Hráč Černý Martin

Černý Martin

User Pic
Jméno: Černý Martin
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2126
Elo mezinárodní: 2127
ID: 67
FIDE ID: 306975
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Zikuda Turnov C 2126 2131 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2164 2161 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Zikuda Turnov C 2117 2131 Eretová Jana Sokol Kolín 2030 2005 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zikuda Turnov C 2117 2131 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2045 2033 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zikuda Turnov C 2131 2131 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2105 2104 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Zikuda Turnov C 2117 2111 Haase Pavel Desko Liberec 2090 2119 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov C 2117 2111 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2135 2120 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov C 2117 2111 Maříková Jana Klub šachistů Říčany 1925 2134 2133 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov C 2103 2111 Jurásek Miroslav ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2242 2259 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zikuda Turnov B 2131 2131 Přibyl Viktor ŠK DP Praha B - EA Hotels 2028 1987 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov B 2117 2111 Tupý Martin QCC České Budějovice 2252 2261 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 2115 2126 Cakl Zdeněk Desko Liberec "B" 2060 2042 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 2129 2126 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2034 2054 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 2125 2126 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1907 1915 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 2142 2150 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2085 2078 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2157 2150 Janouš Petr ŠK Slavia Liberec 2009 2000 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Desko Liberec 2129 2126 Horák Otakar Sokol Mlada Boleslav 2094 2106 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Desko Liberec 2140 2150 Kořenek František SK JOLY Lysa nad Labem D 1931 1940 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Desko Liberec 2157 2150 Křivánek Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou 2113 2123 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 2152 2144 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2087 2084 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 2138 2136 Viták Jiří Desko Liberec "A" 2071 2021 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2149 2144 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2083 2086 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2162 2144 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov 2038 2014 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2152 2144 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1782 1664 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2148 2144 Kurka František ŠK Teplice 1930 1934 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2162 2144 Kruselj Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2012 0 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2162 2144 Jakša Petr ŠK SLAVIA Liberec 1784 1777 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2162 2144 Lešák Ondřej SK Děčín 1907 1895 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Burda Roman ŠK Spartak Ústí n. L. 2061 2059 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Horák Aleš CHESS MOST 2064 1972 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice 1889 1854 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Laštovka Jan Desko Liberec 2110 2119 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2134 2107 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2132 2113 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Kuchař Tomáš ŠK AD Jičín "C" 1979 1996 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Lácha Josef ŠK Slavoj Litoměřice 2004 2005 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "B" 2134 2107 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Kšána Václav CHESS Most 2050 2064 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "B" 2134 2157 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 0 soutěž
2015/2016 5 1. Novoborský ŠK B 2134 2157 Pešout Jan TJ Praha-Pankrác 2195 2199 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí nad Labem 2126 2126 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2128 2127 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2109 2097 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Paldus Petr TJ Lokomotiva Liberec 2010 2015 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Horák Michal CHESS MOST "A" 2301 2279 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Purnoch Josef NERATOVICE 2188 2185 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2176 2168 Boreš Roman SK Děčín 2093 2093 1 soutěž
2014/2015 9 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 ½ soutěž
2014/2015 8 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2269 2267 ½ soutěž
2014/2015 5 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 0 soutěž
2014/2015 4 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 Lácha Josef Unichess B 2003 2006 1 soutěž
2014/2015 1 1. Novoborský ŠK B 2176 2168 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 0 soutěž
2013/2014 10 1. Novoborský ŠK B 2200 2189 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2248 2206 1 soutěž
2013/2014 9 1. Novoborský ŠK B 2200 2189 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 0 soutěž
2013/2014 9 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Maršálek Zdenek Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2267 2262 ½ soutěž
2013/2014 7 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 ½ soutěž
2013/2014 6 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Balín Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 ½ soutěž
2013/2014 5 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Umanec Filip TJ NERATOVICE 2244 2246 0 soutěž
2013/2014 4 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 1 soutěž
2013/2014 2 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 ½ soutěž
2013/2014 1 1. Novoborský ŠK "C" 2200 2189 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2192 2187 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2200 2189 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2277 2267 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2200 2189 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2200 2189 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0 soutěž
2012/2013 10 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2071 2088 ½ soutěž
2012/2013 9 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2079 2072 1 soutěž
