Hráč Kozák Miloš

Kozák Miloš

User Pic
Jméno: Kozák Miloš
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2081
Elo mezinárodní: 2131
ID: 373
FIDE ID: 303267
Rok narození: 1959
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sj.Litoměřice"C" 2126 2081 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 1940 1957 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2180 2131 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2157 2175 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2180 2131 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice 2167 2168 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2131 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2109 2123 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2131 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2185 2181 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2131 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "B" 2192 2171 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2103 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2293 2264 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2110 2103 Haman Jakub ŠK Kladno 2230 2223 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2110 2103 Sochor Jiří SK Děčín 2173 2187 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2110 2103 Krutský Martin ŠK Teplice 2106 2084 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2120 2103 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2224 2222 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2180 2131 Sochor Jiří Šachy Povrly 2132 2161 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2174 2131 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O 2037 2062 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2131 Hadraba Vladimír ŠK Teplice"B" 2157 2164 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2131 Horák Jiří TJ Sokol Údlice"B" 2185 2181 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2131 Vágner Tomáš Chess Most"A" 2232 2209 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2145 2103 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1958 1972 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2132 2103 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2018 2064 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2110 2103 Volek Radomír ŠK Louny"A" 2096 2101 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2110 2103 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2147 2123 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2120 2103 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2010 1975 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2174 2185 Kotek Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2200 2208 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2173 2185 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1918 1896 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2173 2185 Babička Michal SK Děčín"B" 2022 2049 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2195 2185 Vágner Tomáš Chess Most"B" 2204 2178 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2195 2185 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 2046 2053 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2203 2185 Gallik Miroslav Sportis Svádov/Olšinky"A" 2014 2016 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2200 2178 Kšána Václav ŠK Union Louny"B" 2068 2069 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2200 2178 Toman Ondřej TJ Klášterec n.O"A" 2230 2229 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2200 2178 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2010 1996 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2201 2178 Wichs Jakub Šachy Povrly 2123 2093 ½ soutěž
2018/2019 10 Siesta Solution Unichess B 2174 2185 Koziol Kamil Labortech Ostrava 2257 0 0 soutěž
2018/2019 9 Siesta Solution Unichess B 2174 2185 Priehoda Vítězslav Vystaviste Lysa nad Labem 2360 2363 0 soutěž
2018/2019 3 Siesta Solution Unichess B 2200 2178 Hába Petr 1. Novoborsky SK 2447 2437 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2173 2185 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2115 2131 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2173 2185 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2206 2201 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2195 2185 Kotyk Václav ŠK Kladno 2129 2128 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2195 2185 Rubeš Jan ŠK Teplice 2333 2319 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2203 2185 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2247 2241 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2203 2185 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2327 2256 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2178 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2100 2122 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2178 Přibyl Martin ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2312 2338 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2178 Špička Jan Karlovarský šachklub Tietz "B" 1899 1914 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2178 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "A" 2227 2201 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2201 2178 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2231 2206 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2147 2097 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2093 2107 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2009 2004 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2199 2194 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2145 2097 Sochor Jiří Šachy Povrly 2213 2205 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2145 2097 Volf Michal ŠK Magic Žatec"A" 1951 1942 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2111 2097 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2011 2009 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 Polanský Adam Luboš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1942 1864 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 Babička Michal SK Děčín"B" 2018 2030 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2122 2141 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"B" 2131 2108 Häusler Milan ŠK Šachy Chlumec"A" 1994 2001 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2147 2097 Liška Jiří ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2280 2277 