Hráč Bednář Marcel

Bednář Marcel

User Pic
Jméno: Bednář Marcel
Oddíl: ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2262
Elo mezinárodní: 2244
ID: 29295
FIDE ID: 331007
Rok narození: 1992
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 ŠK Města Lysá nad Labem 2244 2262 Kovář Vojtěch Unichess Soušek 2227 2231 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Města Lysá nad Labem 2244 2262 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2140 2148 1 soutěž
2021/2022 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2246 2262 Haase Pavel ŠK Dopravní podnik Praha B - EA Hotels 2130 2139 1 soutěž
2021/2022 3 JOLY Lysá nad Labem C 2244 2262 Jordanov Mihail Sokol Bakov nad Jizerou 0 0 ½ soutěž
2021/2022 2 JOLY Lysá nad Labem C 2244 2262 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2315 2285 1 soutěž
2021/2022 1 JOLY Lysá nad Labem C 2246 2262 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2276 2272 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Svatoš Jan Sokol Vršovice A 2206 2210 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Bartoš Jan Unichess D 2123 2112 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Korsa Jindřich TJ Bohemians C 2042 2052 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2119 2136 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2139 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2108 2119 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Döring Robert TJ Bohemians B 2148 2137 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Doležal Radoslav TJ Pankrác D 2368 2361 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Štross František DDM Praha 6 A 2265 2259 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Dubanský Bohuslav GROP - B 2224 2219 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2279 2278 Soural Jan TJ Pankrác C 2219 2210 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2251 2278 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2305 2281 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2251 2278 Fojt Petr ŠK AD Jičín 2084 2092 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2250 2278 Ret Adam Josef Sparta Kutná Hora 1963 1935 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2250 2278 Viták Jiří Desko Liberec 2199 2172 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2279 2278 Oreský Jan SK OAZA Praha B 2238 2219 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2279 2278 Rut Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 2122 2113 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2271 2256 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2107 2096 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2264 2256 Svatoš Jan TJ Kobylisy B 2219 2217 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2264 2256 Hora Milan Sokol Kolín 2165 2150 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2251 2256 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov C 2225 2225 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Města Lysá nad Labem 2251 2278 Šlampa Jan Bartoš Unichess 2210 2238 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Města Lysá nad Labem 2251 2278 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2219 2209 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Města Lysá nad Labem 2250 2278 Oreský Jan SK OAZA Praha 2246 2219 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Města Lysá nad Labem 2250 2278 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad 2081 2113 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Města Lysá nad Labem 2279 2256 Borkovec Milan QCC České Budějovice 2212 2228 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Města Lysá nad Labem 2251 2256 Eret Jonáš ŠK Líně 2195 2220 1 soutěž
2018/2019 13 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Velychko Ihor ŠK Viktoria Žižkov A ½ soutěž
2018/2019 12 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2368 2406 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2193 2177 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha B 2281 2221 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Muroň Miroslav Dukla B 2213 2208 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2141 2136 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Vičar Petr TJ Pankrác D 2112 2111 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2023 2031 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Dubanský Bohuslav GROP - B 2240 2229 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2201 2191 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2268 2266 Slovák Kilián TJ Kobylisy B 2264 2251 1 soutěž
2018/2019 11 SK Mesta Lysa nad Labem 2230 2266 Carlsson Pontus SK Dopravni podnik Praha 2442 0 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Mesta Lysa nad Labem 2240 2266 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2343 2362 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Mesta Lysa nad Labem 2237 2266 Čech Pavel TJ Slavia Hradec Kralove 2325 2325 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Mesta Lysa nad Labem 2268 2266 Nagy Gabor TJ Sakal Kozolupy ½ soutěž
2018/2019 5 SK Mesta Lysa nad Labem 2268 2266 Rašík Vítězslav TJ Neratovice 2457 2457 0 soutěž
2018/2019 4 SK Mesta Lysa nad Labem 2272 2263 Konopka Michal SK Zikuda Turnov B 2364 2364 0 soutěž
2018/2019 11 SK JOLY Lysa nad Labem D 2240 2266 Řehořek Martin Sokol Mlada Boleslav 2285 2274 0 soutěž
2018/2019 10 SK JOLY Lysa nad Labem D 2240 2266 Gregor Jiří SK Mahrla Praha 2243 2212 ½ soutěž
2018/2019 9 SK JOLY Lysa nad Labem D 2237 2266 Jirásek Pavel SK Lipa 2269 2232 ½ soutěž
2018/2019 8 SK JOLY Lysa nad Labem D 2237 2266 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2315 2310 ½ soutěž
2018/2019 7 SK JOLY Lysa nad Labem D 2268 2266 Kulhánek Tomáš Sokol Praha Vrsovice 2303 2286 ½ soutěž
2018/2019 6 SK JOLY Lysa nad Labem D 2268 2266 Kourousis Epameinondas TJ Neratovice B 2385 2418 0 soutěž
