Hráč Král David

Král David

User Pic
Jméno: Král David
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1996
Elo mezinárodní: 1998
ID: 5723
FIDE ID: 326097
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1987 1992 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1924 1931 ½
2018/2019 7 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1987 1992 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1871 1892 1
2018/2019 4 Sportis Svádov/Olšinky"A" 1995 2000 Kozák Karel TJ Klášterec n.O"A" 1867 1953 0
2018/2019 3 Sportis Svádov/Olšinky"A" 2006 2000 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2033 2048 0
2018/2019 8 ŠK Teplice 1987 1992 Bretšnajdr Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2224 2224 ½
2018/2019 7 ŠK Teplice 1994 1992 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2026 1995 ½
2018/2019 6 ŠK Teplice 1994 1992 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2084 2065 0
2018/2019 5 ŠK Teplice 1995 2000 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 2100 2070 1
2018/2019 3 ŠK Teplice 2006 2000 Šala Dalibor CHESS Most 1864 1886 0
2018/2019 2 ŠK Teplice 2006 2000 Volf Jaromír ŠK Kladno 2095 2031 1
2017/2018 11 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2017 2006 Klátil Karel Šachy Povrly 1977 1968 0
2017/2018 10 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2015 2006 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov"A" 1760 1747 ½
2017/2018 9 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2015 2006 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec"A" 1961 1958 1
2017/2018 8 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2020 2006 Soukal Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1927 1984 ½
2017/2018 7 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2020 2006 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O 1945 1923 1
2017/2018 6 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2017 2006 Pešek Radomír Chess Most"B" 1989 1997 ½
2017/2018 5 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2017 2006 Trejbal Stanislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2141 2131 ½
2017/2018 4 Sportis Svádov-Olšinky"A" 2015 2006 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2020 1996 ½
2017/2018 9 ŠK Teplice 2020 2006 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n. L. 2009 2004 0
2016/2017 9 ŠK Teplice 1965 1942 Vítová Anna ŠK AD Jičín "D" 1582 1653 1
2016/2017 8 ŠK Teplice 1965 1942 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2023 2040 ½
2016/2017 7 ŠK Teplice 1965 1942 Kuchař Tomáš CHESS MOST 1979 1996 ½
2016/2017 5 ŠK Teplice 1965 1942 Suchomel Aleš Desko Liberec 2094 2124 ½
2016/2017 4 ŠK Teplice 1965 1942 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1980 1999 1
2016/2017 2 ŠK Teplice 1965 1942 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 1
2016/2017 1 ŠK Teplice 1965 1942 Fráňa Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2034 2062 1
2015/2016 10 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 ½
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Horák Aleš Sokol Údlice"A" 2064 1972 1
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2028 2055 1
2015/2016 7 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1982 2010 1
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Fultner Jaromír Chess Most"B" 2005 1983 0
2015/2016 4 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 1
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 0
2015/2016 2 ŠK Teplice"B" 1965 1942 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 0
2015/2016 11 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Urban Miroslav SK DDM Postoloprty 1778 1805 1
2015/2016 8 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Strašlipka Jiří Bystransti jezdci "A" 1707 1699 ½
2015/2016 7 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Salaba Václav Sokol Udlice "C" 1896 1916 1
2015/2016 6 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Šala Dalibor CHESS Most "D" 1815 1913 0
2015/2016 5 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Hanzlík David TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1756 1760 ½
2015/2016 4 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 0
2015/2016 1 SK Stropnik Osek "A" 1965 1942 Dostál Petr SK Magic Zatec "A" 1757 1761 1
2014/2015 10 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Anh La Tuan Slovan Jirkov "B" 1741 1
2014/2015 8 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň "A" 1835 1831 ½
2014/2015 5 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Hons Tomáš ŠK Union Louny "B" 1652 1709 0
2014/2015 4 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1908 1890 ½
2014/2015 3 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Volák Jan CHESS Most "E" 1847 1838 1
2014/2015 2 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Štich Jan CHESS Most "D" 1735 1778 1
2014/2015 1 ŠK Stropnik Osek "A" 2010 1993 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1736 1766 0
2014/2015 11 Teplice "B" 2010 1993 Gruss Petr ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1765 1774 1
2014/2015 9 Teplice "B" 2010 1993 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany "A" 2091 2087 0
2014/2015 8 Teplice "B" 2010 1993 Urban Miroslav Union Louny "A" 1832 1832 1
2014/2015 7 Teplice "B" 2010 1993 Salaba Václav Sokol Údlice "A" 1892 1902 ½
2014/2015 6 Teplice "B" 2010 1993 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1860 1835 0
2014/2015 5 Teplice "B" 2010 1993 Šebesta Jan SK Děčín "B" 1892 1910 ½
2014/2015 3 Teplice "B" 2010 1993 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1766 1772 1
2014/2015 1 Teplice "B" 2010 1993 Štich Jan Chess Most "C" 1735 1778 1