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2097 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2095 2085 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2097 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2116 2130 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2097 Valeš Václav SK Děčín 2125 2121 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2097 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov 2020 2024 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2111 2097 Schula Michal TJ Neratovice "C" 2288 2289 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2097 Formánek Martin TJ Kobylisy 2291 2264 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2140 2097 Přibyl Jakub ŠK Spartak Ústí n. L. 2113 2136 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2131 2108 Václavíček Lukáš ŠK SLAVIA Liberec 2066 2052 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2193 2182 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Buchcar Tomáš Desko Liberec 2091 2084 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2134 2107 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Vozka Pavel SK Děčín 2246 2256 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Kuba Jindřich Bartoš Unichess "B" 2264 2249 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2183 2170 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín "D" 2033 1988 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Rýdl Jiří ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Purnoch Josef TJ Neratovice "B" 2155 2176 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Liška Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 2016 2122 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2189 2187 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 Horák Michal CHESS Most 2330 2293 0 soutěž
2015/2016 11 Unichess 2142 2130 Bostl František QCC České Budějovice 2193 2190 0 soutěž
2015/2016 6 SK Slavoj Litomerice "B" 2142 2130 Beránek Miroslav ASK Lovosice "A" 1756 1678 1 soutěž
2015/2016 3 SK Slavoj Litomerice "B" 2142 2130 Stoly Jindřich SK Mosad Ceska Kamenice 1540 1600 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Vágner Tomáš CHESS MOST "A" 2271 2268 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí nad Labem 2150 2152 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Jandourek Lukáš NERATOVICE 2228 2221 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2165 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2322 2323 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Forman Štěpán Šachklub AD Jičín "C" 2272 2260 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Kučera Petr TJ Lokomotiva Liberec 2252 2252 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav 2119 2132 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2145 2145 Krajíc Karel CHESS MOST "B" 2036 2029 ½ soutěž
2014/2015 11 Unichess B 2145 2145 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 ½ soutěž
2014/2015 10 Unichess B 2145 2145 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2373 2382 ½ soutěž
2014/2015 9 Unichess B 2145 2145 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 ½ soutěž
2014/2015 8 Unichess B 2145 2145 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 0 soutěž
2014/2015 7 Unichess B 2145 2145 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2340 2348 0 soutěž
2014/2015 6 Unichess B 2145 2145 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 ½ soutěž
2014/2015 5 Unichess B 2145 2145 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2405 2401 0 soutěž
2014/2015 4 Unichess B 2145 2145 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2345 2327 0 soutěž
2014/2015 3 Unichess B 2145 2145 Priehoda Vítězslav ŠK Joly Lysá nad Labem B 2363 2357 0 soutěž
2014/2015 2 Unichess B 2145 2145 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0 soutěž
2014/2015 1 Unichess B 2145 2145 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2338 2345 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 Vágner Tomáš Chess Most "B" 2316 2313 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 Friml Antonín ŠK Teplice "B" 2093 2101 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 Moravec Michal Sokol Kolín 2258 2254 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 Orság Milan ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2157 2147 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Burda Roman TJ Neratovice 2158 2123 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2071 2067 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2153 2166 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov “B“ 2177 2176 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2240 2245 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Palas Aleš Káva Longberry Kralupy 2020 2010 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Valeš Václav SK Děčín 2180 2176 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2132 2145 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Orságová Silvie Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2181 2149 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2153 2153 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín “B“ 2207 2207 ½ soutěž
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 1 soutěž
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2407 2416 ½ soutěž
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2260 2327 ½ soutěž
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Varga Dávid ŠK Holdia DP Praha B 2355 ½ soutěž
2011/2012 6 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Turner Jan Šakal Kozolupy 2395 2392 0 soutěž
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 ½ soutěž
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 ½ soutěž
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½ soutěž
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Jirka Jiří ERA-Poštovní spořitelna A 2415 2406 0 soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín 2154 2193 1 soutěž
2011/2012 11 MARTY Baník Most 2191 2216 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2127 2143 ½ soutěž
2011/2012 9 MARTY Baník Most 2191 2216 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2227 2239 ½ soutěž
2011/2012 6 MARTY Baník Most 2191 2216 Černík Lukáš TJ Neratovice 2199 2207 1 soutěž
2011/2012 5 MARTY Baník Most 2191 2216 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½ soutěž
2011/2012 4 MARTY Baník Most 2191 2216 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2280 2276 ½ soutěž