2012/2013 8 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Kadeřábek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 2235 2232 ½ soutěž
2012/2013 7 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Jareš Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1995 2011 1 soutěž
2012/2013 6 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Bláha Milan ŠK Libštát "A" 2101 2065 ½ soutěž
2012/2013 5 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2177 2180 0 soutěž
2012/2013 4 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 1 soutěž
2012/2013 3 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2110 2101 1 soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1929 1907 1 soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2293 2286 ½ soutěž
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 Seidl Antonín SFiala Gambit Jihlava 2028 2042 1 soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2250 2253 0 soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 Chura Jan TJ Bohemians Praha B 2222 2210 1 soutěž
2011/2012 11 1. Novoborský ŠK B 2193 2171 Zimák Karel ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 1 soutěž
2011/2012 5 1. Novoborský ŠK B 2193 2171 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2269 2223 ½ soutěž
2011/2012 11 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2150 2135 0 soutěž
2011/2012 9 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Kšána Václav MARTY Baník Most 2136 2126 1 soutěž
2011/2012 8 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Štursa Jan ŠK Kralupy 2123 2122 1 soutěž
2011/2012 7 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Klement Lukáš ŠK Teplice 2239 2251 0 soutěž
2011/2012 5 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 ½ soutěž
2011/2012 4 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Paganik Pavel CHESS MOST 2246 2247 0 soutěž
2011/2012 3 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Liuba Volodymyr Sokol Praha Vršovice 2099 ½ soutěž
2011/2012 2 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2135 0 soutěž
2011/2012 1 1. Novoborský ŠK "C" 2193 2171 Pletánek Jan SK Děčín 2223 2221 1 soutěž
2010/2011 11 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Kameník Martin MARTY BANÍK Most 2013 1 soutěž
2010/2011 10 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 1 soutěž
2010/2011 9 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 1 soutěž
2010/2011 7 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 1 soutěž
2010/2011 5 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 ½ soutěž
2010/2011 4 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2095 1 soutěž
2010/2011 3 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2150 0 soutěž
2010/2011 2 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 ½ soutěž
2010/2011 1 1. Novoborský ŠK "C" 2184 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 ½ soutěž
2009/2010 11 1. Novoborský ŠK C 2175 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 1 soutěž
2009/2010 8 1. Novoborský ŠK C 2175 Hüttner Miloš Karlovarský Tietz B 1985 ½ soutěž
2009/2010 7 1. Novoborský ŠK C 2175 Janda Jiří Sokol Praha Kobylisy 2220 ½ soutěž
2009/2010 4 1. Novoborský ŠK C 2175 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 1 soutěž
2009/2010 3 1. Novoborský ŠK C 2175 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2104 ½ soutěž
2009/2010 2 1. Novoborský ŠK C 2175 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 1 soutěž
2008/2009 10 1.Novoborský ŠK"C" 2157 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2181 0 soutěž
2008/2009 6 1.Novoborský ŠK"C" 2157 Chura Jan TJ Bohemians Praha"B" 2237 ½ soutěž
2008/2009 4 1.Novoborský ŠK"C" 2157 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz"A" 2123 0 soutěž
2008/2009 3 1.Novoborský ŠK"C" 2157 Vondra Zbyněk ŠK Kladno"A" 2144 0 soutěž
2008/2009 2 1.Novoborský ŠK"C" 2157 Kameník Martin Marty Baník Most 2014 ½ soutěž
2008/2009 8 1. Novoborský ŠK B"" 2157 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 0 soutěž
2008/2009 5 1. Novoborský ŠK B"" 2157 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2184 0 soutěž
2008/2009 4 1. Novoborský ŠK B"" 2157 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1787 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1736 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Kapoun Pavel TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1810 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 2000 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1844 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Hozda David KC Kaskáda Bílina 2008 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "A" 1857 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2146 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 0 soutěž
2006/2007 4 1. Novoborský ŠK B"" 2209 Voříšek Jaroslav Bohemians Praha 2265 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2209 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2092 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2209 Semerdžiev Stefan ŠK Štětí "A" 1955 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2209 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1839 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 2209 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1856 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 2217 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2142 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2217 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2189 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2217 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 2074 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK ČSOBB"" 2217 Švarc Roman ŠK Louny 2145 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ČSOBB"" 2217 Jeníček Jiří ŠK Kladno 2121 ½ soutěž
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 2217 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2111 0 soutěž
2004/2005 5 Biomedica Říčany A 2217 Vojta Tomáš TRW A. Vlašim A 2323 0 soutěž
2004/2005 4 Biomedica Říčany A 2217 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2000 0 soutěž
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2217 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice A 2055 0 soutěž
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 2212 Michálek František Sokol Pečky A 2130 0 soutěž
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 2212 Srba Milan Sokol Benešov A 2090 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Slávie Turnov 2212 Hrubý Milan Sokol Tábor 2012 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Slávie Turnov 2212 Soural Jan TJ Pankrác 2162 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Slávie Turnov 2212 Dvořák Jan ŠK ČSOB A 2247 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Slávie Turnov 2212 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2126 ½ soutěž