Hráč Galandauer Jan

Galandauer Jan

User Pic
Jméno: Galandauer Jan
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1850
Elo mezinárodní: 1935
ID: 902
FIDE ID: 303429
Rok narození: 1936
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Beneš Jáchym TJ Kobylisy F 1681 1672 0 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad I 1495 1739 0 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Kozel Miroslav Unichess G 1842 1853 1 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Kozák Martin ŠK DP Praha F - UniCredit 1799 1878 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1849 1831 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Martinovský Václav ŠK Loko Praha D 0 1710 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 B 1949 1838 Novák Josef LR AAA 0 1738 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Praha 4 A 1949 1838 Tyle Jan SK OAZA Praha E 0 1690 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 A 1949 1838 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace A 1734 1771 0 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Praha 4 A 1949 1838 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1869 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1806 1820 0 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Rada Miroslav Unichess E 1929 1923 0 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha G 1884 1888 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Hrubý Jan ŠK Smíchov B 0 1665 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Bicek Richard ŠK DP Praha D - EA Hotels 2100 2092 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 0 1801 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1876 1875 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Hacaperka Michal DDM Praha 6 B 1901 1892 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "A" 1949 1889 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 0 1885 ½ soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Malý Marek DDM Praha 6 B 2180 2185 0 soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Čermák Jan ŠK Praha - Smíchov B 1874 1899 0 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Skála Kamil TJ Pankrác F 1929 1949 1 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2073 2096 0 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1889 1875 1 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1864 1894 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice A 1772 1781 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Steiner Juraj Steinitz - Makabi 1954 1932 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Kouba Libor Unichess E 1895 1924 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1814 1884 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 Kotrba Tomáš LISA A 2020 2024 ½ soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 A 1926 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 1 soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Praha 4 A 1926 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1605 0 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Praha 4 A 1926 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 0 soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Praha 4 A 1926 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 1 soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Praha 4 A 1926 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha D 1638 1724 0 soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 A 1926 Már Tomáš TJ Bohemians Praha G 1687 1692 1 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 A 1926 Kůra Stanislav ŠK DP Praha - EA Hotels II 1510 1 soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 A 1926 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice C 1718 1572 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 A 1926 Weiss Adam ŠK Sokol Vyšehrad H 1682 ½ soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 A 1926 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1000 1 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 A 1926 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 1816 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 A 1926 Matsenko Andrei ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2327 2442 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 A 1926 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice B 2057 2077 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 A 1926 Seifarth Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 A 1926 Ostrý Michal Sokol Praha-Kobylisy G 1636 1647 1 soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 A 1926 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1751 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 A 1926 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 1 soutěž
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 A 1926 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1710 ½ soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 A 1926 Tomášů Martin ŠK Smíchov E 1682 1685 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 1926 Sochor Tomáš Sokol Praha-Kobylisy E 1879 1848 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Smíchov C 1926 Modrová Hana TJ Bohemians Praha E 1862 1871 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov C 1926 Cantier Jean-Francois GROP D 1951 1949 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Smíchov C 1926 Tlamsa Radovan Kbelská šachová reprezentace B 1760 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Smíchov C 1926 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1935 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Smíchov C 1926 Šplíchal Petr Unichess F 1964 1980 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Smíchov C 1926 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1855 1825 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Smíchov C 1926 Židů Jan ŠK Mlejn A 1918 1919 1 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 C 1926 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1870 1837 1 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 C 1926 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha H 1693 1621 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 C 1926 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice E 1777 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 C 1926 Kalík Jan TJ Zora Praha A 1919 1823 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 C 1926 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov M 1914 Čuchna Martin SK Loko Praha C 1907 1910 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov M 1914 Felcman Jiří TJ Praga Praha C 1855 1903 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov M 1914 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2021 2022 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov M 1914 Koyš Milan ŠK Černý Baron A 2129 2129 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov M 1914 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace A 2180 2122 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov M 1914 Cantier Jean-Francois GROP D 1948 1961 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov M 1914 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy D 1773 1917 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov M 1914 Karkuš Dušan Sokol Vršovice D 1864 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov M 1914 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1954 1962 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov M 1914 Petruň Milan Bohemians Praha E 1981 1975 0 soutěž
2013/2014 11 SK Motorlet Praha A 1907 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2018 1975 1 soutěž
2013/2014 10 SK Motorlet Praha A 1907 Novák Václav SK Rapid Praha A 2063 2071 0 soutěž
2013/2014 9 SK Motorlet Praha A 1907 Strahl Jiří USK Praha B 2114 2114 0 soutěž
2013/2014 8 SK Motorlet Praha A 1907 Petrák Robert ŠK Smíchov B 2037 2015 0 soutěž
2013/2014 7 SK Motorlet Praha A 1907 Drahorád Daniel Bohemians Praha E 2024 2000 ½ soutěž
2013/2014 5 SK Motorlet Praha A 1907 Kočí Martin Stavby mostů Praha B 1814 1844 1 soutěž
2013/2014 4 SK Motorlet Praha A 1907 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2002 2010 0 soutěž
2013/2014 3 SK Motorlet Praha A 1907 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1910 1946 1 soutěž
2013/2014 1 SK Motorlet Praha A 1907 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice C 2136 2137 0 soutěž