|
1545 |
1626 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1439 |
1505 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
7 |
Siesta Labs Unichess A
|
1703 |
1663 |
Stejskal Michal
|
2222 ŠK Polabiny A
|
1885 |
1854 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
6 |
Siesta Labs Unichess A
|
1703 |
1663 |
Vlček Vojtěch
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1495 |
1567 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Siesta Labs Unichess A
|
1703 |
1663 |
Tajovský Šimon
|
ŠK DURAS BVK Brno
|
1681 |
1700 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
4 |
Siesta Labs Unichess A
|
1703 |
1663 |
Dudová Pavlína
|
BŠŠ Frýdek-Místek A
|
1811 |
1820 |
0 |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Siesta Labs Unichess A
|
1558 |
1626 |
Bělaška Václav
|
Desko Liberec
|
1374 |
1501 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
1 |
Siesta Labs Unichess A
|
1545 |
1626 |
Andrle Filip
|
TJ Kobylisy
|
1439 |
1505 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
6 |
Siesta Labs Unichess B
|
1558 |
1626 |
Hosová Sandra
|
Sokol Buštěhrad A
|
1578 |
1539 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Siesta Labs Unichess B
|
1558 |
1626 |
Barták Josef
|
Sokol Buštěhrad B
|
1463 |
1500 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
5 |
Unichess F
|
1619 |
1663 |
Procházka Ivan
|
USK Praha B
|
0 |
1631 |
½ |
soutěž
|
2021/2022 |
2 |
Unichess F
|
1621 |
1626 |
Svoboda Jaroslav
|
GROP E
|
1679 |
1751 |
1 |
soutěž
|
2020/2021 |
3 |
Siesta Solution Unichess B
|
1467 |
1535 |
Hušková Agáta
|
Desko Liberec B
|
1485 |
1488 |
0 |
soutěž
|
2020/2021 |
2 |
Siesta Solution Unichess B
|
1467 |
1535 |
Pech Michal
|
ŠK Chodov
|
1156 |
1139 |
0 |
soutěž
|
2020/2021 |
1 |
Siesta Solution Unichess B
|
1467 |
1535 |
Stehlík Martin
|
ŠK Karlovy Vary
|
0 |
1360 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
11 |
Siesta Solution Unichess B
|
1470 |
1517 |
Steinbauer Sebastián
|
ŠACHklub Tábor
|
1571 |
1481 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
10 |
Siesta Solution Unichess B
|
1470 |
1517 |
Nagyová Daniela
|
QCC České Budějovice
|
1501 |
1521 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Siesta Solution Unichess B
|
1470 |
1517 |
Bludský Vít
|
ŠK64 Plzeň B
|
0 |
1287 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Siesta Solution Unichess B
|
1470 |
1517 |
Folková Markéta
|
SK Petřín Plzeň
|
1014 |
1140 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Siesta Solution Unichess B
|
1512 |
1517 |
Rolinková Lucie
|
Šachová akademie VŠTE A
|
1702 |
1670 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
Siesta Solution Unichess B
|
1512 |
1517 |
Cinková Vicky
|
Šachová akademie VŠTE B
|
1227 |
1290 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Siesta Solution Unichess B
|
1458 |
1525 |
Štván Jan
|
ŠK Dvorec
|
0 |
1052 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Siesta Solution Unichess B
|
1458 |
1525 |
Bláha Tomáš
|
JAWA Brodce
|
1319 |
1364 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Unichess F
|
1512 |
1517 |
Frouz Petr
|
LR Expres
|
1846 |
1895 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
Unichess F
|
1512 |
1517 |
Šafář Miroslav
|
Sokol Vršovice F
|
1549 |
1606 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Unichess F
|
1512 |
1517 |
Thoma Otomar
|
www.SKSCR.cz
|
0 |
0 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
Unichess F
|
1512 |
1517 |
Baďouček Otakar
|
Sokol Nebušice
|
0 |
1687 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
Siesta Solution Unichess
|
1430 |
1547 |
Hušková Agáta
|
Desko Liberec B
|
1422 |
1407 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
Siesta Solution Unichess
|
1430 |
1547 |
Hrubý Tomáš
|
TJ Bižuterie Jablonec
|
0 |
0 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
Siesta Solution Unichess
|
1430 |
1547 |
Pech Michal
|
ŠK Spartak Chodov
|
1249 |
1297 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
Siesta Solution Unichess
|
1421 |
1547 |
Krupka Aleš
|
ŠK DDM Postoloprty
|
0 |
1051 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
Siesta Solution Unichess
|
1421 |
1547 |
Kodetová Adriana
|
ŠK Karlovy Vary
|
0 |
1029 |
1 |
soutěž
|