2013/2014 8 ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 Richter Pavel Slovan Jirkov "B" 1752 1759 ½
2013/2014 6 ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 0
2013/2014 5 ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 ½
2013/2014 4 ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1866 1845 ½
2013/2014 2 ŠK Stropnik Osek "A" 2013 1996 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1783 1797 1
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 1
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 1
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 0
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 1
2013/2014 7 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2011 2027 ½
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 ½
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 1
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 ½
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 2013 1996 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 0
2012/2013 11 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 1
2012/2013 9 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1818 1801 0
2012/2013 7 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Kastl Daniel CHESS MOST "E" 1706 1839 0
2012/2013 6 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1892 1837 1
2012/2013 5 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1658 1693 1
2012/2013 3 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Novosad Pavel ŠK Teplice "C" 1796 1749 1
2012/2013 2 ŠK Stropník Osek "A" 2018 1997 Kadlec Daniel CHESS MOST "F" 1724 1795 1
2012/2013 11 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1811 1791 1
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 0
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Novotný Tomáš SK Děčín"B" 1887 1880 1
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 1708 1873 0
2012/2013 5 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Rozšafný Michal Chess Most"D" 1886 1869 1
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2019 2015 1
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 2018 1997 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 1
2011/2012 11 ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 Urban Miroslav ŠK Magic Žatec "A" 1785 1
2011/2012 8 ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 1
2011/2012 3 ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 0
2011/2012 2 ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 Brázda Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1858 1700 1
2011/2012 1 ŠK Stropník Osek DDM "A" 2013 1982 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 ½
2011/2012 10 ŠK Teplice B 2013 1982 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 1
2011/2012 9 ŠK Teplice B 2013 1982 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1956 1964 ½
2011/2012 7 ŠK Teplice B 2013 1982 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2050 2051 ½
2011/2012 4 ŠK Teplice B 2013 1982 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 0
2011/2012 3 ŠK Teplice B 2013 1982 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 ½
2011/2012 2 ŠK Teplice B 2013 1982 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1907 1921 1
2011/2012 1 ŠK Teplice B 2013 1982 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2017 2042 ½
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Kovář Jan Slovan Jirkov"A" 1945 0
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2001 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1887 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 0
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2097 0
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2159 0
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Tuma Josef DDM Most"B" 1789 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2061 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice"B" 2039 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 0
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 1983 Kotrba Matěj TJ Sj.Litoměřice"A" 1959 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 1983 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň 1842 ½
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 1983 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1992 ½
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 1983 Král Karel Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1890 1
2009/2010 4 ŠK Teplice"B" 1983 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1931 1
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 1983 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2138 1
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 1983 Laban Vladimír TJ Chlumec"A" 1778 1
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 1983 Rozšafný Michal ŠK Teplice"C" 1724 1
2008/2009 9 ŠK Teplice"B" 1988 Kotrba Matěj Sj.Litoměřice"A" 1831 0
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 1988 Tureček Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1975 1
2008/2009 5 ŠK Teplice"B" 1988 Reitingerová Iveta SK Děčín"A" 2008 1
2008/2009 4 ŠK Teplice"B" 1988 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí"B" 1897 1
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 1988 Vodička Milan Sj.Litoměřice"B" 1863 1
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 1988 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 0
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 1988 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1705 0
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice B 1989 Paluch Rostislav Slovan Jirkov A 2020 ½
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice B 1989 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1995 0