2018/2019 4 SK JOLY Lysa nad Labem D 2272 2263 Vološin Leon Sokol Bakov nad Jizerou 2379 2418 0 soutěž
2018/2019 2 SK JOLY Lysa nad Labem D 2258 2263 Meduna Eduard SK JOLY Lysa nad Labem C 2401 2400 1 soutěž
2018/2019 1 SK JOLY Lysa nad Labem D 2253 2263 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2393 2422 ½ soutěž
2017/2018 10 SK JOLY Lysa nad Labem C 2268 2268 Miesbauer Jan QCC Ceske Budejovice 2255 2285 ½ soutěž
2017/2018 8 SK JOLY Lysa nad Labem C 2246 2268 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2309 2290 1 soutěž
2017/2018 11 SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2493 2467 ½ soutěž
2017/2018 10 SK mesta Lysa nad Labem 2237 2268 Kovář Vojtěch Unichess 2237 2266 1 soutěž
2017/2018 8 SK mesta Lysa nad Labem 2246 2268 Rabatin Jakub BSS Frydek-Mistek 2275 2253 ½ soutěž
2017/2018 7 SK mesta Lysa nad Labem 2246 2268 Beil Zdeněk Tatran Litovel 2207 2191 1 soutěž
2016/2017 11 SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 0 soutěž
2016/2017 10 SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½ soutěž
2016/2017 8 SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0 soutěž
2016/2017 6 SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Konopka Michal SK Rapid Pardubice 2416 2407 0 soutěž
2016/2017 4 SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2123 2118 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Pospíšil Evžen Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Loskot Petr Sokol Tábor 2111 2071 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Kulišťák Milan TJ Pankrác B 2107 2132 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2291 2280 Hrdina Robin TJ Sparta Kutná Hora 2160 2106 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2188 2188 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2317 2314 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Kuchař Tomáš Unichess ČSOB D 1966 1879 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Sharashenidze Akaki GROP B 2306 2310 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2054 2062 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Beneš Petr Sokol Kolín 2117 2122 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2080 2083 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2281 2237 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2155 2148 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad B 2263 2262 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2147 2130 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Movsesian Julia ŠK GROP Praha 2345 2327 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2223 2224 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 2158 2151 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 Vojta Pavel Dolní Kralovice 2203 2202 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2216 2217 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Kuba Jindřich Unichess A 2327 2322 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Schula Michal ŠK AD Jičín 2263 2259 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2106 2098 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Káňa Pavel Unichess B 2043 2053 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2303 2312 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vltavský Vladimír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2213 2211 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Havránek Miroslav SK Děčín 2165 2163 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2155 2141 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Kotek Daniel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2280 2273 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vykouk Jan CHESS MOST 2051 2078 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2265 2282 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2235 2222 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Gregor Jiří TJ Pankrác 2239 2221 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2355 2327 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Orság Milan AD Mahrla 2378 2405 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2192 2170 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2163 2159 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2349 2341 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2304 2313 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2290 2317 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2263 2251 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Seifarth Robert Káva Longberry Kralupy 2175 2164 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2237 2239 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Braun Marek Desko Liberec 2232 2243 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Orság Milan Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2393 2407 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín “B“ 2436 2437 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov “B“ 2270 2274 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2236 2242 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2207 2207 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2096 2091 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2237 2224 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2258 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2291 2277 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Jurásek Miroslav JOLY Lysá nad Labem B 2306 2303 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Holdia DP Praha B 2270 2274 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2184 2185 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Šimek Petr ERA-Poštovní spořitelna A 2277 2279 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2187 2171 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Indrák Igor ŠK AD Jičín 2197 2142 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2211 2208 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Plešek