Hráč Mikeš Jan

Mikeš Jan

User Pic
Jméno: Mikeš Jan
Oddíl: SK Podlužan Prušánky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2298
Elo mezinárodní: 2363
ID: 30181
FIDE ID: 339369
Rok narození: 1996
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠO MKS Vyškov 2360 2298 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2235 2213 ½ soutěž
2019/2020 9 SK Podlužan Prušánky z.s. 2368 2283 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno 2279 2274 ½ soutěž
2019/2020 7 SK Podlužan Prušánky z.s. 2364 2283 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2469 2457 0 soutěž
2019/2020 6 SK Podlužan Prušánky z.s. 2364 2283 Plát Vojtěch OREL Ořechov 2589 2540 ½ soutěž
2019/2020 5 SK Podlužan Prušánky z.s. 2362 2284 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2221 2233 ½ soutěž
2019/2020 4 SK Podlužan Prušánky z.s. 2359 2284 Gabriel Adam SK Boršice 2051 2125 1 soutěž
2019/2020 2 SK Podlužan Prušánky z.s. 2359 2284 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2207 2185 1 soutěž
2019/2020 1 SK Podlužan Prušánky z.s. 2355 2284 Sosna Jan TJ Vlčnov 2342 2325 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Neratovice 2368 2283 Liška Jiří ŠK Zikuda Turnov B 2301 2280 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Neratovice 2364 2284 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2368 2364 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Neratovice 2359 2284 Vrána Jan 2222 ŠK Polabiny B 2363 2355 0 soutěž
2018/2019 9 SK Podlužan Prušánky z.s. 2360 2309 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2462 2449 0 soutěž
2018/2019 8 SK Podlužan Prušánky z.s. 2360 2309 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov 2409 2392 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Podlužan Prušánky z.s. 2325 2300 Zpěvák Pavel ŠO Kunovice 2345 2362 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Podlužan Prušánky z.s. 2325 2300 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2261 2255 1 soutěž
2018/2019 3 SK Podlužan Prušánky z.s. 2298 2300 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2185 2161 1 soutěž
2018/2019 1 SK Podlužan Prušánky z.s. 2307 2300 Krejča Jakub ŠK Zlín 2141 2149 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Podlužan Prušánky B 2332 2259 Maník Mikuláš Orel Ořechov 2423 0 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Podlužan Prušánky B 2325 2259 Provazník Michal ŠK Hodonín 2211 2176 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Podlužan Prušánky B 2286 2259 Kuchynka Lukáš MKS Vyškov 2286 2295 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Podlužan Prušánky B 2332 2259 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2351 2358 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Podlužan Prušánky B 2253 2264 Švehla Karel Spartak Adamov 2131 2128 1 soutěž
2017/2018 11 SK Podlužan Prušánky 2321 2259 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2181 2188 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Podlužan Prušánky 2325 2259 Blatný Pavel ŠK GARDE Lipovec 2349 2417 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Podlužan Prušánky 2286 2259 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno B 2515 2508 1 soutěž
2017/2018 6 SK Podlužan Prušánky 2286 2259 Babula Milan TJ Vlčnov 2238 2214 1 soutěž
2017/2018 4 SK Podlužan Prušánky 2332 2259 Majer Jiří ŠK Kuřim 2229 2201 1 soutěž
2017/2018 3 SK Podlužan Prušánky 2332 2259 Malčánek Jan ŠK Zlín 2131 2121 1 soutěž
2017/2018 2 SK Podlužan Prušánky 2332 2259 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov 2404 2413 0 soutěž
2017/2018 1 SK Podlužan Prušánky 2253 2264 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2213 2234 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2325 2259 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2132 2130 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2332 2259 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2200 2207 1 soutěž
2016/2017 11 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2136 2115 0 soutěž
2016/2017 9 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1 soutěž
2016/2017 8 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Pisk Petr Jezdci Jundrov B 2355 2341 ½ soutěž
2016/2017 7 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2215 2192 1 soutěž
2016/2017 6 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2292 2283 1 soutěž
2016/2017 5 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Seidl Štěpán ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 1 soutěž
2016/2017 4 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Košata Jan ŠK Kuřim B 2159 2139 1 soutěž
2016/2017 2 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Jacko Vladimír Orel Ořechov 2321 1 soutěž
2016/2017 1 SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 Bureš Vít Moravská Slavia Brno B 2192 2179 0 soutěž
2016/2017 11 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Skácelík Petr �K Duras BVK B 2169 2151 ½ soutěž
2016/2017 9 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Marečková Martina Jezdci Jundrov 2173 2092 0 soutěž
2016/2017 8 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Viták Pavel Zbrojovka Vset�n 2252 2231 0 soutěž
2016/2017 7 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Mudrák Josef �achy Ho���lkov� 2298 2295 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Majer Jiří �K Ku�im 2192 2166 ½ soutěž
2016/2017 4 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 David Pavel �K GARDE Lipovec 2331 2327 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Dvořák Adam �K Lokomotiva Brno B 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 Karlík Vladimír Slavia Krom��� B 2262 2237 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2189 2235 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2262 2273 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2189 2235 Buchcar Tomáš Desko Liberec 2091 2084 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Teplice 2189 2235 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Teplice 2189 2235 Sochor Jiří SK Děčín 2200 2220 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Teplice 2189 2235 Körschner Miroslav TJ Neratovice "B" 2070 2046 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Teplice 2189 2235 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2078 2052 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Krajíc Karel Chess Most"B" 2042 