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 1989 Skála Kamil ŠK Most A 1909 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice B 1989 Košťál Jindřich ŠK Louny A 1993 0
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice B 1989 Lešák Jiří SK Děčín B 1695 1
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 1989 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 1989 Vávra Karel ŠO TJ Tatran Podbořany A 1879 0
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice B 1989 Ledvina Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice 1859 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice B 1989 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 0
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice Klímek Petr Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice Müller Jan ŠK Rakovník 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice Matějka Petr Bohemians Praha B 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice Kolář Dan ŠK DA Praha A 1
2006/2007 10 Bonex Teplice"A" 1941 Erneker Josef Bohemians Praha "B" 2168 0
2006/2007 9 Bonex Teplice"A" 1941 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2070 0
2006/2007 8 Bonex Teplice"A" 1941 Tichý Štěpán KŠ Tietz Karlovy Vary 2095 ½
2006/2007 7 Bonex Teplice"A" 1941 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 ½
2006/2007 6 Bonex Teplice"A" 1941 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 1
2006/2007 3 Bonex Teplice"A" 1941 Volf Jaromír ŠK Rakovník 2057 0
2006/2007 1 Bonex Teplice"A" 1941 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 ½
2006/2007 11 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Reitingerová Iveta ŠK Chemopetrol Litvínov 1933 1
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Černík Vladimír Lokomotiva Most "B" 1822 1
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 0
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1929 ½
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Kudera Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1990 0
2006/2007 4 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Uhlík Bohumil SK Děčín"B" 1881 0
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Tureček Václav ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1963 0
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2011 ½
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "B" 1941 Rudolf Petr TJ Slovan Jirkov 1872 ½
2005/2006 11 TJ Bonex Teplice 1956 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 9 TJ Bonex Teplice 1956 Fejtek Petr ŠK Kladno 1899 ½
2005/2006 8 TJ Bonex Teplice 1956 Součková Marie TJ Loko MostA"" 1572 ½
2005/2006 4 TJ Bonex Teplice 1956 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 0
2005/2006 3 TJ Bonex Teplice 1956 Drábek Jiří Marty Most 1651 1
2005/2006 2 TJ Bonex Teplice 1956 Tichý Štěpán KŠT K.VaryA"" 1917 1
2005/2006 11 Bonex TepliceB"" 1956 Lenner Jan Sj.LitoměřiceB"" 1927 ½
2005/2006 10 Bonex TepliceB"" 1956 Kunc Karel Sp.Ústí n.LC"" 1957 0
2005/2006 9 Bonex TepliceB"" 1956 Urban Miroslav Union LounyB"" 1786 0
2005/2006 8 Bonex TepliceB"" 1956 Mráz Jiří Slávia DěčínA"" 1870 0
2005/2006 7 Bonex TepliceB"" 1956 Kořínek Bohuslav Loko MostB"" 2014 ½
2005/2006 6 Bonex TepliceB"" 1956 Kindl František Sokol Údlice 1981 1
2005/2006 5 Bonex TepliceB"" 1956 Chaloupka František Sj.LitoměřiceA"" 1932 0
2005/2006 4 Bonex TepliceB"" 1956 Němec Petr Sp.Ustí n.L.B"" 2014 1
2005/2006 3 Bonex TepliceB"" 1956 Procházka Václav Slovan Jirkov 1841 0
2005/2006 2 Bonex TepliceB"" 1956 Doubrava Jan SK Demas DěčínB"" 1951 0
2005/2006 1 Bonex TepliceB"" 1956 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1936 1
2004/2005 11 TJ Bonex Teplice A 1859 Kameník Robert TJ Bohemians B" 2027 0
2004/2005 9 TJ Bonex Teplice A 1859 Flek Vladislav TJ PankrácB" 2049 0
2004/2005 7 TJ Bonex Teplice A 1859 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 1
2004/2005 6 TJ Bonex Teplice A 1859 Framberk Jan Caissa Úholičky 2106 1
2004/2005 4 TJ Bonex Teplice A 1859 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1685 0
2004/2005 11 Bonex Teplice "B" 1859 Lešák Ondřej SK Demas Děčín "B" 1539 1
2004/2005 10 Bonex Teplice "B" 1859 Holub Josef Slavia SČE Děčín "A" 1782 1
2004/2005 8 Bonex Teplice "B" 1859 Přibyl Jakub Sp.Ústí n.L. "B" 2052 0
2004/2005 7 Bonex Teplice "B" 1859 Volek Radomír Union Louny "A" 1962 0
2004/2005 6 Bonex Teplice "B" 1859 Machala Vladislav CHP Litvínov 2005 ½
2004/2005 5 Bonex Teplice "B" 1859 Šebl Jan Loko Most "B" 1783 1
2004/2005 4 Bonex Teplice "B" 1859 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice "A" 2005 ½
2004/2005 3 Bonex Teplice "B" 1859 Vnouček Pavel Bystřanští jezd "A" 1650 1
2004/2005 2 Bonex Teplice "B" 1859 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1704 1
2004/2005 1 Bonex Teplice "B" 1859 Tichý Vladimír Sokol Údlice "A" 2004 0
2003/2004 10 Bonex TepliceA" 1858 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA" 2083 0
2003/2004 9 Bonex TepliceA" 1858 ŠK SmíchovA" 1
2003/2004 4 Bonex TepliceA" 1858 Mudra Pavel Sok.Emer.Ml.BolB" 2021 ½
2003/2004 11 Bonex Teplice 1858 Kořínek Bohuslav CHP Litvínov 1883 ½
2003/2004 9 Bonex Teplice 1858 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1654 ½
2003/2004 7 Bonex Teplice 1858 Ladra Antonín Loko Ústí n.L. 1796 ½
2003/2004 6 Bonex Teplice 1858 Vavrušková Romana Tatran Podbořany 2014 1
2003/2004 5 Bonex Teplice 1858 Šulc Jaromír Sp.Ústí n.L. 1781 0
2003/2004 4 Bonex Teplice 1858 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1734 1
2003/2004 3 Bonex Teplice 1858 Strauss Jindřich SK Demas Děčín 1935 ½
2003/2004 2 Bonex Teplice 1858 Reitingerová Iveta SSZŠ Litvínov 1828 0
2003/2004 1 Bonex Teplice 1858 Majerik Vladimír ŠK Union Louny 1871 1