Jiří TJ Pankrác 2168 2210 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Pirklová Hana OAZA Praha 2107 2106 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2257 2266 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2205 2200 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2155 2148 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2210 2196 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Vološin Leon ŠK AD Jičín B 2449 2465 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2273 2271 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2245 2202 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Petr Jan TJ Pankrác 2199 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2156 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna 2213 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2164 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2127 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Lněničková Gabriela TJ Bohemians Praha 2144 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2050 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2221 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2205 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2156 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2209 0 soutěž
2010/2011 11 Desko Liberec 2199 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 ½ soutěž
2010/2011 10 Desko Liberec 2199 Spirin Oleg ŠK AD Jičín "B" 2464 0 soutěž
2010/2011 9 Desko Liberec 2199 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2318 ½ soutěž
2010/2011 8 Desko Liberec 2199 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2408 0 soutěž
2010/2011 7 Desko Liberec 2199 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 1 soutěž
2010/2011 6 Desko Liberec 2199 Schula Michal TJ Pankrác "B" 2300 ½ soutěž
2010/2011 5 Desko Liberec 2199 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½ soutěž
2010/2011 4 Desko Liberec 2199 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2370 0 soutěž
2010/2011 3 Desko Liberec 2199 Vorobyov Yrij ŠK Bohemia Pardubice 2234 1 soutěž
2010/2011 2 Desko Liberec 2199 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 ½ soutěž
2010/2011 1 Desko Liberec 2199 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov "B" 2335 1 soutěž
2009/2010 11 Desko Liberec 2159 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 1 soutěž
2009/2010 10 Desko Liberec 2159 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 ½ soutěž
2009/2010 9 Desko Liberec 2159 Šťastný Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 0 soutěž
2009/2010 8 Desko Liberec 2159 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 ½ soutěž
2009/2010 7 Desko Liberec 2159 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 ½ soutěž
2009/2010 6 Desko Liberec 2159 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 ½ soutěž
2009/2010 5 Desko Liberec 2159 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 0 soutěž
2009/2010 4 Desko Liberec 2159 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 1 soutěž
2009/2010 3 Desko Liberec 2159 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 0 soutěž
2009/2010 2 Desko Liberec 2159 Bujnoch Radek ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 1 soutěž
2009/2010 1 Desko Liberec 2159 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2423 ½ soutěž
2009/2010 11 Holdia DP Praha B"" 2159 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 ½ soutěž
2009/2010 10 Holdia DP Praha B"" 2159 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 0 soutěž
2009/2010 9 Holdia DP Praha B"" 2159 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 0 soutěž
2009/2010 8 Holdia DP Praha B"" 2159 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 1 soutěž
2009/2010 7 Holdia DP Praha B"" 2159 Lácha Josef Poštovní spořitelna B"" 2089 1 soutěž
2009/2010 6 Holdia DP Praha B"" 2159 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2164 1 soutěž
2009/2010 5 Holdia DP Praha B"" 2159 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2229 ½ soutěž
2009/2010 4 Holdia DP Praha B"" 2159 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 ½ soutěž
2009/2010 3 Holdia DP Praha B"" 2159 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2096 1 soutěž
2009/2010 2 Holdia DP Praha B"" 2159 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2056 0 soutěž
2009/2010 1 Holdia DP Praha B"" 2159 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2137 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 2210 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2210 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most 2210 Pilsová Karolína SK Slavia Orlová 2136 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 2210 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2210 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2210 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2210 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2210 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2182 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Pardubice 2210 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2210 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2129 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2210 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2026 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2210 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2092 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2210 Růžička Václav Šachklub Sokol Klatovy 2043 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 2210 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2210 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 2005 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2210 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2039 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2210 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 1 soutěž