2011/2012 2 MARTY Baník Most 2191 2216 Kovář Vojtěch ŠK Teplice 2308 2304 ½ soutěž
2011/2012 1 MARTY Baník Most 2191 2216 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2115 2137 ½ soutěž
2010/2011 11 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Pecháček Stanislav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2131 ½ soutěž
2010/2011 10 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2163 0 soutěž
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1870 ½ soutěž
2010/2011 8 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Kšána Václav MARTY BANÍK Most 2127 ½ soutěž
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 ½ soutěž
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Růžička Václav ŠK Kladno 2030 ½ soutěž
2010/2011 5 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Janda Zdeněk SK Děčín 2114 1 soutěž
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Nguyen Dinh Phong ŠK Viamont Teplice 2186 ½ soutěž
2010/2011 2 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK "C" 2246 ½ soutěž
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna "B" 2213 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1994 ½ soutěž
2010/2011 9 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha "B" 2199 ½ soutěž
2010/2011 7 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Nídl Petr QCC České Budějovice 2189 ½ soutěž
2010/2011 6 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2205 ½ soutěž
2010/2011 4 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Srba Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2180 ½ soutěž
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2126 1 soutěž
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna 2213 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2299 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Vlasák Lukáš Karlovarský Tietz B 2183 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha Kobylisy 2393 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2305 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Horák Jiří Slovan Jirkov 2246 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Černík Lukáš TJ Neratovice 2229 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Pletánek Jan SK Děčín A 2242 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Hagarová Zuzana Karlovarský Tietz A 2401 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2261 ½ soutěž
2009/2010 11 Poštovní spořitelna B"" 2243 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½ soutěž
2009/2010 10 Poštovní spořitelna B"" 2243 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 0 soutěž
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2243 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 0 soutěž
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2243 Sodoma Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2376 ½ soutěž
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2243 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2342 ½ soutěž
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 2243 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0 soutěž
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2243 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2361 ½ soutěž
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2243 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2546 0 soutěž
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 2243 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2397 ½ soutěž
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2243 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 ½ soutěž
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2243 Čech Pavel Poštovní spořitelna A"" 2424 ½ soutěž
2008/2009 11 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Šťastný Jan TJ ŠO Chrudim 2239 ½ soutěž
2008/2009 10 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 ½ soutěž
2008/2009 9 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 0 soutěž
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 1 soutěž
2008/2009 7 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Jaroš Martin Sokol Plzeň I 2230 1 soutěž
2008/2009 6 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Kříž Luboš Holdia DP Praha B 2177 ½ soutěž
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové 2279 1 soutěž
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Pinc Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2185 ½ soutěž
2008/2009 2 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 1 soutěž
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 ½ soutěž
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2154 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 2485 0 soutěž
2008/2009 4 Space" Poštovní spořitelna" 2154 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2221 Srba Milan Sokol Vršovice 2225 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK ČSOB "B" Kopta Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK ČSOB "B" Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK ČSOB "B" Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK ČSOB "B" Satranský Jaroslav ŠK Rakovník ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK ČSOB "B" Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK ČSOB "B" Cichý Miroslav Marty Baník Most ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK ČSOB "B" Srba Milan Bohemians Praha B ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK ČSOB "B" Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK ČSOB "B" Most Zdeněk Baník Hexion Sokolov ½ soutěž
2006/2007 10 ČSOB"B" 2257 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 ½ soutěž
2006/2007 9 ČSOB"B" 2257 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 0 soutěž
2006/2007 8 ČSOB"B" 2257 Kánský Pavel SK Děčín "A" 2178 1 soutěž
2006/2007 7 ČSOB"B" 2257 Kolář Jáchym ŠK Union Louny"A" 2134 0 soutěž
2006/2007 6 ČSOB"B" 2257 Neuman Petr ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2416 0 soutěž
2006/2007 5 ČSOB"B" 2257 Chura Jan Bohemians Praha "B" 2230 ½ soutěž
2006/2007 4 ČSOB"B" 2257 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2249 ½ soutěž
2006/2007 3 ČSOB"B" 2257 Spirin Oleg KŠ Tietz Karlovy Vary 0 soutěž
2006/2007 2 ČSOB"B" 2257 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2073 ½ soutěž