2054 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2022 2067 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Bartoš Václav ŠK Teplice"C" 2008 2018 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Toman Ondřej Sokol Údlice"A" 2198 2140 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Cako Laszlo Sokol Údlice"B" 2122 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Wichs Jakub Šachy Povrly 2070 2057 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2045 2061 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Štich Jan Chess Most"C" 1811 1892 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1882 1912 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Rubeš Jan ŠK Teplice 2206 2240 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Braun Marek Sokol Bakov nad Jizerou 2195 2212 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Kučera Petr TJ Lokomotiva Liberec 2252 2252 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Vykouk Jan CHESS MOST "A" 2238 2197 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Gregor Jiří NERATOVICE 2200 2252 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Vološin Leon Šachklub AD Jičín "C" 2387 2420 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 1 soutěž
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Klement Lukáš ŠK Teplice 2223 2223 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 1 soutěž
2013/2014 9 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2315 2326 0 soutěž
2013/2014 7 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2282 2279 1 soutěž
2013/2014 6 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2337 2340 0 soutěž
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2234 2220 0 soutěž
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Přibyl Josef TJ NERATOVICE 2308 2310 0 soutěž
2013/2014 2 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Lechtýnský Jiří CHESS MOST 2367 2369 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2062 2122 Constantinou Peter TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2254 0 soutěž
2012/2013 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2161 2209 1 soutěž
2012/2013 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 ½ soutěž
2012/2013 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 0 soutěž
2012/2013 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 ½ soutěž
2012/2013 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 1 soutěž
2012/2013 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 0 soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 0 soutěž
2012/2013 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2288 2287 0 soutěž
2012/2013 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2233 2232 ½ soutěž
2012/2013 3 Chess Most 2102 2135 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Most 2102 2135 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 1 soutěž
2012/2013 1 Chess Most 2102 2135 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 0 soutěž
2012/2013 7 Chess Most 2102 2135 Pajerský Michal Desko Liberec 1808 1892 ½ soutěž
2012/2013 6 Chess Most 2102 2135 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 1 soutěž
2012/2013 5 Chess Most 2102 2135 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 1 soutěž
2012/2013 4 Chess Most 2102 2135 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 1 soutěž
2012/2013 3 Chess Most 2102 2135 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1897 1958 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Most 2102 2135 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1778 1829 ½ soutěž
2012/2013 1 Chess Most 2102 2135 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 0 soutěž
2011/2012 11 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice 1736 1751 1 soutěž
2011/2012 10 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Truksa Václav ŠK Tachov 1601 1684 1 soutěž
2011/2012 9 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Hánl František ŠK Kralupy 1913 1852 1 soutěž
2011/2012 8 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Kastl Daniel Chess Most B 1640 1646 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Štich Jan Chess Most C 1489 1532 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Lipták Zdeněk TJ Spartak Chodov 1591 1 soutěž
2011/2012 5 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Pech David Chess Most D 1250 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Bartoš Václav ŠK Teplice 1804 1776 1 soutěž
2011/2012 3 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad 1588 1 soutěž
2011/2012 2 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Koucha Maryam Amina ŠK Sokol Klatovy B 1351 1 soutěž
2011/2012 1 Spartak Ústí n.Labem 1993 2023 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy A 1704 1945 1 soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Purnoch Josef TJ Neratovice 2164 2166 1 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 2061 1 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Jarrah Kamal ŠK Kralupy 2066 2030 ½ soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Klement Lukáš ŠK Teplice 2239 2251 0 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2115 2137 1 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 1 soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2136 0 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1993 2023 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice 2130 2125 0 soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice 2020 0 soutěž
2010/2011 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Černý Martin 1. Novoborský ŠK "C" 2184 0 soutěž
2010/2011 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Vávra Karel ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1828 1 soutěž
2010/2011 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Kuba Jindřich ERA-Poštovní spořitelna "B" 2209 0 soutěž
2010/2011 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 1 soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Čenkovič Tomáš MARTY BANÍK Most 2056 0 soutěž
2010/2011 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 ½ soutěž
2010/2011 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 ½ soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Reitinger Petr SK Děčín 2118 1 soutěž
2010/2011 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2048 ½ soutěž