2008/2009 11 Holdia DP Praha B 2210 Kořenek František Výstaviště Lysá nad Labem 2133 1 soutěž
2008/2009 10 Holdia DP Praha B 2210 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 1 soutěž
2008/2009 9 Holdia DP Praha B 2210 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2234 0 soutěž
2008/2009 8 Holdia DP Praha B 2210 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2170 1 soutěž
2008/2009 7 Holdia DP Praha B 2210 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2173 0 soutěž
2008/2009 4 Holdia DP Praha B 2210 Vokoun Jan TJ Pankrác 2221 0 soutěž
2008/2009 1 Holdia DP Praha B 2210 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK B"" 2205 1 soutěž
2007/2008 11 SK Žamberk 2063 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1650 1 soutěž
2007/2008 10 SK Žamberk 2063 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 1 soutěž
2007/2008 9 SK Žamberk 2063 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 1 soutěž
2007/2008 8 SK Žamberk 2063 Petrovský Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1100 1 soutěž
2007/2008 6 SK Žamberk 2063 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 ½ soutěž
2007/2008 5 SK Žamberk 2063 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 1 soutěž
2007/2008 4 SK Žamberk 2063 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1 soutěž
2007/2008 3 SK Žamberk 2063 Vršková Gabriela ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 ½ soutěž
2007/2008 2 SK Žamberk 2063 Kouba Václav Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1 soutěž
2007/2008 1 SK Žamberk 2063 Kracík Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 0 soutěž
2007/2008 10 Holdia DP Praha B"" 2063 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2218 0 soutěž
2007/2008 4 Holdia DP Praha B"" 2063 Příborský Marek Sokol Plzeň I B"" 2179 0 soutěž
2007/2008 3 Holdia DP Praha B"" 2063 Daneš Jaroslav TJ ŠO Chrudim 2201 0 soutěž
2006/2007 11 SK Žamberk 1923 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 1886 0 soutěž
2006/2007 10 SK Žamberk 1923 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1437 1 soutěž
2006/2007 9 SK Žamberk 1923 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1536 ½ soutěž
2006/2007 8 SK Žamberk 1923 Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 1 soutěž
2006/2007 7 SK Žamberk 1923 Kracík Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1809 0 soutěž
2006/2007 6 SK Žamberk 1923 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 ½ soutěž
2006/2007 5 SK Žamberk 1923 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 1 soutěž
2006/2007 4 SK Žamberk 1923 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 1 soutěž
2006/2007 3 SK Žamberk 1923 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1392 1 soutěž
2006/2007 2 SK Žamberk 1923 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1927 1 soutěž
2006/2007 1 SK Žamberk 1923 Konopka Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1927 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Šilar Ladislav FYGR Lanškroun 2029 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Merta Michal TJ Sokol Horní Čermná 1771 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová A 1653 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2037 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1923 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1914 1 soutěž
2006/2007 7 SK Žamberk 1923 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1737 1 soutěž
2006/2007 5 SK Žamberk 1923 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 ½ soutěž
2006/2007 4 SK Žamberk 1923 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1895 0 soutěž
2006/2007 1 SK Žamberk 1923 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 ½ soutěž
2005/2006 11 SK Žamberk 1616 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec D 1345 1 soutěž
2005/2006 10 SK Žamberk 1616 Macháč David ŠŠ Desko Liberec C 1 soutěž
2005/2006 9 SK Žamberk 1616 Karas Ladislav TJ Sokol Praha-Kobylisy 1425 1 soutěž
2005/2006 8 SK Žamberk 1616 Pečinka Martin Panda Rychnov n.Kn. 1709 0 soutěž
2005/2006 7 SK Žamberk 1616 Erban Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1646 1 soutěž
2005/2006 6 SK Žamberk 1616 Baťka Jan Mőller Team Jiskra Jaroměř 1595 1 soutěž
2005/2006 5 SK Žamberk 1616 Culek Karel TJ ŠO a DDM Chrudim 1586 0 soutěž
2005/2006 4 SK Žamberk 1616 Kosek Marek ŠK + DDM Vysoké Mýto 1504 1 soutěž
2005/2006 3 SK Žamberk 1616 Fencl Pavel Jiskra RMSK Nový Bydžov 1679 0 soutěž
2005/2006 2 SK Žamberk 1616 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 1581 ½ soutěž
2005/2006 1 SK Žamberk 1616 Tlášek Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1387 1 soutěž
2005/2006 12 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Výprachtický David ŠK Žamberk E 1331 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Farkaš Jan Tropic Lanškroun C 1000 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Beneš Jindřich ŠK Linhartice 1000 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Pokorný Josef Sokol Němčice 1000 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Chmelík Ondřej TJ Lanškroun C 1000 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Urbánek Josef Tropic Lanškroun B 1000 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1000 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Pirkl Luboš Lokomotiva Česká Třebová C 1510 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Krejčí Milan Jiskra Litomyšl B 1588 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Jablonné nad Orlicí 1616 Charvát Václav ŠK Žamberk D 1420 1 soutěž
2003/2004 7 Krouna Tunega František H. Městec B 1750 0 soutěž
2003/2004 6 Krouna Drlík Stanislav Chrudim E 1633 0 soutěž
2003/2004 5 Krouna Koutný Ludvík Infinity F 1679 0 soutěž
2003/2004 4 Krouna Lesňák Jiří Synthesia D 1000 1 soutěž
2003/2004 3 Krouna Půlpán Jan Bohdaneč 1621 1 soutěž
2003/2004 2 Krouna Sedlák Petr Prachovice B 1547 0 soutěž