2006/2007 1 ČSOB"B" 2257 Hadraba Vladimír Bonex Teplice"A" 2220 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK ČSOB 2257 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK ČSOB 2257 Jaroš Martin Sokol Plzeň I B"" 2213 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK ČSOB 2257 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2081 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK ČSOB 2257 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2248 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK ČSOB 2257 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2197 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK ČSOB 2257 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2165 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK ČSOBB"" 2245 Kotek Daniel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2301 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK ČSOBB"" 2245 Havránek Miroslav SK Demas DěčínA"" 2239 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK ČSOBB"" 2245 Kučera Petr 1.Novoborský B"" 2300 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK ČSOBB"" 2245 Paganik Pavel TJ SSZŠ Litvínov 2307 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK ČSOBB"" 2245 Vágner Tomáš Marty Most 2237 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK ČSOBB"" 2245 Soukup Jiří KŠT K.VaryA"" 2189 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOBB"" 2245 Trapl Jindřich TJ Bonex Teplice 2372 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ČSOBB"" 2245 Wünsch Jiří ŠK Rakovník 2176 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ČSOBB"" 2245 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2135 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK ČSOBB"" 2245 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2230 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK ČSOB 2245 Munk Petr ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK ČSOB 2245 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I B 2197 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK ČSOB 2245 Bauma Jiří ŠK Dům armády 2166 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2245 Roj Miroslav Slavia Hradec Kr. 2218 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK ČSOB 2245 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2256 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK ČSOB 2245 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ČSOB 2245 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2180 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK ČSOB 2245 Šťastný Jan ŠO DDM Chrudim 2260 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK ČSOB 2245 Michálek František Sokol Kolín 2164 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK ČSOB 2245 Hošek Milan Synthesia Pardub. 2235 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK ČSOBB" 2230 Mužík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2293 ½ soutěž
2004/2005 10 ŠK ČSOBB" 2230 Kánský Pavel SK Demas DěčínA" 2153 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK ČSOBB" 2230 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1995 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK ČSOBB" 2230 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa 2109 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK ČSOBB" 2230 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2174 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK ČSOBB" 2230 Šmíd Miroslav TJ Bohemians B" 2093 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK ČSOBB" 2230 Nováček Josef TJ PankrácB" 2157 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK ČSOBB" 2230 Horák Jiří Marty Baník Most 2292 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK ČSOBB" 2230 Soukal Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK ČSOBB" 2230 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice A 2060 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2230 Fajman Petr DA Praha 2275 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK ČSOB "A" 2230 Roj Miroslav Sl.Hrad.Králové 2218 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK ČSOB "A" 2230 Hostinský Jiří Synt.Pardubice 2206 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2230 Vokoun Jan TJ Pankrác "A" 2326 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK ČSOB "A" 2230 Rozkovec Hynek Sokol Vyšehrad "C" 2203 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK ČSOB "A" 2230 Tůma Jiří ŠO DDM Chrudim 2217 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2230 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2230 Novák Pavel Sokol Plzeň I "B" 2338 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2230 Chura Jan Bohemians "A" 2209 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK ČSOB "A" 2230 Špírek Adam Loko Most 2056 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2230 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad "B" 2306 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 ŠK SmíchovA" 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Bělaška Přemysl Sokol KobylisyA" 2271 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Horák Jiří Marty Baník Most 2284 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Černík Lukáš TJ Spol.Neratovice 2171 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Hácha Aleš Desko LiberecA" 2205 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Pick Štěpán TJ Pankrác B" 2205 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Louček Vlastimil TJ Loko MostA" 2154 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Völfl Zdeněk ŠK Čes.LípaA" 2284 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Schauer Jiří Bonex TepliceA" 2235 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2208 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2213 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK ČSOB A 2208 Forman Štěpán ŠK Dům armády 2271 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK ČSOB A 2208 Hrubý Milan Sokol Tábor 2012 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2208 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2258 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2208 Pokorný Zdeněk ŠO+DDM Chrudim 2331 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK ČSOB A 2208 Jandovský Viktor TJ Pankrác 2159 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2208 Folk Petr Sokol Plzeň I B 2277 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2208 Maršálek Zdenek TJ Slávie Turnov 2266 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK ČSOB A 2208 Zeithaml Radek ŠK čSOB B 2115 1 soutěž