2010/2011 11 Spartak Ústín.L. 1874 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice A 1668 ½ soutěž
2010/2011 10 Spartak Ústín.L. 1874 Truksa Václav TJ Sokol Domažlice B 1453 1 soutěž
2010/2011 9 Spartak Ústín.L. 1874 Mazur Dominik DDM Most B 1537 1 soutěž
2010/2011 8 Spartak Ústín.L. 1874 Štich Jan DDM Most C 1340 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Ústín.L. 1874 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Ústín.L. 1874 Papay Marek DDM Most A 2029 0 soutěž
2010/2011 2 Spartak Ústín.L. 1874 Hemr Adam ŠK DDM Planá 1100 1 soutěž
2010/2011 1 Spartak Ústín.L. 1874 Brož Jiří Spartak Chodov 1740 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2023 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Häusler Milan TJ Chlumec"A" 1984 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Tilgner Marcel ŠK Teplice"C" 1675 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1931 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1810 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Lácha Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 1932 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň 1891 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 Machálek Bedřich Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1988 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Karel Václav ŠK Líně 1250 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy B 1250 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Haman Jakub ŠK Kladno 2146 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Toman Ondřej Sokol Údlice B 1845 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Šaffová Michaela ŠK Most B 1925 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1650 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1250 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Rubeš Jan ŠK Teplice 2047 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Zadina Jiří ŠK Řevnice 1731 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Truksa Václav ŠK DDM Planá 1250 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 Váchal Pavel TJ Sokol Domažlice 1827 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"C" 1780 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"C" 1780 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"C" 1780 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"C" 1780 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"C" 1780 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 0 soutěž
2008/2009 11 Spartak Ústí n.L. A 1780 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 0 soutěž
2008/2009 10 Spartak Ústí n.L. A 1780 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1692 ½ soutěž
2008/2009 9 Spartak Ústí n.L. A 1780 Palková Nikola Union Plzeň 1782 1 soutěž
2008/2009 8 Spartak Ústí n.L. A 1780 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 ½ soutěž
2008/2009 7 Spartak Ústí n.L. A 1780 Rozšafný Michal ŠK Most B 1676 0 soutěž
2008/2009 6 Spartak Ústí n.L. A 1780 Haman Jakub ŠK Kladno 1878 0 soutěž
2008/2009 5 Spartak Ústí n.L. A 1780 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1576 1 soutěž
2008/2009 3 Spartak Ústí n.L. A 1780 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1 soutěž
2008/2009 2 Spartak Ústí n.L. A 1780 Lorenc David ŠK Líně 1705 1 soutěž
2008/2009 1 Spartak Ústí n.L. A 1780 Kalista Radek Šachklub Klatovy B 1250 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1780 Reitingerová Iveta TJ SSZŠ Litvínov 2008 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1780 Skála Kamil Slovan Jirkov"A" 1933 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Neščáková Monika Sokol Klatovy B 1250 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Kejhová Lenka Union Plzeň 1442 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Šmídt Jiří Sokol Domažlice A 1423 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Jeníček Tomáš Šachklub Povrly 1250 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Prášil Adam Auto Škoda Ml.Boleslav 1492 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Koníček David Montako Kralupy 1250 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1644 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Šaffová Michaela Šachový klub Most B 1519 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1100 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Kulíšek Josef Sokol Teplá 1000 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1586 Dlohoš Štěpán DDM Praha 6 1296 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Vodehnal František TJ Svádov Olšinky "B" 1651 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Kudrna Václav TJ ČSAD Libouchec 1668 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1726 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1765 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Soukal Vladimír TJ Chlumec "A" 2024 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1586 Carboch Ladislav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1782 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Bartoš Miroslav Baník CHZ Sokolov 1409 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Brož Jiří ŠO DDM Karlovy Vary 1250 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Šmídt Jiří TJ Sokol Domažlice 1454 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Rubeš Vít TJ Bonex Teplice A 1538 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Krásný Drahomír TJ Sokol Údlice 1379 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Šaffová Michaela Šachový klub Most C 1250 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Mazur Dominik Šachový klub Most B 1372 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Michna Jan Šachklub Sokol Klatovy B 1250 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Chmel Kristián TJ Sokol Kobylisy 1534 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Spartak Ústí n . L. 1250 Frühauf David DDM Praha 6 1100 1 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice C 1714 ½ soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Lozinčák Tomáš Šachový klub Most F 1250 1 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Čajka Antonín Šachový klub Most E 1250 ½ soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek při DDaM B 1644 0 soutěž
2006/2007 7 Spartak Ústí n.L."C" Novotný Tomáš SK Děčín"C" 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Ústí n.L."C" Kebrt Jaromír Slavia SČE Děčín"A" ½ soutěž